Νέα

Τρίο μαζί με τη σύζυγο?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pantremenos30patra
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 72
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

pantremenos30patra

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2011
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας :).

Ειμαι 30 χρονων παντρεμενος αλλα βρισκομαι με τη γυναικα μου απο τα 17! Στη ζωη μου πηδηξα κατα καιρους πορνες (καμμια 15-20) αλλα ποτε δεν ολοκληρωσα κατι με αλλη γυναικα (ανευ πληρωμης) εκτος απο τη συζυγο μου. Επειδη ομως γυναικα αστερι δεν σου πεφτει στη ζωη καθε μερα αποφασισα να περασω το υπολοιπο της ζωης μου μαζι της! Στο σεξ πραγματικα τα παμε πολυ καλα! Δεν γαμιομαστε οπως οταν ειμουν 18 ΑΛΛΑ το σεξ που κανουμε ειναι παντα πολυ καβλωτικο και το ευχαριστιομαστε και οι δυο! Εγω δεν μπορω να το κρυψω οτι θα γουσταρα να πηδηξω και αλλες γυναικες στη ζωη μου αλλα δεν την βρισκω με τις πουτανες με ξενερωνει η ιδεα οτι πληρωνω και γενικως θελω αρκετο χρονο για να ευχαριστηθω το σεξ. ΔΕΝ με ενδιαφερει καθολου να ξενογυρναω για να βρω κανα πουτανακι και να κανω σχεσεις και λοιπες μαλακιες. Αυτο που μου φαινεται σαν καλη επιλοη ειναι να φερω μια κοπελα αναμεσα μας!

Ετσι και εγω θα βγαλω και το ψιλο αποθημενο μου και θα μοιραστω τη καβλα με τη γυναικα μου. Πιστευω οτι θα την καταφερω να το δεχτει. Ηθελα να ρωτησω εσας που εχετε καποια παρομοια εμπειρια (με τη συζυγο σας παντα ετσι) τι μπορω να περιμενω κανοντας αυτη τη κινηση. Ξερω οτι στον καθε ανθρωπο υπαρχουν διαφορετικες αντιδρασεις αλλα καλο θα ηταν να ακουγα απο εσας πως ειδατε τα πραγματα μετα απο αυτη την εμπειρια? Και για εσaς και για αυτην? Ευχαριστω προκαταβολικα :).
 

lunatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
27
Like
0
Πόντοι
0
Φιλε μου, καλημερα. Εχεις φανατστει αν το ιδιο πραγμα (τριο με ανδρα) σου ζητησει και η γυναικα σου?.
 
OP
OP
P

pantremenos30patra

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2011
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Το εχω σκεφτει και δεν ειναι κατι που μου αρεσει καθολου! Παντως ειναι σιγουρο οτι δεν προκειται να ζητησει. Ας μεινουμε στο θεμα μας  ;)
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.184
Κριτικές
14
Like
4.456
Πόντοι
3.715
Γεια σας :).

Ειμαι 30 χρονων παντρεμενος αλλα βρισκομαι με τη γυναικα μου απο τα 17! Στη ζωη μου πηδηξα κατα καιρους πορνες (καμμια 15-20) αλλα ποτε δεν ολοκληρωσα κατι με αλλη γυναικα (ανευ πληρωμης) εκτος απο τη συζυγο μου. Επειδη ομως γυναικα αστερι δεν σου πεφτει στη ζωη καθε μερα αποφασισα να περασω το υπολοιπο της ζωης μου μαζι της! Στο σεξ πραγματικα τα παμε πολυ καλα! Δεν γαμιομαστε οπως οταν ειμουν 18 ΑΛΛΑ το σεξ που κανουμε ειναι παντα πολυ καβλωτικο και το ευχαριστιομαστε και οι δυο! Εγω δεν μπορω να το κρυψω οτι θα γουσταρα να πηδηξω και αλλες γυναικες στη ζωη μου αλλα δεν την βρισκω με τις πουτανες με ξενερωνει η ιδεα οτι πληρωνω και γενικως θελω αρκετο χρονο για να ευχαριστηθω το σεξ. ΔΕΝ με ενδιαφερει καθολου να ξενογυρναω για να βρω κανα πουτανακι και να κανω σχεσεις και λοιπες μαλακιες. Αυτο που μου φαινεται σαν καλη επιλοη ειναι να φερω μια κοπελα αναμεσα μας!

Ετσι και εγω θα βγαλω και το ψιλο αποθημενο μου και θα μοιραστω τη καβλα με τη γυναικα μου. Πιστευω οτι θα την καταφερω να το δεχτει. Ηθελα να ρωτησω εσας που εχετε καποια παρομοια εμπειρια (με τη συζυγο σας παντα ετσι) τι μπορω να περιμενω κανοντας αυτη τη κινηση. Ξερω οτι στον καθε ανθρωπο υπαρχουν διαφορετικες αντιδρασεις αλλα καλο θα ηταν να ακουγα απο εσας πως ειδατε τα πραγματα μετα απο αυτη την εμπειρια? Και για εσaς και για αυτην? Ευχαριστω προκαταβολικα :).

δεν το ξεκινάτε με κάποια φίλη σας πρώτα;
Λίγο παραπάνω αλκοόλ, ελαφρά ρούχα, ελαφρότητα γενικώς, να της την πέσει πρώτα η γυναίκα σου και διπλαρώνεις κι εσύ ;

Με τη δικιά μου έχουμε παίξει 2 φορές με φίλη της κι η πλάκα είναι ότι πέρασαν τόσο γρήγορα οι ώρες που το ΣΚ έμοιαζε μια στιγμή.
 

nikos111969

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2010
Μηνύματα
739
Like
4
Πόντοι
6
Γεια σας :).

Ειμαι 30 χρονων παντρεμενος αλλα βρισκομαι με τη γυναικα μου απο τα 17! Στη ζωη μου πηδηξα κατα καιρους πορνες (καμμια 15-20) αλλα ποτε δεν ολοκληρωσα κατι με αλλη γυναικα (ανευ πληρωμης) εκτος απο τη συζυγο μου. Επειδη ομως γυναικα αστερι δεν σου πεφτει στη ζωη καθε μερα αποφασισα να περασω το υπολοιπο της ζωης μου μαζι της! Στο σεξ πραγματικα τα παμε πολυ καλα! Δεν γαμιομαστε οπως οταν ειμουν 18 ΑΛΛΑ το σεξ που κανουμε ειναι παντα πολυ καβλωτικο και το ευχαριστιομαστε και οι δυο! Εγω δεν μπορω να το κρυψω οτι θα γουσταρα να πηδηξω και αλλες γυναικες στη ζωη μου αλλα δεν την βρισκω με τις πουτανες με ξενερωνει η ιδεα οτι πληρωνω και γενικως θελω αρκετο χρονο για να ευχαριστηθω το σεξ. ΔΕΝ με ενδιαφερει καθολου να ξενογυρναω για να βρω κανα πουτανακι και να κανω σχεσεις και λοιπες μαλακιες. Αυτο που μου φαινεται σαν καλη επιλοη ειναι να φερω μια κοπελα αναμεσα μας!

Ετσι και εγω θα βγαλω και το ψιλο αποθημενο μου και θα μοιραστω τη καβλα με τη γυναικα μου. Πιστευω οτι θα την καταφερω να το δεχτει. Ηθελα να ρωτησω εσας που εχετε καποια παρομοια εμπειρια (με τη συζυγο σας παντα ετσι) τι μπορω να περιμενω κανοντας αυτη τη κινηση. Ξερω οτι στον καθε ανθρωπο υπαρχουν διαφορετικες αντιδρασεις αλλα καλο θα ηταν να ακουγα απο εσας πως ειδατε τα πραγματα μετα απο αυτη την εμπειρια? Και για εσaς και για αυτην? Ευχαριστω προκαταβολικα :).
  Αν γουσταρεις εσυ κατι τετοιο, προσεχε μην σου ζητησει και η γυναικα σου το αντιθετο............
 
OP
OP
P

pantremenos30patra

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2011
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Δεν εχουμε καποια φιλη της να μπορει να πιαξει τετοια φαση σιγουρα. η δικια σου της αρεσε η φαση? Ειναι κατι που σου ξαναζητησε?
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
Γεια σας :).

Ειμαι 30 χρονων παντρεμενος αλλα βρισκομαι με τη γυναικα μου απο τα 17! Στη ζωη μου πηδηξα κατα καιρους πορνες (καμμια 15-20) αλλα ποτε δεν ολοκληρωσα κατι με αλλη γυναικα (ανευ πληρωμης) εκτος απο τη συζυγο μου. Επειδη ομως γυναικα αστερι δεν σου πεφτει στη ζωη καθε μερα αποφασισα να περασω το υπολοιπο της ζωης μου μαζι της! Στο σεξ πραγματικα τα παμε πολυ καλα! Δεν γαμιομαστε οπως οταν ειμουν 18 ΑΛΛΑ το σεξ που κανουμε ειναι παντα πολυ καβλωτικο και το ευχαριστιομαστε και οι δυο! Εγω δεν μπορω να το κρυψω οτι θα γουσταρα να πηδηξω και αλλες γυναικες στη ζωη μου αλλα δεν την βρισκω με τις πουτανες με ξενερωνει η ιδεα οτι πληρωνω και γενικως θελω αρκετο χρονο για να ευχαριστηθω το σεξ. ΔΕΝ με ενδιαφερει καθολου να ξενογυρναω για να βρω κανα πουτανακι και να κανω σχεσεις και λοιπες μαλακιες. Αυτο που μου φαινεται σαν καλη επιλοη ειναι να φερω μια κοπελα αναμεσα μας!

Ετσι και εγω θα βγαλω και το ψιλο αποθημενο μου και θα μοιραστω τη καβλα με τη γυναικα μου. Πιστευω οτι θα την καταφερω να το δεχτει. Ηθελα να ρωτησω εσας που εχετε καποια παρομοια εμπειρια (με τη συζυγο σας παντα ετσι) τι μπορω να περιμενω κανοντας αυτη τη κινηση. Ξερω οτι στον καθε ανθρωπο υπαρχουν διαφορετικες αντιδρασεις αλλα καλο θα ηταν να ακουγα απο εσας πως ειδατε τα πραγματα μετα απο αυτη την εμπειρια? Και για εσaς και για αυτην? Ευχαριστω προκαταβολικα :).



κλασικος Ελληνας μαλακας. γυναικα να βαλει ενδιαμεσα. αυτο ελειπε. να του γαμησουν την δικη του? μονο αυτος να γαμησει. ζευγαρι, δεν του περναει απο το μυαλο. μακρια τα καβλια απο αυτον!  :jerking:
 

nikos111969

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2010
Μηνύματα
739
Like
4
Πόντοι
6
Δεν εχουμε καποια φιλη της να μπορει να πιαξει τετοια φαση σιγουρα. η δικια σου της αρεσε η φαση? Ειναι κατι που σου ξαναζητησε?
  Αν χρειαστεις αντρα για την γυναικα σου, εδω θα βρεις σιγουρα μεγαλε............
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.184
Κριτικές
14
Like
4.456
Πόντοι
3.715
Δεν εχουμε καποια φιλη της να μπορει να πιαξει τετοια φαση σιγουρα. η δικια σου της αρεσε η φαση? Ειναι κατι που σου ξαναζητησε?

ναι και η φάση είναι ότι δε γουστάρει 2ο κόκκορα στο κοτέτσι, αλλά τη βρίσκει να ταλαιπωρώ την παλλακίδα κι εκείνη να της κάνει διάφορα.
Προτιμάει γυναίκες στο τρίο.
 
OP
OP
P

pantremenos30patra

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2011
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Να το πουμε καμμια 50αρια φορες? Δεν συζηταω για ανδρα ουτε θα παιξει τετοια φαση, αν θελετε να μιλησουμε μονο επι του θεματος.
 

analskipper

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.679
Κριτικές
33
Like
3.625
Πόντοι
2.660
Συζήτησέ το πρώτα με τη γυναίκα σου και μετά ψάχνεις για άλλη κοπέλα να μπει ανάμεσά σας.
Μπρόσεξε όμως μήπως η γυναίκα σου έχει άλλη γνώμη για τη μοιρασιά.

Πολλές φορές η δικαιοσύνη είναι τυφλή, τόσο τυφλή που δεν μας συμφέρει
 

imbosch4

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2010
Μηνύματα
1.144
Like
2
Πόντοι
16
πατρινός μινάρας μεσημεριατικα μιναριες μιναρει
 
OP
OP
P

pantremenos30patra

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2011
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Επειδη ξερω τη γυναικα μου 13 χρονια τα εχω σκεφτει ολα αυτα και τελος παντω το ρισκο ειναι δικο μου.
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
φανταζεσαι να εχει ανοιξει η γυναικα σου παρομοιο θρετ στο ΚΟΣΜΟ και να ρωταει και αυτη με ποιο τροπο να σου πει οτι θα επιθυμουσε και ενα τριτο (αντρα) στη σχεση?  :2funny:
 

kanenas80

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Ιαν 2008
Μηνύματα
914
Κριτικές
34
Like
1
Πόντοι
1.230
Φιλε μου, καλημερα. Εχεις φανατστει αν το ιδιο πραγμα (τριο με ανδρα) σου ζητησει και η γυναικα σου?.

φίλε πάντως κάποτε που συζητούσα με μια κοπελιά που έχει κάνει σεξ με άλλη γυναίκα και της είπα ότι θα μου ήταν αδύνατο να κάνω κάτι τέτοιο με άντρα μου είχε πει ότι δεν είναι το ίδιο γυναίκα με γυναίκα και άντρας με άντρα.... δεν ξέρω αν το εννοούσε
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
Να το πουμε καμμια 50αρια φορες? Δεν συζηταω για ανδρα ουτε θα παιξει τετοια φαση, αν θελετε να μιλησουμε μονο επι του θεματος.
φιλε απο τα λεγομενα σου,φαινεται να το χεις αποφασισει οτι θα παιξεις με τριο...εδω μεσα στο θρεντ τι ψαχνεις ακριβως να βρεις?? :think: :think:...γνώμες/απόψεις??...δηλ.αν εγω κ ο καθενας εδω μέσα σου πουμε ναι κάντο φιλε,είναι γαμώ ή οχι μην το κάνεις ειναι μαλακια,θα ακουσεις την γνώμη μας?αφου ετσι κ αλλιως φαίνεσαι αποφασισμενος ν ανανεώσεις την σχεση σου με αυτον τον τρόπο...μην περιμένεις λοιπόν πολυ σοβαρες απαντησεις,γιατι δεν υπάρχει νόημα-κατα την γνώμη μου-η ύπαρξη του θρεντ... :idiot:
 

Ισιδώρα

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2010
Μηνύματα
806
Like
0
Πόντοι
6
αγόραρε ο δικός μου έχει ένα εργαλείο 22cm κι εγώ είμαι φωτιά.
ενδιαφέρεστε για κουαρτέτο;
 
OP
OP
P

pantremenos30patra

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2011
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Απλα θα με ενδιεφερε ατομα με την εμπειρια αυτη να μας λεγανε καποια πραγματα που βιωσανε και πως εξελιχθηκαν τα πραγματα απο εκει και περα  :sunglasses:.
 

newcummer

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
639
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
6
φιλε απο τα λεγομενα σου,φαινεται να το χεις αποφασισει οτι θα παιξεις με τριο...εδω μεσα στο θρεντ τι ψαχνεις ακριβως να βρεις?? :think: :think:...γνώμες/απόψεις??...δηλ.αν εγω κ ο καθενας εδω μέσα σου πουμε ναι κάντο φιλε,είναι γαμώ ή οχι μην το κάνεις ειναι μαλακια,θα ακουσεις την γνώμη μας?αφου ετσι κ αλλιως φαίνεσαι αποφασισμενος ν ανανεώσεις την σχεση σου με αυτον τον τρόπο...μην περιμένεις λοιπόν πολυ σοβαρες απαντησεις,γιατι δεν υπάρχει νόημα-κατα την γνώμη μου-η ύπαρξη του θρεντ... :idiot:

μαλλον ψαχνει καποιον, ή καποιους που να το εχουν κανει για να δει διαφορες αντιδρασεις και αποτελεσματα...

τοσοι και τοσοι ανοιγουν thread τετοιου τυπου... αυτο σε πειραξε?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom