Νέα

Τριγγέτα 3

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sas1977
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 771K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

aarsenikos

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2006
Μηνύματα
321
Like
1
Πόντοι
1
καλημέρα συναγωνιστές εχτές πέρασα από τριγγέτα 3 και δεν βρήκα τίποτα. ένα διώροφο κάτω μια σκόλη χορού τις καλλιθέας και επάνω ένας δικηγόρος χτύπησα κάτω και δεν άνοιξε κανεις,επάνω δεν χτύπησα μην mle3oume κιόλας τι λάθος έκανα? :helpplea:
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
καλημέρα συναγωνιστές εχτές πέρασα από τριγγέτα 3 και δεν βρήκα τίποτα. ένα διώροφο κάτω μια σκόλη χορού τις καλλιθέας και επάνω ένας δικηγόρος χτύπησα κάτω και δεν άνοιξε κανεις,επάνω δεν χτύπησα μην mle3oume κιόλας τι λάθος έκανα? :helpplea:

μπα!ανοιξε σχολη χορου εκει?
 

GVG

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2005
Μηνύματα
206
Like
0
Πόντοι
1
ρε φιλε χθες περασα και εγω και το βρηκα οπως μπαινεις στην τριγγετα απο συγγρου στο αριστερο σου χερι η μονοκατοικια με μαυρη σιδερενια πορτα
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
ρε φιλε χθες περασα και εγω και το βρηκα οπως μπαινεις στην τριγγετα απο συγγρου στο αριστερο σου χερι η μονοκατοικια με μαυρη σιδερενια πορτα

και?ειδες καμια σχολη χορου εκει?
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
billk, ορμα του !! ειναι κακος αυτος !!
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
Μα δε βγαινει νοημα απο την προταση του

Βγαινει και παραβγαινει. Απλα εισαι τοσο αγνος... Αν ησουν ΚΟΠΡΙΤΗΣ, αντι για ΚΑΘΑΡΟΑΙΜΟ, θα καταλαβαινες. Για αυτο σου λεω...φατον, bill !!!
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Βγαινει και παραβγαινει. Απλα εισαι τοσο αγνος... Αν ησουν ΚΟΠΡΙΤΗΣ, αντι για ΚΑΘΑΡΟΑΙΜΟ, θα καταλαβαινες. Για αυτο σου λεω...φατον, bill !!!
Για εξηγησε μου τι σημαινει "για σας αγορια κοπελες να ποδοπατανε χερετε" και τον τρωω μετα
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
ποδοπατημα απο γυναικες οκ???
 

liferider

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
174
Κριτικές
6
Like
52
Πόντοι
1
Μηπως ξερει κανεις ποιες παιζουν σημερα; Πηρα τηλεφωνο αλλα εχουν βαλει τηλεφωνητη. :jerking:
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Ακυρο τελικα το σηκωσε. Μεχρι τις 6 η Σουζη και μετα η Σαντυ.

για τον πουτσο ειναι!εχουν τοσο ωραιο και περιποιημενο χωρο και δεν μπορουν να φερουν γυναικες επιπεδου ΣΙΜΟΝ,ΤΖΕΣΣΙΚΑ,ΓΙΑΣΜΙΝ,ΚΙΜ κλπ......δηλ.πιο πιθανο ειναι να βρεις το τρελλο μουνι που θες να σκασεις τα 50 γιουρια στη θησεως 35 καλλιθεα(-αν και μου την δινουν οι τσατσαδες εκει σε σχεση με τριγγετα που ειναι πολυ ευγενικες-παρα να πηγαινω καθε φορα στη τριγγετα και να περιμενω να μου σκασει μυτη το φετιχ του 50αρη με τα πιασιματα κλπ.......αλλωστε φαινεται οτι εχει πεσει η δουλεια τους.....ενω η ιππωνακτος εκανε την κινηση ματ και τους πηρε την ΣΙΜΟΝ......εγω λοιπον εκει θα παω να καταθεσω τα φραγκα μου και οχι στις σαντυ-σαντρα-αναστασια-ντιανα-χριστινα κλπ......μονο η ΙΣΑΜΠΕΛΛΑ αξιζει απο πλευρας σερβις η τυπισσα δεν παιζεται αλλα τί να το κανω που μου θυμιζει τη θεια μου απο τη βαρσοβια!
 

Nefilim

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
730
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
6
......μονο η ΙΣΑΜΠΕΛΛΑ αξιζει απο πλευρας σερβις η τυπισσα δεν παιζεται αλλα τί να το κανω που μου θυμιζει τη θεια μου απο τη βαρσοβια!

πέστα ρε Vasos...το κερατό μου δηλαδή, όλα ωραία κιριλέ διακόσμηση για ντέλο, αλλά στο θέμα υπαλλήλων νοσεί το σύστημα. Τι διάολο, δεν μπορούν να κάνουν μεταγραφές;
Είχαν πει για τη Ναταλί μια ξανθιά θεά bibibo 19Y ότι θα έρθει, ήρθε (παλιά, πάει κανας χρόνος) και την μαζέψανε για να πάει σε στριπτιτζάδικο και βίζιτες το κέρατό τους.
Κάρτα ρόσσα έφαγε κι από μένα.
 

agnostos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2005
Μηνύματα
32
Like
0
Πόντοι
0
καλημέρα συναγωνιστές εχτές πέρασα από τριγγέτα 3 και δεν βρήκα τίποτα. ένα διώροφο κάτω μια σκόλη χορού τις καλλιθέας και επάνω ένας δικηγόρος χτύπησα κάτω και δεν άνοιξε κανεις,επάνω δεν χτύπησα μην mle3oume κιόλας τι λάθος έκανα? :helpplea:

φίλε έκανες το ίδιο λάθος με εμένα, πήγες στην ίδια οδό σε άλλο σημείο όμως....
το συγκεκριμένο στούντιο είναι παράλληλα στη συγγρού λίγο πριν το ξενοδοχείο στο δεξί σου χέρι καθώς ανεβαίνεις από πειραιά...
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
πέστα ρε Vasos...το κερατό μου δηλαδή, όλα ωραία κιριλέ διακόσμηση για ντέλο, αλλά στο θέμα υπαλλήλων νοσεί το σύστημα. Τι διάολο, δεν μπορούν να κάνουν μεταγραφές;
Είχαν πει για τη Ναταλί μια ξανθιά θεά bibibo 19Y ότι θα έρθει, ήρθε (παλιά, πάει κανας χρόνος) και την μαζέψανε για να πάει σε στριπτιτζάδικο και βίζιτες το κέρατό τους.
Κάρτα ρόσσα έφαγε κι από μένα.

οταν λες περσυ εννοεις προφανως στην αγνωστου στρατιωτου!και μηπως ξερεις σε πιο στριπ πηγε?
 

Nefilim

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
730
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
6
ναι Αγνώστου εννοώ κι άγνωστο σιγή ιχθύος για το που κατέληξε να τα πετάει...λυπάμαι φίλε.

Ψάχνω κι εγώ ταντίστοιχα specs και δεν κάθεται η φάση σε κανένα ντέλο. Ο συνδυασμός μουνάρα-βυζί καλό και σερβις σπανίζει...
 

salzburg

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2006
Μηνύματα
341
Κριτικές
5
Like
274
Πόντοι
21
μηπως πηγε κσνεις σημερα το απογευμα τριγγετα να μας πει τι παιζει;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom