Νέα

Τριγγέτα 3

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sas1977
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 771K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Nefilim

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
730
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
6
Να κάνουν αναβάθμιση τις βαρεθήκαμε...όλο ντε κλασέ γκόμενες φέρνουν.
 

trelos21

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
432
Like
12
Πόντοι
1
Πέρασα πριν 1 ωρα και ηταν κλειστο !!!!  :headbang: Δεν ξερω τι παιζει τωρα μετα την τρομερη Ισαββελα (Θα γυρισει μετα απο 8 Γεναρη) μαλλον την κανουν ολες σιγα σιγα ή θα πηγαν να τσεκαρουν νεο υλικο (Θα ηθελα ε!!) λοιπον αναμενουμε ....

Σας ευχομαι σε ολους ΥΓΕΙΑ ΛΕΦΤΑ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΝΙΑΜΟΥ ΣΤΟΝ ΠΟΥ.... ΣΑΣ

αντε καλα να περναμε οπου να παμε
:dancing: :dancing:
 

MasterC

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2005
Μηνύματα
429
Like
9
Πόντοι
1
Εγώ πάντος είχα πάρει τη Χριστίνα εκεί, 50ε Γερμανίδα. Πολύ φιλική...ελευθερα να χαιδεύω το μουνάκι της, να με φιλάει στο στήθος να με χαιδεύει να αλλάζει στάσεις απο μόνη της....Και το καλύτερο όταν με έβλεπε που ετοιμαζόμουν να χύσω με ρωτάει "θες να χύσεις στα βυζια μου ;;;" Και αφού φυσικά πέταξα τη καπότα και την έχυσα , πήρε μαντηλάκια που είχε δίπλα στο κομοδίνο και σκούπησε πρώτα το καυλί μου και μετά τα βυζιά της... !

Ανετα ξαναπήγαινα.

Για την Ισαμπέλλα έχω ακούσει τόσα και τόσα αλλά μάλλον δύσκολο να τη βρούμε... Κάτι αναλογο σε υπηρεσίες παίζει πουθενά ;;;
 

Επισκέπτης
Να κάνουν αναβάθμιση τις βαρεθήκαμε...όλο ντε κλασέ γκόμενες φέρνουν.

πες τα αγορι μου..........μονο ισαμπελλα,τζεσικα και σιμον να κρατησει.......τις υπολοιπες σουτ...............και εξω απο τα ματια μας...ακουσες τσατσουλα?μας εχει κοψει το στουντιογαμησι σε μας τους νοτιους........τρεχουμε προς βορεια και γαμαμε ενω αν αφουγκραστεις τις γνωμες μας θα "επαναπατριστουμε".......γκεγκε?
 

MasterC

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2005
Μηνύματα
429
Like
9
Πόντοι
1
Τζέσικα και Σιμόν τι λένε ; Για πες καμια περιγραφή όπως και τι πρόγραμμα κάνουν ; γαμιούνται όπως η Ισαβέλλα ;
 

Επισκέπτης
κανε καμια μεταγραφη απο καρεα,αριστοτελους,βριλησοου και φυλης.....μεσα στα κολπα εισαι....εχεις γαματο χωρο τί αλλο δηλ.θες.....ειναι σαν να παιζει ο ροναλνινιο στην μπαρτσελονα και εσυ σαν τσατσα-προεδρος να μου φερνεις για συμπαιχτες τον κωστουλα,τον βυντρα και τον κουτσοσπυρο........ΕΛΕΟΣ!!!!!!!!!ΑΛΛΑΞΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!
 

Επισκέπτης
Τζέσικα και Σιμόν τι λένε ; Για πες καμια περιγραφή όπως και τι πρόγραμμα κάνουν ; γαμιούνται όπως η Ισαβέλλα ;

ΟΧΙ!αλλα ειναι μουναροι.........ειδικα η σιμον.....και η τζεσικα αν εξαιρεσεις τα stitches που εχει στο προσωπο ειναι γκαυλα!!!!!!!
 

MasterC

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2005
Μηνύματα
429
Like
9
Πόντοι
1
Θέλω μια γκόμενα σε στούντιο που να είναι τελείος GFE.

Η Ισαμπέλλα δεν παίζει πουθενά τώρα...Καμια άλλη ;;;;;;
 

MasterC

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2005
Μηνύματα
429
Like
9
Πόντοι
1
Ξέρουμε ποια δουλεύει σήμερα;
 

MasterC

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2005
Μηνύματα
429
Like
9
Πόντοι
1
Ναι ρε παιδιά πείτε τίποτα γι'αυτή τη Μαργαρίτα, αξίζει ;
 

pervertboy

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2006
Μηνύματα
207
Like
3
Πόντοι
1
Aν λεμε για μια Μαργαριτα, ξανθια, με λιγο μεγαλη περιφερεια, δουλευει και στην Ισμηνης αλλα ουτε εγω την εχω παρει...
 

MasterC

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2005
Μηνύματα
429
Like
9
Πόντοι
1
Eκει σήμερα παίζει Σούζυ κ απο οτι διάβασα μάπα η γκόμενα.... :(
 

MasterC

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2005
Μηνύματα
429
Like
9
Πόντοι
1
Kαι σε ερώτηση για το αν γύρισε η Ισαβέλλα ή το πότε θα γυρίσει η απάντηση ήταν ... "Αγνωστο¨....
 

Nefilim

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
730
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
6
πες τα αγορι μου..........μονο ισαμπελλα,τζεσικα και σιμον να κρατησει.......τις υπολοιπες σουτ...............και εξω απο τα ματια μας...ακουσες τσατσουλα?μας εχει κοψει το στουντιογαμησι σε μας τους νοτιους........τρεχουμε προς βορεια και γαμαμε ενω αν αφουγκραστεις τις γνωμες μας θα "επαναπατριστουμε".......γκεγκε?

ακριβώς ο νότος είναι ριγμένος και θα γίνει εμφύλιος.
Θέλουμε μεταγραφές...Τριγγέτα-Τριγγέτα είσαι πια ξεπέτα.
 

jim_married

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
27
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα καλοί μου άνθρωποι.
Μήπως ξέρει κανείς αν παίζει τίποτα καλό Τετάρτη-Πέμπτη;
Είναι οι μέρες που είμαι εξοδούχος  :dancing:
 

MasterC

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2005
Μηνύματα
429
Like
9
Πόντοι
1
Κάνε ενα τηλ να μας πεις και εμάς ποια είναι σήμερα
 

oneofus

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
274
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
1
Παιδιά να ρωτήσω , με το μετρό πού κατεβαίνω για να πάω εκεί πέρα ;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom