Νέα

Τριγγέτα 3

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sas1977
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 771K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

jim1212

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
596
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
συνάνθρωποι, με το συμπάθειο, ξέρει κανείς τι μέρος του λόγου είναι η Τζέσικα που παίζει σήμερα μετά τις 6:00; Δεν θέλω να τρέχω εκει κάτω άδικα.ʽΕυχαριστώ εκ των προτέρων

οταν λες σωστα τι εννοεις?εχει και ποδοπατημα και ποδομασαζ?με καλσον η χωρις?
 

6509

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
58
Like
0
Πόντοι
0
Εισαι λαθος φιλε. Κοιτα το, βαζε δαχτυλα αλλα μην βαζεις την γλωσσα σου μεσα.  :-X

και τα δάκτυλα μετα .....  οχι στο στομα ε?

(καλά δεν μπορεί να βάλει καπότα στη γλώσσα ?) ;-)
 

6509

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
58
Like
0
Πόντοι
0
btw, να κάνω μια ερώτηση... η ποδολαγνεία περιλαμβάνει και τα κλασικά (πιπα etc) ΄΄η μόνο ποδομαλακια??
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
Παιδες επειδη σε λιγο θα ειμαι εξοδουχος μηπως ξερει κανεις ποια παιζει μετα τις 11 ?στην τριγετα και στην βριλησου 57??
 

fotovg

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2006
Μηνύματα
217
Like
3
Πόντοι
1
συμφωνω οτι εχει ρισκο να κολλησεις κανα ερπητα αλλα προσπαθω να το κανω οντας το στομα μου πολυ καθαρο και το  μουνι της πουτανας να λαμπει.........και της τζεσικας λαμπει!!!!!!!!!!χωρις αυτο να σημαινει οτι εχουμε ασφαλεια 100% σου ειπα και παλι εχει ρισκο.....αλλα δεν παιρνω και ληγμενα...χαλαρωσε.....

ΣΥΜΦΩΝΩ!! :dancing:
 

MasterC

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2005
Μηνύματα
429
Like
9
Πόντοι
1
1.20 Περίπου το βράδυ είμουν εκεί και πήρα την Χριστίνα, 21 μου είπε .Ειχε πολλά προγράμματα πήρα απλό με 50. (Εδινε και κώλο με 100) ωραίο μουνάκι γερμανίδα. Μου εκανε πολύ καλή πίπα με κοιταζε στα μάτια ... δαχτυλακι κανονικά...
Την γαμησα σε 2 στάσεις και οταν ετοιμαζομουν να χύσω μου λεει απο μόνη θες να χύσεις στα βυζιά μου ;;;

εννοειται.....

Μου είπε η τσατσα οτι σύνολο έχει 7-8 κοπελες αλλά δεν θα ξέρει απο την προιγουμενη μερα πια θα δουλεύει μετά οπότε είπε τηλ πριν...

(Ασχετο την ώρα που έβγαινα έμπαινε ενα παλικάρι μήπως είναι κανείς απο εδω ;;;;)
 

Επισκέπτης
1.20 Περίπου το βράδυ είμουν εκεί και πήρα την Χριστίνα, 21 μου είπε .Ειχε πολλά προγράμματα πήρα απλό με 50. (Εδινε και κώλο με 100) ωραίο μουνάκι γερμανίδα. Μου εκανε πολύ καλή πίπα με κοιταζε στα μάτια ... δαχτυλακι κανονικά...
Την γαμησα σε 2 στάσεις και οταν ετοιμαζομουν να χύσω μου λεει απο μόνη θες να χύσεις στα βυζιά μου ;;;

εννοειται.....

Μου είπε η τσατσα οτι σύνολο έχει 7-8 κοπελες αλλά δεν θα ξέρει απο την προιγουμενη μερα πια θα δουλεύει μετά οπότε είπε τηλ πριν...

(Ασχετο την ώρα που έβγαινα έμπαινε ενα παλικάρι μήπως είναι κανείς απο εδω ;;;;)

οι κοπελες ειναι οι εξης.....
1)ισαμπελλα
2)χριστινα
3)σουζυ
4)τζεσικα
5)μαντυ
6)ντανα
7)σιμον
8)μαρτινα(ειναι διακοπες μαροκο)
9)μαρια(διακοπες)
10)λινα(εχει παει ρωσια)

ΑΥΤΑ.....πανω κατω οποιες βλεπετε στα στουντιο της ιπποκρατους-ισμηνησ-κηφισου ειναι και τριγγετα!!!!!!!
 

Επισκέπτης
οι κοπελες ειναι οι εξης.....
1)ισαμπελλα
2)χριστινα
3)σουζυ
4)τζεσικα
5)μαντυ
6)ντανα
7)σιμον
8)μαρτινα(ειναι διακοπες μαροκο)
9)μαρια(διακοπες)
10)λινα(εχει παει ρωσια)

ΑΥΤΑ.....πανω κατω οποιες βλεπετε στα στουντιο της ιπποκρατους-ισμηνησ-κηφισου ειναι και τριγγετα!!!!!!!

11)συλβια
12)στελλα

ξεχασα......συγγνωμη
 

Επισκέπτης
για να μην ξεχασω επισης αποψε ειναι η στελλα,αυριο πρωι η συλβια(γεματουλα με τεραστιους βυζους απο poland),το βραδυ η σουζυ(μικρουλι με καμπυλες παλι απο πολωνια νομιζω αλλα τιποτα ιδιαιτερο στο κρεβατι) και κυριακη πρωι εχουμε μαντυ το πρωι και ισαμπελλα το βραδυ!!!!!!!!!!!!!!!οποτε την κυριακη το βραδυ θα γινεις της.............
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
..και συνεχιζοντας το "παρτυ της ζωης μου" απο τεταρτη με ομηρου,την πεμπτη με μπεμπη γκολντ,παρασκευη ξεκουραση,σαββατο συνεχεια(βλεπε φοτουμ)........καταληγω κυριακη απογευμα με ΙΣΑΜΠΕΛΑ,τα γνωστα που ξερεται για την κοπελλα :P :-*.
ακουσα την τσατσα να μιλα στο τηλεφωνο για μια ΒΑΝΕΣΑπου θα γυρισει (ετσι ακριβως).
παντως μετραει σαν μαγαζι η τριγετα,ειναι και σε καλο σημειο.
 

Soulis(1)

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2005
Μηνύματα
426
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
1
Ξέρει κανείς ποια είναι σήμερα και τι λέει?
 

Επισκέπτης
Ξέρει κανείς ποια είναι σήμερα και τι λέει?

σουζυ απο πολωνια!!!!!!!!!!!τσαμπα κοπος αν πατε εκτος αν σας αρεσουν τα 20χρονα αβγαλτα ξανθα στρουμπουλουδικα κοριτσακια......η κοπελα απο σεξ δεν σκαμπαζει..........ολα τα λεφτα εκει ειναι η ισαμπελλα....αν ειχε και την εμφανιση της τζεσικα χωρις τα σημαδια στο προσωπο μπορω να πω οτι θα ηταν τελειο!!!!!!!!!!!
 

trelos21

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
432
Like
12
Πόντοι
1
Παιδια η Ισαβελλα θα φυγει για γιορτες και θα γυρισει μετα τον νεο χρονο στις 6 ετσι μου ειπε η τσατσα που πηγα Δευτερα.. :tickedoff:

Απο τις υπολοιπες να δουμε τωρα τι καλο παιζει
 

Επισκέπτης
από τις γκόμενες αυτές που έγραψες, ποιες δίνουν κωλαράκι και τι τιμές παίζουν;
 

davos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Πήγα χτες Τριγγέτα μπας και πετύχω αυτή την περιβόητη Isabella αλλά τζίφος... είναι διακοπές και γυρνάει στισ 6/1, όπως προείπε και ο συνάδελφος παραπάνω..
Κατα τα άλλα, χτες ήταν η Χριστίνα η γερμανίδα..την δοκίμασα αλλά δεν ήταν και τίποτα ιδιαίτερο..
 

Επισκέπτης
Σημερινη κοπελα η βεατρικη!καινουρια λεει απο πολωνια με βυζι μεγαλο και με πιασιματα.....
 

ΤΡΥΦΩΝΑΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2006
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
Συνάδελφοι
αν η Χριστίνα από την Τριγκέτα είναι η Χριστίνα που δουλεύει και στην Ιπποκράτους τότε μακριά.
Είναι Γερμανίδα του στυλ ψεκάστε, σκουπίστε, τελειώσατε.
Μακριάααααααα
 

Επισκέπτης
αραγε ποια να ειναι σημερα?για να παρω ενα τηλ.....να ενημερωθουμε.....2109....... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
 

billaras22

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2006
Μηνύματα
256
Like
3
Πόντοι
1
παιδες την χριστινα την πετυχα την προηγουμενη πεμπτη,μου φανηκε πολυ καλη (μεχρι να συναντησω την ισαβελα) αν και εχυσα γρηγορα και δεν το ευχαριστηθηκα....
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom