Νέα

Τριγγέτα 3

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sas1977
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 771K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

MasterC

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2005
Μηνύματα
429
Like
9
Πόντοι
1
Πιο πολύ συμφαίρει να κατέβεις Συγγρού-Φιξ και οχι στάση ν.κοσμο.

Απο συγγρου-φιξ είναι κανα 10λεπτο περπάτημα...ισως και κατι παραπανω...αν βαριέσαι που ζεις :)
 

jim_married

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
27
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Δεν του είπα Ν.Κόσμο αλλά Κασομούλη.Είναι η ενδιάμεση στάση μεταξύ Φιξ και Ν.Κόσμου.Η στάση είναι ακριβώς πίσω από το Intercontinental Hotel.Από εκεί το Marriot(Τριγγέτα) είναι το πολύ 200-300 μέτρα  ;)
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
                          Κασομούλη και μετά ποδαράτο.
Πρέπει να είναι καμιά 200-300 μέτρα

μαλλον κανα δυο χιλιομετρα ηθελες να πεις!!!!!!javascript:replaceText(' :idiot:', document.forms.postmodify.message);
Idiot
 

jim_married

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
27
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Θα το μετρήσω αύριο και θα σας πω ακριβώς  :)
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
πηγα μια βολτα απο το εν λογω στουντιο σημερα και απογοητευτηκα για αλλη μια φορα.............κοπελα η χριστινα το απογευματακι........ελεος!!!!!!!!!και θελουν και 120 ευρω για τζακουζι!!!!!!!ρε πανε καλα?αυτοι θα βγουν χαμενοι ετσι και αλλιως με αυτα τα μπαζα που φερνουν!!!!!!!!!που ειναι η γιασμιν,που ειναι η σιμον,που ειναι η ισαμπελλα?????????ΠΟΥ?εχουν περιοδο παλι?ή πασχουν απο νοσο αλτσζχαιμερ και ξεχνουν να βρουν το δρομο για τριγγετα........Φερτε ωραια μουνια με τρομερες υπηρεσιες και αφηστε επιτελους τα απατεωνιστικα τρικ με τα ρουχα και τα χαμηλα φωτα που καλυπτουν τις ατελειες που πιστεψτε με ειναι παρα πολλες.....εχω παει με ολες σχεδον τις κοπελες του εν λογω στουντιο και οι μονες που αξιζαν πραγματικα ηταν αυτες που ανεφερα+την τζεσσικα,την παρις(που δουλευε στην αγνωστου παλια)!!!!!!!!!!!!!!μακρυα απο στελλα,σουζυ,μαντυ,μαρια,χριστινα,λινα,αναστασια!!!!!!και μαργαριτα.....πικιφικι να τελειωνουμε!γιατι ρε παιδια δεν ξεσηκωνεστε?πειτε τα ολοι....εκφραστειτε ολοι γιατι αλλιως υπηρεσιες και σωστα μουνια θα βλεπουμε με το σταγονομετρο και μονο στη φυλης και στο μεταξουργειο+σε πολυ λιγα στουντιο.......Τα ιδια και χειροτερα στην αριστοτελους.....φερνει κατα καιρους ωραια μουνια αλλα στο δεκαλεπτο δρομο....ΡΡΡΡΡΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ 50 ευρω ξερετε τί σημαινει?θα επρεπε να γαμαμε και την τσατσα παρτουζα με την πουτανα για κανα 45λεπτο και παλι πολλα τους ειναι!!!!!!!!χιλιες φορες φυλης και κολωνου!ΧΙΛΙΕς ΦΟΡΕΣ!
 

ShowLover

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2006
Μηνύματα
327
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
1
O vasos έχει δίκιο. Αν υποθέσουμε ότι κάποιος βγάζει 900 Ευρω μισθό (οι περισσότεροι λιγότερα απο 900), αυτό σημαίνει 30 Ευρώ την ημέρα. Να δουλεύεις 2 μέρες σχεδόν (16 ώρες) για να τα δώσεις μέσα σε δέκα λεπτά κάπου που δεν αξίζει κιόλας είναι...τρέλα! Ελάχιστες είναι οι κοπέλες σε τέτοια μέρη που αξίζουν. Και δεν είναι μόνο η ομορφιά. Είναι και η συμπεριφορά. Έτυχε σε φίλο μου, να πάει σε ένα μπουρδέλο στη Φυλής με μια Γερμανίδα, κούκλα, η οποία όταν αυτός "τελείωσε" καθόταν και τον χειροκροτούσε ειρωνικά! Της τραβάς μια σφαλιάρα ή δεν της τραβάς?! Προσοχή λοιπόν πού δίνουμε λεφτά!
 

Επισκέπτης
Πώς να μη συμφωνήσω με τον Vasos; ΄Εκανε μια αντικειμενικότατη αξιολόγηση όσων εναλλάσσονται στο "τρίγωνο" Τριγγέτα, Ισμήνης και Ιπποκράτους η οποία θα πρέπει να αποτελέσει οδηγό για όποιον θα ήθελε να πάει στα παραπάνω studios. ΄Εχω πάει και εγώ με τις περισσότερες από της κοπέλες που ανέφερε και δεν θα άλλαζα ούτε μια λέξη από όσα έγραψε.
Μερικές έχουν μια υπέρμετρη έπαρση (από πού πηγάζει;) και νομίζουν οτι τελικά μας κάνουν και χάρη που "καταδέχονται" να παρουν τα 50 Ευρώ μας. Το site αυτό είναι ένα ισχυρό μέσο στα χέρια μας για να πάψει η κοροιδία.
 

Nefilim

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
730
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
6
πηγα μια βολτα απο το εν λογω στουντιο σημερα και απογοητευτηκα για αλλη μια φορα.............κοπελα η χριστινα το απογευματακι........ελεος!!!!!!!!!και θελουν και 120 ευρω για τζακουζι!!!!!!!ρε πανε καλα?αυτοι θα βγουν χαμενοι ετσι και αλλιως με αυτα τα μπαζα που φερνουν!!!!!!!!!που ειναι η γιασμιν,που ειναι η σιμον,που ειναι η ισαμπελλα?????????ΠΟΥ?εχουν περιοδο παλι?ή πασχουν απο νοσο αλτσζχαιμερ και ξεχνουν να βρουν το δρομο για τριγγετα........Φερτε ωραια μουνια με τρομερες υπηρεσιες και αφηστε επιτελους τα απατεωνιστικα τρικ με τα ρουχα και τα χαμηλα φωτα που καλυπτουν τις ατελειες που πιστεψτε με ειναι παρα πολλες.....εχω παει με ολες σχεδον τις κοπελες του εν λογω στουντιο και οι μονες που αξιζαν πραγματικα ηταν αυτες που ανεφερα+την τζεσσικα,την παρις(που δουλευε στην αγνωστου παλια)!!!!!!!!!!!!!!μακρυα απο στελλα,σουζυ,μαντυ,μαρια,χριστινα,λινα,αναστασια!!!!!!και μαργαριτα.....πικιφικι να τελειωνουμε!γιατι ρε παιδια δεν ξεσηκωνεστε?πειτε τα ολοι....εκφραστειτε ολοι γιατι αλλιως υπηρεσιες και σωστα μουνια θα βλεπουμε με το σταγονομετρο και μονο στη φυλης και στο μεταξουργειο+σε πολυ λιγα στουντιο.......Τα ιδια και χειροτερα στην αριστοτελους.....φερνει κατα καιρους ωραια μουνια αλλα στο δεκαλεπτο δρομο....ΡΡΡΡΡΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ 50 ευρω ξερετε τί σημαινει?θα επρεπε να γαμαμε και την τσατσα παρτουζα με την πουτανα για κανα 45λεπτο και παλι πολλα τους ειναι!!!!!!!!χιλιες φορες φυλης και κολωνου!ΧΙΛΙΕς ΦΟΡΕΣ!

Δεν την είχα δοκιμάσει τη Χριστίνα, και λόγω εξαιρετικής υδραυλικής σηκωμάρας και επειδή δεν έπαιζε κάτι καλλίτερο γύρω γύρω κατάθεσα χθες βράδυ.
Λοιπόν, έχουν γραφτεί απογοητευτικά σχόλια για τη συγκεκριμένη, αλλά αυτά είναι γούστα.
Στη χθεσινή μου εμπειρία μαζί της έχω να δηλώσω ότι
''το έπιασε και τοπνιξε''...με ότι αυτό συνεπάγεται.
Δεν είναι φωτομοντελ, έχει σφιχτό νταρντανέ κορμί, προσφέρεται και για πιο έντονη φάση (δε θα σπάσει όπως κάτι άλλες ξερακιανές), προσφέρει βαθύ λαρύγγι, συμμετοχή στο σεξ και είναι και χαμογελαστή.

Κι επαναλαμβάνω ότι όλα είναι θέμα γούστου, και βεβαίως διάθεσης της εργαζόμενης και του πελάτη.

 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
παιδια....μια αννετα στο εν λογω στουντιο μπορει να μας πει καποιος τί λεει?
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
τελικα πηγα χθες στο εν λογω σπιτι και πηρα μια γευση απο αννετα.....δεν ελεγε τιποτα ιδιαιτερο περα απο τις βυζαρες της(4+) και δεν μπηκα.....μελαχροινη με curly μακρυα μαλλια κοντη γυρω στο 1,62 χωρις τακουνι με γεματο πιασιματα κωλο(οχι ασχημο) αλλα γενικα οταν δωσω 50 ευρω θελω κατι πιο καλο και για αυτο και δεν τα δινω ευκολα......πρεπει να δωσουμε στις τσατσες ενα μαθημα γιατι τελευταια μας εχουν περασει και πολυ μαλακες........τα υπολοιπα τα εγραψα σημερα τα ξημερωματα στο"ημερησια ενημερωση για στουντιο"
 

Nefilim

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
730
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
6
Αννέτα η σπανιόλα με ενα κώλο σα φρατζόλα...
την είχα πετύχει κι εγω ψάχνοντας για Χριστίνα και μόλις βγήκε σάστισα με τους βύζους, αλλά μου θύμισε δευτεράντζα Φυλής παρακμιακό.
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.797
Πόντοι
19.505
Αννέτα η σπανιόλα με ενα κώλο σα φρατζόλα...
την είχα πετύχει κι εγω ψάχνοντας για Χριστίνα και μόλις βγήκε σάστισα με τους βύζους, αλλά μου θύμισε δευτεράντζα Φυλής παρακμιακό.

την ανέττα την είχα πάρει στη Λέλας διότι φόραγε άσπρες νάιλον κάλτσες και ψηλοτάκουνα. Μου είχε κάνει φοβερό γαμήσι με ελέυθερα πιασίματα κλπ. Ελπίζω να είναι ακόμα τόσο θερμή
 

geia sas

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2006
Μηνύματα
42
Like
0
Πόντοι
0
ρε παιδιά τα 120 ευρώ τι περιλαμβάνουν? μόνο το τζακούζι + πήδημα ή και όλα τα προηγούμενα (69, μασάζ κτλ) ? Εχει δοκιμάσει κανείς το εν λόγω πρόγραμμα?
 

MasterC

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2005
Μηνύματα
429
Like
9
Πόντοι
1
Η Ισαβέλα γύρισε ;;; Ξέρει κανείς ;;;
 

liferider

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
174
Κριτικές
6
Like
52
Πόντοι
1
Εφημεριδες  Εφημεριδες  Εκτακτο Παραρτημα  Η Ισαβελλα γυρισε χθες στην τριγγετα Εφημεριδες.

 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
σημερα βραδυ μεχρι τις 02.00 η σουζυ απο πολωνια
 

Επισκέπτης
Για μετα τις 2.00 τι λεει το προγραμμα ?

Να περασουμε απεναντι να τιμησουμε την αλλη Πολωνεζα ?
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
αυριο απογευμα ισαμπελλα!οσοι πιστοι προσελθετε......αν και ξαναζεσταμενο
πολωνεζικο φρουτο μου θυμιζει περισσοτερο... :2funny: :2funny:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom