Νέα

Τριχοφυία στον άνδρα...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kiadimundi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 261
  • Εμφανίσεις 28K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

NEOKLES

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2008
Μηνύματα
150
Like
0
Πόντοι
1
πριν αποχωρήσω για σήμερα θα σας πω "άντε, γεια"
και θα διευκρινίσω ότι είμαι λάτρης του αρσενικού, παθητικός και διαθέσιμος για σπέσιαλ περιποίηση σε όποιον ξέρει τα πλεονεκτήματα στο κρεβάτι με άντρα ή εκείνους που θέλουν πραγματικά να δοκιμάσουν.
ΥΓ. Δώρο ένα αξέχαστο μασσάζ και λουτρό α λα τούρκα....
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
175
Πόντοι
866
πριν αποχωρήσω για σήμερα θα σας πω "άντε, γεια"
και θα διευκρινίσω ότι είμαι λάτρης του αρσενικού, παθητικός και διαθέσιμος για σπέσιαλ περιποίηση σε όποιον ξέρει τα πλεονεκτήματα στο κρεβάτι με άντρα ή εκείνους που θέλουν πραγματικά να δοκιμάσουν.
ΥΓ. Δώρο ένα αξέχαστο μασσάζ και λουτρό α λα τούρκα....
τυπε στο αλα τουρκα ειναι ειδικος ο παπαζολης :grin:
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
πριν αποχωρήσω για σήμερα θα σας πω "άντε, γεια"
και θα διευκρινίσω ότι είμαι λάτρης του αρσενικού, παθητικός και διαθέσιμος για σπέσιαλ περιποίηση σε όποιον ξέρει τα πλεονεκτήματα στο κρεβάτι με άντρα ή εκείνους που θέλουν πραγματικά να δοκιμάσουν.
ΥΓ. Δώρο ένα αξέχαστο μασσάζ και λουτρό α λα τούρκα....
Ρε μαπα, αντε να ψαχτεις σε κανενα gay foroum.
Ολα τα ναυαγια εδω ερχονται για σωτηρια.
 

NEOKLES

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2008
Μηνύματα
150
Like
0
Πόντοι
1
Ρε μαπα, αντε να ψαχτεις σε κανενα gay foroum.
Ολα τα ναυαγια εδω ερχονται για σωτηρια.

Φοβάσαι μη σου διαφθείρω τις παρθένες μαρίες του σάιτ και κόπτεσαι να με βρίζεις...
Το ξέρω ότι κατά βάθος μ' αγαπάς και θέλεις το καλό μου να ψαχτώ εκεί που έχω πολλές πιθανότητες.
Δε θεωρώ κακό, όμως, να δοκιμάζω πού και πού ένα λουκανικάκι αλλίωτικα ψημένο και μαριναρισμένο σε υγρά θηλυκού αιδοίου....έχει άλλη γλύκα (ή απογοήτευση, ανάλογα το ψήσιμο)
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Φοβάσαι μη σου διαφθείρω τις παρθένες μαρίες του σάιτ και κόπτεσαι να με βρίζεις...
το ξέρω ότι κατά βάθος μ' αγαπάς και θέλεις το καλό μου να ψαχτώ εκεί που έχω πολλές πιθανότητες.
Δε νομίζω όμως να δοκιμάζω πού και πού ένα λουκανικάκι αλλίωτικα ψημένο και μαριναρισμένο σε υγρά θηλυκού αιδοίου....
Μα το θεμα ειναι οτι ψαχνεις πουτσο, εκει που ολοι μας ψαχνουμε μουνι.
Ειναι λιγο αντιφατικο δεν μπορεις να πεις.
Καλη επιτυχια σου ευχομαι παντως στην ερευνα ενος πουτσου.
 

NEOKLES

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2008
Μηνύματα
150
Like
0
Πόντοι
1
Μάγκα μου, δεν ξέρω το γιατί ίσως το κάρμα μου (χε χε) έχω ένα μυστήριο ρεκόρ επιτυχιών στους τύπους που απλά θέλουν να το δοκιμάσουν κλπ.
Αποφεύγω από τότε να κατατάσσω σε κατηγορίες σεξουαλικού προσανατολισμού γιατί μπερδεύτηκα.
Σημασία έχει ο ερωτισμός (η κάυλα) που μπορεί να έρχεται και από κεί που δεν το περιμένουμε.
Αν εξιστορούσα τα "απίθανα" με στρέιτ που μου έχουν συμβεί,  σίγουρα θα ήταν αντικείμενο σήριαλ με τίτλο "όποιος δεν ανήκει σε στρατόπεδα το ευχαριστιέται πάαααρα πολύ"
Να σαι καλά .... και να χαίρεσαι τον έρωτα,  όπως εσύ τον φαντάζεσαι και τον γουστάρεις πραγματικά!
 

Επισκέπτης
Ρε παιδια μην λεμε μαλακιες!..δεν ειναι ωραια η τριχα τωρα!το να εχεις ενα ωραιο σωμα και να εχεις τριχες παντου ειναι ομορφο?
 

Συνημμένα

  • hot_man_hairy_chest_sexy.jpg
    hot_man_hairy_chest_sexy.jpg
    87,4 KB · Εμφανίσεις: 49
  • Sakis Rouvas.jpg
    Sakis Rouvas.jpg
    272,3 KB · Εμφανίσεις: 57

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
o ρουβας θα εχει κανει και στα ρουθουνια αποτριχωση
 

NEOKLES

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2008
Μηνύματα
150
Like
0
Πόντοι
1
Φίλοι μου, θα ήθελα να προσθέσω ότι για μένα
άντρας ξυρισμένος παντού παραπέμπει
σε λιοντάρι δίχως χαίτη και παγώνι χωρίς ουρά.
Ευτυχώς, ο θεός έδωσε απ' όλα και έτσι κανείς μας δεν έχει παράπονο. Τριχωτοί και άτριχοι, όλοι έχουν κάποιο ταίρι. Βέβαια, η μόδα "της καθαριότητας" (βλέπε φετίχ καλλίτερα) το θέλει αλλιώς και είναι σπάνιο να βρεις άντρα με ακλάδευτα αχαμνά...
 

lolos666

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2010
Μηνύματα
325
Like
36
Πόντοι
1
???
 

Συνημμένα

  • very-hairy03.jpg
    very-hairy03.jpg
    39,1 KB · Εμφανίσεις: 21

NEOKLES

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2008
Μηνύματα
150
Like
0
Πόντοι
1
Ο άντρας ξεχωρίζει και για τις τρίχες του για μένα. Και, κυρίως, από το πώς τις διαχειρίζεται και πώς τις αντιμετωπίζει......
Τι μας έκανε η μόδα και χάθηκαν τα φουντωτά εφηβαία........
Αν έμεινε κανείς αξύριστος, ας μου δώσει μια φωτό να την έχω ενθύμιο για το πώς ήταν κάποτε το εφηβαίο και το όσχεο με τρίχες....
 

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.019
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
66
Ο άντρας ξεχωρίζει και για τις τρίχες του για μένα. Και, κυρίως, από το πώς τις διαχειρίζεται και πώς τις αντιμετωπίζει......
Τι μας έκανε η μόδα και χάθηκαν τα φουντωτά εφηβαία........
Αν έμεινε κανείς αξύριστος, ας μου δώσει μια φωτό να την έχω ενθύμιο για το πώς ήταν κάποτε το εφηβαίο και το όσχεο με τρίχες....
Καβλιαρη γουσταρεις αρκουδοτομαρο;

Θες να παμε για ενα ποτακι στο χαλαρο να μιλησουμε για ποιηση;
 

NEOKLES

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2008
Μηνύματα
150
Like
0
Πόντοι
1
Το είπα και το ξαναλέω : γουστάρω εφηβαίο ζωντανό και κατάφυτο, που δεν παραπέμπει σε ανήλικο ή σε κάποιον που τον ετοιμάζουν για χειρουργική επέμβαση (παλιά τότε και μόνο σε ξύριζαν εκεί...)
Τώρα τα αρκουδοτόμαρα ίσως να κάνουν για κάτι άλλο. Το αντικείμενο του πόθου μου είναι άλλο...
 

NEOKLES

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2008
Μηνύματα
150
Like
0
Πόντοι
1
το καλογυαλισμένο τρέντυ στυλάκι που θέλει τον άντρα να συναγωνίζεται τη χαζογκόμενα που ντύνεται και στολίζεται σαν επιτάφιος ή φανταχτερό μηδενικό με βρίσκει αδιάφορο.
Ο Μακιαβέλι έλεγε : Τον ηγέτη τον αναγνωρίζεις με το που τον βλέπεις και υποκλίνεσαι
θα παράφραζα: Τον άντρα τον αισθάνεσαι, τον αναγνωρίζεις και .... του κάθεσαι....
 

kotobiftekos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2011
Μηνύματα
4.632
Like
4
Πόντοι
16
το καλογυαλισμένο τρέντυ στυλάκι που θέλει τον άντρα να συναγωνίζεται τη χαζογκόμενα που ντύνεται και στολίζεται σαν επιτάφιος ή φανταχτερό μηδενικό με βρίσκει αδιάφορο.
Ο Μακιαβέλι έλεγε : Τον ηγέτη τον αναγνωρίζεις με το που τον βλέπεις και υποκλίνεσαι
θα παράφραζα: Τον άντρα τον αισθάνεσαι, τον αναγνωρίζεις και .... του κάθεσαι....
τον κανονικο αντρα τον ροτισεσ αν σε θελι?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom