Νέα

Τριχοφυία στον άνδρα...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kiadimundi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 261
  • Εμφανίσεις 28K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

lolos666

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2010
Μηνύματα
325
Like
36
Πόντοι
1
? :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Συνημμένα

  • d49bb9c4-346d-4700-96e3-56c627906f60.jpg
    d49bb9c4-346d-4700-96e3-56c627906f60.jpg
    211,1 KB · Εμφανίσεις: 74

NEOKLES

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2008
Μηνύματα
150
Like
0
Πόντοι
1

τον κανονικο αντρα τον ροτισεσ αν σε θελι?

"κανονικός άντρας" η φράση μοιάζει με το σύνθημα της "αλλαγής" του Α. Παπανδρέου
Ο καθένας ερμηνεύει το περιεχόμενο όπως θέλει.

Δεν ρώτησα κανέναν αν με θέλει.
Συνήθως μου το έδειχναν και αυτό στον άντρα φαίνεται,  δεν είναι όπως στη γυναίκα που πρέπει να υγρανθεί ή να νιώσεις αλλαγή στη θερμοκρασία της, κλπ
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
175
Πόντοι
866
Το είπα και το ξαναλέω : γουστάρω εφηβαίο ζωντανό και κατάφυτο, που δεν παραπέμπει σε ανήλικο ή σε κάποιον που τον ετοιμάζουν για χειρουργική επέμβαση (παλιά τότε και μόνο σε ξύριζαν εκεί...)
Τώρα τα αρκουδοτόμαρα ίσως να κάνουν για κάτι άλλο. Το αντικείμενο του πόθου μου είναι άλλο...
τυπε εισαι φαν του freddie mercury,του ερντογαν και του γιωργακη? :grin:
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
92
Πόντοι
376
οπως δεν ειναι ωραια η τριχα στις γυναικες κατι τετοιο πρεπει να ισχυει και για τους ανδρες ας το επιβεβαιωσει καποια γυναικα,εμεις δεν ειμαστε αρμοδιοι
 

Επισκέπτης
Ηρθε το καλοκαιρι!....αν δε θελετε ξυραφι τουλαχιστον οι γυμνασμενοι να βγαλετε το πουλοβερ απο πανω σας με καποιο τροπο!
 

Συνημμένα

  • yu_zhenhuan_24.jpg
    yu_zhenhuan_24.jpg
    31,3 KB · Εμφανίσεις: 41

χρηστος10

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
5.803
Like
0
Πόντοι
66
Ηρθε το καλοκαιρι!....αν δε θελετε ξυραφι τουλαχιστον οι γυμνασμενοι να βγαλετε το πουλοβερ απο πανω σας με καποιο τροπο!
ΕΧΩ εναν φιλο ποντιο που αυτος μπροστα του ειναι σπανος...
 

Ypsolon

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
1.676
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Laser ρε και καθαρισες
 

symprwtagonistis7

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2010
Μηνύματα
8
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
0
kiadimundi είμαστε περίπου στην ίδια ηλικία...
Όντως οι πιτσιρίκες 16-22 έχουνε συνηθίσει το πρότυπο του άτριχου άντρα γιατί αυτό προστάζει η μόδα που θέλει και όλα τα αιδοία γουλί... Είμαι κι εγώ τριχωτός, ίσως ο πιο τριχωτός από όλους τους συμπαίκτες μου στην ομάδα μπάσκετ που ειλικρινά τους κοροϊδεύω όταν ξυρίζουν πόδια, στέρνα κλπ...
Αν είσαι όντως τόσο αρκούδος, ΜΗΝ ξυρίζεσαι γιατί μόνο κακό κάνεις. Αν θες πάρε μια κουρευτική μηχανή και κόντινέ τες... Το μόνο σωστό αποτέλεσμα είναι το laser. Κάνε κομπόδεμα και σκάστα μια κι έξω. Με ξυραφάκι ειδικά αφενός η τρίχα δυναμώνει και βγαίνει γρηγορότερα, αφετέρου μέχρι να βγει είσαι "δράμα"... το ζω καθημερινά μέσα στα αποδυτήρια το σκηνικό "ξυρίζομαι" γιατί απλά δεν βλέπονται οι γάμπες μου (κι ας είναι γυμνασμένες)... Η απόφαση δική σου. Η δικιά μου συμβουλή είναι να τις κοντίνεις με μια κουρευτική ή να πας για laser.
 

n_i_k_o_s

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2014
Μηνύματα
115
Like
1
Πόντοι
1
επειδή έχω και εγώ πάρα πολλές τρίχες στο σώμα σκέφτομαι να τις πάρω με κουρευτική με τη χαμηλότερη σκάλα γιατί δεν πάει άλλο..απλά ας μου πει όποιος το έχει δοκιμάσει αν μετά θα βγαίνουν πιο άγριες όπως στο ξύρισμα..ευχαριστώ..
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
92
Πόντοι
376
επειδή έχω και εγώ πάρα πολλές τρίχες στο σώμα σκέφτομαι να τις πάρω με κουρευτική με τη χαμηλότερη σκάλα γιατί δεν πάει άλλο..απλά ας μου πει όποιος το έχει δοκιμάσει αν μετά θα βγαίνουν πιο άγριες όπως στο ξύρισμα..ευχαριστώ..
Έχεις και στην πλάτη τύπε;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom