Νέα

Τραβεστί/Transexual/CD σε μπουρδέλα/στούντιο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα cube
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 401
  • Εμφανίσεις 197K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

panosrialas

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2015
Μηνύματα
359
Like
3
Πόντοι
1
Εισαι μακρυμαλλης τυπε; Θηλυπρεπης;
Με φτιάχνουν:
Αρρενωπά άτομα. Ωραία κορμιά, Καλοσχηματισμένα οπίσθια και πέη, τα ωραία στόματα (χείλια,μεγάλη γλώσσα)

Δεν με φτιάχνουν:
Θηλυπρεπή άτομα. Υπέρβαροι, μεγάλης ηλικίας (55 και άνω), νεαρής ηλικίας (20 και κάτω), με μακριά μαλλιά.
copy-paste εκτος απο το αρρενωπα ατομα κανενα αλλο επιθετο δεν μου αρμοζει..ουτε ωραια κορμια..ουτε υπερβαρος. και τι να κανω ρε φιλε? να πας να με κρινει αν εχω ωραια οπισθια η πεος ? αυτη κανει λεσ και πληρωνει η ιδια!αν θελει πελατη τον brad pitt ασ πληρωσει να τον εχει :) απλο τυπε ??
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
Με φτιάχνουν:
Αρρενωπά άτομα. Ωραία κορμιά, Καλοσχηματισμένα οπίσθια και πέη, τα ωραία στόματα (χείλια,μεγάλη γλώσσα)

Δεν με φτιάχνουν:
Θηλυπρεπή άτομα. Υπέρβαροι, μεγάλης ηλικίας (55 και άνω), νεαρής ηλικίας (20 και κάτω), με μακριά μαλλιά.
copy-paste εκτος απο το αρρενωπα ατομα κανενα αλλο επιθετο δεν μου αρμοζει..ουτε ωραια κορμια..ουτε υπερβαρος. και τι να κανω ρε φιλε? να πας να με κρινει αν εχω ωραια οπισθια η πεος ? αυτη κανει λεσ και πληρωνει η ιδια!αν θελει πελατη τον brad pitt ασ πληρωσει να τον εχει :) απλο τυπε ??

Εγω καταλαβα οτι δε γουσταρει τους μακρυμαλληδες και τους θηλυπρεπεις γενικοτερα, τους γερους και τους χοντρους. Κατα τα αλλα σιγα μην πει οχι στο χρημα...
 

panosrialas

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2015
Μηνύματα
359
Like
3
Πόντοι
1
Εγω καταλαβα οτι δε γουσταρει τους μακρυμαλληδες και τους θηλυπρεπεις γενικοτερα, τους γερους και τους χοντρους. Κατα τα αλλα σιγα μην πει οχι στο χρημα...
μαλλον δεν θα πει οχι..εμενα το προβλημα μου ειναι στο τι την φτιαχνει..σιγα μην χασω 10 κιλα η μην αρχησω το γυμναστηριο για να 'φτιαξω' την αρχοντησσα! Ελεος! Οσο με τρελενουν οι φωτογραφιες της γιατι ειναι κουκλαρα...τοσο με ξενερωνει η υπερεκτιμηση που ειχει για τον εαυτο της.αν τωρα εχει κλεισει το πελατολογιο της με παιδαρους..κριμα..δεν θα παω για να μην της χαλασω την αισθητικη :)
 

panosrialas

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2015
Μηνύματα
359
Like
3
Πόντοι
1
είμαι σε φαση γονιμοτητας είναι καμια ευκαιρη???
θα σε τρουπησει μην πας :)  πλακα κανω.μιας και λεγαμε για την αθηνα μην σε τρομαζει το 20ποντο..εχει κατι κρεμες που κανουν θαυματα.επισης ειναι μεγαλο ψεμα οτι με την πρωτη φορα γινεσαι πουστης..με την ενοια του κουνιστου!εμενα μου αρεσε η αισθηση που με ειχε κατω μια γυναικαρα αλλα δεν μου αρεσε η ψωλη μεσα μου γι'αυτο και το σταματησα.δοκιμαζεις και βλεπεις..και να σου αρεσει στο χαρακτηρα σου δεν θα αλλαξει κατι.
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.387
Κριτικές
5
Like
4.135
Πόντοι
606
θα σε τρουπησει μην πας :)  πλακα κανω.μιας και λεγαμε για την αθηνα μην σε τρομαζει το 20ποντο..εχει κατι κρεμες που κανουν θαυματα.επισης ειναι μεγαλο ψεμα οτι με την πρωτη φορα γινεσαι πουστης..με την ενοια του κουνιστου!εμενα μου αρεσε η αισθηση που με ειχε κατω μια γυναικαρα αλλα δεν μου αρεσε η ψωλη μεσα μου γι'αυτο και το σταματησα.δοκιμαζεις και βλεπεις..και να σου αρεσει στο χαρακτηρα σου δεν θα αλλαξει κατι.

μπα μουτρο κοντευω τ δευτερα αντα λες τωρα ????ασε που εχω πειραματιστει πολλες φορες δεν τ σηκωνω τ αθλημα ...ασε που μ αρεσουν οι γυναικες...
 

panosrialas

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2015
Μηνύματα
359
Like
3
Πόντοι
1
μπα μουτρο κοντευω τ δευτερα αντα λες τωρα ????ασε που εχω πειραματιστει πολλες φορες δεν τ σηκωνω τ αθλημα ...ασε που μ αρεσουν οι γυναικες...
και εγω στα 2α ..αντα ειμαι και τωρα ξεκινησα.δεν σε παροτρυνω να πας..λεω απλα πως και να το κανεις δεν θα αλλαξει τιποτα..την αλλη μερα θα πας στη δουλεια σου και το ιδιο μαγκας θα εισαι.και να σου αρεσει δεν προκειτε να εσπαγε το κορμι σου και να γινοσουν κουνιστος.και μενα μονο οι γυναικες μου αρεσουν και τις τρανς θεωρω γυναικες.με αντρα η μονος με δονητη δεν υπαρχει περιπτωση.μην βαζουμε οποσδηποτε τιτλο στο τι ειμαστε..
 

Distaktikos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2015
Μηνύματα
4
Like
24
Πόντοι
0
Καλησπέρα παίδες, κατεβαίνω Αθήνα τέλος του μήνα με άδεια (ως στρατιώτης) και θα ήθελα να δοκιμάσω με τρανς. Μου άρεσε πολύ η Αθηνά από τις φωτό αλλά δεν έχω να διαθέσω πάνω από 30 ορχιδέες... Μόνο Φυλής 99 είναι αξιόλογη επιλογή για κέντρο;
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.936
Κριτικές
37
Like
2.868
Πόντοι
1.446
Καλησπέρα και απο μένα, καινούριο μέλος. Γνωρίζετε που θα βρω trans ενεργητικο σχετικά οικονομικο στην Αθήνα; Οικονομικό εννοώ με κανα 50αρικο

Πιπίνου 54 θα πας...Κατερίνα...με ένα 25αρι...
 

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
Πήγε κανείς στη Χαρά (φ99) να κάνει τωρινή κριτική?
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.387
Κριτικές
5
Like
4.135
Πόντοι
606

peter ellison

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2010
Μηνύματα
117
Κριτικές
1
Like
129
Πόντοι
1
Ρε παιδιά,στο Φυλής 99,απογευματινή βάρδια παίζει κάποια από τις άλλες εκτός από Δέσποινα;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom