Νέα

Τραβεστί/Transexual/CD σε μπουρδέλα/στούντιο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα cube
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 401
  • Εμφανίσεις 197K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.727
Like
2.438
Πόντοι
456
ΑΛΑΝΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ,ΕΙΜΑΙ ΑΣΧΕΤΟΣ ΜΕ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΤΤΗΝ  ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ,ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΣΕ ΠΟΙΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ ΠΑΙΖΟΘΝ ΤΡΑΒΕΛΙΑ,...ΠΗΓΑ ΣΤΗΝ ΠΙΠΙΝΟΥ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΧΑΛΙΑ ΜΕ ΚΚΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ,ΠΗΓΑ ΜΕΤΑΞΟΥΡΓΕΙΟ 3 ΦΟΡΕΣ ΑΛΛΑ ΗΤΑΝ ΚΛΕΙΣΤΟ,ΑΓΚΥΡΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΤΡΑΝΣ..ΤΟ ΜΟΝΟ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΦΥΛΗΣ 99..ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΣΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΑΛΛΟ ΝΑ ΨΑΞΩ..?????ΘΕΩΡΩ ΤΟ ΦΤΛΗΣ 99 ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ.......
ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΟΘ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ
2) CROSS ΣΕ ΠΟΙΑ ΣΑΙΤ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ??
ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!
πρωτα απ όλα μη γράφεις με κεφαλαία γιατί στο διαδίκτυο είναι σαν να φωνάζεις...
δευτερον, ξεχνα τα μπουρδέλα και πιάσε τις αγγελίες με τις τρανς... εχουν και φωτό, ξεκίνα να γαμάς, να ενημερώνεις, να διαβάζεις εδώ καμιά κριτική κι όλα θα τα βρεις σιγά σιγά..
 

Houdini

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2008
Μηνύματα
74
Like
12
Πόντοι
0
γελας ε ; εχω βαρεθει τη δεσποινα . παλια εφερνε κανα καινουργιο και νεο σε ηλικια αλλα πλεον ...  :vomit:

Δυστυχώς φαίνεται ότι και η ίδια βαριέται αυτό που κάνει πλέον. Σκέτη αγαρεία...
 

travelerer25

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2015
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα και απο μένα, καινούριο μέλος. Γνωρίζετε που θα βρω trans ενεργητικο σχετικά οικονομικο στην Αθήνα; Οικονομικό εννοώ με κανα 50αρικο
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.387
Κριτικές
5
Like
4.135
Πόντοι
606
Καλησπέρα και απο μένα, καινούριο μέλος. Γνωρίζετε που θα βρω trans ενεργητικο σχετικά οικονομικο στην Αθήνα; Οικονομικό εννοώ με κανα 50αρικο

ολες στο 50 είναι μην αγχωνεσαι
 

ΑΚΗΣ018

Μέγας
Εγγρ.
10 Ιουν 2008
Μηνύματα
501
Κριτικές
37
Like
24
Πόντοι
4.165

ΑΚΗΣ018

Μέγας
Εγγρ.
10 Ιουν 2008
Μηνύματα
501
Κριτικές
37
Like
24
Πόντοι
4.165
οσο για την queenathina που ανεφερε ο φιλος, δεν καθετε και με το ρολοι στο χερι..η sunrice λεει 15λεπτα με το 50αρικο χασαπικο!!
Εγω επειδη θελω να ειμαι δικαιος καμια απο τις δυο δεν ηταν με το ρολοι στο χερι με τη μονη διαφορα οτι η Αθηνα εκανε και ενα τσιγαρο πριν ενα μετα και μιλησαμε και κιολας ενω με την Ελενα λεφτα κρεββατι δρομο  :P
 

panosrialas

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2015
Μηνύματα
359
Like
3
Πόντοι
1
Εγω επειδη θελω να ειμαι δικαιος καμια απο τις δυο δεν ηταν με το ρολοι στο χερι με τη μονη διαφορα οτι η Αθηνα εκανε και ενα τσιγαρο πριν ενα μετα και μιλησαμε και κιολας ενω με την Ελενα λεφτα κρεββατι δρομο  :P
ναι η αθηνα καπνιζει πολυ :) στην ελενα δεν εχω παει γιατι με χαλανε αυτα που γραφει στη σελιδα της!
 

ΚΩΣΤΗΣ1985

Νέο Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2015
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
η αθηνα  πολυ καλη περιπτωση. εχω παει κ με τις δυο αλλα ψηφιζω αθηνα μονο. αλλα δεν παιρνουν 50ρικο αυτες γραφουν
 

panosrialas

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2015
Μηνύματα
359
Like
3
Πόντοι
1
εγω εχω θεμα μ αθηνα κατι δ μ αρεσει
στην ομορφια της η στισ υπηρεσιες της ? παντωσ οτι λεει και οτι διχνει στις φωτογραφιες ειναι αληθινο.ενταξει δεν ειναι σαν κατι πιτσιρικες στην ομορφια αλλα εχει περισσοτερο δυναμικη παρουσια απο πολλες..
 

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
δηλαδή, Αθηνά και Σανράιζ είναι στο 50ρικο τώρα με άνεση και τσιγάρο και 20λεπτο ?
 

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
να πάρει κανείς την Αθηνά τηλέφωνο για 50 ευρω ή θα τον βρίσει ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom