Νέα

Tραβέλια με προσόντα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tzogarw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Whatever_13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2014
Μηνύματα
1.526
Κριτικές
4
Like
2.342
Πόντοι
456
δυναμιτης θα ελεγα...καλα απο εμφανιση ειναι στα top αλλα κ απο θεμα συμπεριφορας τουλαχιστον μαζι μου,οσες φορες εχω παει,εχω περασει πολυ καλα.
είναι ενεργοπαθητική ή μόνο παθητική?
 

Audir8

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
661
Κριτικές
11
Like
523
Πόντοι
2.297
Maγκες..κσνα ενεργητικο αλλα οχι μπετατζης..υπαρχει?
 

Audir8

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
661
Κριτικές
11
Like
523
Πόντοι
2.297
Μην ειστε μοναχιφαηδες.. Π.χ δε βρισκω τελευτεα την νορα με το ασημι μερτσεντικο..κανα τετοιο εχουμε με υδραβλικα?
 

Audir8

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
661
Κριτικές
11
Like
523
Πόντοι
2.297
Magkes..arxi syggrou ksantho..paliokayla .mesa se ibiza ashmi..na to parw?
Ydraylika exei?
Mallon ayti pou itan palia me ena bmw. Dithesuo.

Kai pio katw mayro slk me mia kokkinomalla ekfyli?
Poia na parw?
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.387
Κριτικές
5
Like
4.135
Πόντοι
606
Magkes..arxi syggrou ksantho..paliokayla .mesa se ibiza ashmi..na to parw?
Ydraylika exei?
Mallon ayti pou itan palia me ena bmw. Dithesuo.

Kai pio katw mayro slk me mia kokkinomalla ekfyli?
Poia na parw?


την δευτερη δεν την εχω στη λιστα γιατι απλος δεν την εχω παρει αλλα εχω ακουσει τ χηροτερα...κανε ένα τεστ κ πες μας τη γνωμη σου
 

Audir8

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
661
Κριτικές
11
Like
523
Πόντοι
2.297
Kala..ama de pezei na poume kana transaki na anomalepsoume ligo kai na exei kales krhthkes kai idraylika..
Pao sti morena..

http://www.*****.com/lady/1360

Ai sto kalo..

Pou einai i sabrina gameto?
 

Audir8

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
661
Κριτικές
11
Like
523
Πόντοι
2.297
Www meta vazoume telia meta ***** meta telia meta com sta asterakia ke meta δειτε μια μουνναρα
 
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια,ξερει κανεις τι απεγινε η μαυρουλα αρχες συγγρου?Στελλα την ελεγαν,εχω πολυ καιρο να την δω.εχει κανεις τηλεφωνο της?
 

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
179
Πόντοι
16
μπουρδελο το κανετε το μπουρδελα
ασυναρτησιες
γκρικλις
αστερακια
δεν διαβαζεται το θεμα πλεον
 

SnakeSpir

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2005
Μηνύματα
341
Κριτικές
4
Like
63
Πόντοι
1
Μπαχαλακδες τυπε και κείμενα λες και γράφουν απο Νοκια 3210 με 120 χαρακτήρες ανά μήνυμα. Πρεπει να εχεις τελιώσει σελετε πληροφορικής με ντοκτορα στην γραμμική γραφή Β με ASCII για να παρεις πληροφορίες. :P
 

Audir8

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
661
Κριτικές
11
Like
523
Πόντοι
2.297
Mσγκες ενταξη σηγνωμη.
Ο τελευτεος που ητανε ευγενικος..τον σεβιμαι..και ολυς τους αλλους για να μην τους στραβωνω
Θα γραφω ελληνικα μονο απο δω και περα.

Βατραχομουνι..δεν εισαι καλυτερος. Κι εσυ τα γκρηκλισ τα πετας που και που.
Κατα τα ααλλα σε παω
 

kolotex

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2008
Μηνύματα
45
Like
2
Πόντοι
0
Καταθέτω εμπειρία με το κάτωθι "κορίτσι" :



( όπου ************ βάζεις  k a n e s e x . c o m )

Ο χώρος της πολύ κοντά στο σταθμό μετρό Πανόρμου. Διαμέρισμα πεντακάθαρο, ευρύχωρο, καλά διακοσμημένο. Φως κανονικό, άπλετο να βλέπεις τι έχεις απέναντί σου. Η κοπέλα ευγενική, καλλίγραμμη (δεν έχει στήθος) και ντυμένη κομψά και σέξι ταυτόχρονα. Ομιλητική, χαλαρή, μορφωμένη. Μακιγιαρισμένη άψογα, με ξανθιά περούκα που της πήγαινε.
Στην αρχή κουβεντούλα, μου πρόσφερε ποτό ευγενικά και τα είπαμε για λίγο. Η χημεία υπήρξε καλή (γλωσσόφιλα και χάδια), ενώ το καυλί της σκληρό και πεντακάθαρο. Πρέπει να είναι γύρω στα 18εκ. αρκετά χοντρό.
Μετά περάσαμε στην κρεβατοκάμαρα για τα περεταίρω... Ο κώλος της είναι πανέμορφος σφιχτός και στρογγυλός. Της ζήτησα να είναι ενεργητική μαζί μου, οπότε δεν μπορώ να σας διαφωτίσω για την παθητική της επίδοση. Την πήρα στο στόμα και καύλωσε στο λεπτό. Με εμένα λειτούργησε άψογα στο ενεργητικό πηδώντας με σε αρκετές στάσεις. Καύλωσε και μετά μου ζήτησε να την γλείψω για να τελειώσει. Έχυσε πάνω μου και στο κρεβάτι. Δεν χρεώνει έξτρα για το τελείωμα μου είπε. Το "δωράκι" 50άρικο.
Η εμπειρία μου μαζί της ευχάριστη, χαλαρή σε χρόνο και η απόδοσή της: τίμια για τα λεφτά της Συστήνεται για παθητικούς και μου είπε πως είναι εξίσου καλή και σαν παθητική η ίδια. Αν εξαιρέσεις την έλλειψη στήθους είναι σούπερ θηλυκή κορμάρα και σε φτιάχνει με τη στάση της. Φαίνεται πως της αρέσει αυτό που κάνει.

Αυτά από εμένα.....
Ελπίζω να κατατόπισα!
 

tampalouka

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2009
Μηνύματα
146
Like
2
Πόντοι
1
Καταθέτω εμπειρία με το κάτωθι "κορίτσι" :



( όπου ************ βάζεις  k a n e s e x . c o m )

Ο χώρος της πολύ κοντά στο σταθμό μετρό Πανόρμου. Διαμέρισμα πεντακάθαρο, ευρύχωρο, καλά διακοσμημένο. Φως κανονικό, άπλετο να βλέπεις τι έχεις απέναντί σου. Η κοπέλα ευγενική, καλλίγραμμη (δεν έχει στήθος) και ντυμένη κομψά και σέξι ταυτόχρονα. Ομιλητική, χαλαρή, μορφωμένη. Μακιγιαρισμένη άψογα, με ξανθιά περούκα που της πήγαινε.
Στην αρχή κουβεντούλα, μου πρόσφερε ποτό ευγενικά και τα είπαμε για λίγο. Η χημεία υπήρξε καλή (γλωσσόφιλα και χάδια), ενώ το καυλί της σκληρό και πεντακάθαρο. Πρέπει να είναι γύρω στα 18εκ. αρκετά χοντρό.
Μετά περάσαμε στην κρεβατοκάμαρα για τα περεταίρω... Ο κώλος της είναι πανέμορφος σφιχτός και στρογγυλός. Της ζήτησα να είναι ενεργητική μαζί μου, οπότε δεν μπορώ να σας διαφωτίσω για την παθητική της επίδοση. Την πήρα στο στόμα και καύλωσε στο λεπτό. Με εμένα λειτούργησε άψογα στο ενεργητικό πηδώντας με σε αρκετές στάσεις. Καύλωσε και μετά μου ζήτησε να την γλείψω για να τελειώσει. Έχυσε πάνω μου και στο κρεβάτι. Δεν χρεώνει έξτρα για το τελείωμα μου είπε. Το "δωράκι" 50άρικο.
Η εμπειρία μου μαζί της ευχάριστη, χαλαρή σε χρόνο και η απόδοσή της: τίμια για τα λεφτά της Συστήνεται για παθητικούς και μου είπε πως είναι εξίσου καλή και σαν παθητική η ίδια. Αν εξαιρέσεις την έλλειψη στήθους είναι σούπερ θηλυκή κορμάρα και σε φτιάχνει με τη στάση της. Φαίνεται πως της αρέσει αυτό που κάνει.

Αυτά από εμένα.....
Ελπίζω να κατατόπισα!
μια χαρα μας κατατοπισες..ευχαριστούμε!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom