Νέα

Tραβέλια με προσόντα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tzogarw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

sohoviz

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.449
Κριτικές
13
Like
1.429
Πόντοι
1.096
Πέρασα από συγγρού κατά της 4 το πρωί λιγο ποιο κάτω από ing ήταν ξανθό τραβέλη κ ήταν ένας έξω από ένα σμαρτ κ της επεζε τον πουτσο  μόλης πέρασα με αμαξι σταμάτησαν
 

ntoratrans

Trans
Εγγρ.
3 Μαΐ 2012
Μηνύματα
341
Like
780
καλημερα καυλες
 

Συνημμένα

  • Στιγμιότυπο 2015-12-03, 1.03.19 μ.μ..png
    Στιγμιότυπο 2015-12-03, 1.03.19 μ.μ..png
    199,9 KB · Εμφανίσεις: 28

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.727
Like
2.438
Πόντοι
456
Καταθέτω εμπειρία με το κάτωθι "κορίτσι" :



( όπου ************ βάζεις  k a n e s e x . c o m )

Ο χώρος της πολύ κοντά στο σταθμό μετρό Πανόρμου. Διαμέρισμα πεντακάθαρο, ευρύχωρο, καλά διακοσμημένο. Φως κανονικό, άπλετο να βλέπεις τι έχεις απέναντί σου. Η κοπέλα ευγενική, καλλίγραμμη (δεν έχει στήθος) και ντυμένη κομψά και σέξι ταυτόχρονα. Ομιλητική, χαλαρή, μορφωμένη. Μακιγιαρισμένη άψογα, με ξανθιά περούκα που της πήγαινε.
Στην αρχή κουβεντούλα, μου πρόσφερε ποτό ευγενικά και τα είπαμε για λίγο. Η χημεία υπήρξε καλή (γλωσσόφιλα και χάδια), ενώ το καυλί της σκληρό και πεντακάθαρο. Πρέπει να είναι γύρω στα 18εκ. αρκετά χοντρό.
Μετά περάσαμε στην κρεβατοκάμαρα για τα περεταίρω... Ο κώλος της είναι πανέμορφος σφιχτός και στρογγυλός. Της ζήτησα να είναι ενεργητική μαζί μου, οπότε δεν μπορώ να σας διαφωτίσω για την παθητική της επίδοση. Την πήρα στο στόμα και καύλωσε στο λεπτό. Με εμένα λειτούργησε άψογα στο ενεργητικό πηδώντας με σε αρκετές στάσεις. Καύλωσε και μετά μου ζήτησε να την γλείψω για να τελειώσει. Έχυσε πάνω μου και στο κρεβάτι. Δεν χρεώνει έξτρα για το τελείωμα μου είπε. Το "δωράκι" 50άρικο.
Η εμπειρία μου μαζί της ευχάριστη, χαλαρή σε χρόνο και η απόδοσή της: τίμια για τα λεφτά της Συστήνεται για παθητικούς και μου είπε πως είναι εξίσου καλή και σαν παθητική η ίδια. Αν εξαιρέσεις την έλλειψη στήθους είναι σούπερ θηλυκή κορμάρα και σε φτιάχνει με τη στάση της. Φαίνεται πως της αρέσει αυτό που κάνει.

Αυτά από εμένα.....
Ελπίζω να κατατόπισα!
ποιο σταθμό Πανόρμου ρε φίλε;; αυτή είναι στην  Αγία Παρασκευή... μετακόμισε;;
 

kolotex

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2008
Μηνύματα
45
Like
2
Πόντοι
0
ποιο σταθμό Πανόρμου ρε φίλε;; αυτή είναι στην  Αγία Παρασκευή... μετακόμισε;;


Μου είπε πως είχε μετακομίσει πριν 10 ημέρες (τη συνάντησα την περασμένη Παρασκευή) στο διαμέρισμα. Είχε στολίσει και δέντρο. Νοικοκυροκόριτσο!
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.387
Κριτικές
5
Like
4.135
Πόντοι
606
εχθες τ βραδυ ωρα 1΄00 περνοντας από καβαλας στο περηπτερο πρως αθηνα πετύχαν ινα που ειχαι χαθει δεν σταματησα γιατι ειχα επαγκελματικο διπνο σε ένα ξενοδοχειο
 

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
179
Πόντοι
16
εχθες τ βραδυ ωρα 1΄00 περνοντας από καβαλας στο περηπτερο πρως αθηνα πετύχαν ινα που ειχαι χαθει δεν σταματησα γιατι ειχα επαγκελματικο διπνο σε ένα ξενοδοχειο

και τα μυαλα στα καγκελα
 

panosrialas

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2015
Μηνύματα
359
Like
3
Πόντοι
1
εγω το μονο που ξερω ειναι πως την περνω τηλεφωνο και αν ειναι ανοιχτο μου λεει παρε σε λιγο..το σε λιγο παλι σε λιγο μεχρι που της λεω να μου κανει αναπαντητη οταν μπορει.το καλυτερο ειναι οταν μου κανει αναπαντητη περνω αμεσως και μου λεει παρε σε λιγο  :headbang: :idiot: λατρευω τα παιχνιδια :)
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.387
Κριτικές
5
Like
4.135
Πόντοι
606
εγω το μονο που ξερω ειναι πως την περνω τηλεφωνο και αν ειναι ανοιχτο μου λεει παρε σε λιγο..το σε λιγο παλι σε λιγο μεχρι που της λεω να μου κανει αναπαντητη οταν μπορει.το καλυτερο ειναι οταν μου κανει αναπαντητη περνω αμεσως και μου λεει παρε σε λιγο  :headbang: :idiot: λατρευω τα παιχνιδια :)



nai den bazei mialo ayto
 

KOSTADINOS3

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
182
Κριτικές
3
Like
234
Πόντοι
1
εχθες τ βραδυ ωρα 1΄00 περνοντας από καβαλας στο περηπτερο πρως αθηνα πετύχαν ινα που ειχαι χαθει δεν σταματησα γιατι ειχα επαγκελματικο διπνο σε ένα ξενοδοχειο
χαχαχα ποια? η ινα? η γνωστη?
 

KOSTADINOS3

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
182
Κριτικές
3
Like
234
Πόντοι
1
προσεχε, ξερεις που ητανε τοσο καιρο!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom