Νέα

Tραβέλια με προσόντα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tzogarw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.397
Κριτικές
5
Like
4.158
Πόντοι
606
λεωφορο αθηνων εκει θα την βρεις να την δεις απο κοντα στο ρευμα προς κορινθο δεν την εχω παρει αλλα κανα δυο πιπες της εχω δοσει οποτε τραβα να την δεις καλητερα...
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.397
Κριτικές
5
Like
4.158
Πόντοι
606
4 αωρο στο κρύο και τιποτα μα τιποτα δεν πηγε καλα εφαγα στήσιμο σε ενα ραντεβου με μια απο της κοπελες του ts μετα βολτα απο συγγρου που οπως παντα δεν πεζει κατι νεο καβαλας τα ίδια μας πρήξατε τ αρχίδια .....Τη κανεις με πρησμενα αρχηδια ?????????αρχιζεις τα τηλ η μια δεν το σηκωνει η αλλη ειμαι απασχολημενη η 3 θελει τη μανατης και τον πατερα της.Γαμισετα τσιφος μεγαλος η βραδυα .......Γυριζοντας 
σπυτι και βλεποντας οτι εχω μεινει με το πουλι στο χερι μου ερχεται στο μιαλο μονο ειχα αναφερει οτι δυο φορες κ δω εχω φαει πορτα λες κ το χει μηρα μου.
αποφασιζω κ παιρνω τηλ για τριτη φορα οπου κ κανονιζω να βρεθουμε
φιλικοτατη οσο δεν περνει εβγαζε γουστα στο κρεβατι ειχαι ορεξη ακομα κ για ενεργητηκο οπου εκει δεν την αφησα ουτε καν να αναφερθει γενηκα περασα πολυ καλα χωρις βιασυνες κ μη ετσι μη αλλιος.οπου κ κατεληξα σπυτι....
 

vagabond

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2005
Μηνύματα
497
Κριτικές
1
Like
101
Πόντοι
1
4 αωρο στο κρύο και τιποτα μα τιποτα δεν πηγε καλα εφαγα στήσιμο σε ενα ραντεβου με μια απο της κοπελες του ts μετα βολτα απο συγγρου που οπως παντα δεν πεζει κατι νεο καβαλας τα ίδια μας πρήξατε τ αρχίδια .....Τη κανεις με πρησμενα αρχηδια ?????????αρχιζεις τα τηλ η μια δεν το σηκωνει η αλλη ειμαι απασχολημενη η 3 θελει τη μανατης και τον πατερα της.Γαμισετα τσιφος μεγαλος η βραδυα .......Γυριζοντας 
σπυτι και βλεποντας οτι εχω μεινει με το πουλι στο χερι μου ερχεται στο μιαλο μονο ειχα αναφερει οτι δυο φορες κ δω εχω φαει πορτα λες κ το χει μηρα μου.
αποφασιζω κ παιρνω τηλ για τριτη φορα οπου κ κανονιζω να βρεθουμε
φιλικοτατη οσο δεν περνει εβγαζε γουστα στο κρεβατι ειχαι ορεξη ακομα κ για ενεργητηκο οπου εκει δεν την αφησα ουτε καν να αναφερθει γενηκα περασα πολυ καλα χωρις βιασυνες κ μη ετσι μη αλλιος.οπου κ κατεληξα σπυτι....

αυτή είναι cross ή είναι ιδέα μου;; βυζί πλάκα βλέπω ε?
 

TZOYLI

Trans
Εγγρ.
12 Ιουν 2011
Μηνύματα
6.508
Like
5.233
αυτή είναι cross ή είναι ιδέα μου;; βυζί πλάκα βλέπω ε?
κανεις λαθος,κουκλα ειναι κ πρεπει κ ο βατραχος να ναι ωραιο παιδι απ οτι εχω υποψιαστει..αλλα βρε βατραχε πες της να βαλει μια καινουρια αγγελια να φαινεται κ το τηλ της...τελος καλο,ολα καλα,οποτε μη κλαιγεσαι για τη μοιρα σου ;)
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.397
Κριτικές
5
Like
4.158
Πόντοι
606
κανεις λαθος,κουκλα ειναι κ πρεπει κ ο βατραχος να ναι ωραιο παιδι απ οτι εχω υποψιαστει..αλλα βρε βατραχε πες της να βαλει μια καινουρια αγγελια να φαινεται κ το τηλ της...τελος καλο,ολα καλα,οποτε μη κλαιγεσαι για τη μοιρα σου ;)
[/quot 

μια χαρα παιδι ειναι κ αυτη κ εσει τζουλη μου καλημερα
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.728
Like
2.462
Πόντοι
456
4 αωρο στο κρύο και τιποτα μα τιποτα δεν πηγε καλα εφαγα στήσιμο σε ενα ραντεβου με μια απο της κοπελες του ts μετα βολτα απο συγγρου που οπως παντα δεν πεζει κατι νεο καβαλας τα ίδια μας πρήξατε τ αρχίδια .....Τη κανεις με πρησμενα αρχηδια ?????????αρχιζεις τα τηλ η μια δεν το σηκωνει η αλλη ειμαι απασχολημενη η 3 θελει τη μανατης και τον πατερα της.Γαμισετα τσιφος μεγαλος η βραδυα .......Γυριζοντας 
σπυτι και βλεποντας οτι εχω μεινει με το πουλι στο χερι μου ερχεται στο μιαλο μονο ειχα αναφερει οτι δυο φορες κ δω εχω φαει πορτα λες κ το χει μηρα μου.
αποφασιζω κ παιρνω τηλ για τριτη φορα οπου κ κανονιζω να βρεθουμε
φιλικοτατη οσο δεν περνει εβγαζε γουστα στο κρεβατι ειχαι ορεξη ακομα κ για ενεργητηκο οπου εκει δεν την αφησα ουτε καν να αναφερθει γενηκα περασα πολυ καλα χωρις βιασυνες κ μη ετσι μη αλλιος.οπου κ κατεληξα σπυτι....
πες τα μας λιγακι πιο αναλυτικα εκτος απ το οτι ηταν ορεξατη.. ποσα σου πηρε;
 

noknow4

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2013
Μηνύματα
101
Κριτικές
2
Like
71
Πόντοι
1
μεγάλε το θρεντ ειναι για πληροφορίες για τραβέλια με προσόντα, όχι για φωτο και βίντεο.. υπάρχει άλλο γι αυτα...



σορρυ μεγαλε αλλα απο οτι βλεπω σε προηγουμενες συζητησεις μονο για τραβελια με προσοντα δεν μιλατε ..οτι του φανει του στεφανη...
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
βάλε φωτογραφίες, αλλά με μέτρο  ;)
 

noknow4

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2013
Μηνύματα
101
Κριτικές
2
Like
71
Πόντοι
1
το καταλαβα φιλε ευχαριστω για την ενημερωση,,,σορρυ,
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.397
Κριτικές
5
Like
4.158
Πόντοι
606
πες τα μας λιγακι πιο αναλυτικα εκτος απ το οτι ηταν ορεξατη.. ποσα σου πηρε;
απο 60 που μου ειπαι εγω εδωσα ενα 40αρι και να σου πω κ κατι απο κορμι ειναι εισος παντα με το δικομου κριτηριο απο τα καλητερα που εχω παρει...
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.977
Κριτικές
2
Like
343
Πόντοι
36
απο 60 που μου ειπαι εγω εδωσα ενα 40αρι και να σου πω κ κατι απο κορμι ειναι εισος παντα με το δικομου κριτηριο απο τα καλητερα που εχω παρει...
τι παζαροσκυλο εισαι και εσυ :grin: :grin: :grin:
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.977
Κριτικές
2
Like
343
Πόντοι
36
τη να ζητησω ρε πλακα μου κανεις αυτες ζηταν αναλογα με ποιος θα κατσει δηπλα στα λεν κ απο το τηλ
ρε φελε 100 φορες δεν στο εχω εξηγησει ωραια να μην περνεις τηλ και να κατεβαινεις στην πιατσα να ψωνιζεις?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom