Νέα

Tραβέλια με προσόντα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tzogarw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

XMATTER

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2012
Μηνύματα
67
Like
2
Πόντοι
0
καληπερα παιδεσ προσφατα επισκεφτηκα την Ναταλι  {} και ειπα να πω δυο λογακια ετσι για κουβεντα να γηνεται..Δωρακι στα 50 ευρουλακια..οδοσ ιποκρατουσ στο κεντρο..η 'κοπελα' ειναι ακριβωσ οπωσ στισ φωτογραφιεσ τησ..αδυνατη γυμνασμενη...ωραια βαμενη...πολυ καλη συμπεριφορα και συμετοχη...εδειχνε να γουσταρει αυτο που κανει και χωρισ βιασυνεσ..γι'αυτουσ που θελουν να ξερουν για προσοντα..κανονικο προσ μεγαλο μεγεθοσ ...και γενικα εδειξε ορεξη για παιχνιδια..πιστευω μια καλη επιλογη εχοντασ υπ οψιν οτι το 50 ρικο ειναι πλεον στανταρακι..αυτα παιδεσ!!!
 

daskaloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
4.845
Κριτικές
14
Like
35
Πόντοι
246
καληπερα παιδεσ προσφατα επισκεφτηκα την Ναταλι  {} και ειπα να πω δυο λογακια ετσι για κουβεντα να γηνεται..Δωρακι στα 50 ευρουλακια..οδοσ ιποκρατουσ στο κεντρο..η 'κοπελα' ειναι ακριβωσ οπωσ στισ φωτογραφιεσ τησ..αδυνατη γυμνασμενη...ωραια βαμενη...πολυ καλη συμπεριφορα και συμετοχη...εδειχνε να γουσταρει αυτο που κανει και χωρισ βιασυνεσ..γι'αυτουσ που θελουν να ξερουν για προσοντα..κανονικο προσ μεγαλο μεγεθοσ ...και γενικα εδειξε ορεξη για παιχνιδια..πιστευω μια καλη επιλογη εχοντασ υπ οψιν οτι το 50 ρικο ειναι πλεον στανταρακι..αυτα παιδεσ!!!

ενεργητικη? παθητικη? και τα δυο? τι σκατα ειναι? ;)
 

XMATTER

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2012
Μηνύματα
67
Like
2
Πόντοι
0
βασικα με την συγκεκριμενη κοπελα εκτοσ απο κατι γλυψιματακια ψιλοφιλακια και ωραιο χαμουρεματακι στη λαικη..ημουν εγω ο ενεργητικοσ..αυτο μου εβγαλε η φαση..αλλα πιστευω οτι θα μπορουσε να ειναι και αυτη αν το ζηταγεσ και με τα απαραιτητα προκαταρκτικα....
 

daskaloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
4.845
Κριτικές
14
Like
35
Πόντοι
246
βασικα με την συγκεκριμενη κοπελα εκτοσ απο κατι γλυψιματακια ψιλοφιλακια και ωραιο χαμουρεματακι στη λαικη..ημουν εγω ο ενεργητικοσ..αυτο μου εβγαλε η φαση..αλλα πιστευω οτι θα μπορουσε να ειναι και αυτη αν το ζηταγεσ και με τα απαραιτητα προκαταρκτικα....

:thumbsup: :thumbsup:
 

kawasakis

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2008
Μηνύματα
51
Κριτικές
5
Like
84
Πόντοι
0
VANESSA__TRANS.....ΞΕΠΕΤΑ.Την VANESSA__TRANS.Την επισκέφτηκα ενα απογευμα καπου στα πατησια.Διαλεξα  προγραμμα με την κυρια ενεργετικη στα 60 ευερω.Μπηκα στο υπογειο διαμερισμα και αρχισε να μου μιλαει για τον εαυτο της και για την συμπεριφορα της στους πελατες καμμια ωρα.Με ζαλισε και καταλαβα αμεσωε οτι εκανα μαλακια.Αφου τελικα ξαπλωσαμε στο κρεβατι και αρχισαμε τα χαδια διαπιστωσα μια σκληρη αντρικη αφη στο δερμα της.Ειχε να ξυρισει και τα ποδια της τουλαχιστον μια μερα.Καθως την χαιδευα περασε το χερι μου κοντα στην μασχαλη της και επιασα μισο κιλο ιδρωτα....Τωρα στο δια ταυτα, δεν φιλαει, δεν παιρνει καμμια προτοβουλια και οταν τις ειπα να αλαξουμε σταση,γιατι τοση ωρα ηταν απο κατω αυτη και εγω απο πανω,μου ειπε δεν μπορει γιατι ο πλαστικος της της ειπε να αποφευγει τις εντονες κινησεις λογο ογκου βυζιων.Και σε καποια στιγμη κατα την διαρκεια του σεχ με ρωτησα αν θελω να χυσει γιατι τοτε το προγραμμα ηταν συν 20 ευρω.Αυτα με την κυρια....
 

daskaloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
4.845
Κριτικές
14
Like
35
Πόντοι
246
VANESSA__TRANS.....ΞΕΠΕΤΑ.Την VANESSA__TRANS.Την επισκέφτηκα ενα απογευμα καπου στα πατησια.Διαλεξα  προγραμμα με την κυρια ενεργετικη στα 60 ευερω.Μπηκα στο υπογειο διαμερισμα και αρχισε να μου μιλαει για τον εαυτο της και για την συμπεριφορα της στους πελατες καμμια ωρα.Με ζαλισε και καταλαβα αμεσωε οτι εκανα μαλακια.Αφου τελικα ξαπλωσαμε στο κρεβατι και αρχισαμε τα χαδια διαπιστωσα μια σκληρη αντρικη αφη στο δερμα της.Ειχε να ξυρισει και τα ποδια της τουλαχιστον μια μερα.Καθως την χαιδευα περασε το χερι μου κοντα στην μασχαλη της και επιασα μισο κιλο ιδρωτα....Τωρα στο δια ταυτα, δεν φιλαει, δεν παιρνει καμμια προτοβουλια και οταν τις ειπα να αλαξουμε σταση,γιατι τοση ωρα ηταν απο κατω αυτη και εγω απο πανω,μου ειπε δεν μπορει γιατι ο πλαστικος της της ειπε να αποφευγει τις εντονες κινησεις λογο ογκου βυζιων.Και σε καποια στιγμη κατα την διαρκεια του σεχ με ρωτησα αν θελω να χυσει γιατι τοτε το προγραμμα ηταν συν 20 ευρω.Αυτα με την κυρια....

μπραβο φιλε να τα γραφετε να ενημερωνεται ο κοσμος

+ 1000
 

daskaloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
4.845
Κριτικές
14
Like
35
Πόντοι
246
Παράθεση από: monaxoulis στις σήμερα στις 02:05
ευχαριστώ Γιώργο.. ειναι γνωστή όμως την εχω ξανακούσει.. γιαυτή ξέρεις κάτι??? δεν εχω δει πιο απιστευτο κορμι...
που τα βρισκεις ολα τα κομοδινα που????? Banging Head Against a Wall Banging Head Against a Wall Banging Head Against a Wall Banging Head Against a Wall Banging Head Against a Wall






VANESSA__TRANS.....ΞΕΠΕΤΑ.Την VANESSA__TRANS.Την επισκέφτηκα ενα απογευμα καπου στα πατησια.Διαλεξα  προγραμμα με την κυρια ενεργετικη στα 60 ευερω.Μπηκα στο υπογειο διαμερισμα και αρχισε να μου μιλαει για τον εαυτο της και για την συμπεριφορα της στους πελατες καμμια ωρα.Με ζαλισε και καταλαβα αμεσωε οτι εκανα μαλακια.Αφου τελικα ξαπλωσαμε στο κρεβατι και αρχισαμε τα χαδια διαπιστωσα μια σκληρη αντρικη αφη στο δερμα της.Ειχε να ξυρισει και τα ποδια της τουλαχιστον μια μερα.Καθως την χαιδευα περασε το χερι μου κοντα στην μασχαλη της και επιασα μισο κιλο ιδρωτα....Τωρα στο δια ταυτα, δεν φιλαει, δεν παιρνει καμμια προτοβουλια και οταν τις ειπα να αλαξουμε σταση,γιατι τοση ωρα ηταν απο κατω αυτη και εγω απο πανω,μου ειπε δεν μπορει γιατι ο πλαστικος της της ειπε να αποφευγει τις εντονες κινησεις λογο ογκου βυζιων.Και σε καποια στιγμη κατα την διαρκεια του σεχ με ρωτησα αν θελω να χυσει γιατι τοτε το προγραμμα ηταν συν 20 ευρω.Αυτα με την κυρια....


ειδες ρε μποζο που σταλεγα??? :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

lycienr

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
1.520
Κριτικές
37
Like
1.480
Πόντοι
1.096
ρε φίλε, πρόσεξε τι κωλάρα έχει !!!

πραγματικά κώλος σε σχήμα καρδιάς !
 

lycienr

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
1.520
Κριτικές
37
Like
1.480
Πόντοι
1.096
υπερκαβλωτικό

ειδικά η φωτό με τα γάλατα

σε κάνει να θες να . . . . χλιμιντρήσεις
 

daskaloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
4.845
Κριτικές
14
Like
35
Πόντοι
246

daskaloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
4.845
Κριτικές
14
Like
35
Πόντοι
246
Ρε παιδιά τι ελαφάκι?
Για αυτό το χαμόγελο (πρόσωπο,βυζί,καυλί κτλ,κτλ) μπορείς άνετα να καταστραφείς.

Γεροντοέρωτας με έπιασε...

συμμαζεψου...... σκεψου να το(σε) γαμησεις κιολας  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  και  :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:
 

CROSSLOVER

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2012
Μηνύματα
208
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
1
συμμαζεψου...... σκεψου να το(σε) γαμησεις κιολας  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  και  :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:

:rockon: Σίγουρα είναι μέσα στις εικόνες που έχω στο μυαλό μου.
Αλλά έχεις δίκιο.Αν είμαι έτσι μόνο με τις φωτό σκέψου τι θα πάθω αν περάσουμε και στα πρακτικά... :fuck1: :fuck1: :fuck1:
 

daskaloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
4.845
Κριτικές
14
Like
35
Πόντοι
246
:rockon: Σίγουρα είναι μέσα στις εικόνες που έχω στο μυαλό μου.
Αλλά έχεις δίκιο.Αν είμαι έτσι μόνο με τις φωτό σκέψου τι θα πάθω αν περάσουμε και στα πρακτικά... :fuck1: :fuck1: :fuck1:

το τραγικο να σου βγει κομοδινο το εχεις σκεφτει? :think: :think:
 

Επισκέπτης

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom