Νέα

Tραβέλια με προσόντα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tzogarw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Μακράν η κορυφαία τρανς και βρίσκεται μόνο στη Θεσαλονίκη,κουφάλες αθηναίοι :boobies:

:( >:(Αντε σε πιστευουμε.
Το καλη, κακη, κορυφαία, πάτος κλπ δε λέει. :-
Πές τιμές , υπηρεσίες, λεπτομέρειες συνευρεσης να καταλάβουμε και νασε πιστεψουμε όλοι. ;)
 

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
841
Like
358
Πόντοι
26
:( >:(Αντε σε πιστευουμε.
Το καλη, κακη, κορυφαία, πάτος κλπ δε λέει. :-
Πές τιμές , υπηρεσίες, λεπτομέρειες συνευρεσης να καταλάβουμε και νασε πιστεψουμε όλοι. ;)

σωστοσ,διοτι απο 3 φοτο τι να καταλαβουμε και αλλου δεν τιν βρισκεισ πουθενα
 

zorbas the greek

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2010
Μηνύματα
754
Like
119
Πόντοι
6
:( >:(Αντε σε πιστευουμε.
Το καλη, κακη, κορυφαία, πάτος κλπ δε λέει. :-
Πές τιμές , υπηρεσίες, λεπτομέρειες συνευρεσης να καταλάβουμε και νασε πιστεψουμε όλοι. ;)
H τιμή είναι για μένα υψηλή 200 ευρώ,σαν μειονέκτημα βρίσκω τα μέτρια αγγλικά(συννενόηση όχι καλή) σαν εμφάνιση
είναι εντυπωσιακή :tits2: και δεν είναι ξεπέτα σαν τις άλλες.Συστήνεται κυρίως για παθητικούς. :fuck2:
 

zorbas the greek

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2010
Μηνύματα
754
Like
119
Πόντοι
6

DickRambone

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2007
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
Στη γυναικεία πυγμαχία παίρνει χρυσό-θα είναι ολυμπιακό άθλημα το 2012!! :2funny:

Στην πραγματικότητα είναι ωραίο ψηλό μωρό και τούμπανο (όχι σούπερ θηλυκιά αλλά 100% passable). Όσον αφορά το κασέ της πριν κάτι χρόνια που έκανε πιάτσα στην express service με το σκούρο citroen C4 που είχε τότε, την είχα ρωτήσει πόσο και μου είχε πει με υπερτουπέ 200... μπορεί να μην είχε όρεξη ή να της ξύνισε η ευγενική μου φυσιογνωμία  και να ήθελε να με ξεφορτωθεί. Αλλά πάντως εμένα με χάλασε το κασέ. Και το pool moor. Όπως καταλαβαίνετε δεν γνωρίζω περισσότερα.

Έχω πολύ καιρό να εξασκήσω το άθλημα και γι' αυτό έχω χαθεί κι από το φόρουμ, αλλά πάντα τσεκάρω τα τεκταινόμενα. Χαιρετισμούς.
 

thess09

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2009
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα σε ολουσ!!θα ηθελα μια βοηθεια,αν μπορει καποιος να μου πει μπουρδελα που εχουν τραβεστι τιμεσ και τετοιεσ πληροφοριεσ,θα κατεβω μεσα στις μερες,η με π.μ η απο εδω,σασ ευχαριστω πολυ!!
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
καλησπερα σε ολουσ!!θα ηθελα μια βοηθεια,αν μπορει καποιος να μου πει μπουρδελα που εχουν τραβεστι τιμεσ και τετοιεσ πληροφοριεσ,θα κατεβω μεσα στις μερες,η με π.μ η απο εδω,σασ ευχαριστω πολυ!!
καλησπερα σε ολουσ!!θα ηθελα μια βοηθεια,αν μπορει καποιος να μου πει μπουρδελα που εχουν τραβεστι τιμεσ και τετοιεσ πληροφοριεσ,θα κατεβω μεσα στις μερες,η με π.μ η απο εδω,σασ ευχαριστω πολυ!!
Το καλλίτερο απ όλα βρίσκεται σε ένα μεγάλο κτίριο στην πλατεία συντάγματος.
Κάνουν φοβερό αυταρχικό νέου τύπου!
Απορώ πως και δεν το έχεις δοκιμάσει ακόμη.
 

alexander33

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιαν 2007
Μηνύματα
446
Κριτικές
12
Like
2
Πόντοι
1.992
εχετε πεθανει στη μαλακια νομιζω.
το εχετε ξεφτικισει το thread. δεν ριχνετε μια ματια στιν τιτλο μπας και καταλαβετε που βρισκεστε!!!
 

kollimenos

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
H kορυφαία τρανς Michkelly ()στη Θεσσαλονίκη. :tits2:Συστήνεται ανεπιφύλακτα ειδικά για
παθητικούς. :pipa2:Καμιά σχέση με άλλες αλλοδαπές που έχουν έρθει κατά καιρούς!! :rockon:





Εγω παντως δεν καταφερα να συνενοηθω.Η δεν ειχε σημα το κινητο της η.......Ξερει κανεις αν ειναι σε δικο της χωρο η outcall και αν η τιμη που λεει(200) ειναι ωρα η ξεπετα και δρομο?
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Κρίση....
Συγχωνευσεις τραπεζών δεν είδαμε ακόμη!!
Οι συγχωνευσεις τραβελιών ήδη ξεκίνησαν!!
Πάντοτε υπέρ του καταναλωτή!!!

 

dragonflame

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
140
Κριτικές
7
Like
99
Πόντοι
1
ρε σεις καποια tsgillian υπαρχει ακομα? ψαχνω το site της αλλα δεν μπορω να το βρω. Αν υπαρχει καποιο link εστω και απο συζητηση εδω μεσα...γιατι η αναζητηση δεν μου εβγαλε κατι
 

GIORGOSK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
6.560
Κριτικές
4
Like
2.335
Πόντοι
506

brad-pitt

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.216
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
16
quizz .ποιος μπορει να βρει ποιανου ειναι το χερι....
 

Συνημμένα

  • Untitled.png
    Untitled.png
    31,4 KB · Εμφανίσεις: 45

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom