Νέα

Tραβέλια με προσόντα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tzogarw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

cocos30

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
899
Κριτικές
15
Like
2.015
Πόντοι
2.477
Φυλης 99 γενικά ποιες κοπέλες παίζουν?
Ξέρω Δέσποινα (Τετ κ Σαβ απόγευμα & Παρ πρωί) και Κατερίνα Τρίτη κ Κυρ πρωι.
Αλλες? Γνωρίζει κάποιος?

εγω εκανα μαι βολτα την κυριακη που περασε το βραδυ και ηταν μια αννα.με 25 ευρω ωραιο βυζακι και φανηκε αρκετα συμπαθητικη.δεν περασα για καταθεση.
πριν απο ενα μηνα ειχα περασει και παλι βραδυ καθημερινη και ηταν μια τραβεστι αρκετα ψηλη δεν μπορω να θυμηθω το ονομα της..αλλα εκανε "μπαμ" οτι φορουσε περουκινι ηταν αβυζη και ειχε αρκετες γωνιες στο προσωπο της...με τα ιδια χρηματα!
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
εγω εκανα μαι βολτα την κυριακη που περασε το βραδυ και ηταν μια αννα.με 25 ευρω ωραιο βυζακι και φανηκε αρκετα συμπαθητικη.δεν περασα για καταθεση.
πριν απο ενα μηνα ειχα περασει και παλι βραδυ καθημερινη και ηταν μια τραβεστι αρκετα ψηλη δεν μπορω να θυμηθω το ονομα της..αλλα εκανε "μπαμ" οτι φορουσε περουκινι ηταν αβυζη και ειχε αρκετες γωνιες στο προσωπο της...με τα ιδια χρηματα!

Είχαν 1@ 2@@ η σκέτες?
 

alexander33

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιαν 2007
Μηνύματα
446
Κριτικές
12
Like
2
Πόντοι
1.992
κανενα καλο καβλι παιζει τελικα?
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 29511

Επισκέπτης
παιδια δεν εχω ξαναπαει με τρ αλλα ενδιατερι ....
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 29511

Επισκέπτης
ενδιαφερομαι εννος , εχετε καποιο κινητο και ομορφη θηλυκια ?
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 29511

Επισκέπτης
δεν ενοοω σε μπουρδελα αλλα τιλεφωνο....
 

cocos30

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
899
Κριτικές
15
Like
2.015
Πόντοι
2.477
Είχαν 1@ 2@@ η σκέτες?

λογικα ειχαν 2@@ δεν τις τιμησα...εκτοσ και αν ηταν μεταλλαγμενες και τα ειχαν ρουφηξει μεσα τουσ τα @@ !!!

"πριν απο ενα μηνα ειχα περασει και παλι βραδυ καθημερινη και ηταν μια τραβεστι αρκετα ψηλη δεν μπορω να θυμηθω το ονομα της..αλλα εκανε "μπαμ" οτι φορουσε περουκινι ηταν αβυζη και ειχε αρκετες γωνιες στο προσωπο της"

και σε αυτο το σημειο εχω να καταθεσω κυριε hotyan πως οταν βγηκε απο το δωματιο κατω απο το γαλαζιο μαγιο-εσωρουχο αναγραφοταν ενα "ημισκληρο" μαδερι...οποτε αφηνω τα συμπερασματα δικα σου!!!!χεχε!
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
λογικα ειχαν 2@@ δεν τις τιμησα...εκτοσ και αν ηταν μεταλλαγμενες και τα ειχαν ρουφηξει μεσα τουσ τα @@ !!!

"πριν απο ενα μηνα ειχα περασει και παλι βραδυ καθημερινη και ηταν μια τραβεστι αρκετα ψηλη δεν μπορω να θυμηθω το ονομα της..αλλα εκανε "μπαμ" οτι φορουσε περουκινι ηταν αβυζη και ειχε αρκετες γωνιες στο προσωπο της"

και σε αυτο το σημειο εχω να καταθεσω κυριε hotyan πως οταν βγηκε απο το δωματιο κατω απο το γαλαζιο μαγιο-εσωρουχο αναγραφοταν ενα "ημισκληρο" μαδερι...οποτε αφηνω τα συμπερασματα δικα σου!!!!χεχε!

Τι αρκετες γωνίς λες μωρέ, τραβελοτρίγωνο είδες?

Ρε σύ εγώ ξέρω για το ημισκληρο τυρί !
Έέπρεπε να πα να το μυρίσεις για να είμαστε σίγουροι!!!
:2funny: :2funny: :2funny:
 

cocos30

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
899
Κριτικές
15
Like
2.015
Πόντοι
2.477
Τι αρκετες γωνίς λες μωρέ, τραβελοτρίγωνο είδες?

Ρε σύ εγώ ξέρω για το ημισκληρο τυρί !
Έέπρεπε να πα να το μυρίσεις για να είμαστε σίγουροι!!!
:2funny: :2funny: :2funny:

:2funny:
αυτο ακριβως!!!τριγωνικο προσωπο τραβελιου!!!!σαν του θειου μου του μπομπου!λες?
σκεφτηκα να το αγγιξω αλλα μετανιωσα γιατι θα μυριζαν τα χερια μου μετα!
:2funny:
 

zorbas the freak

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2010
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
H kορυφαία τρανς Michkelly ()στη Θεσσαλονίκη. :tits2:Συστήνεται ανεπιφύλακτα ειδικά για
παθητικούς. :pipa2:Καμιά σχέση με άλλες αλλοδαπές που έχουν έρθει κατά καιρούς!! :rockon:
 

zorbas the greek

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2010
Μηνύματα
754
Like
119
Πόντοι
6

zorbas the greek

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2010
Μηνύματα
754
Like
119
Πόντοι
6

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom