Νέα

Tραβέλια με προσόντα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tzogarw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

arcans80

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.576
Like
10
Πόντοι
16
η δαναη  πρεπει να ειναι και ζαχαροπλαστης καλος.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Σωστά σε ρωτάει και εγώ απορώ πως τα κρύβεις τα χαϊμαλιά με την σαντιγύ?
οταν ειμαι με καποιον χοτ μου ... δεν εχω αναγκη να κρυψω τιποτα... αυτο ελειπε...  Δημοσια ομως δεν γουσταρω.. να εχει να δει και κατι απο κοντα ο αλλος... ολα φορα παρτιδα δεν λεει..
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
πως την κανουν την κρατηση δηλαδη?

Ασε τις βλακειες, και τα πολλα <<ερωτηματα>>, θα σου απαντησω εγω σε αυτο που θες να μαθεις..... Ε ΝΑΙ λοιπον την εχει μεγαλυτερη απο σενα  :boobies:
 

arcans80

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.576
Like
10
Πόντοι
16
Ασε τις βλακειες, και τα πολλα <<ερωτηματα>>, θα σου απαντησω εγω σε αυτο που θες να μαθεις..... Ε ΝΑΙ λοιπον την εχει μεγαλυτερη απο σενα  :boobies:
οταν σε παρτουζωσαμε με την δαναη τις μετρισες κιολας.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
πως την κανουν την κρατηση δηλαδη?
παει κατα σειρα προτεραιοτητας... συνηθως το βραδυ γινοντε τα καλα... γιατι αμα αρχισω απο το μεσημερι χαθηκα... σαν να μεταλαβαινουν καθοντε...
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
να εξηγησω φυσικα οτι υπαρχουν και πολλοι που δεν τα γουσταρουν ετσι??  και ειναι αρκετοι... μπορειτε να ελπιζετε...
Γενικα ο περισσοτερος κοσμος που βλεπω ειναι ενεργειτικοι... και πολυ ωραιοι αντρες παιδια...  απιστευτοι... αλλα τα παιχνιδια επιτρεποντε ... καποιος που θα παει μαζη μου  ξερει τι ειμαι... αυτο δεν σημανη οτι θα μου στηθη κιολας η θα κατση να κανω οτι κανω με αλλους... το κωλαρακη μιας Τρανς οπως ξερετε ειναι καλος μεζες...  :-*
 

arcans80

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.576
Like
10
Πόντοι
16
να εξηγησω φυσικα οτι υπαρχουν και πολλοι που δεν τα γουσταρουν ετσι??  και ειναι αρκετοι... μπορειτε να ελπιζετε...
Γενικα ο περισσοτερος κοσμος που βλεπω ειναι ενεργειτικοι... και πολυ ωραιοι αντρες παιδια...  απιστευτοι... αλλα τα παιχνιδια επιτρεποντε ... καποιος που θα παει μαζη μου  ξερει τι ειμαι... αυτο δεν σημανη οτι θα μου στηθη κιολας η θα κατση να κανω οτι κανω με αλλους... το κωλαρακη μιας Τρανς οπως ξερετε ειναι καλος μεζες...  :-*
ναι αλλα τωρα τελευταια οπως μας τα λες,ολοι τον μπροστα μεζε θελουν.

γιατι ετσι?

πως το εξηγησεις?
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Δαναη καποιος που παει με σενα αναγκαστηκα πρεπει να κανει και παθητικο ρολο ασχετα αν δεν θελει η οχι?
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
Δαναη καποιος που παει με σενα αναγκαστηκα πρεπει να κανει και παθητικο ρολο ασχετα αν δεν θελει η οχι?

έλα στείλε της πμ...μας τα έπρηξες...το γυροφέρνεις που το γυροφέρνεις... άντε!
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Δαναη καποιος που παει με σενα αναγκαστηκα πρεπει να κανει και παθητικο ρολο ασχετα αν δεν θελει η οχι?
Οχι φυσικα... ο καθε ενας την Τρανς την φανταζετε διαφορετικα...  παιζη ρολο και ο χαρακτηρας της βεβαια... εγω προσωπικα δεν ειμαι και πολυ φαν στο να πηδαω καποιον...  στα υπολοιπα δεν παιζομε ομως.. ειμαι ολα τα λευτα... κουβαλαω πολυ καυλα πανω μου τον τρελενω τον αλλον δεν ξερει απο που να φυγη...
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
Μην μου κλεβεις το αγαπημενο μου ποστ  :tickedoff:  > >   :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

σόρι!! :grin: :grin: να μου πεις ότι το emoticon " :jerking:" το βγάλανε μόνο και μόνο επειδή γράφτηκες στο σιτε...

μιλάμε πολύ προχώ οι σχεδιαστές... :-* :-*
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Συζητηση κανουμε παιδια... δεν κολαει κανενας σε κανεναν... ελεος ..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom