Νέα

Tραβέλια με προσόντα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tzogarw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
Παιδια ειναι παρα πολυ ωραιο οταν ξεκινας να κανης σεξ με καποιον και δεν εχει καταλαβη κατι και ξαφνικα το ανακαλυπτη... να δειτε το βλεμμα του... και παραλληλα ειναι και καυλωμενος.... δεν ξερει τι να κανη... :2funny:

Εκει φαινετε η καλη μαστορισα παντως.... πως θα τον παιξη... ;)  και τι θα του πει και τι θα κανη για να πεση το οχυρο....
Δηλ υπάρχουν άτομα που παίρνουν χαμπάρι μόνο όταν κατεβάζεις κυλότα? :new_shocked:
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Παιδια ειναι παρα πολυ ωραιο οταν ξεκινας να κανης σεξ με καποιον και δεν εχει καταλαβη κατι και ξαφνικα το ανακαλυπτη... να δειτε το βλεμμα του... και παραλληλα ειναι και καυλωμενος.... δεν ξερει τι να κανη... :2funny:

Εκει φαινετε η καλη μαστορισα παντως.... πως θα τον παιξη... ;)  και τι θα του πει και τι θα κανη για να πεση το οχυρο....
Καυλιαραααα δασκααααλα
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Δηλ υπάρχουν άτομα που παίρνουν χαμπάρι μόνο όταν κατεβάζεις κυλότα? :new_shocked:
αμε... δεν ειναι ολοι του αθληματος... εχει και ανηποψιαστους.... να με δεις μετα να λεω.... δεν πειραζη βρε... αλλη φορα μην ανχωνεσε... σιγα.... αντρες ΝΑΑΑ... τον βλεπεις και λεει απο μεσα του... με βλεπει κανενας??? ΟΧΙ... ωραιο κωλαρακη εχει... βυζακι εχει.. κορμακη ατριχο για γλυψημο εχει... εχω κατση και στον αλλο καναπε εγω... τον απομονωνω... ανεμελη ... και τσουπ μπαινη ο Διαολος μεσα του.....  :2funny: :2funny:
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
καμμια φορα ξεχναω και να φορεσω Αμτζικακη μου.... βαζω μονο σαντιγη στο σημειο και ζωγραφιζω ενα Ταγκα... ετοιμο για γλυψιμο...
:think: :think: :think: :think: :think: :think:
Σε ποιο σημειο η σαντιγη μπροστα η πισω να ξερουμε ;;
αν ειναι πισω καλώς αν ειναι απο μπροστα δεν θελουμε εχουμε καααλα προσοντα
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
:think: :think: :think: :think: :think: :think:
Σε ποιο σημειο η σαντιγη μπροστα η πισω να ξερουμε ;;
αν ειναι πισω καλώς αν ειναι απο μπροστα δεν θελουμε εχουμε καααλα προσοντα
σε μερικους το φτιαχνω πισω... στην τρυπουλα μου βαζω αρκετη ποσοτητα  για να ασχολειτε..... ειναι πολυ ωραιο το ταγκα  με σαντιγη.. φαινετε σαν κανονικο βρακακη .... 

στο  δικο σου θα βαλω σοκολατα επανω για να δεση το γλυκο...
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Υποπτη η σοκολατα και ακομη χειροτερη η μερεντα  :grin: :grin: :grin:
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
ο διαολος μπαινη ???  η τηποτα αλλο  :huh: :huh: :huh: :huh:          περα απτη πλακα δεν φοβασε μην στης  :s&m_1: κανενας????
εγω ξερω οτι για να στις βρεξει καποιος πρεπει να του εχεις κανη κατι... εκτος και αν ειναι απο το Δαφνη... παντως πιστευω οτι θα ειχε καλυτερα πραγματα να κανη απο να μου τις βρεξη... ε και λιγο να μου τις βρεξει θα του κατσω καλυτερα...  :2funny: ;) ολα μεσα στο προγραμμα ειναι... καλα να παθω... Τρανς δεν ηθελα να ειμαι???
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Δαναη απο προσοντα πως παμε?  :rolleyes:
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
καμμια φορα ξεχναω και να φορεσω Αμτζικακη μου.... βαζω μονο σαντιγη στο σημειο και ζωγραφιζω ενα Ταγκα... ετοιμο για γλυψιμο...
Δαναη απο προσοντα πως παμε?  :rolleyes:
Σωστά σε ρωτάει και εγώ απορώ πως τα κρύβεις τα χαϊμαλιά με την σαντιγύ?
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
εχω ακριβως το μεγεθος που πρεπει.... σε καλυψα????    :grin: ; :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom