Νέα

Tραβέλια με προσόντα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tzogarw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

dimwhoo

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
272
Κριτικές
18
Like
527
Πόντοι
6.060

kon_ntinos

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
300
Κριτικές
1
Like
358
Πόντοι
21
αλεξάνδρα νανσυ.. όνειρο... έχει πάει κάποιος να μας πει....;;;
Τη Νανσυ φαντάσου εγώ την είχα προλάβει Συγγρου που έβγαινε. Μιλαμε για υπεροπλο… κ για τη τιμή τότε ακόμα πιο όνειρο. Τώρα μαζί με την Αλεξάνδρα είναι πολύ ακριβές επιλογές
 

Akis1927

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2018
Μηνύματα
96
Like
98
Πόντοι
0
Τη Νανσυ φαντάσου εγώ την είχα προλάβει Συγγρου που έβγαινε. Μιλαμε για υπεροπλο… κ για τη τιμή τότε ακόμα πιο όνειρο. Τώρα μαζί με την Αλεξάνδρα είναι πολύ ακριβές επιλογές
Η Νάνσυ ήταν καλή στο παθητικό τυπε;
 

kon_ntinos

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
300
Κριτικές
1
Like
358
Πόντοι
21

Akis1927

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2018
Μηνύματα
96
Like
98
Πόντοι
0
Είμαι ενεργητικός οπότε μόνο για παθητικό από μέρους της μιλάω κ ναι, ήταν πολύ καλά. Την έστηνα όπως ήθελα
Δεν έχω εμπειρία με τρανς αλλά και εγώ ενεργητικά θέλω να παίξω , και η Νάνσυ μου έχει πάρει το μυαλό. Μάλλον αξίζει να τα σκάσω μια φορά.
 

kon_ntinos

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
300
Κριτικές
1
Like
358
Πόντοι
21
Δεν έχω εμπειρία με τρανς αλλά και εγώ ενεργητικά θέλω να παίξω , και η Νάνσυ μου έχει πάρει το μυαλό. Μάλλον αξίζει να τα σκάσω μια φορά.
Αξιζει. Εγώ δε τη προτιμώ πλέον καθαρά λόγω τιμής.. μπορεί να τα αξίζει απλώς εγώ δε τα δίνω. Όταν ειδικά την έπαιρνες από συγγρου σχεδόν τσάμπα..
κ όταν συνεννοηθείς, ξεκαθάρισε κ λίγο τι θέλεις.. Είναι καλός χαρακτήρας επισης
 

eimaiogiatros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2017
Μηνύματα
100
Κριτικές
7
Like
341
Πόντοι
281
Παιδες καλημερα. Μια ερωτηση. Τα 20 και 23 εκατοστα που λενε οι κοπελες αλλα και καποιοι σε κριτικες, απο που προκυπτουν; Απ την κωλοτρυπιδα τους προς τα μπροστα μετρανε ολοι;
 

niceman

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
427
Κριτικές
2
Like
80
Πόντοι
1
Παιδες καλημερα. Μια ερωτηση. Τα 20 και 23 εκατοστα που λενε οι κοπελες αλλα και καποιοι σε κριτικες, απο που προκυπτουν; Απ την κωλοτρυπιδα τους προς τα μπροστα μετρανε ολοι;



πήγαινε εδω δεν θα χρειαστεί μετρημα

 
  • Like
Αντιδράσεις: Daeva2

Daeva2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2021
Μηνύματα
493
Like
1.734
Πόντοι
201
πήγαινε εδω δεν θα χρειαστεί μετρημα

Εχει και ομορφο σωμα η συγκεκριμενη. Οχι το ηλιθιο hourglass που προσπαθουν -με κωμικα αποτελεσματα- πολλες τρανς να αποκτησουν.
 

eimaiogiatros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2017
Μηνύματα
100
Κριτικές
7
Like
341
Πόντοι
281
πήγαινε εδω δεν θα χρειαστεί μετρημα

Φιλε, ναι δεν ειναι μικρο, αλλα φωτογραφιες με προοπτικη δεν με ψαρωνουν πλεον. 20-23 δεν ειναι. Εκτος αν βαλουν το μηδεν της μεζουρας στον κωλο τους. Η μετρανε και τα καρουλια και δεν ξερω τι αλλο.

Αυτα. Χωρις να σημαινει οτι για να περασεις καλα ενεργητικα ή παθητικα χρειαζεται να την εχει ο αλλος μεγαλη σονι και καλα
 

Daeva2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2021
Μηνύματα
493
Like
1.734
Πόντοι
201
Φιλε, ναι δεν ειναι μικρο, αλλα φωτογραφιες με προοπτικη δεν με ψαρωνουν πλεον. 20-23 δεν ειναι. Εκτος αν βαλουν το μηδεν της μεζουρας στον κωλο τους. Η μετρανε και τα καρουλια και δεν ξερω τι αλλο.

Αυτα. Χωρις να σημαινει οτι για να περασεις καλα ενεργητικα ή παθητικα χρειαζεται να την εχει ο αλλος μεγαλη σονι και καλα
Συμφωνώ για τα περί προοπτικής.
Πάντως η συγκεκριμένη, βάσει των βίντεο στην παρακάτω αγγελία, δείχνει να έχει όντως χορταστικό πούτσο, αν όχι τόσο στο μήκος (που κομπλέ φαίνεται κι εκεί - δε χρειάζεται να φτάνει στομάχι), τουλάχιστον στο πάχος. Εκτός πια αν δεν είναι δικά της τα βίντεο και μπαίνουμε πια στα χωράφια της συνωμοσιολογίας.

 

eimaiogiatros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2017
Μηνύματα
100
Κριτικές
7
Like
341
Πόντοι
281
Συμφωνώ για τα περί προοπτικής.
Πάντως η συγκεκριμένη, βάσει των βίντεο στην παρακάτω αγγελία, δείχνει να έχει όντως χορταστικό πούτσο, αν όχι τόσο στο μήκος (που κομπλέ φαίνεται κι εκεί - δε χρειάζεται να φτάνει στομάχι), τουλάχιστον στο πάχος. Εκτός πια αν δεν είναι δικά της τα βίντεο και μπαίνουμε πια στα χωράφια της συνωμοσιολογίας.

Το σχολιο μου δεν ηταν για να αμφισβητησει βιντεο ουτε φυσικα για τη συγκεκριμενη, που δε μου λεει και τιποτα.
Λεω μονο οτι αν μετρησεις το κομματι πουτσας που μπαινει σε μουνι και κωλο, 20-23 δεν παιζει.
γνωστο παραδειγμα Βιβι Καρβαλιο διαφημιζει 23 σε ts dating kai distintas.Αν ειναι 20-23 της Βιβι εγω τον εχω 25, αλλα οσες φορες μετρηθηκα βγηκα 18 το κομματι που μπαινει σε μουνι επαναλαμβανω.
 

Daeva2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2021
Μηνύματα
493
Like
1.734
Πόντοι
201
Πάντα φουσκώνουν τα νούμερα.
 

sTeL77

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2011
Μηνύματα
414
Like
4.165
Πόντοι
441
Τορπίλες έχει φτιάξει η Αλεξάνδρα πάντως
 

Συνημμένα

  • IMG_4913.jpeg
    IMG_4913.jpeg
    1,5 MB · Εμφανίσεις: 55

kavlwmenos_panta

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2024
Μηνύματα
34
Like
68
Πόντοι
0
Το σχολιο μου δεν ηταν για να αμφισβητησει βιντεο ουτε φυσικα για τη συγκεκριμενη, που δε μου λεει και τιποτα.
Λεω μονο οτι αν μετρησεις το κομματι πουτσας που μπαινει σε μουνι και κωλο, 20-23 δεν παιζει.
γνωστο παραδειγμα Βιβι Καρβαλιο διαφημιζει 23 σε ts dating kai distintas.Αν ειναι 20-23 της Βιβι εγω τον εχω 25, αλλα οσες φορες μετρηθηκα βγηκα 18 το κομματι που μπαινει σε μουνι επαναλαμβανω.
Η Καρβάλιο τον έχει μικρο αμα δεις και τα βιντεο της που εχει στο twitter...πάνω από 15 δεν ειναι
 

Vice-human

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2024
Μηνύματα
69
Κριτικές
1
Like
112
Πόντοι
0
Ψάχνω μια κοπέλα σαν ενεργητική Ελληνίδα απο ότι έχω βρει έχω καταλήξει ότι μια απόντος καλύτερες επιλογές είναι η Φένια.
Είναι? έχει κάποιος πρόσφατη εμπειρία? Σαν χαρακτήρας πως είναι? Υπάρχει κάποια άλλη κοπελα με ανάλογα προσόντα να κοιτάξω ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom