Νέα

Tραβέλια με προσόντα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tzogarw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Daeva2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2021
Μηνύματα
493
Like
1.734
Πόντοι
201
Οι τιμές της λένε 200/h που και πάλι υπερβολικά θα τα έλεγα. 300/μισή ώρα πρέπει να της ζήτησες τον ουρανό με τ' άστρα. Εάν ζητά τόσα για τα βασικά, πες της να πάει να γαμηθεί.

Βασικά, πες της να πάει να γαμηθεί έτσι κι αλλιώς με τέτοιες τιμές, ό,τι και αν προσφέρει σ' αυτό το ημίωρο.
 

Giorgos H

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
568
Κριτικές
23
Like
1.893
Πόντοι
496

satriani33

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2011
Μηνύματα
120
Like
181
Πόντοι
1

johnpit

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2024
Μηνύματα
21
Κριτικές
1
Like
29
Πόντοι
0
Καλησπερα, ποια εχει το πιο δυνατο καυλι στην ελλαδα αυτη τη στιγμη; Κυριως απο ξενες…;;
 

nick12344321

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2024
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα έχει κάποιος εμπειρία από την συγκεκριμένη με το ρόλο ενεργητικής ;

 

pervsexmate

Ανώτατος
Εγγρ.
17 Μαρ 2013
Μηνύματα
489
Κριτικές
285
Like
4.599
Πόντοι
10.751
παιδες μια γνωμη για εδω
η τυπισσα ζητησε για μιση ωρα 300
Η τυπισσα θελει τα δικα της για να της σηκωθεί, θελει να γαμησει μονο οπως την βολευει αυτη και σε οποία στάση θελει γιατι εχει χτύπημα στο γόνατο, ηταν αξύριστη και ειχε πεταμενα τα σύνεργα της χασικλους στο δωματιο.
Εχει παχύνει κιολας σε σχεση με τις αρχες που ηταν εδω.
Δεν το συζηταμε οτι δεν γλύφει κωλο ή να κανει καμια προετοιμασία πριν μπει.
Εγω το έκοψα ουσιαστικά κι εφυγα.
 

orion4xxx

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2018
Μηνύματα
5
Κριτικές
2
Like
59
Πόντοι
0
Ψάχνω μια κοπέλα σαν ενεργητική Ελληνίδα απο ότι έχω βρει έχω καταλήξει ότι μια απόντος καλύτερες επιλογές είναι η Φένια.
Είναι? έχει κάποιος πρόσφατη εμπειρία? Σαν χαρακτήρας πως είναι? Υπάρχει κάποια άλλη κοπελα με ανάλογα προσόντα να κοιτάξω ?
θα σου ελεγα Ηρω, Αλικη petit και QueenAthina... παντως και η Φενια πολυ τιμια περιπτωση
 

alexboy

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2023
Μηνύματα
45
Like
62
Πόντοι
0
Καλησπέρα έχει κάποιος εμπειρία από την συγκεκριμένη με το ρόλο ενεργητικής ;

Εγώ την συνάντησα σαν ενεργητικός.για πέταμα είναι.μεινε μακριά για εμένα.δεν κάνει για τίποτα
 

Daeva2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2021
Μηνύματα
493
Like
1.734
Πόντοι
201
Η τυπισσα θελει τα δικα της για να της σηκωθεί, θελει να γαμησει μονο οπως την βολευει αυτη και σε οποία στάση θελει γιατι εχει χτύπημα στο γόνατο, ηταν αξύριστη και ειχε πεταμενα τα σύνεργα της χασικλους στο δωματιο.
Εχει παχύνει κιολας σε σχεση με τις αρχες που ηταν εδω.
Δεν το συζηταμε οτι δεν γλύφει κωλο ή να κανει καμια προετοιμασία πριν μπει.
Εγω το έκοψα ουσιαστικά κι εφυγα.

Καλά, προσωπικά είναι αυτά, αλλά για μένα ήταν πολύ ομορφότερη πριν τις πλαστικές. Πρέπει να έχω ένα βιντεάκι της από τότε. Μια στιγμή να το βρω...

Edit:
 

Συνημμένα

  • 20240905163701.mp4
    751,7 KB · Εμφανίσεις: 0

pervsexmate

Ανώτατος
Εγγρ.
17 Μαρ 2013
Μηνύματα
489
Κριτικές
285
Like
4.599
Πόντοι
10.751
Καλά, προσωπικά είναι αυτά, αλλά για μένα ήταν πολύ ομορφότερη πριν τις πλαστικές. Πρέπει να έχω ένα βιντεάκι της από τότε. Μια στιγμή να το βρω...

Edit:
Συμφωνω οτι ηταν ομορφοτερη πριν τις πλαστικες... και ειχε και πολυ καλυτερο σωμα.
Εγω την συναντησα τη δευτερη φορα που εβαζε αγγελιες, την πρωτη ειχα κανονισει να βρεθουμε, πηγα σπιτι της, στελνω μηνυμα οτι παρκαρα και αν ειναι ετοιμη να παω και μου στελνει οτι ηρθε ο σπιτονοικοκυρης και δεν θα μπορεσει, ρωτησα αν ειναι να περιμενω λιγο και μου ειπε οχι.
Μαλλον ειχε κανει μαλακια.
 

Daeva2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2021
Μηνύματα
493
Like
1.734
Πόντοι
201
Συμφωνω οτι ηταν ομορφοτερη πριν τις πλαστικες... και ειχε και πολυ καλυτερο σωμα.
Εγω την συναντησα τη δευτερη φορα που εβαζε αγγελιες, την πρωτη ειχα κανονισει να βρεθουμε, πηγα σπιτι της, στελνω μηνυμα οτι παρκαρα και αν ειναι ετοιμη να παω και μου στελνει οτι ηρθε ο σπιτονοικοκυρης και δεν θα μπορεσει, ρωτησα αν ειναι να περιμενω λιγο και μου ειπε οχι.
Μαλλον ειχε κανει μαλακια.
Από συμπεριφορά γενικά πώς ήταν; Ρωτάω, γιατί είχα διαβάσει για αγενή και ανερμάτιστη συμπεριφορά στο παρελθόν και αυτός ήταν ο λόγος που με απέτρεψε και δε βρέθηκα τελικά μαζί της. Δεν προέκυψε αγένεια από τα γραφόμενά σου, οπότε ίσως σε αυτό τελικά βελτιώθηκε.
 

superkablomenos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2023
Μηνύματα
793
Like
1.420
Πόντοι
206
Τη Νανσυ φαντάσου εγώ την είχα προλάβει Συγγρου που έβγαινε. Μιλαμε για υπεροπλο… κ για τη τιμή τότε ακόμα πιο όνειρο. Τώρα μαζί με την Αλεξάνδρα είναι πολύ ακριβές επιλογές

Η Αλεξάνδρα έχει βάλλει βυζάρες και έχει σούπερ τατουάζ και μπράτσα πολύ δυνατά !!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom