Νέα

Tραβέλια με προσόντα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tzogarw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (1 μέλη και 13 επισκέπτες)

Accountant 7

Μέγας
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.984
Κριτικές
33
Like
7.748
Πόντοι
3.886
Για καθαρά ενεργητική ποια προτείνεται;
 

mpourdas35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
114
Κριτικές
15
Like
608
Πόντοι
311
Χθες πέτυχα σε γνωστό μαγαζί την Lohany.

Κοντή με στήθος πολύ παλιάς τεχνολογίας αλλά τούμπανο.

Πρέπει να έχει χτυπήσει καθώς κούτσανε κ είναι κ ένα ψιλότραύμα.

Σαν γυναίκα από κοντά παρότι άβαφη.

περπατούσε σαν άντρας ίσως λόγω του τραυματισμού.


Είχε μαζί 2 μαυρούλες κοντές ίσως Βραζιλιάνες τρανς, λιγάκι άγριες για τα γούστα μου.
εγω αγαπαω στηθαρες lohanny.
Παντως το κοριτσι επειδη το ειδα σημερα το πρωι ειναι μια χαρα.
καλο ειναι να μη λεμε πραγματακια αν δεν το χουμε τσεκαρει ❤️
 

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.544
Πόντοι
2.306
εγω αγαπαω στηθαρες lohanny.
Παντως το κοριτσι επειδη το ειδα σημερα το πρωι ειναι μια χαρα.
καλο ειναι να μη λεμε πραγματακια αν δεν το χουμε τσεκαρει ❤️

Ακόμα με τον αμπαλο με τις μετοχές τραβιέται;

Η Λοχανι όταν ήρθε εδώ ήταν σα κλαμμένο μουνι. Εκτός από τις άπειρες πλαστικές στη μύτη και παντού, πλέον είναι και απίστευτο ψώνιο. Εμμονή με ακριβά ρούχα και κοσμήματα καθότι φαβελοπαιδί, και όταν την σούταραν από μαγαζί με την αγαπημένη της πανάκριβη μάρκα γιατί βιντεοσκοπούσε, έπαθε νευρικό κλονισμό.

Γελάει ο κόσμος.

Έχει καλύτερες. Μια από αυτές η Ροζα (Κατταν). Στον τελευταίο όροφο μεγάλου κτιρίου δίπλα από πάρκινγκ. Βραδάκι, μια ώρα, που έγιναν τέσσερις. Έτρεμε με το φιλί, ρομαντικά, απίστευτες καύλες, τσιγαράκι, μασάζ, πολλά άλλα που δε θέλω να πω. Γράφω τώρα που ξέρω ότι έφυγε για Άμστερνταμ και δε θα επιστρέψει. Αν δεν είχα να πάω αλλού, θα μέναμε όλο το βράδυ εκεί.
 
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.028
Πόντοι
3.936
εγω αγαπαω στηθαρες lohanny.
Παντως το κοριτσι επειδη το ειδα σημερα το πρωι ειναι μια χαρα.
καλο ειναι να μη λεμε πραγματακια αν δεν το χουμε τσεκαρει ❤️

Εάν δεν το πρόσεξες εσύ δεν φταίω.
 

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.352
Κριτικές
1
Like
2.981
Πόντοι
456
Τζορμακα για έρωτες είναι μία Νάταλι ελληνίδα, ξαναέβαλε αγγελία στο κανεσεξ αλλά την κατέβασε, πρέπει να ψάξω πάλι...

Μελαχρινή κοντουλα αλλά γυναίκα τελείως με μικρό καβλακι,Η τύπισσα ήταν πολύ όμορφη αλλά είχε ένα κακό απ ότι λένε, μπορεί να μην ερχόταν ποτέ στο ραντεβού. Μου είχε τύχει κι εμένα, είχαμε βρεθεί 3 φορές και μετά είχε εξαφανιστεί.
 

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.544
Πόντοι
2.306
Τζορμακα για έρωτες είναι μία Νάταλι ελληνίδα, ξαναέβαλε αγγελία στο κανεσεξ αλλά την κατέβασε, πρέπει να ψάξω πάλι...

Μελαχρινή κοντουλα αλλά γυναίκα τελείως με μικρό καβλακι,Η τύπισσα ήταν πολύ όμορφη αλλά είχε ένα κακό απ ότι λένε, μπορεί να μην ερχόταν ποτέ στο ραντεβού. Μου είχε τύχει κι εμένα, είχαμε βρεθεί 3 φορές και μετά είχε εξαφανιστεί.

Τρεις φορές έχω προσπαθήσει και τις τρεις δε μας έκατσε. Πανέμορφη όντως και απ’ όσο θυμάμαι καθαρά παθητική. Έκατσε όμως κροσάκι πιο όμορφο από τρανς πρόσφατα στην Αθήνα, τσάμπα, από κανεσεξ. Με φωτό, μετά βαιμπερ κτλ, τα γνωστά.

Θυμάμαι και μια κοκκινομάλλα από Κολωνάκι ελληνίδα νέα που έκανε ραντεβού και μετά εξαφανιζολ.
 

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.352
Κριτικές
1
Like
2.981
Πόντοι
456
Τρεις φορές έχω προσπαθήσει και τις τρεις δε μας έκατσε. Πανέμορφη όντως και απ’ όσο θυμάμαι καθαρά παθητική. Έκατσε όμως κροσάκι πιο όμορφο από τρανς πρόσφατα στην Αθήνα, τσάμπα, από κανεσεξ. Με φωτό, μετά βαιμπερ κτλ, τα γνωστά.

Θυμάμαι και μια κοκκινομάλλα από Κολωνάκι ελληνίδα νέα που έκανε ραντεβού και μετά εξαφανιζολ.

Αυτή σου λέω...φοβερή...κροσακι και τόσο καλό τυχερός είσαι.
 

Veritas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2022
Μηνύματα
24
Κριτικές
9
Like
229
Πόντοι
280
Καμία σχέση με τις φώτο, την είχα πάρει πριν χρόνια...Καμία θηλυκότητα, αλλά η πούτσα της ήταν όντως πολύ μεγάλη και σκληρή...
Αυτη την βανα θελω και εγω να στην συναντησω, σιγουρα με τετοια προσόντα δεν περιμενεις να ειναι γυναικα γατουλα...
 

mauroskapnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2016
Μηνύματα
36
Like
28
Πόντοι
0
Αυτη την βανα θελω και εγω να στην συναντησω, σιγουρα με τετοια προσόντα δεν περιμενεις να ειναι γυναικα γατουλα...
Εγώ δεν την συνάντησα ακόμη αλλ θα πάω αυτή την εβδομάδα πάλι που έρχεται Αθήνα μόνο καο μόνο για την πουτσα της.ενδιαφέρομαι μόνο για μεγάλα εργαλεία
 

pacha_1977

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2007
Μηνύματα
506
Κριτικές
9
Like
660
Πόντοι
306
Εχει εμπειρια κανενας για να μας πει εντυπωσεις;
 

kauliaris12

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2018
Μηνύματα
36
Like
42
Πόντοι
0
Λοιπόν μάγκες πρόσφατη εμπειρία με tayla daher
Το κορίτσι είναι μέσα στην καυλα τρομερή εμφάνιση τρομερό παλούκι
Πολύ κακός χαρακτήρας αν τώρα κάποιος πολύ έμπειρος παθητικός θελει να πάει να του δώσει τον κωλο στο χέρι σίγουρα είναι η κατάλληλη επιλογή τέτοια πουτσα τόσο μεγάλη και τόσο χοντρή δεν έχω ξαναδεί στην ζωη μου ακόμα και η τζενη από Κυψέλη δεν την φτάνει
Δυστυχώς πλήρωσα και έφυγα ξενερωμενος γιατί αυτό το πραμα δεν υπήρχε περίπτωση να το πάρω θα έκανα κανένα μήνα να περπατήσω κανονικά
 

Daeva2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2021
Μηνύματα
494
Like
1.734
Πόντοι
201
Λοιπόν μάγκες πρόσφατη εμπειρία με tayla daher
Το κορίτσι είναι μέσα στην καυλα τρομερή εμφάνιση τρομερό παλούκι
Πολύ κακός χαρακτήρας αν τώρα κάποιος πολύ έμπειρος παθητικός θελει να πάει να του δώσει τον κωλο στο χέρι σίγουρα είναι η κατάλληλη επιλογή τέτοια πουτσα τόσο μεγάλη και τόσο χοντρή δεν έχω ξαναδεί στην ζωη μου ακόμα και η τζενη από Κυψέλη δεν την φτάνει
Δυστυχώς πλήρωσα και έφυγα ξενερωμενος γιατί αυτό το πραμα δεν υπήρχε περίπτωση να το πάρω θα έκανα κανένα μήνα να περπατήσω κανονικά
Μπορείς να γίνεις, όσο σε παίρνει, πιο αναλυτικός στα του χαρακτήρα; Ντίβα; Αγενής;
 

CobraPR

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2022
Μηνύματα
18
Like
14
Πόντοι
0
Μετά από ψάξιμο πράγματι έχει μεγάλο εργαλείο….
 

kauliaris12

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2018
Μηνύματα
36
Like
42
Πόντοι
0
Μπορείς να γίνεις, όσο σε παίρνει, πιο αναλυτικός στα του χαρακτήρα; Ντίβα; Αγενής;
Στα του χαρακτήρα κλείσαμε ραντεβού 9 το βράδυ έφτασα 9 παρα 5 την παίρνω τηλέφωνο και μου λέει με υφάκι ήρθες νωρίτερα τώρα να περιμένεις δικό σου πρόβλημα ενώ δεν είχε πελάτη πριν από εμένα αυτό οκ το παραβλέπω
Στα του αγώνα φάνηκε να βαριέται αρκετά και μιλούσε στο τηλέφωνο με κάποια φίλη της για να πάνε για ποτό μετά το ραντεβού μας
Και αυτό που με χάλασε περισσότερο είναι ότι είχαμε κανονίσει 100€ το μισαωρο που πέρασε αρκετά γρήγορα και όταν της είπα να της δωσω αλλά 50€ που μου είχε ζητήσει για 1 ώρα μου είπε ότι το ραντεβού τελείωσε αν θες δώσε αλλά 150€ για μια ώρα
Ξενέρωσα ντύθηκα έφυγα
 

pacha_1977

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2007
Μηνύματα
506
Κριτικές
9
Like
660
Πόντοι
306
Καλησπερα σας. Εχεις κανενας συναντηθει με την παρακατω για να μας πει εντυπωσεις;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom