Νέα

Transexual Κύπρος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα katjageor
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 437K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.396
Κριτικές
5
Like
4.151
Πόντοι
606
συμπληρώνω ότι και στο ενεργητικό αποδίδει τα πρέποντα και δέοντα, την βοηθάει και το εργαλείο της που είναι άνω του μέσου όρου.
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:μετρημενα στα δαχτηλα τ μωρα που αξιζουν
 

tsarkas30

Νέο Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2016
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
γεια σας. καινουριος στο σαιτ και γενικα στο θεμα κρος. υπαρχει καμια καλη κοπελα στη κυπρο για απειρο ενεργητικο;
 

Tony-Montana

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2016
Μηνύματα
46
Κριτικές
1
Like
65
Πόντοι
0
Το εχω γραψει και σε αλλο ποστ αλλα θα το γραψω και εδω για να μην την πατιση κανεις

Ειναι η ντελλα. Μακρια απο αυτη ειναι μεγαλη ξεπετα σας γραφω και λεπτομεριες

ΕΙΝΑΙ Η ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΤΡΑΝΣ ΠΟΥ ΠΗΡΑ ΠΟΤΕ
ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΜΗΔΕΝ, ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΕΝΑ ΓΕΙΑ
ΕΙΧΑΜΕ ΣΥΜΦΩΝΗΣΕΙ ΜΙΑ ΩΡΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ (ΕΝΕΡΓΟΠΑΘΗΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ) ΣΤΑ 80 ΕΥΡΩ, ΧΩΡΙΣ ΒΙΑΣΙΝΕΣ ΜΕ ΟΣΑ ΤΕΛΕΙΩΜΑΤΑ ΠΡΟΛΑΒΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΕΣ ΠΑΠΑΡΙΕΣ ΠΟΥ ΕΨΑΛΕ
ΠΗΓΑ ΣΤΟΝ ΧΩΡΟ ΤΗΣ, ΤΗΝ ΠΛΗΡΩΣΑ, ΜΟΥ ΠΗΡΕ ΕΝΑ ΑΘΛΙΟ ΤΣΙΜΠΟΥΚΙ ΣΑΝ ΑΕΡΟΠΙΠΑ, ΣΤΗΘΗΚΕ ΣΤΑ 4 ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΓΑΜΙΣΩ, ΣΤΑ 10 ΛΕΠΤΑ ΤΕΛΕΙΩΣΑ. ΣΥΝΟΛΟ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΕΧΟΥΜΕ 15 ΛΕΠΤΑ. ΕΙΧΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙ ΓΙΑ ΜΙΑ ΩΡΑ ΑΡΑ ΕΙΧΑ ΑΚΟΜΑ 45 ΛΕΠΤΑ ΣΤΗΝ ΔΙΑΘΕΣΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΥΤΗ Η ΞΕΠΕΤΑ ΜΕ ΕΔΙΩΞΕ ΓΙΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Ο ΕΠΟΜΕΝΟΣ
ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΑΥΤΗ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΠΕΤΑΞΕΤΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΣΑΣ
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.396
Κριτικές
5
Like
4.151
Πόντοι
606
Το εχω γραψει και σε αλλο ποστ αλλα θα το γραψω και εδω για να μην την πατιση κανεις

Ειναι η ντελλα. Μακρια απο αυτη ειναι μεγαλη ξεπετα σας γραφω και λεπτομεριες

ΕΙΝΑΙ Η ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΤΡΑΝΣ ΠΟΥ ΠΗΡΑ ΠΟΤΕ
ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΜΗΔΕΝ, ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΕΝΑ ΓΕΙΑ
ΕΙΧΑΜΕ ΣΥΜΦΩΝΗΣΕΙ ΜΙΑ ΩΡΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ (ΕΝΕΡΓΟΠΑΘΗΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ) ΣΤΑ 80 ΕΥΡΩ, ΧΩΡΙΣ ΒΙΑΣΙΝΕΣ ΜΕ ΟΣΑ ΤΕΛΕΙΩΜΑΤΑ ΠΡΟΛΑΒΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΕΣ ΠΑΠΑΡΙΕΣ ΠΟΥ ΕΨΑΛΕ
ΠΗΓΑ ΣΤΟΝ ΧΩΡΟ ΤΗΣ, ΤΗΝ ΠΛΗΡΩΣΑ, ΜΟΥ ΠΗΡΕ ΕΝΑ ΑΘΛΙΟ ΤΣΙΜΠΟΥΚΙ ΣΑΝ ΑΕΡΟΠΙΠΑ, ΣΤΗΘΗΚΕ ΣΤΑ 4 ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΓΑΜΙΣΩ, ΣΤΑ 10 ΛΕΠΤΑ ΤΕΛΕΙΩΣΑ. ΣΥΝΟΛΟ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΕΧΟΥΜΕ 15 ΛΕΠΤΑ. ΕΙΧΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙ ΓΙΑ ΜΙΑ ΩΡΑ ΑΡΑ ΕΙΧΑ ΑΚΟΜΑ 45 ΛΕΠΤΑ ΣΤΗΝ ΔΙΑΘΕΣΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΥΤΗ Η ΞΕΠΕΤΑ ΜΕ ΕΔΙΩΞΕ ΓΙΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Ο ΕΠΟΜΕΝΟΣ
ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΑΥΤΗ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΠΕΤΑΞΕΤΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΣΑΣ

τ υδια κ σε μενα τ παμεκσ πμ αλλα εμενα μ πηρε 30 ανγνωρισα τη φολα μετο που μπηκα στο χωρο ειμουν
ετημος να την κανω οπως εχω κανει σ πολες αλλες .....αλλα ειχα ακουσει καποια καλα λογια που τ μουφες απο τ βλεπω ....
 
OP
OP
katjageor

katjageor

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2012
Μηνύματα
473
Like
120
Πόντοι
1
Κύπρο ξανά η Αλεξία! Λάρνακα αλλά υποθέτω θα περάσει και από τις άλλες πόλεις!
 

newbie2canoobie

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2011
Μηνύματα
20
Like
8
Πόντοι
0
Ρε παιδιά... μετα απο παρα πολλα χρόνια, αποφάσισα ότι θέλω να ζήσω την πρώτη μου εμπειρία.  Ποιά θα λέγατε θα ήταν καλή για προταρη?
 

kaboul

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
19
Πόντοι
16
πηγα για μια ημερα τσακ μπαμ για την σχολη μου κυπρο και ειπα μιας και πηγα να μην χασω την ευκαιρια!πηρα τηλ την ρανια απο τα ουρανια που τωρα ειναι λαρνακα . στο τηλ μου ειπε οτι ειναι μαζι με την φιλη της valeriana azalea. δεχτικα αμεσως και πηγα στον χωρο τους ο οποιος ειναι πεντακαθαρος και σε προσδιαθετει για τρελα παιχνιδια.οι φωτο που υπαρχουν στο ts-dating αδικουν και τις 2 μουναρες αφου απο κοντα ειναι υπερβολικα πιο κουκλες. γενικα το διδυμο ειναι αχτυπητο και οπως εχω ξαναπει ειναι ωραια τυπακια και καλοι χαρακτηρες.ηταν ενα ομορφο απογευμα,αφου μου κανανε ολα τα χατηρια που ζητουσα! παιδια απο κυπρο παρτε τις και δεν θα χασετε!καλα γαμησια!
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.396
Κριτικές
5
Like
4.151
Πόντοι
606
πηγα για μια ημερα τσακ μπαμ για την σχολη μου κυπρο και ειπα μιας και πηγα να μην χασω την ευκαιρια!πηρα τηλ την ρανια απο τα ουρανια που τωρα ειναι λαρνακα . στο τηλ μου ειπε οτι ειναι μαζι με την φιλη της valeriana azalea. δεχτικα αμεσως και πηγα στον χωρο τους ο οποιος ειναι πεντακαθαρος και σε προσδιαθετει για τρελα παιχνιδια.οι φωτο που υπαρχουν στο ts-dating αδικουν και τις 2 μουναρες αφου απο κοντα ειναι υπερβολικα πιο κουκλες. γενικα το διδυμο ειναι αχτυπητο και οπως εχω ξαναπει ειναι ωραια τυπακια και καλοι χαρακτηρες.ηταν ενα ομορφο απογευμα,αφου μου κανανε ολα τα χατηρια που ζητουσα! παιδια απο κυπρο παρτε τις και δεν θα χασετε!καλα γαμησια!

να σου πω ρε μουτρο αυτη η ρανια ειναι οντως απ τ ουρανια η μας δουλευει?????
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom