Νέα

Trans -shemale danai

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα hotyan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 327K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Πολύ καλό το τραγούδι αλλά "Δανάη ζούμε!!! τα βιντεάκια σου να δούμε!!!" επίκαιρο και μουντιαλικό, ελπίζω να μην ξέχασες την υπόσχεσή σου σαν τους πολιτικούς μας Αστέρι μου...
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
αντε παω να το ετοιμασω....    το βιντεακη που θα βαλω  ειναι για ολους αυτους που με αγαπανε.....
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
Μόνο μην κουράσεις τον κάμερα μαν Δανάη - στο χαβαλετζίδικο που έβαλες τις προάλλες :cheesy: λαχάνιασε ο άνθρωπος. :2funny:
 

PAN5898

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2006
Μηνύματα
137
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
1
ναμαι πάλι καυλιάρα μου!!! τί κάνεις? ετοιμάζεις παρτοούζα με άλλους από εδώ? η σπλήνα σου πώς είναι?
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
Πολύ καλό το Αγγλικό αξάν - από Γερμανικά I don't speak crap που λένε :grin: οπότε I haven't got a clue. :2funny:

Μου θυμίζει κάπως Κορομηλά η φωνή σου Δανάη - στην αρχή όταν ξεκινάς να μιλάς. Το τοπίο υπέροχο.... :rockon:
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Σορρυ ειχα δουλιτσα.......  χαιρομε που σας αρεσε.....  Μια τετοια χωρα πανε να καταστρεψουνε οι Πουστηδες....
 

PAN5898

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2006
Μηνύματα
137
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
1
για πες καυλιάρα μου κανονίζεις παρτούζα?
 

PAN5898

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2006
Μηνύματα
137
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
1
καυλιάρα μου πολύ θέλω να ξαναγευτώ το κολαράκι σου!!! με την επόμενη ευκαιρεία!!!!! εσύ καμία βόλτα προς τα μέρη μου θα κάνεις?
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Δανάη κούκλα μου πάρε πάνω σου τη διαφημιστική προβολή της Ελλάδας να δει αυτή η χώρα καμμιά άσπρη μέρα. Τι να πώ, σου αξίζουν πολλά Μπράβο !!! όλα τα λέφτά η τριγλωσσία, δεν ανησυχω για τον τουρισμό, μετά το βίντεο της Δανάης θα "βουλιάξουμε" στους τουρίστες!!! Καλό Σαββατοκύριακο με πολλές καυτές βόλτες στο δάσος.
Την επομενη Παρασκευη η συνεχεια της ξεναγησης
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
καυλιάρα μου πολύ θέλω να ξαναγευτώ το κολαράκι σου!!! με την επόμενη ευκαιρεία!!!!! εσύ καμία βόλτα προς τα μέρη μου θα κάνεις?
οχι προς το παρον μωρο μου... εγω διακοπες μετα τον αυγουστο... το μερος σου ειναι υπεροχο μωρο μου....
 
Εγγρ.
11 Νοε 2009
Μηνύματα
83
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Δανάη μου καλησπέρα από Λευκωσία, τι κάνεις κούκλα μου εδώ μας έφαγε ο καύσονας, θα τα πούμε σύντομα!

Φιλάκια
;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom