Νέα

Trans -shemale danai

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα hotyan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 327K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Δανάη μου καλησπέρα από Λευκωσία, τι κάνεις κούκλα μου εδώ μας έφαγε ο καύσονας, θα τα πούμε σύντομα!

Φιλάκια
;)
Καλα μωρο μου.... και εδω πολυ ζεστη ... αλλα εχουμε και μας δροσιζουνε και μας περναη...  ;)  :2funny:  να περνας καλα εγκιαμε...  :-* :-*
 

PAN5898

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2006
Μηνύματα
137
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
1
καλησπέρα καυλιάρα μου πώς είσαι σήμερα?
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Όμορφη φύση.

Το μόνο που δεν καταλαβαίνω είναι γιατί συστήνεσαι ως transsexual.

Σίγουρα θα'χεις τους λόγους σου, αλλά επίσης σίγουρα, δεν μπορεί να'ναι μόνο αυτό που σε χαρακτηρίζει.

Απλά με παραξένεψε, τίποτε άλλο. Καλές βόλτες στην εξοχή :)
Καλησπερα  σε ολους.....   Γεια σου μωρο μου..... Το να εισαι ειλικρινης με το κοσμο που σε βλεπη ειναι πολυ σημαντικο.... ητε εισαι Τρανσεξουαλ ητε οτιδηποτε αλλο... αυτο συμβαινη και στην ζωη... αν εισαι ενταξη ατομο θα σε αγαπανε οτι και να εισαι....
Και σιγουρα δεν ειμαι μονο μια τρανσσεξουαλ.... εχω πολλα που με χαρακτηριζουν .... οποιος με κανη παρεα με ξερει καλα...  :cheesy:

Καλο απογευμα αγαπες  μου....
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Καλησπερα καυλιαρα
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Καλησπερα καυλιαρα
Καλως τη  καυλα μου....  ετσι μουρχετε  Γιωργο μου να βγαλω τη ντουζιερα στο  μπαλκονι... να με πλενουνε με  μεγαλο σφουγγαρι πολυ σαπουναδα.... και μετα με τη μανικα....  ΖΕΣΤΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Καλως τη  καυλα μου....  ετσι μουρχετε  Γιωργο μου να βγαλω τη ντουζιερα στο  μπαλκονι... να με πλενουνε με  μεγαλο σφουγγαρι πολυ σαπουναδα.... και μετα με τη μανικα....   ΖΕΣΤΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ
Παρε οπως εχουν για τα μικρα μια πισινα γεμιζε την με κρυο νερο και ξαπλωνε ,αλλα προσοχη να μην ειναι σε μερος που φαινεται ευκολα να μην σε φορολογησουν για κανονικη πισινα  :grin: :grin: :grin:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.439
Κριτικές
61
Like
42.578
Πόντοι
22.785
Καλως τη  καυλα μου....  ετσι μουρχετε  Γιωργο μου να βγαλω τη ντουζιερα στο  μπαλκονι... να με πλενουνε με  μεγαλο σφουγγαρι πολυ σαπουναδα.... και μετα με τη μανικα....   ΖΕΣΤΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ

Oμορφη γυναίκα πρέπει να ντύνεσαι έτσι, ώστε ο άνδρας να θέλει να σέ γδύνει.
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Παρε οπως εχουν για τα μικρα μια πισινα γεμιζε την με κρυο νερο και ξαπλωνε ,αλλα προσοχη να μην ειναι σε μερος που φαινεται ευκολα να μην σε φορολογησουν για κανονικη πισινα  :grin: :grin: :grin:
θα φτιαξω μια πισινα σε σχημα  μπανιερας  και ενταξη ειμαστε... αν μου πουν τιποτα... μπανιερα θα τους πω ειναι απλα την εκανα εξω...    :2funny: :2funny:
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Απολαυστικο
η διαφημιση αντιστροφη απο το εργο
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
θα φτιαξω μια πισινα σε σχημα  μπανιερας  και ενταξη ειμαστε... αν μου πουν τιποτα... μπανιερα θα τους πω ειναι απλα την εκανα εξω...    :2funny: :2funny:
Κανε κανε να δης για ποτε θα σου κοψουν τον κωλο  :2funny: :2funny: :2funny: και μετα πως θα  :knockinb: :knockinb: η σκετη  :pipa1: :pipa2:
 

upotakse_me

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2009
Μηνύματα
73
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα  σε ολους.....   Γεια σου μωρο μου..... Το να εισαι ειλικρινης με το κοσμο που σε βλεπη ειναι πολυ σημαντικο.... ητε εισαι Τρανσεξουαλ ητε οτιδηποτε αλλο... αυτο συμβαινη και στην ζωη... αν εισαι ενταξη ατομο θα σε αγαπανε οτι και να εισαι....
Και σιγουρα δεν ειμαι μονο μια τρανσσεξουαλ.... εχω πολλα που με χαρακτηριζουν .... οποιος με κανη παρεα με ξερει καλα...   :cheesy:

Καλο απογευμα αγαπες  μου....

Ακόμα δεν έχω προλάβει να σε κάνω αρκετή παρέα, αλλά το σίγουρο είναι οτι όντως σε χαρακτηρίζουν πολλές άρετες.
Τα πιο καυτά φιλιά μου για σένα Δανάη μου...............
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Κανε κανε να δης για ποτε θα σου κοψουν τον κωλο  :2funny: :2funny: :2funny: και μετα πως θα  :knockinb: :knockinb: η σκετη  :pipa1: :pipa2:
φροντιζω να εχω παντα θαλασσα κοντα εγω καυλα μου...  το νερακη που πινουμε ειναι κριμα .... εδω αλλοι δεν εχουν να πιουν...
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Γιωργο εχω παραπονααα....  τους αρεση να μου κανουν πατωτες στη θαλασσααααα.... πες τιποταααα... προχθες βγηκα και ειχα  φυκια στο στομα μουυυυ
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Γιωργο εχω παραπονααα....  τους αρεση να μου κανουν πατωτες στη θαλασσααααα.... πες τιποταααα... προχθες βγηκα και ειχα  φυκια στο στομα μουυυυ
Για παιχνιδι σε βρηκαν και σε πατανε η στον πατανε  :think: 
ε οχι και φυκια καμια ψωλη ναι  :grin: :grin: :grin:
 

mparmpoutsala

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2006
Μηνύματα
484
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπερα  σε ολους.....   Γεια σου μωρο μου..... Το να εισαι ειλικρινης με το κοσμο που σε βλεπη ειναι πολυ σημαντικο.... ητε εισαι Τρανσεξουαλ ητε οτιδηποτε αλλο... αυτο συμβαινη και στην ζωη... αν εισαι ενταξη ατομο θα σε αγαπανε οτι και να εισαι....
Και σιγουρα δεν ειμαι μονο μια τρανσσεξουαλ.... εχω πολλα που με χαρακτηριζουν .... οποιος με κανη παρεα με ξερει καλα...   :cheesy:

Καλο απογευμα αγαπες  μου....

Σύμφωνοι, να'σαι καλά :)
 

Επισκέπτης
Το πως αυτοπροσδιορίζεται κανείς είναι μεγάλο θέμα και δυστυχώς οι πιο πολλοί εδώ μέσα αυτοπρόσδιορίζονται λάθος και όχι μόνο ώς προς την εμφάνιση και τη σεξουαλική τους ταυτότητα που είναι σημαντικά. Η Δανάη είναι ελικρινής και 100% αληθινή,έτσι λέει χωρίς κανένα κόλλημα τι είναι πραγματικά, δεν προσποιείται, είναι μια κούκλα, το απόλυτο αστέρι των τρανσέξουαλ. Οί όροι οι οποίοι προσδιορίζουν την σεξουαλική μας ταυτότητα έχουν την σημασία τους αρκεί να την γνωρίζουμε. Άλλο τρανσέξουαλ, άλλο τραβεστί, αλλά στην Ελλάδα έχουμε την τάση να τα μπερδεύουμαι με αποτέλεσμα να δημιουργούνται παρεξηγήσεις
Όμορφη φύση.

Το μόνο που δεν καταλαβαίνω είναι γιατί συστήνεσαι ως transsexual.

Σίγουρα θα'χεις τους λόγους σου, αλλά επίσης σίγουρα, δεν μπορεί να'ναι μόνο αυτό που σε χαρακτηρίζει.

Απλά με παραξένεψε, τίποτε άλλο. Καλές βόλτες στην εξοχή :)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom