Νέα

Trans -shemale danai

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα hotyan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 327K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

dimitrisniva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.750
Like
3
Πόντοι
16
ειδες????     :2funny: :2funny: :2funny:  αρα εισαι σε καλο δρομο...  ξερεις τι πεινα υπαρχη εκει εξω???  αποτιστες ειναι ολες .. αμα δεν ξενογαματε κιολας  θα πιασουν αραχνες...
επιλογη τους ειναι να μην ποτιζονται,εμεις τις βρισες της εχουμε ανοιχτες :2funny: :2funny: :2funny: ;) ;)
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Λοιπον ακου να σου πω ενα κολπο....

Θα παρης πενηνταρικα και εκατοσταρικα και θα τα κανης φωτοτυπιες ... να ειναι παρα πολλα να φουσκωση το πορτοφολι μεχρη να σκαση ... μολις δεις μια γκομενα που σου αρεση θα πλησιασης.... θα το ανοιξης και θα της πεις να το βλεπει ομως.... τιγκα... λοιπον... θα της πεις θελω να σου προσφερω ενα τριανταφυλλο .. ποσο κανη.. 2 ευρω... εισαι μια κουκλα και θελω να γνωριστουμε ... θα τα κανης ολα μαζη της.. θα πεις οτι εχεις εργοστασιο χαρτικων ... χαρτια υγειας τετοια... εξασφαλισμενος μισθος δηλαδη ..  :2funny: ολοι οι ανθρωποι σκουπιζουν το κωλο τους ... και οταν τα εχεις κανη ολα τις λες οτι η επειχηρηση δεν παει καλα... θα φυγη μονη της....  τι λες ???
 

dimitrisniva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.750
Like
3
Πόντοι
16
Λοιπον ακου να σου πω ενα κολπο....

Θα παρης πενηνταρικα και εκατοσταρικα και θα τα κανης φωτοτυπιες ... να ειναι παρα πολλα να φουσκωση το πορτοφολι μεχρη να σκαση ... μολις δεις μια γκομενα που σου αρεση θα πλησιασης.... θα το ανοιξης και θα της πεις να το βλεπει ομως.... τιγκα... λοιπον... θα της πεις θελω να σου προσφερω ενα τριανταφυλλο .. ποσο κανη.. 2 ευρω... θα τα κανης ολα μαζη της.. θα πεις οτι εχεις εργοστασιο χαρτικων ... χαρτια υγειας τετοια... εξασφαλισμενος μισθος δηλαδη ..  :2funny: ολοι οι ανθρωποι σκουπιζουν το κωλο τους ... και οταν τα εχεις κανη ολα τις λες οτι η επειχηρηση δεν παει καλα... θα φυγη μονη της....  τι λες ???
οτι ωρα θελω να γαμισω το κανω και πιστεψε με μπορω και χωρις πορτοφολι..αυτο που θελω ειναι βγαλω τι καριολα απο το μυαλο μυαλο μου,ξερεις κανα κολπο??δε νομιχω να υπαρχει.
 
OP
OP
H

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Λοιπον ακου να σου πω ενα κολπο....

Θα παρης πενηνταρικα και εκατοσταρικα και θα τα κανης φωτοτυπιες ... να ειναι παρα πολλα να φουσκωση το πορτοφολι μεχρη να σκαση ... μολις δεις μια γκομενα που σου αρεση θα πλησιασης.... θα το ανοιξης και θα της πεις να το βλεπει ομως.... τιγκα... λοιπον... θα της πεις θελω να σου προσφερω ενα τριανταφυλλο .. ποσο κανη.. 2 ευρω... εισαι μια κουκλα και θελω να γνωριστουμε ... θα τα κανης ολα μαζη της.. θα πεις οτι εχεις εργοστασιο χαρτικων ... χαρτια υγειας τετοια... εξασφαλισμενος μισθος δηλαδη ..  :2funny: ολοι οι ανθρωποι σκουπιζουν το κωλο τους ... και οταν τα εχεις κανη ολα τις λες οτι η επειχηρηση δεν παει καλα... θα φυγη μονη της....  τι λες ???

Φοβού τους Δαναούς τους πούτσα φέροντας!!!  :2funny:
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Με παρεξηγησες ... στομα εχω και μιλια δεν εχω ..
 

PAN5898

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2006
Μηνύματα
137
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
1
πέρα μωρό μου!!!!!! τι κάνεις? πώς είσαι καιρό έχω να σσου στείλω μήνυμα
 

PAN5898

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2006
Μηνύματα
137
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
1
καλησπέρα εννοούσα!!!!!!!!!!!
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Μια χαρα ειμαι ... εδω κανουμε πλακιτσα ... τα θελει ο οργανισμος τους ...
 

PAN5898

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2006
Μηνύματα
137
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
1
περιμένω να ξανάρθω αθήνα να τα πούμε πάλι από κοντά!!!!! αυτά είναι τα κακά του νησιού βλέπεις
 

PAN5898

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2006
Μηνύματα
137
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
1
καλησπέρα!!!!! τί κάνεις πώς τα περνάς? τί θα κάνεις απόψε?
 

PAN5898

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2006
Μηνύματα
137
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
1
προσφέρεις και φαγητό δηλαδή ? αναβαθμισες τις υπηρεσίες σου για εκλεκτούς? εγώ ακόμα θυμάμαι εκείνο το ωραίο ρακόμελο!!!!!
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
προσφέρεις και φαγητό δηλαδή ? αναβαθμισες τις υπηρεσίες σου για εκλεκτούς? εγώ ακόμα θυμάμαι εκείνο το ωραίο ρακόμελο!!!!!
βρε παλακα κανω...  φαη μονο στον αντρα μου  θα κανω....  κρεβατι σε αλλους...
 

PAN5898

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2006
Μηνύματα
137
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
1
το κατάλαβα βρε αυτό έλειπε να μας μαγειρεύεις κιόλας!!!!!! το ρακόμελο όμως ελ΄πιζω να συνεχίζεις να το προσφέρεις!!!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom