Νέα

Trans -shemale danai

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα hotyan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 327K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
H

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Για να μπορουμε να γινουμε και φιλοι ... ξερετε εσεις... δεν θα γραφω οτι ειμαι Τρανς .... αν σας πει η γυναικα σας που την βρηκατε αυτην ... θα πειτε ....  μα μα μα μα  αυτη με εκανε  add...  τι να κανω εγω φταιω?? αυτοματως απαλασεστε ...  μην εχουμε ζοριλικια...  :2funny: :2funny:

Και φυσικα ποτε δεν θα κανω καποιον  add  ετσι??  ειναι αγενια μια κοπελα να κολαη σε αντρες ...  οποιος γουσταρη ας με κανη φιλη ... δεν ειμαι και η Φαραντουρη αλλα καποιο κοινο θα εχω και εγω...   :2funny: :2funny: :2funny:
   Goodmorning boys and girls..

Καλημέρα και σε εσέ ώ ωραία γλυκιά καβλιάρα και σπουδαία Trans -shemale danai

ΕΡΩΤΗΣΗ:
Δανάη τον μικρό δαναή τον δίνεις  :zfuck: :pipa1: :pipa2: στις συνευρέσεις με τους πελάτες σου?
Μήπως τον έχεις κόψει η μήπως τον έχεις παροπλίσει και κάνεις μόνο pasive program?  :fuck2:

Πές μου εχει μεγάλη σημασία σου έχω μιά έκπληξη πολύ πολύ ευχάριστη.  ;)
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Θα μου πεις πρωτα πια ειναι η ευχαριστη εκπληξη και θα σου πω ...
 
OP
OP
H

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Θα μου πεις πρωτα πια ειναι η ευχαριστη εκπληξη και θα σου πω ...

Δε ρωτάω για ναλθω να με  :zfuck: αν είσαι βέβαια ακτιβ.
Απλά σκέφτομαι γλυκιά μου να σου αφιερώσω εξαιρετικά ενα ποίημα, να ξεκινήσει ωραία ο φετεινός χειμώνας. :)

Τωρα θα μας πείς ?
Γιατί εξαλλου βρε καβλα σίγουρα υπάρχουν αρκετοί που θάθελαν να ξέρουν τι παίζει...
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Ποιημα??  ωχ...  να μου λυπει .. καταλαβαινω τι ειναι...

Χοτ μου οποιος θελει να μαθη τι παιζη με παιρνη τηλ και του λεω ...  οποτε το ανοιξω τελος παντων ...
 
OP
OP
H

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Ποιημα??  ωχ...  να μου λυπει .. καταλαβαινω τι ειναι...

Χοτ μου οποιος θελει να μαθη τι παιζη με παιρνη τηλ και του λεω ...  οποτε το ανοιξω τελος παντων ...
Τι τηλεφωνο σιγά.
Και εδώ το ίδιο είναι καλη μου. Και δεν ξοδευουμε και μονάδες,
Αστα αυτα, τελικά τον εχεις η δεν τον εχεις  τον δινεις η δεν τον δίνεις, γμας η δε γμας?
Ντροπή ειναι βρε να πεις?
 
OP
OP
H

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
[Πως εισαι κουκλα ολα καλα??
Καλα μωρο μου ... περασα τελεια στις διακοπες... ξεκουραστηκα ... εσυ ολα καλα βρε??  βαριεσε παλι  βρε??  χαχα  Τι θα γινη με σενα ??  Κανενα κοψιδι εφαγες??
 

dimitrisniva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.750
Like
3
Πόντοι
16
Καλα μωρο μου ... περασα τελεια στις διακοπες... ξεκουραστηκα ... εσυ ολα καλα βρε??  βαριεσε παλι   βρε??   χαχα  Τι θα γινη με σενα ??  Κανενα κοψιδι εφαγες??
απο κοψιδια αλο τιποτα!! κατα τα αλλα ας τα λεμε καλα..εχω ξενεροση αυτες της μερες μου λιπι η καριολα :headbang: :headbang: :headbang:αλλα προς το παρον κραταω χαρακτηρα..
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
απο κοψιδια αλο τιποτα!! κατα τα αλλα ας τα λεμε καλα..εχω ξενεροση αυτες της μερες μου λιπι η καριολα :headbang: :headbang: :headbang:αλλα προς το παρον κραταω χαρακτηρα..
Δεν πειραζη ... να σας λειπουμε και λιγο να καταλαβετε την αξια μας .... Μην τον κρατησης πολυ το χαρακτηρα ομως ,,, θα πονας μετα....  :2funny:
 

dimitrisniva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.750
Like
3
Πόντοι
16
Δεν πειραζη ... να σας λειπουμε και λιγο να καταλαβετε την αξια μας .... Μην τον κρατησης πολυ το χαρακτηρα ομως ,,, θα πονας μετα....  :2funny:
Τι μου λες τωρα και εσυ :headbang: :headbang: :headbang:1 χρονο εκανα να παρω την αποφαση να την παρατισω και πας παλι να με ριξεις σε αυτη δεν αξιζει σου λεω ΤΙΠΟΤΑ ασχετος αν την αγαπαω πιο πολλη και απο εμενα.
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Δεν καταλαβες μαλον....   :2funny: Σου ειπα να μην κρατησης για πολυ το χαρακτηρα για να μην πονας μετα ... ενοουσα απο κατω....  :2funny:
 

dimitrisniva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.750
Like
3
Πόντοι
16
Δεν καταλαβες μαλον....   :2funny: Σου ειπα να μην κρατησης για πολυ το χαρακτηρα για να μην πονας μετα ... ενοουσα απο κατω....   :2funny:
Βρε αυτο το καταλαυα αλλα οτι την αγαπαω δεν σημενει οτι επαψα να γαμαω :2funny: :2funny: :2funny:
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:εεεεεεε οχι και χαπια..
ειδες????     :2funny: :2funny: :2funny:  αρα εισαι σε καλο δρομο...  ξερεις τι πεινα υπαρχη εκει εξω???  αποτιστες ειναι ολες .. αμα δεν ξενογαματε κιολας  θα πιασουν αραχνες...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom