Νέα

Trans -shemale danai

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα hotyan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 327K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
μπουκωμενη & μιλας???
Υ.Γ 35 ηταν μωρη καριολα..
δεν θυμασε που σου εδωσα ρεστα 15 απο 50αρικο???
Σε στυλο θα σε δεσω εσενα δημοσια .... να περναη ο καθε ενας να ριχνη ροχαλες και να κατουραη ... και τη μαυρη απο πισω  να σου χωνη δονητη
 

Επισκέπτης
Σε στυλο θα σε δεσω εσενα δημοσια .... να περναη ο καθε ενας να ριχνη ροχαλες και να κατουραη ... και τη μαυρη απο πισω  να σου χωνη δονητη
ετοιμασου για το δασος τελειωμενο χυσοδοχειο..
 

Συνημμένα

  • 04.gif
    04.gif
    37,3 KB · Εμφανίσεις: 20
  • 05.gif
    05.gif
    46,4 KB · Εμφανίσεις: 21

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Το Ονειρο μου ειναι να σε πεταξω σε ενα βοθρο μεσα  ... και να πεταξω και αυτην να πατε πιο κατω ... να μου πεις τι γευση εχει η σοδεια του 95
 

Επισκέπτης
Το Ονειρο μου ειναι να σε πεταξω σε ενα βοθρο μεσα  ... και να πεταξω και αυτην να πατε πιο κατω ... να μου πεις τι γευση εχει η σοδεια του 95
αααααααααααααααα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα..
ζηλευεις καριολα???
οπως στην φωτο θα σε βρουν βαλσαμωμενη..
 

Συνημμένα

  • 06.gif
    06.gif
    28,3 KB · Εμφανίσεις: 22

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
αυτος που θα με δεση εμενα θα ειναι ηρωας .... δεν εχει βρεθει ακομα .. Το πιο ωραιο ειναι χυμενο βρακακη στο στομα ... δεσιμο κεφαλιου με δερματινο ταγκα και φτυσιμο στη μουρη ... αυτο θες για να στρωσης παλιοκαριολη
 

Επισκέπτης
αυτος που θα με δεση εμενα θα ειναι ηρωας .... δεν εχει βρεθει ακομα ..
τα εξυπνα πουλια απο την μυτη πιανονται..
τερμα η διαφημιση για σημερα..
βγαλε μου στην ακρη τα ποσοστα μου & δευτερα πρωι-πρωι καντα καταθεση στον γνωστο λογ/σμο παλιοκαριολα..
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
τα εξυπνα πουλια απο την μυτη πιανονται..
τερμα η διαφημιση για σημερα..
βγαλε μου στην ακρη τα ποσοστα μου & δευτερα πρωι-πρωι καντα καταθεση στον γνωστο λογ/σμο παλιοκαριολα..
θα σου βαλω ενσημα του Ικα στη καρτελα σου  για τα γειρατια σου ... θες με βαρεα??  με βαρεα... ανθυγειηνα?? οτι θες ... και θα το κολαω με τα υγρα της καθε καριολας που μου εχεις εδω....
 

planitarhis

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
80
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
με τόσο καβγά , κρυφό νταλκά βλέπω ...    :grin: :grin: :grin:
 

gymnastis36

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2009
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
opou yparxei polu misos diladi les na yparxei kai kryfos ntalkas?? einai kai ayta mia ypothesi!!
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
ααααχχχχ  και να ξερες τι σου ετοιμαζωωω
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Αντε πηγαινε να κοιμηθης τωρα.... ακομα να χυσης???  Βαρεθηκα ... 3 τσιγαρα εχω καπνιση και ακομα να τελειωσης ... εχω και δουλειες
 

gymnastis36

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2009
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
den paremvew alo stinsyggekrimeni  syzitisi,alwste  einai  kati gia to opoio den mou peftei logos!
Danai mou filakia agapimou  kai kali sou nyxta! filia se olo to yperoxo kormi sou!!
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Πλακα κανουμε.... τιποτα παραπανω.....  φιλακια βρε... ευχαριστω που μου εκανες παρεουλα εδω... Πετυχες τη μερα.....  :2funny: :2funny:   Καληνυχτα
 
OP
OP
H

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
αααααααααααααααα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα..
ζηλευεις καριολα???
οπως στην φωτο θα σε βρουν βαλσαμωμενη..
Την Danah βρε!!!
Τον πρώτο μπούτσο Κυψέλης και περιχώρων, που έχει πηδήσει όλους τους μανάβηδες για μια πατάτα καθώς και τους μικρομπακάληδες για ένα κομμάτι λακέρδα?
Αν αχαθείς και σύ.
ααααχχχχ  και να ξερες τι σου ετοιμαζωωω
Ετοίμασε τα και ρίξτα kabla!!!!
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Εμειναν με το στομα ανοιχτο οι καινουργιοι ...   :2funny:    με το δικιο τους....  ειδατε καινουργιοι τι μπουμπουκια εχει το σιτε μας???  αλλα και εγω εεε???  ολα και ολα .. Δεν ειναι τυχαιο που αντεξα τοσα χρονια εδω μεσα.... ειχα καλους δασκαλους
 

CD_ANNA

Trans
Εγγρ.
20 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.356
Like
4
Εμειναν με το στομα ανοιχτο οι καινουργιοι ...   :2funny:    με το δικιο τους....  ειδατε καινουργιοι τι μπουμπουκια εχει το σιτε μας???  αλλα και εγω εεε???  ολα και ολα .. Δεν ειναι τυχαιο που αντεξα τοσα χρονια εδω μεσα.... ειχα καλους δασκαλους
με τέτοιο στόμα μέχρι κι εγώ σκιάχτηκα ...

τι μπινελίκια ρε παιδί μου ... :headbang: :headbang: :headbang:

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom