Νέα

Trans -shemale danai

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα hotyan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 327K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Μεχρη εχθες ελεγε για τα Χανια.... ολα τα θυμαμε.... τι ωραια και τι καλοι οι Κρητικοι  τις περασε τωρα.. εφαγε και την στακα της...  ηπιε και τις τσικουδιες της με τους βαρβατους Κρητικους....
τωρα κανη διαιτα το τσουλακη...
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Μετα απο ολα αυτα ειπε να κανει διαιτα
 

CD_ANNA

Trans
Εγγρ.
20 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.356
Like
4
αν να χαθεις μωρη κουτσομπολααααααααααα

που στο καλο τα θυμασαι ολα . :think:
και τα κανεις και ολα

ελεος δηλαδηηηηηηηηη

γατουλη καλησπερααααα
να την προσεχεις αυτην ...γιατι το καιει το λιπος ..με τοσο που εχει δοκιμασει ...και κρατιεται λεπτη...φαντασου μεταβολισμο που εχει?
 

PAN5898

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2006
Μηνύματα
137
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
1
καλησπέρα καυλιάρα μου Δανάη!!!!
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
γατουλη καλησπερααααα
να την προσεχεις αυτην ...γιατι το καιει το λιπος ..με τοσο που εχει δοκιμασει ...και κρατιεται λεπτη...φαντασου μεταβολισμο που εχει?
Καλησπερα Αννα
Ναι ναι την προσεχω καθε μερα την δινω το δυναμωτικο πρωι μεσημερι βραδυ πριν και μετα το φαγητο και παλι κιλο δεν λεει να βαλη  :2funny: :2funny: :2funny:
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
αν να χαθεις μωρη κουτσομπολααααααααααα

που στο καλο τα θυμασαι ολα . :think:
και τα κανεις και ολα

ελεος δηλαδηηηηηηηηη

γατουλη καλησπερααααα
να την προσεχεις αυτην ...γιατι το καιει το λιπος ..με τοσο που εχει δοκιμασει ...και κρατιεται λεπτη...φαντασου μεταβολισμο που εχει?
δεν προλαβαινη να φταση στη γλωσσα μου εμενα και εξατμιζετε... εχθες δε... μιλαμε για ποταμια... ενα χαρτι κουζινας ξοδεψα του κιλου... να στα φερω.. κατι θα τα κανης εσυ.. θα τα περασης στον αποχυμοτη....  :2funny: :2funny:
 

PAN5898

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2006
Μηνύματα
137
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
1
γιατί καυλιάρα μου πες μου γιατί είμαι μικρό και αθώω και δεν ξέρω από αυτά!!!! (λεμε τωρα...)
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Το πιο ωραιο λουκουμι παντως το εχω φαη στη Κομοτηνη... τελειο... ειναι με το μετρο και ειναι διαφορες γευσεις... με τριανταφυλλο και καρυδα απο εξω η το αλλο που ειναι με ολοκληρο το καρυδι μεσα.... μμμμμ
κουτσομπολα Αννουλα.... πηγα να επισκευτω τον Στολο στην Κομοτηνη...
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
γιατί καυλιάρα μου πες μου γιατί είμαι μικρό και αθώω και δεν ξέρω από αυτά!!!! (λεμε τωρα...)
να φας αυτα με το τριανταφυλο θα εχεις γλυκεια γευση και τριανταφυλενια....  μμμμ
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Γιωργο μου οι Αγροτες ποτε θα κανουνε παλι μπλοκααααα??????  Θελω να παω να βρω τον ΑΓΡΟΤΗ ΜΟΝΟ ΨΑΧΝΗ
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Γιωργο μου οι Αγροτες ποτε θα κανουνε παλι μπλοκααααα??????  Θελω να παω να βρω τον ΑΓΡΟΤΗ ΜΟΝΟ ΨΑΧΝΗ
Τωρα εχουνε δουλιες, οταν τελειωσουν οι δουλιες θα ξαναβγουνε
Αμα βγης λιγο παραεξω πολλους θα βρης να ψαχνουνε και αμα πας σε κανα χωραφι με τα 10ποντα εκει δεν θα το καταλαβης ποτε θα σου βαλουνε τρικλοποδια
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Τωρα εχουνε δουλιες, οταν τελειωσουν οι δουλιες θα ξαναβγουνε
Αμα βγης λιγο παραεξω πολλους θα βρης να ψαχνουνε και αμα πας σε κανα χωραφι με τα 10ποντα εκει δεν θα το καταλαβης ποτε θα σου βαλουνε τρικλοποδια
Θελω να παω οταν ειναι γεματα τα χωραφια... θα φοραω και τα  15 ποντα να κραταω κοντρα... και θα το κανω και πανω στο τρακτερ που ειναι η φαντασιωση μου....
 

gobr

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
6
Like
56
Πόντοι
16
Οταν κανουν κοντρες τα τρακτερ τα δενουν κωλο με κωλο, και οποιο τραβηξει το αλλο κεδρισε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom