Νέα

Trans -shemale danai

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα hotyan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 327K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Οταν κανουν κοντρες τα τρακτερ τα δενουν κωλο με κωλο, και οποιο τραβηξει το αλλο κεδρισε.
αυτο θελω.... και το επαθλο να ειμαι εγω.... ο δυνατοτερος κερδιζη....θα τα σπασουν τα τρακτερ..... :2funny: :2funny: :2funny: θα φωναζουν εκει θα βριζουν θα πετανε λασπες τα τρακτερ ο ενας τον αλλον..... :2funny: :2funny:  μετα θα με παει και μεχρη το χωριο με το Τρακτερ να μου δειξη που ειναι το καφενειο... το πατητηρι.... να με ξεναγηση... θα φοραω και τα εξαλα μου και τα ψηλοτακουνα... θα καλοπερασουνε το βραδυ οι χωριατοπουλες.... θα τους πω και πεντε πραματα...
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Θελω να παω οταν ειναι γεματα τα χωραφια... θα φοραω και τα  15 ποντα να κραταω κοντρα... και θα το κανω και πανω στο τρακτερ που ειναι η φαντασιωση μου....
Γεματα ειναι τωρα τα χωραφια θα καλοπερασης
επανω στο τρακτερ μονο η Θωδη ανεβενη
 

gobr

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
6
Like
56
Πόντοι
16
Θειωτηρα πλατης θελει αυτος.
 

PAN5898

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2006
Μηνύματα
137
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
1
ναμαι πάλι καυλιάρα μου!!!! λουκούμια με γεύση τριαντάφυλλο έχουμε πολλά εδώ!!! όπως και με άλλες γεύσεις τώρα τί γεύση θα έχει το ... εσύ θα μου το πείς!!!! :pipa2:
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
ναμαι πάλι καυλιάρα μου!!!! λουκούμια με γεύση τριαντάφυλλο έχουμε πολλά εδώ!!! όπως και με άλλες γεύσεις τώρα τί γεύση θα έχει το ... εσύ θα μου το πείς!!!! :pipa2:
θα μου φερης και εμενααα  με τριανταφυλλο???
να φαμε ενα παρεαα???  σκετα.. χωρις αμυγδαλο... να λιωνη στο στομα...
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Δαναη ποια ειναι τα καλοκαιρινα σου σχεδια? 
 

PAN5898

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2006
Μηνύματα
137
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
1
ναι καυλιάρα μου θα σου φέρω!!!! τριαντάφυλλο θέλεις η και  τίποτα άλλο? :kissass:
 

PAN5898

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2006
Μηνύματα
137
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
1
ναι καυλιάρα μου παρέα θα φάμε!!!! ξέρω ότι σε έχω ζαλίσει θέλω όμως να περάσουμε τέλεια οι δυό μας και να σου φέρνω λουκούμια κάθε φορά που θα έρχομαι!!!!
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
ναι καυλιάρα μου παρέα θα φάμε!!!! ξέρω ότι σε έχω ζαλίσει θέλω όμως να περάσουμε τέλεια οι δυό μας και να σου φέρνω λουκούμια κάθε φορά που θα έρχομαι!!!!
οχι βρε απλα εχω καιρο να φαω και θελω να τα φαω απο το τοπο τους... εδω στην Αθηνα δεν αγοραζω... μην ανχωνεσε βρε...
 

PAN5898

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2006
Μηνύματα
137
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
1
ευχαριστώ για την άνεση που μου προσφέρεις σου έστειλα και ένα μήνυμα αν θες απάντησέ μου με άλλο μήνυμα,  τελικά έχουν δίκιο όσα λένε εδώ για εσένα!!! πάνω απόλα είσαι και καλώς άνθρωπος!!! :kissass: :kissass: :kissass:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom