Νέα

Trans Ntela..

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα parr_78_93
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 56
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

brad-pitt

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.216
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
16
ανεβα φιλαρακι λιγο και στισ πιατσεσ τησ θεσσαλονικησ αν εισαι φανσ,εχει πολυ καλεσ περιπτωσεισ.και τιμεσ καλεσ 30-40 ε.
ναι ρε φιλε αλλα το θεμα ειναι ομως οταν θελουμε να παμε με μια τρανσ να μην κανουμε μια 500σαρα χλμ.
 

kasaros

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2010
Μηνύματα
188
Like
0
Πόντοι
1
τα καλα γουστα απαιτουν θυσιεσ,φιλαρακο.ωστε για την ντελλα εγω την πηρα ενα βραδυ απο τον σταθμο στην λαρισα πολυ καλη περασα υπεροχα δυνατη πιπα καλο στησιμο για σκισημο.
 

brad-pitt

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.216
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
16
τα καλα γουστα απαιτουν θυσιεσ,φιλαρακο.ωστε για την ντελλα εγω την πηρα ενα βραδυ απο τον σταθμο στην λαρισα πολυ καλη περασα υπεροχα δυνατη πιπα καλο στησιμο για σκισημο.
κοιτα το καλα περασα ειναι υποκειμενικο στον καθενα αναλογα με τις εμπειριες του. δεν θελω να πω κατι για εσενα ουτε το λεω προσβλητικα, για να μην υπαρχουν παρεξηγησεις, αλλα εμενα δεν με καλυψε η ντελα.
 

kasaros

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2010
Μηνύματα
188
Like
0
Πόντοι
1
οχι ρε φιλε ,ετσι ειναι δεν με προσβαλεισ.στο κατω κατω αυτο το υπεροχο αγαπημενο μασ σαιτ γιαυτο υπαρχει να λεμε ο καθενασ τησ εμπειριεσ μασ και τησ αποψεισ μασ.να σε καλα.
 

brad-pitt

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.216
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
16
οχι ρε φιλε ,ετσι ειναι δεν με προσβαλεισ.στο κατω κατω αυτο το υπεροχο αγαπημενο μασ σαιτ γιαυτο υπαρχει να λεμε ο καθενασ τησ εμπειριεσ μασ και τησ αποψεισ μασ.να σε καλα.
οκ, βλεπω οτι με καταλαβες πως το ειπα. :thumbsup:
 

vagabond

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2005
Μηνύματα
497
Κριτικές
1
Like
101
Πόντοι
1
λοιπον παιδια, απο χθεσινη επισκεψη στην ντελα... ο ορισμος της ξεπετας, εμενα μου πηρε 60 και οχι 40 που ελεγε ενας απο εδω, και ολη την ωρα ηταν σε φαση ελα μωρακι μου δωσε μου κατι παραπανω να κανουμε και αλλα κολπα και δωσε μου κατι παραπανω και δωσε μου κατι παραπανω! :cussing: :cussing: :cussing:. τετοιο δωσε δωσε ουτε οι πακηδες που σου καθαριζουν τα τζαμια η οι γυφτισες στα φαναρια... και στο τελος που ειπε και το θεικο, οτι πρεπει να φυγω γιατι εχει κι αλλο ραντεβου :uglystupid: :idiot: :uglystupid: :uglystupid: για εμενα τερμα οι ελληνιδες τρανς!εκτος απο 1-2 που θελω να δοκιμασω ακομα γιατι πιστευω οτι αξιζουν,(εκτος και αν με διαψευσουν και αυτες)ποτε ξανα με ελληνιδα τρανς!!! ουτε και με βραζιλια,αλλα αυτες για αλλο λογο,  λογο των σμν. αλλα ελληνιδες τρανς=ελλεηνιδες τρανς! τερμα για εμενα!
συμφωνώ και επαυξάνω με τον προλαλήσαντα - πήγα μαζί της πριν ένα χρόνο περίπου, α-π-α-ρ-α-δ-ε-κ-τ-η τελεία και παυλα
 

kasaros

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2010
Μηνύματα
188
Like
0
Πόντοι
1
τοτε χχχχχχχχχχχχχ.για να συμορφωθει.
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
οχι ρε συ καλα περασα με ικανοποιησαν 80 και οι δυο μια χαρα ηταν τα υπολοιπα σε πμ
:headbang:
καλα περασα ...............
:headbang:
οχι ρε συ καλα περασα με ικανοποιησαν 80 και οι δυο μια χαρα ηταν τα υπολοιπα σε πμ
:headbang:
απο λαρισα ειμε φιλαρακο ναι,παντοσ αξιζει θα περασεισ καλα με το ντελλακι.επισησ στην λαρισα εχουν και σπιτι με αλλεσ 2 τρανσ που παιζει παρτουζιτσα.
:'(
καλημερα αδερφια.την ντελλα την πηρα 2 φορεσ απο τον σταθμο των τρενων στην λαρισα.πολυ καλη περασα καλα αξιζε το μωρακι.μενει αθηνα αλλα ερχεται κατι 15νθημερα στην λαρισα και με αλλεσ 2 τρανσ κανουν πιατσα στον σταθμο.
:think:
λοιπον παιδια, απο χθεσινη επισκεψη στην ντελα... ο ορισμος της ξεπετας, εμενα μου πηρε 60 και οχι 40 που ελεγε ενας απο εδω, και ολη την ωρα ηταν σε φαση ελα μωρακι μου δωσε μου κατι παραπανω να κανουμε και αλλα κολπα και δωσε μου κατι παραπανω και δωσε μου κατι παραπανω! :cussing: :cussing: :cussing:. τετοιο δωσε δωσε ουτε οι πακηδες που σου καθαριζουν τα τζαμια η οι γυφτισες στα φαναρια... και στο τελος που ειπε και το θεικο, οτι πρεπει να φυγω γιατι εχει κι αλλο ραντεβου :uglystupid: :idiot: :uglystupid: :uglystupid: για εμενα τερμα οι ελληνιδες τρανς!εκτος απο 1-2 που θελω να δοκιμασω ακομα γιατι πιστευω οτι αξιζουν,(εκτος και αν με διαψευσουν και αυτες)ποτε ξανα με ελληνιδα τρανς!!! ουτε και με βραζιλια,αλλα αυτες για αλλο λογο,  λογο των σμν. αλλα ελληνιδες τρανς=ελλεηνιδες τρανς! τερμα για εμενα!
:rockon: Σωστός!!!!
συμφωνώ και επαυξάνω με τον προλαλήσαντα - πήγα μαζί της πριν ένα χρόνο περίπου, α-π-α-ρ-α-δ-ε-κ-τ-η τελεία και παυλα
:rockon:
Απο τα μούτρα στη φωτό καταλαβαίνεις πως πρόκειται για βρυκόλακα!! Και την έχει δεί και τράνς ο παλιόπουστας!!!
Πηγαίνετε ρε παιδιά σε κάνα στουντιάκι να πηδήσετε γυναικείο κωλαράκι με τα μισά λεφτά και να το ευχαριστηθήτε στο διπλό!!
 

brad-pitt

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.216
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
16
:headbang: :headbang: :headbang: :'( :think: :rockon: Σωστός!!!! :rockon: Απο τα μούτρα στη φωτό καταλαβαίνεις πως πρόκειται για βρυκόλακα!! Και την έχει δεί και τράνς ο παλιόπουστας!!!
Πηγαίνετε ρε παιδιά σε κάνα στουντιάκι να πηδήσετε γυναικείο κωλαράκι με τα μισά λεφτά και να το ευχαριστηθήτε στο διπλό!!
πες τα ρε hotyan :rockon:... με παρεσυραν οι "καλες" κριτικες που ειχε και ειπα να δοκιμασω...  :'( :'( ... ποτε ξανα!
 

viper84x

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
306
Like
13
Πόντοι
1
πες τα ρε hotyan :rockon:... με παρεσυραν οι "καλες" κριτικες που ειχε και ειπα να δοκιμασω...  :'( :'( ... ποτε ξανα!


Παντως φιλος σου εχουν τυχει περιπτωσεις και σε βλεπω ολο παραπονα και καταστασεις με τις τρανς, μια ο βουλγαροκτονος, μια η Ντελα... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: σημαδια που σε οδηγουν να πας στο στουντιακι που λεει και ο Χοτ!!
 

brad-pitt

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.216
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
16
Παντως φιλος σου εχουν τυχει περιπτωσεις και σε βλεπω ολο παραπονα και καταστασεις με τις τρανς, μια ο βουλγαροκτονος, μια η Ντελα... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: σημαδια που σε οδηγουν να πας στο στουντιακι που λεει και ο Χοτ!!
ναι... παντως εχω παρει και αρκετες καλες τρανς που εμεινα πολυ ευχαριστημενος :) ολα στο παιχνιδι ειναι ;) αν δεν δοκιμασεις δεν θα μαθεις. ;)
 

johnnys6711

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2010
Μηνύματα
117
Κριτικές
4
Like
15
Πόντοι
1
Ευτυχώς που προσέχω για να έχω!

Μου έχει τύχη να πάω με κάποια ts απο την ΠΛ. Αττικής σε σπίτι. Τις δίνω 40 ευρώ όσα μου ζήτησε, και όταν είδε ότι έχω άλλα 20 μου λέει αν θέλεις δώσε μου και αυτό και θα περάσουμε τέλεια.

Καλά κρασιά πέρασα. Χειρότερη ts δεν έχω γνωρίσει από αυτήν. Καλύτερα να δόσω κάτι παρά πάνω και να περάσω ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΚΑΥΛΑ παρά με αυτές.
 

viper84x

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
306
Like
13
Πόντοι
1
Ευτυχώς που προσέχω για να έχω!

Μου έχει τύχη να πάω με κάποια ts απο την ΠΛ. Αττικής σε σπίτι. Τις δίνω 40 ευρώ όσα μου ζήτησε, και όταν είδε ότι έχω άλλα 20 μου λέει αν θέλεις δώσε μου και αυτό και θα περάσουμε τέλεια.

Καλά κρασιά πέρασα. Χειρότερη ts δεν έχω γνωρίσει από αυτήν. Καλύτερα να δόσω κάτι παρά πάνω και να περάσω ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΚΑΥΛΑ παρά με αυτές.

Φιλαρακι αυτο ειναι νομος, οταν πας για κοκο σε τετοια μερη, ΠΑΝΤΑ στη τσεπη που θα βγαλεις το παραδακι θα εχεις το ακριβες ποσο, τα υπολοιπα δικα σου στην αλλη τσεπη...Απτα 17 μου το κανω ετσι,  δε θελει και σκεψη πολυ ;)
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Ευτυχώς που προσέχω για να έχω!

Μου έχει τύχη να πάω με κάποια ts απο την ΠΛ. Αττικής σε σπίτι. Τις δίνω 40 ευρώ όσα μου ζήτησε, και όταν είδε ότι έχω άλλα 20 μου λέει αν θέλεις δώσε μου και αυτό και θα περάσουμε τέλεια.

Καλά κρασιά πέρασα. Χειρότερη ts δεν έχω γνωρίσει από αυτήν. Καλύτερα να δόσω κάτι παρά πάνω και να περάσω ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΚΑΥΛΑ παρά με αυτές.

Πές και το όνομα του πούστη που σου φέρθηκε έτσι.
Κρίμα είναι να την πάθουν και άλλα παιδιά...  ;)
 

Kubador26

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2007
Μηνύματα
33
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Να λετε τα ονοματα για να καταλαβουν οτι δε τρωμε κουτοχορτο τα πουστρακια. Και οταν ερθουν οι αναδουλειες να καταλαβουν τι σημαινει να εισαι σωστος.
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Να λετε τα ονοματα για να καταλαβουν οτι δε τρωμε κουτοχορτο τα πουστρακια. Και οταν ερθουν οι αναδουλειες να καταλαβουν τι σημαινει να εισαι σωστος.
Πέστααααααα!!! :thumbsup:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom