Νέα

Trans Εύα is back!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα quazar
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 202K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (2 μέλη και 4 επισκέπτες)

EVA-TRANS

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2008
Μηνύματα
477
Like
0
Πόντοι
1
εχεισ δει τα μυνηματα που σου εχω στειλει πριβε?


Oxi μωρο μου δεν εχω κανενα πμ σου  :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
Eva ανεβαζε τιμες!!!καποιες αλλες δουλευουν εδω μεσα με 2000 ευρω :2funny: :2funny: :headbang: :headbang:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
Αν ανέβουν οι τιμές, τα παιδιά της εργατικής τάξης που θα "ανακουφίζονται"; Μην ξεχνάς φίλε "Λαγουδάκη" ότι ο μεταμονοπωλιακός καπιταλισμός έχει ως πρώτο και κυρίαρχο μέλημά του τον (υγιή :2funny: :2funny: :2funny:) ανταγωνισμό.
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
Μα αγαπη μου αν υπηρχε πελατης που θα μου εδινε 2000 ευρω την ωρα τοτε θα τον πηγενα για γαμο και δεν θα δουλευα στο ντελο  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ναι αλλα καποιες αλλες εδω μεσα λενε οτι τοσα περνουνε :2funny: :2funny:μηπως εισαι εσυ κοροιδο; :2funny: :2funny:
 

GVICTORY

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2008
Μηνύματα
7
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
   Σωπα ρε μεγαλε εκει κολλας εσυ.Ολοι οι μαλακες που γραφουν ειναι καλυτεροι; και εσυ ο υπερανω,Αντε ρε βλακα
Εγώ είμαι βλάκας, ναι, γιατί έγραψα εδώ! Εσύ είσαι πούστης γιατί πηδάς(και σε πηδάνε ίσως)άντρες.  :2funny:
 

ALAN75

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2005
Μηνύματα
294
Like
157
Πόντοι
1
Ευάκι τι κάνεις??? Σήμερα είσαι όλη μέρα καύλα????
 

EVA-TRANS

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2008
Μηνύματα
477
Like
0
Πόντοι
1
Ευάκι τι κάνεις??? Σήμερα είσαι όλη μέρα καύλα????


καλα ειμαι μαναρι μου εργαζομε  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: μεχρι το βραδακι  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Αλλα αλαξαξαμε της τιμες 2000 ευρω για 10 λεπτα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :rockon: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

αλλα λεω να το κανω χιλιαρικο και ποντος καλυτερα ????????????????? :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

iou77

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2005
Μηνύματα
107
Like
0
Πόντοι
1
ευακι μεχρι ποια μέρα δουλευεις ? έρχομαι πσκ αθήνα απο λάρισα και θέλω να σε ξάναδω οπωσδήποτε.
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
καλα ειμαι μαναρι μου εργαζομε  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: μεχρι το βραδακι  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Αλλα αλαξαξαμε της τιμες 2000 ευρω για 10 λεπτα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :rockon: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

αλλα λεω να το κανω χιλιαρικο και ποντος καλυτερα ????????????????? :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Καλησπέρα Εύα!!! Γιατί επιμένεις να βάζεις τη φωτογραφία της νοσοκόμας; Για να με στείλλεις μια ώρα νωρίτερα;
Και πως θα κρατηθεί σε ανεκτά όρια η ελαστικότητα του κοινωνικού ιστού, όπως αναφέρει η πρόεδρός σας, εαν  χρεώνεις 1000 ευρώ και πόντο;  :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

EVA-TRANS

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2008
Μηνύματα
477
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπέρα Εύα!!! Γιατί επιμένεις να βάζεις τη φωτογραφία της νοσοκόμας; Για να με στείλλεις μια ώρα νωρίτερα;
Και πως θα κρατηθεί σε ανεκτά όρια η ελαστικότητα του κοινωνικού ιστού, όπως αναφέρει η πρόεδρός σας, εαν  χρεώνεις 1000 ευρώ και πόντο;  :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:

Καλα ματακια μου θα της πω της προεδρου και θα μου απαντηση :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom