Νέα

Tουρκική Eφημερίδα Takvim: "Οι Ελληνίδες στρέφονται στην πορνεία"

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Sonia26
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 264
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Η κρίση στην Ελλάδα μπορεί να οδηγήσει στην πορνεία?

  • Αποκλείεται οι Ελληνίδες είναι περήφανες

    Ψήφοι: 7 7,2%
  • Είναι το επάγγελμα του μέλλοντος στην Ελλάδα

    Ψήφοι: 57 58,8%
  • Μπορεί ίσως

    Ψήφοι: 14 14,4%
  • Δεν ξέρω από τέτοια δεν απαντώ είμαι από χωριό

    Ψήφοι: 4 4,1%
  • Προπαγάνδα των Τούρκων

    Ψήφοι: 15 15,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    97

Sonia26

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2011
Μηνύματα
758
Like
0
Πόντοι
6
Στην πορνεία στρέφονται κατά την τουρκική εφημερίδα Takvim οι Ελληνίδες σε μια προσπάθεια να τα καταφέρουν μεσούσης της οικονομικής κρίσης που πλήττει τη χώρα

Με τίτλο "Η Ελλάδα βγήκε στον δρόμο", δημοσίευμα της τουρκικής εφημερίδας Takvim αναφέρει πως χιλιάδες Ελληνίδες πέφτουν στην πορνεία επειδή δεν μπορούν τα βγάλουν πέρα μεσούσης της οικονομικής κρίσης.

Ο αρθρογράφος της εφημερίδας υποστηρίζει πως 3.000 Ελληνίδες εκδίδονται είτε στον δρόμο είτε μέσω διαδικτύου.

Σε μία προσπάθεια να ενισχύσει το επιχείρημά της, η εφημερίδα επικαλείται ελληνικά δημοσιεύματα.

Αναφέρεται ακόμα στις πρόσφατες δηλώσεις του υπουργού Οικονομικών και αντιπροέδρου της κυβέρνησης, Ευάγγελου Βενιζέλου, πως χρειάζεται εθνική προσπάθεια για να βγει η χώρα από την κρίση.

 

Anathematismenos

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2010
Μηνύματα
731
Κριτικές
22
Like
0
Πόντοι
16
Ετσι...ετσι!
Τωρα ηρθε η ωρα της αποπληρωμης για οσα λεγανε για Ρωσσιδες και Ουκρανιδες :rockon:
Μονο που τα κοριτσακια μας δεν ειναι για μεγαλες καριερες...μαλλον για να μαζευουν τα ψωλοχυματα μονο :2funny:
 

TYRAEL

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Αυγ 2007
Μηνύματα
26.557
Κριτικές
54
Like
226
Πόντοι
7.195
Ετσι...ετσι!
Τωρα ηρθε η ωρα της αποπληρωμης για οσα λεγανε για Ρωσσιδες και Ουκρανιδες :rockon:
Μονο που τα κοριτσακια μας δεν ειναι για μεγαλες καριερες...μαλλον για να μαζευουν τα ψωλοχυματα μονο :2funny:
για τις οποίες δε μας δίνετε τα φώτα σας...  ;) ~please check your pm's~
 

paloukoths

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2011
Μηνύματα
482
Like
0
Πόντοι
1
Ετσι...ετσι!
Τωρα ηρθε η ωρα της αποπληρωμης για οσα λεγανε για Ρωσσιδες και Ουκρανιδες :rockon:
Μονο που τα κοριτσακια μας δεν ειναι για μεγαλες καριερες...μαλλον για να μαζευουν τα ψωλοχυματα μονο :2funny:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
καιρος ηταν οι ελλεϊνίδες να χαμηλωσουν την μυτη τελος τα φραγκα του μπαμπα! τωρα τα ξεκωλακια θα δουλευουν για μισο κιλο ρυζι! τοσο καιρο τα πετουσαν και εβγαιναν τσιτσιδες εξω με υφακι ηρθε ο καιρος να τις σκεπασουμε!  :fuck1: :fuck1:
:grin: :grin: :grin:
(ηδη πετυχα τρια κινητα με λαβρακια)  :sunglasses:
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Aφού ούτε εσείς θα έχετε λεφτά ρε καημένα, πώς θα μας πληρώνετε?
 

SEXMANIACS

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2009
Μηνύματα
45
Like
1
Πόντοι
0
Βουλόμενο γράμμα διαβάζουν , κάνουν τέτοια πράγματα οι ελληνίδες κακές γλώσσες  :2funny:
 

paloukoths

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2011
Μηνύματα
482
Like
0
Πόντοι
1
Aφού ούτε εσείς θα έχετε λεφτά ρε καημένα, πώς θα μας πληρώνετε?

εμεις δουλευουμε για την παρτη μας και να περναμε καλα οχι για παιδια και οικογενειες!
που μπηκε αυτη σε site για συνοικεσια? ακομα ονειρα κανουν?  :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:
 

SEXMANIACS

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2009
Μηνύματα
45
Like
1
Πόντοι
0
Αν δεν έχουμε λεφτά εμείς έχουν οι ρώσοι τουρίστες που γεμίζουν τα καλοκαιριά τα νησιά βρε πως αλλάζουν οι καιροί τους γα…με  τις γυναίκες και τώρα θα μας τα κάνουν αυτοί  :2funny:
 

paloukoths

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2011
Μηνύματα
482
Like
0
Πόντοι
1
Αν δεν έχουμε λεφτά εμείς έχουν οι ρώσοι τουρίστες που γεμίζουν τα καλοκαιριά τα νησιά βρε πως αλλάζουν οι καιροί τους γα…με  τις γυναίκες και τώρα θα μας τα κάνουν αυτοί  :2funny:

γιατι δεν το εκαναν? απλα τωρα θα πληρωνουν κιολας!
 :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Σε είδος φιλτατη.
Μακαρόνια, ρυζι οτι διαθέτει ο καθένας!!!!!!!!!!

Πρέπει ν'αρχίσω να καλλιεργώ το κατιτίς, θα βγω στο πεζοδρόμιο για μια ντομάτα. :P

:s&m_2:
τσιμπουδια τωρα μονο  :s&m_1: και  :fuck1:

Πήρε και θάρρος τούτο.
 

nikostratos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.041
Κριτικές
22
Like
460
Πόντοι
306
Aφού ούτε εσείς θα έχετε λεφτά ρε καημένα, πώς θα μας πληρώνετε?
Και να έχω στο μέλλον πάλι ρωσσίδες θα πλήρωνα ΔΕΝ είμαι σαβουρογάμης, άμα δεν έχω λεφτά έχω πάντοτε την παλάμη μου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom