Νέα

Tουρκική Eφημερίδα Takvim: "Οι Ελληνίδες στρέφονται στην πορνεία"

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Sonia26
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 264
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Η κρίση στην Ελλάδα μπορεί να οδηγήσει στην πορνεία?

  • Αποκλείεται οι Ελληνίδες είναι περήφανες

    Ψήφοι: 7 7,2%
  • Είναι το επάγγελμα του μέλλοντος στην Ελλάδα

    Ψήφοι: 57 58,8%
  • Μπορεί ίσως

    Ψήφοι: 14 14,4%
  • Δεν ξέρω από τέτοια δεν απαντώ είμαι από χωριό

    Ψήφοι: 4 4,1%
  • Προπαγάνδα των Τούρκων

    Ψήφοι: 15 15,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    97

Επισκέπτης

παντως το δημοσιευμα της Τουρκικης εφημεριδας πρεπει να ειναι ακριβες γιατι εχω διασταυρωσει και απο αλλου οτι πολλες Ελληνιδες εργαζονται ως πορνες στη γειτονικη χωρα, οπως επισης και σε χωρες της Δυτικης Ευρωπης( κυριως Βελγιο και Ολλανδια)
 

Melothanatos

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2012
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
Έ, και; Τί θα πει μαγειρεύουν; Σήμερα ξέρει κι ο άντρας να μαγειρεύει, και μάλιστα πάρα πολύ καλά! Τί νόμιζαν οι ξύπνιες; Ισότητα δεν θέλανε; Να δεις τί ωραία που η ισότητα τις βάζει στη θέση τους μια χαρά, ή δουλεύει ακόμη και εναντίον τους! Σκουπίζουν σφουγγαρίζουν πλένουν; Λίγο ελεύθερο χρόνο παραπάνω κι ούτε καρφί μου καίγεται. Άκου λέει να φορτωθώ ένα ζώον όρθιο γιατί ξέρει να κάνει 5 οικιακές δουλειές! Στρατός και φοιτητηλίκι, αν δεν έχεις τη μάνα από κοντά να τη διατάζεις σαν κάτι κακομαθημένα μπασταρδοκόριτσα, σε κάνουν αυτοδίδακτο βετεράνο στη σίτιση και τις καθαριότητες.

Καλύτερα ξένη και να της μαγειρεύεις εσύ, παρά ελλεηνίδα, να σου μαγειρεύει και να σε μαγειρεύει.

Μιλάμε η κοπέλα που τα είχα τελευταία δεν ένοιωθε ούτε καν να σκουπίσει, να καθαρίσει, και να συγυρίσει όχι το σπίτι που της νοικιάζανε, αλλά ούτε καν το δωμάτιό της! Περίμενε τη μάνα της να έρθει μια φορά την εβδομάδα με κτελ από το χωριό, και την διέταζε, μιλώντας της μάλιστα απότομα και με άσκημο υφάκι για να της κάνει τις δουλειές, ακόμα και μπροστά σε μένα που ήμουν τρίτος και άγνωστος, χωρίς να ντρέπεται! Κι όταν τη ρώτησα γιατί δεν κάνεις κάτι και εσύ; Μου λέει: Δουλειά της είναι, υποχρέωσή της είναι, να την κάνει!

Προσέχτε τα ντόπια κρέατα, λοιπόν.

Τώρα για τους Τούρκους, αυτό θα πει να έχεις καλό γείτονα. Η δουλειά δεν είναι ντροπή, και η διαφήμιση που μας κάναν, ήταν και εντελώς δωρεάν! Οι ελληνίδες έτσι κι αλλιώς γουστάρουν ξένους χαλαρά, και πάντα είχαν μια ιδιαίτερη αδυναμία σε τουρκάκια/αλβανάκια/ρωσσάκια/αμερικανάκια/μαυριδεράκια γενικώς, οπότε όχι μόνο δεν μας ζημίωσαν, αλλά μας κάναν και καλό! Οι εξαγωγές είναι ο ακρογωνιαίος λίθος της ανάπτυξης! GO for it!
 

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.510
Κριτικές
31
Like
1.444
Πόντοι
6.305
Σιγά το νέο! Απλά τώρα το κάνουν για λιγότερα χρήματα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom