Νέα

Το βίντεο που είδαμε σήμερα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nikostratos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 400K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (2 μέλη και 4 επισκέπτες)

verasub

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2023
Μηνύματα
367
Like
3.296
Πόντοι
441
@verasub Καλά σου έκανε ο πιτσιρικάς.... αφού μόνο για ξεκωλιασμα και χυσια στις τρύπες σου είσαι... θα ήθελες πάντως να ξαναπεράσει και πάλι να τον αδειάσεις άλλη μια φορά??
Ναι αλλά τώρα που έκανε τη δουλειά του πήγε στην πιτσιρικά φίλη του κύριε
 

Papajimmys

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2024
Μηνύματα
23
Like
104
Πόντοι
0
Ναι αλλά τώρα που έκανε τη δουλειά του πήγε στην πιτσιρικά φίλη του κύριε
@verasub η γριά κότα έχει το ζουμί.... και αν θες υπάρχουν και άλλοι σε αυτές τις ηλικίες που γουστάρουν να σε ξεφτιλίσουν στο γαμησι
 

verasub

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2023
Μηνύματα
367
Like
3.296
Πόντοι
441
@verasub η γριά κότα έχει το ζουμί.... και αν θες υπάρχουν και άλλοι σε αυτές τις ηλικίες που γουστάρουν να σε ξεφτιλίσουν στο γαμησι
Γιατί όλοι οι μικρότεροι δεν με σέβονται και ενω ξεκινάνε με γλυκόλογα καταλήγουμε να μου φέρονται σαν τη χειρότερη πορνη?
 

Papajimmys

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2024
Μηνύματα
23
Like
104
Πόντοι
0
Γιατί όλοι οι μικρότεροι δεν με σέβονται και ενω ξεκινάνε με γλυκόλογα καταλήγουμε να μου φέρονται σαν τη χειρότερη πορνη?
Αφού αυτό γουστάρεις κατάβαθος.... η λέω ψέματα @verasub
 

xristospap

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαΐ 2010
Μηνύματα
2.944
Like
8.768
Πόντοι
1.056
Καργιολα στο εχω πει και θα στο ξανά πω έλα από εδώ να περάσεις καλά και εσύ αλλά και εγώ να σου γεμίσω της τρύπες σου πουτσα και σπέρμα ..Μην φοβάσαι δεν θα πω στους φίλους μου να έρθουν να σε πάρουμε παρτούζα μόνο αν το πεις εσύ...:hi:
 

verasub

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2023
Μηνύματα
367
Like
3.296
Πόντοι
441
Καργιολα στο εχω πει και θα στο ξανά πω έλα από εδώ να περάσεις καλά και εσύ αλλά και εγώ να σου γεμίσω της τρύπες σου πουτσα και σπέρμα ..Μην φοβάσαι δεν θα πω στους φίλους μου να έρθουν να σε πάρουμε παρτούζα μόνο αν το πεις εσύ...:hi:
Φοβάμαι ότι από την ώρα που θα μπω στο μαγαζί σας θα γίνει αυτό και μόνο αυτό Πραγματικό πρωκτικό εφήβων
 

Sakis(4)

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2020
Μηνύματα
117
Like
131
Πόντοι
1

xristospap

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαΐ 2010
Μηνύματα
2.944
Like
8.768
Πόντοι
1.056

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom