Νέα

Το Τζέισον Αντιγόνη υποψήφιο για περιφερειακό σύμβουλο με την παράταξη Δούρου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Sapakias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 224
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
τελικά ο ΣΥΡΙΖΑ πρέπει να είναι σε απόγνωση... μαζεύει στα ψηφοδέλτια του όλο το κατακάθι της κοινωνίας...
 

emperor13

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.794
Like
743
Πόντοι
96
μην στεναχωριεστε ερχονται οι σκληροι δεξιοι :gay: :effemine:

19990598_10210360309343842_485229695473179515_n.jpg


σχεδιο kalergi ρε κοροιδα ολοι σας δουλευουν,προτεκτορατο των σιωνιστων σας εχουν καταντησει
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.424
Κριτικές
15
Like
6.108
Πόντοι
1.496
μην στεναχωριεστε ερχονται οι σκληροι δεξιοι :gay: :effemine:

19990598_10210360309343842_485229695473179515_n.jpg


σχεδιο kalergi ρε κοροιδα ολοι σας δουλευουν,προτεκτορατο των σιωνιστων σας εχουν καταντησει
Αυτη αριστερα απο τον Προεδρο, ειναι η Φωτεινη Πιπιλη η ειναι της αντιπροσωπιας;
 

Επισκέπτης
Ολοι μαζί τα φάγανε και όλοι μαζί εξακολουθούν να τα τρώνε!

Όποιοι εξακολουθούν να τους ψηφίζουν είναι άξιοι της μοίρας τους!
 

telos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Νοε 2017
Μηνύματα
1.989
Κριτικές
19
Like
7.078
Πόντοι
3.446
Το ότι κάποιοι υποστηρίζουν την “φανέλα” κάποιων κομμάτων είναι τραγικό.Και Πακιστανό αρχηγο κόμματος να βάλουν πάλι το ίδιο κόμμα θα ψηφίζετε.Οτι είναι ο καθένας,κόκκινος,μπλε,πράσινος κτλ.
Καποια στιγμή είμαι σίγουρος ότι θα έρθει η ώρα και που θα καταλάβουν κάποιοι ότι είναι λάθος σκέψη.Λαθος σκέψη είναι να θυσιάζεις την καρδιά,το συκώτι η τους πνεύμονες σου για να γλυτώσεις το χέρι η το δάχτυλο σου.Μην κολλάτε σε μαλακιες,αφήστε το δέντρο και τις βλαμμένες λεπτομεριες και κοιτάξτε να το δάσος.

Φίλε προτείνεις να μην ψηφίσουμε τίποτα?
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.178
Like
1.688
Πόντοι
216
Ρε τύπε μου νομίζω το σωστό είναι ψηφίσεις τον πιο ικανό και όχι αυτόν που εξυπηρετεί προσωπικά σου συμφέροντα.Η λογική θα ψηφίσω ΝΔ ας πούμε γιατί ψήφιζε ο παππούς μου και ο πατέρας μου καποια στιγμή πρέπει να εξαλειφθεί.
Τώρα στην περίπτωση μας....στους τυφλούς ο μονόφθαλμος βασιλεύει.

τύπε ο πιο ικανός για μένα μπορεί να είναι ο πιο άχρηστος για σένα και τούμπαλιν... ;)
Άρα είτε έτσι ψηφίσεις, είτε αλλιώς, οι εντολές δίνονται από αλλού. Άλλωστε και ο Τσίπρας σαν εντολοδόχος λειτουργεί.
Σκέψου τώρα πόσες πουστάρες και πόσα 18χρονα θα ψηφίσουν την κοντσίτα έτσι απλά για το τρολλ της υπόθεσης
 

psaromenos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2015
Μηνύματα
84
Κριτικές
4
Like
384
Πόντοι
300
Κέρναγε ο περήφανος μπαμπάς στο καφενεία ...
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Ουστ ρε ξεφτιλισμενοι...
Ξεφτιλισατε τα παντα ρε αναρχοκουμμουνια του κερατα.
Τα βαλατε με την οικογενεια, τα βαλατε με τα σχολεια, τα βαλατε με τις εικονες του χριστου και της παναγιας, τα βαλατε με το εθνος, τα βαλατε με τα συνορα, τα βαλατε με τη θαλασσα και τα νησια, τα βαλατε με την ιστορια, ανεξελεγκτα γεμισατε τον τοπο πακιστανους και συριους και εχει μαυρισει ολη η ακτογραμμη του Αιγαιου και ολο το λεκανοπαιδιο στρατους ετοιμους να μας παρουν τα λαρυγγια και θελετε να τους κανετε και ψηφοφορους στο Ελληνικο εκλογικο σωμα και οποιος σταθει ορθιος μπροστα σας να υπερασπιστει τη χωρα του, το σπιτι του, τα παιδια του, την ιστορια του και τη θρησκεια του ειναι φασιστας και ρατσιστης...
Ουστ να πα να φυγετε να γλυτωσει ο τοπος απατριδες και αθεοι απο την απλυσια σας και το μισος σας για την Ελλαδα. Που θελατε να βαλετε τους εσχατους προδοτες που μετεδιδαν με ασυρματους απορρητες πληροφοριες στους σοβιετικους μαθημα στα σχολεια και τα ονοματα των σφαγεων του Μελιγαλα σε στρατοπεδα του Ελληνικου Στρατου.
Ουστ ρε απο δω μπας και σωθει οτι σωζεται ακομα...
Συμφωνα ομως με καποιους "γνησιους δεξιους" ο Κουλης δεν ειναι αρκετα δεξιος και πρεπει να ψηφισουμε Τζημερο και Χρυση Αυγη.
Να αγιασει το στομα σου φιλε, εχουμε πηξει στην ανοησια εδω μεσα.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.956
Like
22.732
Πόντοι
5.506
Συμφωνα ομως με καποιους "γνησιους δεξιους" ο Κουλης δεν ειναι αρκετα δεξιος και πρεπει να ψηφισουμε Τζημερο και Χρυση Αυγη.
Να αγιασει το στομα σου φιλε, εχουμε πηξει στην ανοησια εδω μεσα.


Πρέπει να έρθει κάτι νέο όμως ρε τύπε. Όπως το "νέο" που ήρθε το '15.....
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Τύπε μου barok οι “νέοι” είναι πιο επικίνδυνοι.Διοτι είναι πεινασμένοι.
Καποια στιγμή πρέπει να βγει κάποιος που δνε θα έχει καμία εξάρτηση με την καρέκλα και δεν θα έχει καμία οικονομική ανάγκη.
Σωστος, γι αυτο εγω παντα προτιμαω να με κυβερνανε μορφωμενοι πλουσιοι, πορφυρογεννητοι και τζακια παρα κατι αμορφωτοι λιμασμενοι ξεβρακωτοι, του "πανεπιστημιου της  ζωης".
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.956
Like
22.732
Πόντοι
5.506
Τύπε μου barok οι “νέοι” είναι πιο επικίνδυνοι.Διοτι είναι πεινασμένοι.
Καποια στιγμή πρέπει να βγει κάποιος που δνε θα έχει καμία εξάρτηση με την καρέκλα και δεν θα έχει καμία οικονομική ανάγκη.


Aυτό ακριβώς, συμφωνούμε, η πιο ασφαλής επιλογή είναι φραγκάτοι και κυρίως χορτασμένοι από τη ζωή τους άνθρωποι. Όχι ψωμολύσσες.

Κάποια στιγμή πρέπει να βγει κάποιος που δε θα τον ενδιαφέρουν οι επόμενες εκλογές.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Πως γίνεται να υπάρχουν άκομη άνθρωποι που ψηφίζουν ''άκρα'',το έχω απορία...
Θεμα παιδειας ειναι φιλε μου.
Ενας μορφωμενος, σοβαρος και συγκροτημενος ανθρωπος ούτε ακρα θα ψηφισει ούτε θα στηριξει τις θεσεις των ακρων.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.956
Like
22.732
Πόντοι
5.506
Πως γίνεται να υπάρχουν άκομη άνθρωποι που ψηφίζουν ''άκρα'',το έχω απορία...



Πολιτικός αναλφαβητισμός λέγεται. Δεν ψηφίζεις κομμουνιστές αν δεν έχεις διαβάσει πολυπλεύρως ιστορία, όχι απαραίτητα μακρινή, τα τελευταία 70-80 χρόνια αρκούν.
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.424
Κριτικές
15
Like
6.108
Πόντοι
1.496
Θεμα παιδειας ειναι φιλε μου.
Ενας μορφωμενος, σοβαρος και συγκροτημενος ανθρωπος ούτε ακρα θα ψηφισει ούτε θα στηριξει τις θεσεις των ακρων.
Κοιταγα ποιος βγηκε δημαρχος Κωνσταντινουπολης. Δε βγηκε του Ερντογαν αλλα ενας αλλος. Απο τη μια ειχαμε τον Ερντογαν που χρησιμοποιουσε ως δελεαρ οτι θα κανει τζαμι την Αγια Σοφια, συμβολο της Πολης,  υιοθετωντας ακραια ρητορικη που ειχε χρονια να ακουστει. Και ομως δημαρχος βγηκε ο αλλος. Εχει καταγωγη απο τη Τραπεζουντα, απο οτι διαβασα γνωριζει να μιλαει  Ποντιακα!, σε επισκεψη του παλιοτερα στην Ελλαδα χορεψε ποντιακα και ανεβασε ο ιδιος βιντεο, και επισκεπτεται τον  Οικουμενικο Πατριαρχη Βαρθολομαιο υποβαλλοντας τα σεβη του και φωτογραφιζοντας διπλα του με χαρα και καμαρι. <Προδοτης> δηλαδη για πολλους Τουρκους. Και ομως, κερδισε τη δημαρχια εναντια στις εξαλλοτητες του Ερντογαν.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Κοιταγα ποιος βγηκε δημαρχος Κωνσταντινουπολης. Δε βγηκε του Ερντογαν αλλα ενας αλλος. Απο τη μια ειχαμε τον Ερντογαν που χρησιμοποιουσε ως δελεαρ οτι θα κανει τζαμι την Αγια Σοφια, συμβολο της Πολης,  υιοθετωντας ακραια ρητορικη που ειχε χρονια να ακουστει. Και ομως δημαρχος βγηκε ο αλλος. Εχει καταγωγη απο τη Τραπεζουντα, απο οτι διαβασα γνωριζει να μιλαει  Ποντιακα!, σε επισκεψη του παλιοτερα στην Ελλαδα χορεψε ποντιακα και ανεβασε ο ιδιος βιντεο, και επισκεπτεται τον  Οικουμενικο Πατριαρχη Βαρθολομαιο υποβαλλοντας τα σεβη του και φωτογραφιζοντας διπλα του με χαρα και καμαρι. <Προδοτης> δηλαδη για πολλους Τουρκους. Και ομως, κερδισε τη δημαρχια εναντια στις εξαλλοτητες του Ερντογαν.
Ειναι αλλη η Τουρκια της Ανατολικης Θρακης, της Κωνσταντινουπολης και των παραλίων της Σμυρνης και εντελως άλλη η Τουρκια της Ανατολίας.
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Θεμα παιδειας ειναι φιλε μου.
Ενας μορφωμενος, σοβαρος και συγκροτημενος ανθρωπος ούτε ακρα θα ψηφισει ούτε θα στηριξει τις θεσεις των ακρων.

Ακριβώς!
Και η πλάκα είναι πως η μια ακραία πλευρά,κράζει ιδεολογικώς την άλλη,ενώ δεν διαφέρουν και πολύ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom