Νέα

Το Τζέισον Αντιγόνη υποψήφιο για περιφερειακό σύμβουλο με την παράταξη Δούρου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Sapakias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 224
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Tωρα εγω να θυμηθω οτι το 2015 ο ελληνικος λαος ψηφισε να τον κυβερνησουν αυτα τα κνωδαλα επειδη ο Σαμαρας του εβαλε 500 ευρω ΕΝΦΙΑ?
 

Απολλύων

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
6.142
Like
4.673
Πόντοι
1.756
:think:
 

Συνημμένα

  • jas.JPG
    jas.JPG
    175,4 KB · Εμφανίσεις: 39

doBronx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2007
Μηνύματα
54
Κριτικές
3
Like
170
Πόντοι
280
Παίζει να είμαστε η μόνη χώρα η οποία έχει απαξιώσει τόσο το πολιτικό της σύστημα με σκοπό τη διάλυση του κράτους,ότι έχει απομείνει δηλαδή. Οι Σκοπιανοί πήραν ότι ήθελαν οι Τούρκοι κάνουν ότι γουστάρουν μέχρι και οι Αλβανοί με το έτσι θέλω δημεύουν περιουσίες Ελλήνων. Μέσα στην Ελλάδα όλα τα έχουμε ισοπεδώσει και μετά αναρωτιόμαστε γιατί πέθαναν 125 άνθρωποι σε ένα χρόνο (πλημμύρες Μάνδρα και φωτιά Μάτι). Υποτίθεται ότι ο κάθε περιφερειάρχης επιλέγει να έχει ένα επιτελείο που θα τον βοηθήσει να παράγει έργο. Τώρα τι έργο μπορει να προσφέρει ένας ο οποίος ντύνεται γυναίκα αφήνει μούσια και λέει ότι είναι αφυλος δε ξέρω. Μόνο σε σεβασμό των ανθρώπων που έχασαν την ζωή τους θα έπρεπε να σκύψουν το κεφάλι να ζητήσουν συγγνώμη και να προσπαθήσουν να συμμαζέψουν ότι μπορούν. Εμένα προσωπικά αυτοί οι άνθρωποι που υποτίθεται με  αντιπροσωπεύουν με κάνουν να ντρέπομαι που είμαι Έλληνας. Σέβομαι ανθρώπους οι οποίοι είναι αξιοπρεπείς και έχουν διαφορετικές προτιμήσεις, δικαίωμα τους είναι, αλλά αυτό πλέον με ξεπερνά σαν άνθρωπο.ολοι αυτοί που εκπροσωπούν το πολιτικό σύστημα θα έπρεπε να παραιτηθούν και να σηκωθούν να φύγουν να έρθουν άνθρωποι άξιοι και τίμιοι να κυβερνήσουν.
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.681
Κριτικές
6
Like
11.061
Πόντοι
3.936
Παίζει να είμαστε η μόνη χώρα η οποία έχει απαξιώσει τόσο το πολιτικό της σύστημα με σκοπό τη διάλυση του κράτους,
ότι έχει απομείνει δηλαδή.
Aπο το 2009-σήμερα  μας πηγαίνει γ@μιώντας.. και ο κόσμος έχει αγανακτήσει πια με την κοροιδία..  :S
 

dim883

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
339
Like
136
Πόντοι
1
Βασικά θα προτιμούσα να μην σχολιάζουμε γιατί του δίνουμε αξία  του πούστη !
Ο λαός λέει ...μην πιστεύεις πούστη λόγια και πουτανας μυρολογια !
 

dim883

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
339
Like
136
Πόντοι
1
Tωρα εγω να θυμηθω οτι το 2015 ο ελληνικος λαος ψηφισε να τον κυβερνησουν αυτα τα κνωδαλα επειδη ο Σαμαρας του εβαλε 500 ευρω ΕΝΦΙΑ?
Αλεξ σέβομαι τις πολιτικές σου πεποιθήσεις ....αλλά όλες οι παρατάξεις έχουν στον κόρφο τους γαρύφαλα  τέτοιου είδους μπορεί σε μικρότερη κραυγαλέα κλίμακα !
Ο Κανδύλης είχε πει : Εαν γνώριζα απο καιρό πριν το πως σκέφτεται ο κόσμος θα τον κυβερνούσα απο θέση λοχία !
Απλά ως χώρα θα περάσουμε πολλά ακόμα για να βάλουμε μυαλό ...και εαν βάλουμε στο τέλος !
 

Επισκέπτης
Μόνον ένας βλάκας θα περίμενε κάτι καλό από μια ΓαϊΔούρου σαν κι αυτήν!

:vomit: :vomit: :vomit:
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Tωρα εγω να θυμηθω οτι το 2015 ο ελληνικος λαος ψηφισε να τον κυβερνησουν αυτα τα κνωδαλα επειδη ο Σαμαρας του εβαλε 500 ευρω ΕΝΦΙΑ?

γλυτώσαμε και απ το μεηλ χαρδουβελη ομως τυπε
 

Επισκέπτης
Κατά τα τελευταία 20 χρόνια πηγαίνουμε συνεχώς από το κακό στο χειρότερο!

Κάθε πέρυσι και καλύτερα!

Δυστυχώς!
 

eridon1877

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Μαρ 2011
Μηνύματα
560
Κριτικές
48
Like
4.424
Πόντοι
6.490
Κατά τα τελευταία 20 χρόνια πηγαίνουμε συνεχώς από το κακό στο χειρότερο!

Κάθε πέρυσι και καλύτερα!

Δυστυχώς!

Τώρα όμως πιάσαμε κυριολεκτικά πάτο. Και το δράμα είναι ότι θα βγει κιόλας...
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.594
Πόντοι
4.765
Tωρα εγω να θυμηθω οτι το 2015 ο ελληνικος λαος ψηφισε να τον κυβερνησουν αυτα τα κνωδαλα επειδη ο Σαμαρας του εβαλε 500 ευρω ΕΝΦΙΑ?
εγω θυμαμαι οτι ο Σαμαρας καταφερε και εχασε απο αυτα τα κνωδαλα ενω ο ακομα πιο ανικανος Κουλης αφου δεν κατόρθωσε  να τους ριξει 4 ολόκληρα χρόνια   θα καταφερει στο τέλος να χασει κιόλας  απο αυτους τους ανωμαλους μισέλληνες του 3% ,υστερα απ όλα αυτα θεωρώ  οτι και ο πιο δυσπιστος θα παραδεχτει οτι η ΝΔ δεν εχει πια κανενα λόγο ύπαρξης και θα πρέπει να διαλυθει προκειμενου να δημιουργηθει κατι νέο που θα δωσει λύση σε αυτη τη πολυ δυσκολη κατασταση που διανυει η χώρα μας
 

madrach

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2015
Μηνύματα
2.110
Κριτικές
10
Like
1.542
Πόντοι
506
Τελειο, εφυεστατη επιλογη. Δεν κανω πλακα!
Δεν μπορω να καταλαβω γιατι τα μελη του διαμαρτυρονται. Σκεφτειτε οτι μαζευτικαν ολα τα σουργελα μαζι και καναν κομα, ετσι θα δουμε και τι ποσοστο ψηφοφορων ειναι εγκεφαλικα καμενοι, οχι γιατι οσοι θα ψηφισουν τον κουλη πανε καλα, αλλα το τσιριζεικο ειναι σε αλλο επιπεδο
 

mixalis k.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
7.829
Like
4.097
Πόντοι
506
O Ρωχαμης κι ο Ξηρός λειπουν μονο απο το ψηφοδέλτιο.
 

telos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Νοε 2017
Μηνύματα
1.989
Κριτικές
19
Like
7.078
Πόντοι
3.446
Ουστ ρε ξεφτιλισμενοι...
Ξεφτιλισατε τα παντα ρε αναρχοκουμμουνια του κερατα.
Τα βαλατε με την οικογενεια, τα βαλατε με τα σχολεια, τα βαλατε με τις εικονες του χριστου και της παναγιας, τα βαλατε με το εθνος, τα βαλατε με τα συνορα, τα βαλατε με τη θαλασσα και τα νησια, τα βαλατε με την ιστορια, ανεξελεγκτα γεμισατε τον τοπο πακιστανους και συριους και εχει μαυρισει ολη η ακτογραμμη του Αιγαιου και ολο το λεκανοπαιδιο στρατους ετοιμους να μας παρουν τα λαρυγγια και θελετε να τους κανετε και ψηφοφορους στο Ελληνικο εκλογικο σωμα και οποιος σταθει ορθιος μπροστα σας να υπερασπιστει τη χωρα του, το σπιτι του, τα παιδια του, την ιστορια του και τη θρησκεια του ειναι φασιστας και ρατσιστης...
Ουστ να πα να φυγετε να γλυτωσει ο τοπος απατριδες και αθεοι απο την απλυσια σας και το μισος σας για την Ελλαδα. Που θελατε να βαλετε τους εσχατους προδοτες που μετεδιδαν με ασυρματους απορρητες πληροφοριες στους σοβιετικους μαθημα στα σχολεια και τα ονοματα των σφαγεων του Μελιγαλα σε στρατοπεδα του Ελληνικου Στρατου.
Ουστ ρε απο δω μπας και σωθει οτι σωζεται ακομα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom