Νέα

Το thread που έλειπε: τί σκέφτεστε μετά το γαμήσι στο μπουρδέλο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα meredi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 100
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

meredi

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.485
Κριτικές
3
Like
78
Πόντοι
16
Πατε γαμάτε και βγαίνεται από το Μπουρδελο ή στουντιο ή απο το Ηotel με το call girl!

Τι σκέφτεστε;

Ανάλογα το γαμήσι; Ποτε θα ξαναπάτε; Ενοχές; Και που γάμησε μια τάνα τι έγινε; Ειμαι ο Γαμάω; Που πάω τώρα;

Για να ακουσω σκεψεις...
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Πατε γαμάτε και βγαίνεται από το Μπουρδελο ή στουντιο ή απο το Ηotel με το call girl!

Τι σκέφτεστε;

Ανάλογα το γαμήσι; Ποτε θα ξαναπάτε; Ενοχές; Και που γάμησε μια τάνα τι έγινε; Ειμαι ο Γαμάω; Που πάω τώρα;

Για να ακουσω σκεψεις...
αντε παμε για κανα πατσα τωρα :2funny:
αυτο τυπε :2funny: :2funny:
 

baklavatzioglou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
549
Like
57
Πόντοι
6
ρε πούστη μου πως την πάτησα ετσι και έδωσα τα χρήματα που έκανα 8 ώρες να τα βγάλω... μέσα σε 10 λεπτά?? //τελευταία φορά ..δεν θα ξαναπάω !!..βέβαια 20 χρόνια όλο το ίδιο πράγμα λέω..  :)
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
ρε πούστη μου πως την πάτησα ετσι και έδωσα τα χρήματα που έκανα 8 ώρες να τα βγάλω... μέσα σε 10 λεπτά?? //τελευταία φορά ..δεν θα ξαναπάω !!..βέβαια 20 χρόνια όλο το ίδιο πράγμα λέω..  :)
αυτη η πρεζα δεν κοβεται τυπε :2funny:
 
OP
OP
M

meredi

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.485
Κριτικές
3
Like
78
Πόντοι
16
κανα μπινελικι που και που στην καργιολα που εκανε αεροπιπα

κανα...τελευταία φορα που ερχομαι

κλπ κλπ
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.219
Like
4
Πόντοι
166
ελα μωρε....
μια ιδεα ειναι ολα!

αχαχαχαχαχαχαχαχαχα
 

sexy_captain

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
700
Like
481
Πόντοι
26
ρε πούστη μου πως την πάτησα ετσι και έδωσα τα χρήματα που έκανα 8 ώρες να τα βγάλω... μέσα σε 10 λεπτά?? //τελευταία φορά ..δεν θα ξαναπάω !!..βέβαια 20 χρόνια όλο το ίδιο πράγμα λέω..  :)

:rockon: :rockon: :rockon:

μιά απ τα ίδια...
 

arcans76

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2009
Μηνύματα
513
Like
2
Πόντοι
6
κλαψτε ψωμολισες για 30 γιουρια................
λινατσεςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
Αναλογα με το γαμησι.  :)
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
<<Που ειπαμε πως παρκαρα?? :S>> :grin: :grin: :2funny:
 

paralias_xv

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2009
Μηνύματα
133
Like
769
Πόντοι
81
Τηλεφωνο στην κυρα " Καλα, που εισαι γαμω το κερατο μου?? Σε παιρνω μιση ωρα και δεν εχεις σημα...."
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Stef68

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
5.175
Oi θετικες σκεψεις:Γαμησα τελεια να παω και για δευτερο γυρο;Τι μουναρα ηταν αυτη κριμα πουδεν κρατω λεφτα επανω μου αλλα αυριο εδω θα ειμαι...και δεν ειναι εκεινη οταν ξαναπαω.Τρεχω να γραψω ενημερωση να μοιραστω την εμπειρια μου μετους αλλους συναγωνιστες(καινουρια μορφη εξαρτησης λογω τον σχετικων σαιτ τα τελευταια χρονια).Ερωτευτηκα μηπως αν πηγαινω πιο συχνα  την βγαλω γκομενα;Η σκεψη αυτη επαψε να υπαρχει εδω και πολλα χρονια.

Οι αρνηικες σκεψεις:υστερα πο ξενερωμα

Τερμα δεν ειναι σεξ αυτο δεν θελω τανες...θα κανω καιρο να ξαναπαω...την αλλη βδομαδα εκει ειμαι παλι.
Θα γραψω αρνητικη κριτικη θα δει η τανα τη εχει να παθει,
Γιατι διαβαζω τα φορουμ και δεν παω με το ενστικτο;βλ ελενα φ 200 και μπαρμπορα που εχω φυγει γεματος νευρα.
Δεν τα πινα ξυδια και να την επεφτα σε κανενα γκομενακι;και παω κατευθεια σε μπαρ αν ειναι βραδυ,
 

Che Guevara

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
370
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
1
Oi θετικες σκεψεις:Γαμησα τελεια να παω και για δευτερο γυρο;Τι μουναρα ηταν αυτη κριμα πουδεν κρατω λεφτα επανω μου αλλα αυριο εδω θα ειμαι...και δεν ειναι εκεινη οταν ξαναπαω.Τρεχω να γραψω ενημερωση να μοιραστω την εμπειρια μου μετους αλλους συναγωνιστες(καινουρια μορφη εξαρτησης λογω τον σχετικων σαιτ τα τελευταια χρονια).Ερωτευτηκα μηπως αν πηγαινω πιο συχνα  την βγαλω γκομενα;Η σκεψη αυτη επαψε να υπαρχει εδω και πολλα χρονια.

Οι αρνηικες σκεψεις:υστερα πο ξενερωμα

Τερμα δεν ειναι σεξ αυτο δεν θελω τανες...θα κανω καιρο να ξαναπαω...την αλλη βδομαδα εκει ειμαι παλι.
Θα γραψω αρνητικη κριτικη θα δει η τανα τη εχει να παθει,
Γιατι διαβαζω τα φορουμ και δεν παω με το ενστικτο;βλ ελενα φ 200 και μπαρμπορα που εχω φυγει γεματος νευρα.
Δεν τα πινα ξυδια και να την επεφτα σε κανενα γκομενακι;και παω κατευθεια σε μπαρ αν ειναι βραδυ,


πω πω ρε ψηλε εσυ εχεις εντρυφησει βαθια στο θεμα!! χαχα!! οκ ρε συ χαλαρωσε λιγο... δεν δινουμε εξεταστικη εδω μεσα, χαβαλε κανουμε... Με αγχωσε οταν διαβασα το ποστ σου λεω πρεπει να τα μαθω απ'εξω? Λες θα πεσει απροειδοποιητο?    :2funny: :dancing:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom