Νέα

Tο site φθίνει; (έχοντας περάσει τα 1 εκ post όμως!)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pixis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 75K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Ποιος απο τους παρακατω Μods ειναι ο πιο αντιπαθης και πρεπει να φυγει;

  • chevalier fidel

    Ψήφοι: 17 25,0%
  • solitonios

    Ψήφοι: 5 7,4%
  • sonyp 900

    Ψήφοι: 6 8,8%
  • tipos

    Ψήφοι: 8 11,8%
  • andreoug

    Ψήφοι: 9 13,2%
  • stavros51

    Ψήφοι: 7 10,3%
  • duracell

    Ψήφοι: 7 10,3%
  • pitsilistis

    Ψήφοι: 11 16,2%
  • zero tolerance

    Ψήφοι: 11 16,2%
  • Κανένας, την δουλειά τους προσπαθούν να κάνουν...

    Ψήφοι: 17 25,0%
  • Ολοι, για να γίνει κυριολεκτικά το forum μπουρδέλο!

    Ψήφοι: 22 32,4%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    68

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
και για κλωνους! :sunglasses:
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.435
Like
18
Πόντοι
166
ρε μην πιανεσαι απο τα τελευταια ..ασε το βρισιμο και πηγαινε 3 σελιδες πισω να διαβασεις....αποψεις

Το είδα ντάρλιγκ, και για να πω την αλήθεια εγώ πιο πολύ γελάω με τα 150 πολιτικά θρεντ για το ίδιο θέμα... δε με ενοχλούν τόσο αλλά θα συμφωνήσω ότι θα έπρεπε να μαζευτούν σε ένα θρεντ γιατί στο ίδιο θέμα καταλήγουν ΟΛΑ τελικά. Άσε που εκεί ο περσόνας δίνει ρέστα  :cum: :cum: πώς να με ενοχλύν;  :2funny:

Εγώ σχολίασα την κατάληξη της συζήτησης, που είναι η ίδια μα η ίδια ακριβώς από όποιο θέμα κι αν έχει ξεκινήσει  :boobies: :2funny: :2funny:
 

OXIA

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.289
Like
8
Πόντοι
16
πολυ ωραια τοποθετηση....
αυτα για το  website worth τα εχω δει πραγματι και ειναι ετσι....
εγω θα χαιρομουν να εχει αξια το σαιτ πραγματι και να μην ειναι περιθωριακο αλλα απλα οχι και ετσι...
δεν υποβαθμιζω κανεναν γιατι δεν γραφει για μπουρδελα και πουτανες....μπορει να μπαινουν ατομα απο μικρες πολεις που δεν εχουν τακτικη σχεση με τον αγοραιο ερωτα
  απλα λεω να μην το γαμαμε και με τοση πια πολιτικη και κομματικη κοντρα
κατα τα αλλα πρεπει να εχουμε και θρεντ οφ τοπικ ή εστω με μαγαλυτερη ανοχη στο οφτοπικ δεδομενου οτι ειμαστε σαιτ νεανικο και χαλαρο και για χαβαλε σε εναν βαθμο..
αν θυμαστε οταν ειχα αρπαχτει ειχα πει το εξης:



εγω βλεπω οτι δεν παιζει σημερα ενα ενδιαφερον θρεντ να πουμε καμια μαλακια και απογοητευομαι απο την καταντια αυτην ....συν το οτι μας κλειδωνουν ολα τα θρεντ ενα ενα...σε λιγο δεν θα χουμε που να μιλησουμε...


και το χα βαλει εκει στο τι επαθε το σαιτ  μπας και το δει κανενας ,επιτηδες.
αμεσως δε αντεδρασε καποιος μοντ να μου πει οτι σπαμαρω και τους την σπαω...
νομιζω οτι αυτο που εγραψα τοτε εξακολουθει να ισχυει ακομη και το πιστευω

Από απλή περιέργεια κ για να δω σε τι μήκος κύματος εκπέμπεις, μπορείς να πεις, ποιο είναι για σένα ένα ενδιαφέρον θρεντ, όπως γράφεις;
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Το είδα ντάρλιγκ, και για να πω την αλήθεια εγώ πιο πολύ γελάω με τα 150 πολιτικά θρεντ για το ίδιο θέμα... δε με ενοχλούν τόσο αλλά θα συμφωνήσω ότι θα έπρεπε να μαζευτούν σε ένα θρεντ γιατί στο ίδιο θέμα καταλήγουν ΟΛΑ τελικά. Άσε που εκεί ο περσόνας δίνει ρέστα  :cum: :cum: πώς να με ενοχλύν;  :2funny:

Εγώ σχολίασα την κατάληξη της συζήτησης, που είναι η ίδια μα η ίδια ακριβώς από όποιο θέμα κι αν έχει ξεκινήσει  :boobies: :2funny: :2funny:
καλα η καταληξη ειναι γνωστη εννοειται απο πριν....αλλα λιγο πολυ ολα ετσι δεν ειναι  στην ζωη;κι εσενα αρχικα για καφε σου λεν να βγεις αλλα την καταληξη την ξερεις απο πριν.... :knockinb:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Από απλή περιέργεια κ για να δω σε τι μήκος κύματος εκπέμπεις, μπορείς να πεις, ποιο είναι για σένα ένα ενδιαφέρον θρεντ, όπως γράφεις;
οποιο μπορω να μιλησω για μπουρδελα και πουτανες με αντρες οταν ασκουσα αυτο το σπορ....
  και οποιο μπορω να πειραξω αντρες και γυναικες και να εξασκησω το χιουμορ και τον χαβαλε μου,αλλα και να μιλησω για θεματα που εχουν σχεση με  τις εμπειριες μου απο την ζωη....σε ικανοποιησε η απαντηση; :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
  παντως οχι ο βελουχιωτης ουτε οι ουκρανιδες μουναρες για να μαθω πως να παω να πιω τσαι και βοτκα στο κιεβο...δεν ειμαι ταξιδιωτικος τυπος :2funny:
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.885
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
oModelImage.ashx
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
ιμπλις το μωρο παει για αυριανο αβαταρ σφαιρα...... :rockon: :rockon: :rockon:
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66

εγω βλεπω οτι δεν παιζει σημερα ενα ενδιαφερον θρεντ να πουμε καμια μαλακια και απογοητευομαι απο την καταντια αυτην ....συν το οτι μας κλειδωνουν ολα τα θρεντ ενα ενα...σε λιγο δεν θα χουμε που να μιλησουμε...
α)Πήγαινε στο προφίλ σου και δές πόσα μηνύματα έχεις ανα ημέρα. Όλοι περάσαμε απο το στάδιο της ακατάσχετης παπαρολογίας. Πόσα θρέντ κλειδώθηκαν άραγε και εξαιτίας σου αφού και εσύ μαλακίες έγγραφες σε αυτά. Καλιά σου είναι να χαλαρώσεις τώρα.
β)Ψάξε καλύτερα στο φόρουμ. θα βρείς πάρα πολλά ενδιαφέροντα θέματα. Διάβασε τα και αν θές συμπλήρωσε την γνώμη σου.
γ)Στο παρόν θρέντ έχει απαντηθεί ήδη ο προβληματισμός σου. Διάβασε και θα καταλάβεις.
δ)Είτε κλάψε είτε δέξου την πραγματικότητα απο το γ) . Κάνεις δεν σε κάλεσε, μόνος σου έκανες την εγγραφή. Αν δεν σου αρέσει, γεία σου.
ε)Δυο φορές πάτησα διαγραφή, δυο φορές αναίρεσα. Την πρώτη για να την "πω" σε έναν μαλακόγκάβλη  :-* :-* :-* την δεύτερη για να χαιρετίσω ένα φιλαράκι. Φάτε με τώρα στη μάπα  :grin: :grin: :grin:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
α)Πήγαινε στο προφίλ σου και δές πόσα μηνύματα έχεις ανα ημέρα. Όλοι περάσαμε απο το στάδιο της ακατάσχετης παπαρολογίας. Πόσα θρέντ κλειδώθηκαν άραγε και εξαιτίας σου αφού και εσύ μαλακίες έγγραφες σε αυτά. Καλιά σου είναι να χαλαρώσεις τώρα.
β)Ψάξε καλύτερα στο φόρουμ. θα βρείς πάρα πολλά ενδιαφέροντα θέματα. Διάβασε τα και αν θές συμπλήρωσε την γνώμη σου.
γ)Στο παρόν θρέντ έχει απαντηθεί ήδη ο προβληματισμός σου. Διάβασε και θα καταλάβεις.
δ)Είτε κλάψε είτε δέξου την πραγματικότητα απο το γ) . Κάνεις δεν σε κάλεσε, μόνος σου έκανες την εγγραφή. Αν δεν σου αρέσει, γεία σου.
ε)Δυο φορές πάτησα διαγραφή, δυο φορές αναίρεσα. Την πρώτη για να την "πω" σε έναν μαλακόγκάβλη  :-* :-* :-* την δεύτερη για να χαιρετίσω ένα φιλαράκι. Φάτε με τώρα στη μάπα  :grin: :grin: :grin:
α)εχω πολλα γιατι ειχα μια ειδικη περιοδο στην ζωη μου αυτο το τριμηνο που δεν θα συνεχιστει για παντα,μαλλον τελειωσε ηδη δηλαδη
β)αστο παμε παρακατω
γ)αστο κι αυτο
δ)κανενα θρεντ δεν κλειδωθηκε εξαιτιας μου αυτο ειναι βεβαιο
ε)γιατι να φυγω εγω;και οχι αυτοι με τα πολιτικα θρεντ δεν καταλαβα;οταν ημουν ενεργος στο μπουρδελοθρεντ εδινα πληροφοριες...και μαλιστα αν ψαξεις αφου τα ψαχνεις βλεπω θα δεις οτι τα ποστ μου στο μπουρδελοθρεντ ηταν απαντησεις μονο και οχι ερωτησεις πχ ποτε δουλευει η ταδε;τι προγραμμα κανει η δεινα κλπ;αυτο κατι λεει....ποτε δεν εγινα επαιτης της πληροφοριας απο τους αλλους....
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
και προσωπικα δεν αισθανομαι οτι σε τρωω στην μαπα....η αποψη σου σεβαστη εφοσον ειναι σωστα διατυπωμενη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom