Νέα

Tο site φθίνει; (έχοντας περάσει τα 1 εκ post όμως!)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pixis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 75K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ποιος απο τους παρακατω Μods ειναι ο πιο αντιπαθης και πρεπει να φυγει;

  • chevalier fidel

    Ψήφοι: 17 25,0%
  • solitonios

    Ψήφοι: 5 7,4%
  • sonyp 900

    Ψήφοι: 6 8,8%
  • tipos

    Ψήφοι: 8 11,8%
  • andreoug

    Ψήφοι: 9 13,2%
  • stavros51

    Ψήφοι: 7 10,3%
  • duracell

    Ψήφοι: 7 10,3%
  • pitsilistis

    Ψήφοι: 11 16,2%
  • zero tolerance

    Ψήφοι: 11 16,2%
  • Κανένας, την δουλειά τους προσπαθούν να κάνουν...

    Ψήφοι: 17 25,0%
  • Ολοι, για να γίνει κυριολεκτικά το forum μπουρδέλο!

    Ψήφοι: 22 32,4%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    68

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
αφου οι μοντς μας γραφουν και τα αφηνουν να ανοιγουν και να ξεπεταγονται σαν τα μανιταρια καθε μερα πεντε πεντε...

Σε αυτο συμφωνώ.

Λογω επισκεψιμότητας, το σαιτ εχει περασει στα καταστιχα κάποιων πολύ συγκεκριμένων σαν ενας διαυλος κομματικής προπαγανδας. Οι υπάλληλοι που ανοιγουν τα θρεντς αυτά εκτελουν εντολές, και αφου ποσταρουν τα σκουπιδια τους μετα τηρουν προκλητική σταση ωστε να κρατιεται το θρεντ ψηλά.

Θα έλεγα οτι εδω χρειάζεται μια προσεκτικότερη διαχείρηση απο πλευρας μπλε, όπως και το θέμα των κλώνων που εχει ξεφύγει απο καθε έλεγχο.

Το σαιτ ομως δεν παθαινει τίποτα, αυτο ειναι κατι που εχω μαθει εδω και χρόνια. Μεταλάσσεται ισως, και αν η νεα μορφή αρέσει σε κάποιους καλώς, αλλιως τομπουλο.

Δε μπορεις να αλλάξεις το σαιτ, οσοι διαφωνουν/ διαφωνουμε απλά θα πρεπει η να προσαρμοστουμε ή...τομπουλο
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.885
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
το σαιτ ειναι εθιστικο
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Kοιταξε gl,επειδη ΕΜΕΝΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ με μπινελικιασες προχθες για πολιτικους λογους και σε εναν νημα που ΔΕΝ ΑΝΟΙΞΑ ΕΓΩ θα σου απαντησω στην απορια σου:Η Ιστοσελιδα δεν σου ανηκει,οπως δεν ανηκει και σε εμενα.

Οι Ιδιοκτητες της ιστοσελιδας εκριναν σκοπιμο να υπαρχει και κατηγορια με πολιτικοθρησκευτικα θεματα,προκειμενου να γινεται μπουγιο στα νηματα αυτα,να πεφτουν κλικαρισματα και απαντησεις επι απαντησεων και,στην τελικη,για να κερδιζουν φραγκα-πολλα η λιγα αδιαφορο.
για τα πρωτα να σου ζητησω συγγνωμη
για τα δευτερα απο που κερδιζουν χρηματα; :think: :think: :think:
 

Επισκέπτης

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.885
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
γραψε ζιελ το αναστρεμα να μη σας στειλω ολθυς στο αναθεμα
πλεζορ μη πιραζισ τους σαλονικους
 

Επισκέπτης
gl κατουρηθηκα απο τον φοβο μου ρε..
κλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλαψε λοιπον αφου εισαι απο την σαλλλλλλλλλλλλλλλλλλονικη & αμα σου καυλωνει στα λεω & κατα προσωπο..
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
gl κατουρηθηκα απο τον φοβο μου ρε..
κλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλαψε λοιπον αφου εισαι απο την σαλλλλλλλλλλλλλλλλλλονικη & αμα σου καυλωνει στα λεω & κατα προσωπο..
δεν το καταλαβα θα μας δειρεις;αυτο ξερεις να κανεις;αντε παιξε εκει με το πισι σου και παρατα μας γιατι θα βρισω πολυ χυδαια και ειναι κριμα για τα παιδια που βλεπουν.
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.885
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
ειπαμε να το αντικρουσεις,
οχι να γαμηθι το θερντ
 

Επισκέπτης
δεν το καταλαβα θα μας δειρεις;αυτο ξερεις να κανεις;αντε παιξε εκει με το πισι σου και παρατα μας γιατι θα βρισω πολυ χυδαια και ειναι κριμα για τα παιδια που βλεπουν.
κλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλαψε & μην σβηνεις τα μυνηματα σου λουγκριτσα..φουστανακι φορας???
 

soisix

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2009
Μηνύματα
2.399
Like
0
Πόντοι
16
Τα παιδια που <<κραζουν>> για την πλειαδα των πολιτικων θρεντ εχουν κατα ενα πολυ μεγαλο βαθμο δικιο...και το λεω εγω που η πλειονοτητα των ελαχιστων μυνηματων που εχω στειλει αφορουν την πολιτικη...Παρακολουθωντας τα τελευταια 3 χρονια το σαιτ,η κατασταση πραγματικα τελευταια αρχιζει και ξεφευγει...ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙΤΑΙ το σαιτ για πολιτικη προπαγανδα με επιχειρηματα επιπεδου δημοτικου,ακολουθουν οι υβρεις και οι ιντερνετικες απειλες... :2funny:
Η λυση δεν ειναι να αποκλεισουμε ΚΑΝΕΝΑ θεμα και ΚΑΝΕΝΑ μελος...αυτο ειναι απλα διαδικτυακος φασισμος...ΑΠΛΑ θεματα που ανοιγονται με ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΣΚΟΠΟ να αναπαραγουν ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΠΡΟΠΑΓΑΝΔΑ και επαναλαμβανονται ξανα και ξανα με αλλους παρεμφερεις τιτλους οφειλουν οι διαχειριστες του σαιτ να τα μαζευουν σε ενα θρεντ...δεν μπορει ο καθενας να ανοιγει το σαιτ και απο τα πρωτα 10 θρεντ τα ΜΙΣΑ να τα εχουν ανοιξει οι ιδιοι ΜΑΛΑΚΕΣ που και εγω δεν ξερω τι παιδικα τραυματα εχουν και να αναπαραγουν ΤΙΣ ΙΔΙΕΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΙΔΙΕΣ ΠΑΠΑΡΙΕΣ...φιλικα παντα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom