Νέα

Tο site φθίνει; (έχοντας περάσει τα 1 εκ post όμως!)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pixis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 75K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

Ποιος απο τους παρακατω Μods ειναι ο πιο αντιπαθης και πρεπει να φυγει;

  • chevalier fidel

    Ψήφοι: 17 25,0%
  • solitonios

    Ψήφοι: 5 7,4%
  • sonyp 900

    Ψήφοι: 6 8,8%
  • tipos

    Ψήφοι: 8 11,8%
  • andreoug

    Ψήφοι: 9 13,2%
  • stavros51

    Ψήφοι: 7 10,3%
  • duracell

    Ψήφοι: 7 10,3%
  • pitsilistis

    Ψήφοι: 11 16,2%
  • zero tolerance

    Ψήφοι: 11 16,2%
  • Κανένας, την δουλειά τους προσπαθούν να κάνουν...

    Ψήφοι: 17 25,0%
  • Ολοι, για να γίνει κυριολεκτικά το forum μπουρδέλο!

    Ψήφοι: 22 32,4%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    68

Bluevertigo

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
393
Like
4
Πόντοι
1
Τι εννοείς ακριβώς; 'Η δεν εννοείς τίποτα και απλώς είπες να χρησιμοποιήσεις την καινούργια λέξη που έμαθες;
Διάβασε κι άλλα ποστ μου αν τόσο σε ενδιαφέρουν οι λεκτικές μου αναζητήσεις. Το ύφος σου δικαιώνει τη θέση σου στο site και το ίδιο ισχύει και για μένα. Συγγνώμη που σε ξύπνησα.
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Καιρό έχει να ζωντανέψει αυτό το θρεντ, αλλά όταν η ακηδία οδηγεί στη μακαριότητα, οι mods μπορούν να κοιμούνται ήσυχοι και οι δήθεν τιμημένοι να συνεχίζουν τα "μπάνια" τους.

μπηκε ο ζουραρης στο φορουμ μου φαινεται
 

old_admin

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2005
Μηνύματα
1.836
Like
33
Πόντοι
16
Bluevertigo...

Ποιο ακριβώς είναι το πρόβλημά σου?
Θέλω μια καλή και ευθεία απάντηση, όχι διάφορα ποιητικά του στυλ "αλλά όταν η ακηδία οδηγεί στη μακαριότητα"...
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.641
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.040
Πόντοι
17.085
Διάβασε κι άλλα ποστ μου αν τόσο σε ενδιαφέρουν οι λεκτικές μου αναζητήσεις. Το ύφος σου δικαιώνει τη θέση σου στο site και το ίδιο ισχύει και για μένα. Συγγνώμη που σε ξύπνησα.
Δεν περίμενα έξυπνη απάντηση. Τέλος πάντων... όταν ξαναμάθεις άλλη λέξη ενημέρωσέ μας. Και ο,τι απορία έχεις ρώτα με να σου εξηγήσω. 
 

Bluevertigo

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
393
Like
4
Πόντοι
1
Κανένα πρόβλημα δεν έχω, αν είχα δεν θα ήμουν εδώ. Ελεύθερο φόρουμ είναι, ο καθένας επιλέγει τον τρόπο που θα εκφραστεί. Προτιμώ τον ποιητικό από τον ειρωνικό. Δεν χρειάζεται όλοι να τα καταλαβαίνουν όλα και δεν με απασχολεί να ανοίξω διάλογο. Καλοκαίρι είναι ο προβληματισμός μπορεί να περιοριστεί σε ένα μήνυμα και φυσικά αν είναι και ανόητος και για λόγους επίδειξης ακόμα περισσότερο στο δικό μου το μυαλό, οπότε απλά αγνοήστε με.
 

Επισκέπτης
Mιας κ σας πετυχα (antisthenis / alexxx) στις καλες σας σημερα κ δινετε απαντησεις...

Μπορειτε να μου πειτε,αν ειναι ευκολο,ποιος μοντ κ γιατι εκανε ban το μελος studian ???

Ρωτησα(με) τους εξης ->panosmpos / savalas / andreoug / Tipos / Ζero_Tolerance αν θυμαμαι καλα που ηταν τα ατομα που πιθανον να εκαναν ban το μελος...

Η μονη αξιολογη κ πραγματικα ξεκαθαρη κ ειλικρινη απαντηση ηταν απ'το μελος Tipos...

Ευχαριστω για το χρονο σας!!!
 

old_admin

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2005
Μηνύματα
1.836
Like
33
Πόντοι
16
Ελεύθερο φόρουμ είναι, ο καθένας επιλέγει τον τρόπο που θα εκφραστεί. Προτιμώ τον ποιητικό από τον ειρωνικό.

Σύμφωνοι. Ελεύθερο forum είναι. Ο καθένας εκφράζεται όπως θέλει.
Όχι όμως ως προς τα άλλα μέλη/mods/admins.

Προσωπικά με τις απαντήσεις του antistheni ακόμα γελάω...

Αυτά.

ps. έχεις πρόβλημα με το site, απλά δεν το ξέρεις ακόμα.

 

Bluevertigo

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
393
Like
4
Πόντοι
1
Σύμφωνοι. Ελεύθερο forum είναι. Ο καθένας εκφράζεται όπως θέλει.
Όχι όμως ως προς τα άλλα μέλη/mods/admins.

Προσωπικά με τις απαντήσεις του antistheni ακόμα γελάω...

Αυτά.

ps. έχεις πρόβλημα με το site, απλά δεν το ξέρεις ακόμα.
Αν ποστάρω σε City tours review θα αλλάξεις γνώμη;
 

old_admin

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2005
Μηνύματα
1.836
Like
33
Πόντοι
16
Μπορειτε να μου πειτε,αν ειναι ευκολο,ποιος μοντ κ γιατι εκανε ban το μελος studian ???

Το ποιος δεν έχει σημασία αυτή τη στιγμή.
Έγινε ban λόγο συνεχόμενης προκλητικής συμπεριφοράς & βρίσιμο προς moderators.
 

Επισκέπτης
Το ποιος δεν έχει σημασία αυτή τη στιγμή.
Έγινε ban λόγο συνεχόμενης προκλητικής συμπεριφοράς & βρίσιμο προς moderators.
Δεν καταλαβαινω για πιο λογο δν αναφερεις ποιος εχει κανει το ban....υπαρχει ή θα υπαρξει προβλημα ?
Οπως φυσικα δν καταλαβαινω τη νοοτροπια αυτου που το εκανε κ δν εχει το θαρρος της γνωμης του να στειλει ενα μνμ στον banned ή εν τελει δν βγαινει να μας εξηγησει (εμας που μας ενδιαφερει) στο τοπικ που ανοιξε ο studian ως ammos....
Θα μπορουσες μηπως να μου κανεις παραθεση ή να δωσεις το link να δω τα post με βρισιμο προς τους moderators ? Η προκλητικη (εννοεις εξυπνα ειρωνικη) συμπεριφορα του studian μεσα σε κοσμια πλαισια δν νομιζω οτι παραβαινει καποιον κανονα του site..ή μηπως κανω λαθος ?
 

old_admin

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2005
Μηνύματα
1.836
Like
33
Πόντοι
16
Δεν καταλαβαινω για πιο λογο δν αναφερεις ποιος εχει κανει το ban....υπαρχει ή θα υπαρξει προβλημα ?
Οπως φυσικα δν καταλαβαινω τη νοοτροπια αυτου που το εκανε κ δν εχει το θαρρος της γνωμης του να στειλει ενα μνμ στον banned ή εν τελει δν βγαινει να μας εξηγησει (εμας που μας ενδιαφερει) στο τοπικ που ανοιξε ο studian ως ammos....
Θα μπορουσες μηπως να μου κανεις παραθεση ή να δωσεις το link να δω τα post με βρισιμο προς τους moderators ?

Θεωρώ ότι η αναφορά αυτή τη στιγμή σε συγκεκριμένο mod θα προκαλέσει, τίποτα άλλο παρά μόνο περισσότερες αντιπαραθέσεις, χωρίς να βγει κάτι καλό. Αυτός είναι ο λόγος που δεν λέω ποιος το έκανε.

Το βρίσιμο ήταν σε PM. Δεν είναι τίποτα τρομερό να δεις, μία βαριά κουβέντα είναι ως προς 3-4 mods μαζί.

Η προκλητικη (εννοεις εξυπνα ειρωνικη) συμπεριφορα του studian μεσα σε κοσμια πλαισια δν νομιζω οτι παραβαινει καποιον κανονα του site..ή μηπως κανω λαθος ?

Υπάρχει μία λεπτή γραμμή που χωρίζει τα post όπου θεωρόνται κόσμια, και τα post όπου τίνουν να προσβάλουν και να προκαλούν. Προφανώς ο studian την πέρασε. Θεωρώ την κρίση όλων των mod πολύ καλή.

Πάντως, έτσι και αλλιώς από εδώ και πέρα εφαρμόζουμε άλλο σύστημα (με warnings). Πριν κάποιος δηλαδή γίνει ban, του γράφουμε μία προειδοποίηση για να γνωρίζει ότι παραβίασε κάποιο από τους (αρκετά ελεύθερους) κανόνες του forum.

Μακάρι να μην χρειαζόντουσταν όλα αυτά, αλλά είναι αδύνατο.
 

Επισκέπτης
Θεωρώ ότι η αναφορά αυτή τη στιγμή σε συγκεκριμένο mod θα προκαλέσει, τίποτα άλλο παρά μόνο περισσότερες αντιπαραθέσεις, χωρίς να βγει κάτι καλό. Αυτός είναι ο λόγος που δεν λέω ποιος το έκανε.

Το βρίσιμο ήταν σε PM. Δεν είναι τίποτα τρομερό να δεις, μία βαριά κουβέντα είναι ως προς 3-4 mods μαζί.

Υπάρχει μία λεπτή γραμμή που χωρίζει τα post όπου θεωρόνται κόσμια, και τα post όπου τίνουν να προσβάλουν και να προκαλούν. Προφανώς ο studian την πέρασε. Θεωρώ την κρίση όλων των mod πολύ καλή.

Πάντως, έτσι και αλλιώς από εδώ και πέρα εφαρμόζουμε άλλο σύστημα (με warnings). Πριν κάποιος δηλαδή γίνει ban, του γράφουμε μία προειδοποίηση για να γνωρίζει ότι παραβίασε κάποιο από τους (αρκετά ελεύθερους) κανόνες του forum.

Μακάρι να μην χρειαζόντουσταν όλα αυτά, αλλά είναι αδύνατο.

Θα προκαλεσει αντιπαραθεσεις ? Δν νομιζω...Αφου,ετσι κ αλλιως σχεδον ολα τα παλαια μελη που ασχολουνταν σοβαρα με τις αντιπαραθεσεις κ τις αδικιες στο site εχουν ζητησει διαγραφη του λογαριασμου τους κ απ'οσο ξερω δν εχει γινει δεκτη ακομη...οποτε δν νομιζω ν'ασχοληθει κανεις πλεον με το ζητημα...που ειμαι σιγουρος πως μονον εμενα ενδιαφερει...

Επισης γνωριζω τι ειπωθηκε στα Pms...Αν εσυ θεωρεις οτι η απορια του στουντιαν αν εχουν αρχιδακια οι μοντ στους οποιους εστειλε pm οταν σβηστηκαν οι φωτογραφιες χωρις ενημερωση ειναι η βαρια κουβεντα...παω πασο....αλλα μαλλον θα διαφωνησω πως οι mods του site σου εχουν καλη κριση....καθως πρωτος εγω,επρεπε να χω γινει ban τουλαχιστον 3 φορες...

Το συστημα με τα warnings ηταν ηδη εφαρμοσμενο πριν απ'το ban του studian...θυμησου την περιπτωση skidoo ή gkomenios ενα απ'τα 2 παιδια...ενας απ'τους φιλους του pitsilisti εν παση περιπτωση...

Νομιζω οτι θα ηταν εξυπνοτερη κινηση σε ενα μελος σαν τον studian να γινει καποιο warning ή εστω μια προειδοποιηση με pm καθως ο ανθρωπος ειναι λογικος κ φυσικα οχι κανενα παιδακι...νομιζω οτι θα καταλαβαινε πολυ καλα τι αρμοζει κ τι οχι στο site....κ φυσικα θα μπορουσε ν'αποχωρησει ή να μην ξαναγραψει αν δν του αρεσε το υφος...
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.434
Like
19
Πόντοι
16
ναι ρε που χάθηκε αυτός?  :rolleyes:

να δεις που βρήκε αυτό που ψαχνε...και σου λέει, άστους να πα να μαμηθούν όλοι...  :sunglasses:
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
ps. έχεις πρόβλημα με το site, απλά δεν το ξέρεις ακόμα.

Αυτό σημαίνει πως πρέπει να φέρουμε τούμπα όλο το site, για να λυθεί το πρόβλημα του ενός;

Ρίχνοντας μια ματιά στη γέννηση του thread, για να δω από πότε φθίνει το  site ρε παιδιά, βλέπω ότι ξεκίνησε τον ... Οκτώβρη...Εγώ, το site το γνώρισα το Δεκέμβρη, δηλαδή σε φθίνουσα πορεία, όμως ενθουσιάστηκα και έγινα μέλος του...Γνώμη μου, είν αι πως το site δε φθίνει, απλά εξελίσσεται...

PS: βλέπω ότι ύστερα από καιρό πόσταρε ο mclein... welcome back μικρέ!!! :rockon: :rockon: :rockon:
 

Επισκέπτης
Παιδιά καλησπέρα, δεν έχω φτάσει να διαβάσω μέχρι το τέλος του forum, αλλά διαπιστώνω και εγώ ότι όπως σε όλα τα αντίστοιχα site, και αυτό σιγά σιγά θα γίνει στέκι για αδερφές και τρανς με το άλλοθι της ελευθερίας επιλογών...και όποιος με αμφισβητεί ας ψάξει τα forum λίγο παραπάνω.... καλά κρασιά
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Παιδιά καλησπέρα, δεν έχω φτάσει να διαβάσω μέχρι το τέλος του forum, αλλά διαπιστώνω και εγώ ότι όπως σε όλα τα αντίστοιχα site, και αυτό σιγά σιγά θα γίνει στέκι για αδερφές και τρανς με το άλλοθι της ελευθερίας επιλογών...και όποιος με αμφισβητεί ας ψάξει τα forum λίγο παραπάνω.... καλά κρασιά

εισαι μολις  μια εβδοαδα εδω και βιαζεσαι πολυ να βγαλεις συμπερασματα.
τρανς και αδερφες εχουμε λιγες,ελαχιστες,με πολυ μικρη συμμετοχη  και αδυνατο να μη υπαρχουν σε ενα σαιτ με τοσα μελη.


ΤΟ ΣΑΪΤ ΑΠΛΑ ΓΑΜΕΙ :rockon: :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom