Νέα

Tο site φθίνει; (έχοντας περάσει τα 1 εκ post όμως!)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pixis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 75K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ποιος απο τους παρακατω Μods ειναι ο πιο αντιπαθης και πρεπει να φυγει;

  • chevalier fidel

    Ψήφοι: 17 25,0%
  • solitonios

    Ψήφοι: 5 7,4%
  • sonyp 900

    Ψήφοι: 6 8,8%
  • tipos

    Ψήφοι: 8 11,8%
  • andreoug

    Ψήφοι: 9 13,2%
  • stavros51

    Ψήφοι: 7 10,3%
  • duracell

    Ψήφοι: 7 10,3%
  • pitsilistis

    Ψήφοι: 11 16,2%
  • zero tolerance

    Ψήφοι: 11 16,2%
  • Κανένας, την δουλειά τους προσπαθούν να κάνουν...

    Ψήφοι: 17 25,0%
  • Ολοι, για να γίνει κυριολεκτικά το forum μπουρδέλο!

    Ψήφοι: 22 32,4%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    68

JOHNNYDMAX

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.134
Like
26
Πόντοι
16
το σαιτ φθινει απο καποια ατομα που το μονο που ξερουν ειναι να βριζουν και να απειλουν!γι αυτο το λογο εγω  προσωπικα δεν γραφω πια πολλες πληροφοριες στο φορουμ!!τοσα μελη υπαρχουν ,δεν προκειται να σωθει κανενας απο αυτα που θα εγραφα!

Σωστά.
Όταν γράφτηκα, (πρίν αρκετό καιρό), το επίπεδο της συζήτησης ήταν καλύτερο, και το κλίμα πιο παρεϊστικο....
Τώρα τελευταία βλέπουμε όλο και πιο συχνά καυγάδες (που δεν είναι κακό να υπάρχουν σε ένα φόρουμ), οι οποίοι όμως ξεφευγουν από τα όρια...(αυτό είναι  κακό ).
 

blindz

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Απρ 2006
Μηνύματα
545
Κριτικές
22
Like
40
Πόντοι
6.765
το σαιτ φθινει απο καποια ατομα που το μονο που ξερουν ειναι να βριζουν και να απειλουν!γι αυτο το λογο εγω  προσωπικα δεν γραφω πια πολλες πληροφοριες στο φορουμ!!τοσα μελη υπαρχουν ,δεν προκειται να σωθει κανενας απο αυτα που θα εγραφα!
Εδω ειναι κατα την γνωμη μου που κανεις λαθος.Και εγω σε καποια φαση ειχα σπαστει και δεν εγραφα καθολου.Τελικα ετσι ομως το μονο που θα καταφερουμε ειναι να κερδισουν αυτοι που βριζουν.Για μενα η πιο σωστη λυση ειναι να τους γραφουμε αυτους και να συνεχιζουμε ακαθικοι σαν να μην υπαρχουν.Οπως και επισης να μην μπορει καποιος να ανοιξει ενα θεμα εαν δεν εχει καποι ποστ πρωτα με εξαιρεση τα θεματα υγειας η να στελνει αιτηση ανοιγματος και να παιρνει εγκριση.Παραδειγμα ο μπαμπινος οπυ ανοιξε 2 θεματα για το ιδιο πραγμα και απο τα συνολικα 4 ποστ 2 ηταν για το ανοιγμα ζητωντας πληροφοριες και αλλο ενα για να μας πει μουνοπανα.Επειδη στις 27000 σιγουρα υπαρχουνε παρα πολοι μπαμπινοι το μονο που μπορουμε να κανουμε ειναι γειωμα και διαγραφη.
 

Επισκέπτης
συμφωνω ,δεν μπορει να ανοιγει ο καθενας θεμα με οτι μαλακια το καπνισει.Αυτη την στιγμη απο τα θεματα που ειναι στο πλαι δεξια μονο ενα εχει σχεση με πληρωμενο ερωτα,αν δεν γινει κατι αμεσα οι μονοι που θα μεινουν θα ειναι οι πουστηδες και οι κυριοι μοντ
 

trixotos kavliaris

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2006
Μηνύματα
1.129
Like
2
Πόντοι
16
Αν η υποκρισία και η εμπάθεια ορισμένων εξέλειπε, πιστεύω το site θα ήταν ακόμα καλύτερο.
Το να ανοίγονται μόνο θέματα για πληρωμένο έρωτα καταντά μονότονο και κουραστικό....

Όπως η ζωή, έτσι και το site θέλει να υπάρχει ποικιλία....

 

Επισκέπτης
θα εχετε παρατηρησει οτι μερικα απο τα δυνατα μελη του σαιτ που ειχαν δωσει αρκετες πληροφοριες ,σταματησαν να μοιραζονται αυτα που γνωριζουν!!ας μεινουν λοιπον οι διαφοροι κυριοι, που το μονο που προσφερουν ειναι μπινελικα και ψευτοαπειλες!!!!
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
Συμφωνώ με αυτό! εδώ πέρα υπάρχουν και μερικα μαλακιστηρια 17 χρονα που το μόνο που ξέρουν είναι που βρίσκεται το τσουτσούνι τους. Πρέπει να ανταλλάσουμε πιο ποιοτικές πληροφορίες για τα αγαπημένα μας κορίτσια.
 

trixotos kavliaris

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2006
Μηνύματα
1.129
Like
2
Πόντοι
16
Δεν υπάρχουν δυνατά και αδύνατα μέλη, υπάρχουν ΜΟΝΟ μέλη. Τα υπόλοιπα είναι για παιδάκια προσχολικής ηλικίας....

Αν δεν τους αρέσει λοιπόν, την πόρτα τη ξέρουν....

 

Επισκέπτης
υπαρχουν μελη που δινουν σοβαρες πληροφοριες για μασαζ,στουντιο ,στριπ κτλ και υπαρχουν οι μαλακες που  δεν προσφερουν τιποτα της προκοπης παρα κομπλεξ και βρισιες!!και επειδη εγω δεν γουσταρω να βλεπω το σαιτ να γινεται σαν τα μουτρα τους ,πληροφοριες μονο σε πμ!!
 

trixotos kavliaris

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2006
Μηνύματα
1.129
Like
2
Πόντοι
16
Συμφωνώ με αυτό! εδώ πέρα υπάρχουν και μερικα μαλακιστηρια 17 χρονα που το μόνο που ξέρουν είναι που βρίσκεται το τσουτσούνι τους.

Θά' θελα νά' ξερα που είναι σ' αυτές τις περιπτώσεις εκείνοι οι ευερέθιστοι-υποκριτές όσον αφορά την λεκτική αισθητική του site;;

Φεύ...

 

Barone

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
403
Like
6
Πόντοι
1
Μην τα ισοπεδωνουμε ολα. Εγω ας πουμε δεν συμφωνω. Υπαρχουν θρεντσ με την αγαπημενη ασχολια ολων που σιγουρα ειναι ο αγοραιος ερωτας αλλα με τα αλλα θρεντσ που ανοιγονται που τα διαβαζει οποιος και αν θελει, μπορεις να περασεις ευχαριστα την ωρα χαζευοντας ή ανταλασοντας αποψεις και για αλλα ενδιαφεροντα θεματα που ειναι ενδιαφεροντα για καποιους και για αλλους οχι. Γραφτηκα για να βρισκω αγοραιο ερωτα και βρισκω. Δεν ανοιγω να διαβασω θεματα που δεν με απασχολουν. Ο αριθμος των χρηστων ειναι μεγαλος και αυξανεται αρα αρεσει το σαιτ. ευτυχως που υπαρχει και παιρνουμε πληροφοριες για πολλα πραγματα και ταυτοχρονα για τιςαναζητησεις μας. ΟΠΟΙΟΣ θελει διαβαζει τα αχρηστα θρεντσ. Ειναι απλο!!!!
 

Επισκέπτης
πως να συζητησεις με ντουβαρια??δεν γινεται......
 

trixotos kavliaris

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2006
Μηνύματα
1.129
Like
2
Πόντοι
16
Μην τα ισοπεδωνουμε ολα. Εγω ας πουμε δεν συμφωνω. Υπαρχουν θρεντσ με την αγαπημενη ασχολια ολων που σιγουρα ειναι ο αγοραιος ερωτας αλλα με τα αλλα θρεντσ που ανοιγονται που τα διαβαζει οποιος και αν θελει, μπορεις να περασεις ευχαριστα την ωρα χαζευοντας ή ανταλασοντας αποψεις και για αλλα ενδιαφεροντα θεματα που ειναι ενδιαφεροντα για καποιους και για αλλους οχι. Γραφτηκα για να βρισκω αγοραιο ερωτα και βρισκω. Δεν ανοιγω να διαβασω θεματα που δεν με απασχολουν. Ο αριθμος των χρηστων ειναι μεγαλος και αυξανεται αρα αρεσει το σαιτ. ευτυχως που υπαρχει και παιρνουμε πληροφοριες για πολλα πραγματα και ταυτοχρονα για τιςαναζητησεις μας. ΟΠΟΙΟΣ θελει διαβαζει τα αχρηστα θρεντσ. Ειναι απλο!!!!

Αγαπητέ,

έχεις απόλυτο δικιο. Αλλά δυστυχώς υπάρχουν άτομα που αδυνατούν να καταλάβουν το ΑΠΛΟ. Ας μη τους κατακρίνουμε για το κουσούρι τους...

ΦΙΛΙΚΑ

 

Επισκέπτης
εγω θεωρουσα οτι συζητηση ειναι η ανταλλαγη αποψεων με επιχειρηματα!!για καποιους συζητηση ειναι μπινελικια και απειλες σε οποιονδηποτε εχει διαφορετικη αποψη!!!υπαρχουν επαγγελματιες που μπορουν να τους βοηθησουν....αν και θεωρω οτι ειναι χαμενος κοπος!καμενο χαρτι αυτα τα ατομα!
 

Gamaomanoules

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.125
Κριτικές
1
Like
26
Πόντοι
16
το σαιτ φθινει απο καποια ατομα που το μονο που ξερουν ειναι να βριζουν και να απειλουν!γι αυτο το λογο εγω  προσωπικα δεν γραφω πια πολλες πληροφοριες στο φορουμ!!τοσα μελη υπαρχουν ,δεν προκειται να σωθει κανενας απο αυτα που θα εγραφα!

θα εχετε παρατηρησει οτι μερικα απο τα δυνατα μελη του σαιτ που ειχαν δωσει αρκετες πληροφοριες ,σταματησαν να μοιραζονται αυτα που γνωριζουν!!ας μεινουν λοιπον οι διαφοροι κυριοι, που το μονο που προσφερουν ειναι μπινελικα και ψευτοαπειλες!!!!

υπαρχουν μελη που δινουν σοβαρες πληροφοριες για μασαζ,στουντιο ,στριπ κτλ και υπαρχουν οι μαλακες που  δεν προσφερουν τιποτα της προκοπης παρα κομπλεξ και βρισιες!!και επειδη εγω δεν γουσταρω να βλεπω το σαιτ να γινεται σαν τα μουτρα τους ,πληροφοριες μονο σε πμ!!

πως να συζητησεις με ντουβαρια??δεν γινεται......

εγω θεωρουσα οτι συζητηση ειναι η ανταλλαγη αποψεων με επιχειρηματα!!για καποιους συζητηση ειναι μπινελικια και απειλες σε οποιονδηποτε εχει διαφορετικη αποψη!!!υπαρχουν επαγγελματιες που μπορουν να τους βοηθησουν....αν και θεωρω οτι ειναι χαμενος κοπος!καμενο χαρτι αυτα τα ατομα!

Γουορχολ εκτος απο το να μιλας γενικα και αοριστα για μαλακες στο σαιτ αυτο,ελπιζω διαβαζοντας τα τελευταια μην που εβαλες να μη καταντησεις και εσυ οπως προσφατα ενα μελος που εφτιαξε ολοκληρο ποστ για την αποστροφη του προς τη φορα που εχει παρει το σαιτ και για την προσφορα και τελος την ανακυρηξη της ΑΠΟΧΩΡΗΣΗΣ του! :2funny: :2funny:
Δε χρειαζεται να φτιαχνεις 5 ποστ σε μια σελιδα που αν τα διαβασεις συνεχομενα μπορεις ανετα να φτιαξεις μια μονο προταση με το ρεζουμε.
Οσο για το αν ενα σαιτ ειναι παρηκμασενο η οχι,απο την ωρα που μπαινει καποιος και ποσταρει για αυτο ειναι 2 φορες χειροτερα ο ιδιος.
Οπως παλαιοτερα καποιος που διαβασε σε ενα τοπικ 4 σελιδες και απαντησε..Τι μαλακιες λετε?
Μαλλον ηταν 2 φορες μαλακας!
 

Επισκέπτης
αυτοι που επρεπε να καταλαβουν καταλαβαν !!!δεν σκοπευω να αποχωρησω αλλα να γινω πιο επιλεκτικος στα θεματα που θα ποσταρω!!ειναι κατι που πολλοι κανουν και πλεον θα συμπλευσω και εγω μαζι τους!!δημοσιες σχεσεις δεν κανω !λεω αυτα που πιστευω!
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Αν κάποιος από τους Sincity, sxsitegr, JOHNNYDMAX που αποχώρησαν από το σάιτ ξαναμπαίνουν με άλλο username ας μου στείλουν pm . Εννοείται θα μείνει μεταξύ μας.Διακριτική εχεμύθεια που λένε και οι ροζ αγγελίες.
 

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166
Αν κάποιος από τους Sincity, sxsitegr, JOHNNYDMAX που αποχώρησαν από το σάιτ ξαναμπαίνουν με άλλο username ας μου στείλουν pm . Εννοείται θα μείνει μεταξύ μας.Διακριτική εχεμύθεια που λένε και οι ροζ αγγελίες.

Μάλλον- αν και θα ήθελα πολύ να κάνω λάθος- δεν έχει συμβεί κάτι τέτοιο φίλε Germaon.
Στείλτε και σε μένα αν είναι.
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
υπαρχουν μελη που δινουν σοβαρες πληροφοριες για μασαζ,στουντιο ,στριπ κτλ και υπαρχουν οι μαλακες που  δεν προσφερουν τιποτα της προκοπης παρα κομπλεξ και βρισιες!!και επειδη εγω δεν γουσταρω να βλεπω το σαιτ να γινεται σαν τα μουτρα τους ,πληροφοριες μονο σε πμ!!

warhol συμφωνο απολυτος , πλεον ολοι το μονο που ξερουν να κανουν ειναι να ρωτουν , να ρωτουν .......  εχω χαλαση μια ""περιουσια '' σε βενζινες , σε κλεισεις για διπλοπαρκαρισμα , για χτυπιμενους προφιλακτηρες σε γωνιες που παρκαρα το ''θηριο'' ,

αλλα παντα ερχομουν και εγραφα οτι εβλεπα και απολαμβενα ,  διοτι αυτη ηταν η υπαρξη του site , να χαρουν και αλλοι με κατι καλο που υπαρχει εκει εξω , ή να αποφυγουν κατι χαλια ,και οχι να ροταω συνεχως τι παιζει εδο και τι παιζει εκει ,

φτασαμε κοντα στα 40 και εχουμε περασει απο πολλα , εχουμε γ@μιση χαλια πολλες φορες ,που στο σαλονακι φαινοταν ωραιες και ηταν μαπα και οποιος δεν το παραδεχεται μαλλον ειναι υποκριτης ,

πρωσοπικα τα τελευταια 15 χρονια , αντε να ηταν 5 με 7 κυριες που αξιζαν τα λευτα του και με το παραπανω που στο σαλονακι φαινοταν ωραιες και ηταν μαπα ,

πλεον εχω σταματηση μα ποσταρω και εγω , μονο καμια φοτο για λατρεις των MILTF , ( πρην μερικες μερες μου φεραν και την τελευταια σειρα σε DVD HEATWAVE MILTF 13 στην αμερικη εχει βγη και το 25 αλλα εαν δεν ειναι μεταφραζομενω δεν εχει πλακα !!!!!!!

λοιπον φιλοι μου καλοι οποιος εχει τιποτα καλο εας στειλει πμ και οποιος θελει πληροφοριες για MILTF  ειναι καλοδεχουμενος

μην με κακολογησεται αλλα δεν αντεχα αλλο ηθελα να τα γραψω μπας και η καινουργοι στο site αλλαξουν τροπο που βλεπουν το site μας

ευχαριστω .............
 

Bluevertigo

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
393
Like
4
Πόντοι
1
Καιρό έχει να ζωντανέψει αυτό το θρεντ, αλλά όταν η ακηδία οδηγεί στη μακαριότητα, οι mods μπορούν να κοιμούνται ήσυχοι και οι δήθεν τιμημένοι να συνεχίζουν τα "μπάνια" τους.
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.641
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.040
Πόντοι
17.085
Τι εννοείς ακριβώς; 'Η δεν εννοείς τίποτα και απλώς είπες να χρησιμοποιήσεις την καινούργια λέξη που έμαθες;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom