Νέα

Tο site φθίνει; (έχοντας περάσει τα 1 εκ post όμως!)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pixis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 75K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ποιος απο τους παρακατω Μods ειναι ο πιο αντιπαθης και πρεπει να φυγει;

  • chevalier fidel

    Ψήφοι: 17 25,0%
  • solitonios

    Ψήφοι: 5 7,4%
  • sonyp 900

    Ψήφοι: 6 8,8%
  • tipos

    Ψήφοι: 8 11,8%
  • andreoug

    Ψήφοι: 9 13,2%
  • stavros51

    Ψήφοι: 7 10,3%
  • duracell

    Ψήφοι: 7 10,3%
  • pitsilistis

    Ψήφοι: 11 16,2%
  • zero tolerance

    Ψήφοι: 11 16,2%
  • Κανένας, την δουλειά τους προσπαθούν να κάνουν...

    Ψήφοι: 17 25,0%
  • Ολοι, για να γίνει κυριολεκτικά το forum μπουρδέλο!

    Ψήφοι: 22 32,4%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    68

Επισκέπτης
To έχουν παραξηλώσει τα κομπλεξικά , αγάμητα, σταφιδιασμένα τρίμπαζα που μπαίνουν εδώ και αφού πλέον το έχουν ξεχυλώσει και γεμίσει πληγές από το δαχτύλιασμα, δε μπορούν άλλο και μην έχοντας πως αλλιώς να τη βγάλουν, βρίσκουν καλή ιδέα να μπουν εδώ να μας σπάσουν κι εμάς λίγο τα @@.

Ζηλεύουν τρομερά που εμείς γαμάμε - και πιτσιλάμε χεχε- συνεχώς και με ποικιλία ενώ αυτές έχουν σαλτάρει από την αγαμία! Τι να λέμε τώρα!

Και δε φτάνει εδώ που μπαίνουν και τρολάρουν μας τη λένε και από πάνω!!!

Οχι και αγαμητες, καλε...καλογαμημενες αυτοδιαφημιζονται....και λογικό ειναι.....1600 θρετ εδω (2-3 ωρες την ημερα παρουσία), άλλες τοσες στο ζοο, αλλες τοσες σε 5-6 αλλα σάιτ...διαβασμα για διδακτορικό, έ, σε μια ημέρα που έχει 40 και οχι 24 ωρες όπως οι δικες μας (ημέρες) σαφως και βρισκουν το χρόνο και (καλο)γαμιούνται με τους παρτενερ τους (ή τον δονητη τους).

(ασχετο) αυτο το έρμο το διδακτορικό θα ήθελα να ήξερα ποιό ΖΩΟΝ το πληρωνει :2funny: και με τι προσδοκόμενες μελλοντικές αποδώσεις....τέσπα...οταν ειπαμε με το καλο παντρευτουν και αρχιζουν να βλέπουν τα ταβάνια στα χοτελς και ο αλλος τους τα δινει στην μάπα, καλο θα ειναι να του διευκρινίζουν οτι ειναι PhD για να αποδίδει (κατα την εξπερμάτωση) το δεοντα σεβασμό... :2funny:
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
Οχι και αγαμητες, καλε...καλογαμημενες αυτοδιαφημιζονται....και λογικό ειναι.....1600 θρετ εδω (2-3 ωρες την ημερα παρουσία), άλλες τοσες στο ζοο, αλλες τοσες σε 5-6 αλλα σάιτ...διαβασμα για διδακτορικό, έ, σε μια ημέρα που έχει 35 και οχι 40 ωρες σαφως και βρισκουν το χρόνο και (καλο)γαμιούνται με τους παρτενερ τους (ή τον δονητη τους).

(ασχετο) αυτο το έρμο το διδακτορικό θα ήθελα να ήξερα ποιό ΖΩΟΝ το πληρωνει :2funny: και με τι προσδοκόμενες μελλοντικές αποδώσεις....τέσπα...οταν ειπαμε με το καλο παντρευτουν και αρχιζουν να βλέπουν τα ταβάνια στα χοτελς και ο αλλος τους τα δινει στην μάπα, καλο θα ειναι να του διευκρινίζουν οτι ειναι PhD για να αποδίδει (κατα την εξπερμάτωση) το δεοντα σεβασμό... :2funny:

Πες τα ρε Ρέιβεν, ν' αγιάσει το στόμα σου!!

Σκέψου τι ψωνάρα (το ελαφρύτερο) ή τι νευρώσεις (το βαρύτερο) πρέπει να κουβαλάει κάποια για να κάθεται σε ένα φόρουμ όπου κάποιοι μουνόδουλοι της δίνουν σημασία και όλοι οι άλλοι της λένε με τον ένα τρόπο ή τον άλλο κάνε μας την χάρη κορίτσι μου και σκάσε!! Κι αυτές εκεί..... Η επιστήμη δεν σηκώνει τα χέρια της. Έχει πολλά να πει, αλλά μόνο επί πληρωμεί!!!!
 

Gamaomanoules

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.125
Κριτικές
1
Like
26
Πόντοι
16
φιλε ναι ειμαστε μαλακες που γυρναμε ολη μερα στα μπουρδελα και για εμας σε αυτο το φορουμ οποιος χασομερης γυρναει φυλης και μαζευει info ειναι πολυτιμος.... και ειναι σεβαστος γιατι αυτο ειναι το σαιτ λεγετε bourdela.com ...... οκ?????
Καπου εχεις μπερδεψει καποια πραγματα φιλε.Καταρχας ποτε δε μιλησα για ελλειψη σεβασμου για μελος του σαιτ.
Οσο για το ποσο πολυτιμες ειναι οι πληροφοριες που αφορουν τις πουτανες σιγα το πραγμα.
Δυσκολο ειναι να παει καποιος τσαρκα στη φυλης?
Χαιρομαι που θεωρεις τους χασομερηδες και τους μαλακες πολυτιμους για το site(τι αλλο θα δουμε ποια μετα τις αποτριχωσεις και τα καλιστεια) :headbang: :headbang:
sorry dude αλλα δε δεχομαι τη λογικη οτι υπακια που κανουν 3ωρες βολτες στα μπουρδελα καθημερινα πρεπει να τα παιρνουμε και σοβαρα.
Πλεον μιλαμε για σοβαρο προβλημα.Για μενα 1 φορα το δεκαημερο ειναι οτι πρεπει για ξεχαρμανιασμα και χωρις ποδογυρο πανω απο μιση ωρα στο να βρεις το ιδανικο μουνι.
Οποιος θελει παιρετερω απο ενα ξεπεταγμα παει στουντιο η βρισκει γκομενα απο το να γυρνοβολαει 3ωρα στα μπουρδελα.
 

Επισκέπτης
Πες τα ρε Ρέιβεν, ν' αγιάσει το στόμα σου!!

Σκέψου τι ψωνάρα (το ελαφρύτερο) ή τι νευρώσεις (το βαρύτερο) πρέπει να κουβαλάει κάποια για να κάθεται σε ένα φόρουμ όπου κάποιοι μουνόδουλοι της δίνουν σημασία και όλοι οι άλλοι της λένε με τον ένα τρόπο ή τον άλλο κάνε μας την χάρη κορίτσι μου και σκάσε!! Κι αυτές εκεί..... Η επιστήμη δεν σηκώνει τα χέρια της. Έχει πολλά να πει, αλλά μόνο επί πληρωμεί!!!!

το οτι αποτελούν αντικειμενο ψυχιατρικής μελέτης ειναι αναμφισβητητο και το πρωτο πραγμα που εθεσα όταν αρχισε η ''κοντρα'' μας. Μαλισυα αρκετοι καναν και αναλυση. Αυτο ειναι ΔΕΔΟΜΕΝΟ. Ειναι ΑΡΡΩΣΤΕΣ. Κια βαριά. Και εξαιρετικά συγκεκαλυμένα. Έχω ρωτήσει φιλο ψυχολόγο. Εμπαινε 2 μηνες στο σαιτ και παρακολουθούσε. Εχει 3 σκελη (και αναλογη ονοματολογία) η πάθησή τους (δεν τα ενθυμούμαι).

Τεσπα, οσο ειναι εδω, ας τις χλεβάσουμε και ας κοντραριζομαστε. Να κάνουν και κατι χρησιμο. Αν αρπάξουν και καμιά χοντροκομμένη απο κανενα γονηπετή (που ο γιατρός είπε ότι ΣΙΓΟΥΡΑ ΗΔΗ το έχουν κάνει - μιλαμε για στατιστικη ιατρκή, δεν ειμαστε στο κρεβατι τους, μην παρανοησει κανεις και αρχισει μαλακιες -), ακομα καλύτερα.

 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
Οχι και αγαμητες, καλε...καλογαμημενες αυτοδιαφημιζονται....και λογικό ειναι.....1600 θρετ εδω (2-3 ωρες την ημερα παρουσία), άλλες τοσες στο ζοο, αλλες τοσες σε 5-6 αλλα σάιτ...διαβασμα για διδακτορικό, έ, σε μια ημέρα που έχει 40 και οχι 24 ωρες όπως οι δικες μας (ημέρες) σαφως και βρισκουν το χρόνο και (καλο)γαμιούνται με τους παρτενερ τους (ή τον δονητη τους).

(ασχετο) αυτο το έρμο το διδακτορικό θα ήθελα να ήξερα ποιό ΖΩΟΝ το πληρωνει :2funny: και με τι προσδοκόμενες μελλοντικές αποδώσεις....τέσπα...οταν ειπαμε με το καλο παντρευτουν και αρχιζουν να βλέπουν τα ταβάνια στα χοτελς και ο αλλος τους τα δινει στην μάπα, καλο θα ειναι να του διευκρινίζουν οτι ειναι PhD για να αποδίδει (κατα την εξπερμάτωση) το δεοντα σεβασμό... :2funny:

κάτι άλλο τραγικό.....έχεις παρατηρήσει πως όλοι ανοίγουν σοβαρή κουβέντα με αυτήν την μουνίτσα,απαντούν αμέσως σε ό,τι γράφει,την καλοπιάνουν (ενώ πχ όταν ρωτάει κάτι κάποιος άντρας χρήστης τον αγνοούν)κλπ.... μήπως λιγουρέυονται να την γαμήσουν,τι κατάντια...
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
το οτι αποτελούν αντικειμενο ψυχιατρικής μελέτης ειναι αναμφισβητητο και το πρωτο πραγμα που εθεσα όταν αρχισε η ''κοντρα'' μας. Μαλισυα αρκετοι καναν και αναλυση. Αυτο ειναι ΔΕΔΟΜΕΝΟ. Ειναι ΑΡΡΩΣΤΕΣ. Κια βαριά. Και εξαιρετικά συγκεκαλυμένα. Έχω ρωτήσει φιλο ψυχολόγο. Εμπαινε 2 μηνες στο σαιτ και παρακολουθούσε. Εχει 3 σκελη (και αναλογη ονοματολογία) η πάθησή τους (δεν τα ενθυμούμαι).

Τεσπα, οσο ειναι εδω, ας τις χλεβάσουμε και ας κοντραριζομαστε. Να κάνουν και κατι χρησιμο. Αν αρπάξουν και καμιά χοντροκομμένη απο κανενα γονηπετή (που ο γιατρός είπε ότι ΣΙΓΟΥΡΑ ΗΔΗ το έχουν κάνει), ακομα καλύτερα.

Καλύτερα να μην λες αν θυμάσαι. Οι ψυχαναλυτές είναι σαν τις πουτάνες. Μόνο με λεφτά τις δίνουν τις γνώσεις. Ας πληρώσουν λοιπόν. Τζάμπα δεν γίνεται τίποτα!!!

Πόσο δίκιο έχει στο ΣΙΓΟΥΡΑ ΗΔΗ!!! (δεν έχω ενδείξεις ή αποδείξεις, απλή υπόθεση εργασίας κάνω). Συνάγεται αβίαστα!!
 

Επισκέπτης
κάτι άλλο τραγικό.....έχεις παρατηρήσει πως όλοι ανοίγουν σοβαρή κουβέντα με αυτήν την μουνίτσα,απαντούν αμέσως σε ό,τι γράφει,την καλοπιάνουν (ενώ πχ όταν ρωτάει κάτι κάποιος άντρας χρήστης τον αγνοούν)κλπ.... μήπως λιγουρέυονται να την γαμήσουν,τι κατάντια...

Σαφως και το έχω. ΚΑΤΑΝΤΙΑ, όπως τό ειπες...εγω το λέω losers...(με ενα ο, είχε δικαιο ένας φιλος). Ειναι δε αυτοι και ο λογος που συνεχιζουν να βρισκονται εδω (μια και υπάρχει ανταπόκριση στην αρρωστια τους) και κλείνουν καθε μερα τα ξημερωματα τον υπολογιστη τους ικανοποιημένες (πρίν πανε να διαβασουν για το διδακτορικό και γαμηθουν ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑΑΑΑΑ (χορτασμένες, γαρ) με τον φιλο τους :2funny:
 

Επισκέπτης
Καπου εχεις μπερδεψει καποια πραγματα φιλε.Καταρχας ποτε δε μιλησα για ελλειψη σεβασμου για μελος του σαιτ.
Οσο για το ποσο πολυτιμες ειναι οι πληροφοριες που αφορουν τις πουτανες σιγα το πραγμα.
Δυσκολο ειναι να παει καποιος τσαρκα στη φυλης?
Χαιρομαι που θεωρεις τους χασομερηδες και τους μαλακες πολυτιμους για το site(τι αλλο θα δουμε ποια μετα τις αποτριχωσεις και τα καλιστεια) :headbang: :headbang:
sorry dude αλλα δε δεχομαι τη λογικη οτι υπακια που κανουν 3ωρες βολτες στα μπουρδελα καθημερινα πρεπει να τα παιρνουμε και σοβαρα.
Πλεον μιλαμε για σοβαρο προβλημα.Για μενα 1 φορα το δεκαημερο ειναι οτι πρεπει για ξεχαρμανιασμα και χωρις ποδογυρο πανω απο μιση ωρα στο να βρεις το ιδανικο μουνι.
Οποιος θελει παιρετερω απο ενα ξεπεταγμα παει στουντιο η βρισκει γκομενα απο το να γυρνοβολαει 3ωρα στα μπουρδελα.
1ον ειναι προφανες πως οι χαρακτηρισμοι μου ηταν υπερβολικοι!!!!
2ον φιλε τα τυπακια που κανουν 3ωρες τσαρκες οταν σου μιλησουν για πολιτικη, μην τα παρεις στα σοβαρα... αλλα οταν αυτα τα τυπακια εμενα με γλυτωνουν απο πολυ ψαξιμο ναι ρε φιλε τα εκτιμω γιατι αν δεν ηταν τα τυπακια αυτα, θα ημουν σαν εσενα που νομιζω οτι γαμαω στα μπουρδελα κανω 5 λεπτα βολτα και μπαινω οπου να 'ναι.... για αυτο εγω οταν κατεβω φυλης ξερω απο πριν ποια θα γαμησω.... ελεως αν δεν υπαρχουν τετοια τυπακια τοτε το σαιτ δεν εχει νοημα.... φτασαμε στο σημειο να βριζουμε τα παιδια που ενημερωνουν το σαιτ......
3ον
Οσο για το ποσο πολυτιμες ειναι οι πληροφοριες που αφορουν τις πουτανες σιγα το πραγμα.
το ακουσαμε και αυτο... καλα ρε παιδια μονο εγω τα παιρνω οταν ακουω τετοια και βλεπω την καταντια του σαιτ???????? δηλαδη ρε φιλαρακι ΓΙΑΤΙ μπαινεις στο σαιτ????
γιατι σε μπουρδελα μπαινεις οπου να 'ναι, οι πληροφοριες του σαιτ ειναι στ'αρχιδια σου.... τοτε τι κανεις εδω??????
4ον παιδια η νεα γενια χρηστων του σαιτ που δεν εχει παρακολουθησει την καλη εποχη ολοι σπαμαρουν,σνομπαρουν τα μπουρδελα, και γραφουν ασχετα.....
ΡΕ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΜΑΣ ΑΡΕΣΟΥΝ ΤΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ,ΣΤΡΙΠ,ΣΤΟΥΝΤΙΟ,CT κτλ οποιον δεν τον ενδιαφερουν τοτε ας μην ξαναμπει στο σαιτ δεν εχει λογο... αν ειναι ρε φιλε Gamaomanoules να μην σε νοιαζουν οι πληροφοριες τι μπαινεις να σπαμαρεις κανοντας 100 ποστ λεγοντας οτι δεν πρεπει οι αλλοι να ξυριζουν τ'αρχιδια τους???? αντε πια γιατι το σαιτ δεν φθινει το σαιτ εχει παρακμασει και ειναι ενα βημα πριν παψει να με ενδιαφερει εντελως γιατι εγω θελω πουτανες οχι παρεα να λεω μαλακιες στο νετ........
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66
ωστε... τιιι λες ρε παιδι μου (οπου παιδι μου= αγαπημενος ρεηβεν, στουντιαν, κ αλλα λατρεμενα ανωθεν που βαριεμαι να γραψω τα νικ τους).. απορω κ εξισταμαι... συμβαινουν κ τετοια πραγματα? oh mon dieu...

To έχουν παραξηλώσει τα κομπλεξικά , αγάμητα, σταφιδιασμένα τρίμπαζα που μπαίνουν εδώ και αφού πλέον το έχουν ξεχυλώσει και γεμίσει πληγές από το δαχτύλιασμα, δε μπορούν άλλο και μην έχοντας πως αλλιώς να τη βγάλουν, βρίσκουν καλή ιδέα να μπουν εδώ να μας σπάσουν κι εμάς λίγο τα @@.

Ζηλεύουν τρομερά που εμείς γαμάμε - και πιτσιλάμε χεχε- συνεχώς και με ποικιλία ενώ αυτές έχουν σαλτάρει από την αγαμία! Τι να λέμε τώρα!

Και δε φτάνει εδώ που μπαίνουν και τρολάρουν μας τη λένε και από πάνω!!!

πραγματι... αλλα περιμενουυμε εναγωνιως... να περασουν 13 χρονια.. τοτε που θα κανει τη τιμη κ σε εμας ο ρεηβεν εξπιριανς να μας κατσει.. να μας κανει να νιωσουμε γυναικες...

παντως μεχρι πριν λιγες μερες.. ενιωθα ενα ανεμελο 25χρονο με λουκ 20χρονου.. πλεον (κ μετα απ αυτα που διαβασα κ σημερα) νιωθω σαν μια 25χρονη μεγαλοκοπελα... αγαμητη... σταφιδιασμενη... αρρωστη.. προβληματικη... ζηλιαρα... τριμπαζο... με λουκ 35αρας κ με συμπεριφορα 40αρας... (κ σιγουρα ξεχναω κ καποια... αλλα... ου γαρ ερχεται μονον...)

αυτο ειναι που λενε οτι η ζωη σου μπορει να αλλαξει απ τη μια στιγμη στην αλλη?


αχ ωραια ηταν κ σημερα... αλλα με καλει το fairy το οποιο κ συμφερει... :cheesy:
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Σωστός φίλε Achro...πολύ σωστός...100% όπως τα λές...και εγώ δεν έχω χρόνο να ψάχνω και ούτε είμαι από τους τακτικούς πελάτες σε μπουρδέλα για να έχω διαρκή επαφή με το θέμα....μπαίνω εδώ,βλέπω τί παίζει και πάω καρφί σε 1 μπουρδέλο,στούντιο.....και κάνω και τον χαβαλέ μου...ως εκεί...ενώ κάποιοι που δεν καταλαβαίνουν από χαβαλέ πάνε για να...ξεράσουν.Φυσικά και δεν ψάχνει κανείς γκόμενα από εδώ μέσα...εδώ δεν ψάχνουμε από άλλα site...σε αυτό εδώ θα ψάχνουμε που το 99% είναι άνδρες?Αλλά φίλε το χαβαλέ δεν το αποκτάς...είναι έμφυτο..... :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
 

ronj

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2005
Μηνύματα
41
Like
2
Πόντοι
0
Μια ερώτηση προς τις κοπέλες... όταν διαβάζετε τις περιπέτειες μας, τις ιστορίες που ποστάρουμε , μουσκεύετε το κυλοτάκι σας? Στάζετε?
Real talk , πραγματικές απαντήσεις παρακαλώ.
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66
εγω δεν τις διαβαζω
δεν ξερω οι αλλες...

ποδολαγνεεε ουουυυυυυυυ... :P
 

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
Studian, Raven κυκλοφορησε το βιβλιο που γραψατε με τον κομη Vronsky? Απο Ποιο εκδοτικο οικο?
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66
για μεγαλοκοπελα μια χαρα ειμαι... στεκω ακομη στα ποδια μου
αλλα εχω να παω στη κουζινα μου κ κακως καθομαι εδω περα
οποτε adieu  :)
 

vasm

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
377
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
1
ουφ ρε παιδιά σας διαβάζω και αναρωτιέμαι... γιατί τόσος χαμός, γιατί τέτοια αντιπαράθεση;; Ε και τι έγινε αν κάποιος-κάποιες γράφουν βλακείες; (ο γραφών δεν εξαιρείται) Ένα φόρουμ είναι και τίποτα παραπάνω. Έχουμε πολύ πιο σημαντικά πράγματα να ασχοληθούμε από το να καθόμαστε να μετράμε πόσα ποστς κάνει ο/η τάδε και αν έχουν σχέση με τη θεματολογία του φόρουμ. Στο στρατό είμαστε για να  καθόμαστε να μετράμε αστέρια;;;;

Πάντως δεν διαφωνώ, κάποτε όντως ήταν ένα εργαλείο αναζήτησης πληροφοριών και ένα εικονικό αντρικό καφενείο, πλέον είναι ένα φόρουμ γενικής θεματολογίας με αρκετό «αντρικό» περιεχόμενο. Όποιος διαφωνεί ή δεν του αρέσει η εξέλιξη του αποχωρεί ή απλά μειώνει την συμμετοχή του. Ό πρώτος θα ναι ή ο τελευταίος;
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
vasmav όλα τα λεφτά η κινούμενη φωτό που έχεις βάλει στο προφίλ....για εμένα η καλύτερη σε αυτό το site.... :2funny: :2funny: :2funny:
 

CONSTANTLY

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
255
Like
0
Πόντοι
1
ε φυσικα φθινει...οταν βαζεται θεματα με τιτλο "απριλιανη επανασταση" λογικο ειναι.ντροπη!!!να υπαρχουνε ανθρωποι που την χουντα να την λενε επανασταση μετα απο 40 χρονια,ντροπη και παλι.
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
vasmav όλα τα λεφτά η κινούμενη φωτό που έχεις βάλει στο προφίλ....για εμένα η καλύτερη σε αυτό το site.... :2funny: :2funny: :2funny:

Συμφωνώ και επαυξάνω!!!! Α ρε θεέ τι φτιάχνεις!!! Πως ξαναγυρνάει στη θέση του το άτιμο!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom