Νέα

Tο site φθίνει; (έχοντας περάσει τα 1 εκ post όμως!)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pixis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 75K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Ποιος απο τους παρακατω Μods ειναι ο πιο αντιπαθης και πρεπει να φυγει;

  • chevalier fidel

    Ψήφοι: 17 25,0%
  • solitonios

    Ψήφοι: 5 7,4%
  • sonyp 900

    Ψήφοι: 6 8,8%
  • tipos

    Ψήφοι: 8 11,8%
  • andreoug

    Ψήφοι: 9 13,2%
  • stavros51

    Ψήφοι: 7 10,3%
  • duracell

    Ψήφοι: 7 10,3%
  • pitsilistis

    Ψήφοι: 11 16,2%
  • zero tolerance

    Ψήφοι: 11 16,2%
  • Κανένας, την δουλειά τους προσπαθούν να κάνουν...

    Ψήφοι: 17 25,0%
  • Ολοι, για να γίνει κυριολεκτικά το forum μπουρδέλο!

    Ψήφοι: 22 32,4%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    68

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.250
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
Συναγωνιστες ειμαστε το καλυτερο σαιτ και σε οποιον αρεσει εχουμε καταφερει να ειμαστε θεσμος. Παλαιοτερα οταν ανεφερα το σαιτ στην δουλεια μου με περναγαν για γραφικο τωρα ομως παρα πολλοι μπαινουν μεσα εχουν γινει μελη και γουσταρουν για αυτο. Λοιπον :thumbsup: παιδια  συνεχιστε την γαματη δουλεια που κανετε συγχαρητηρια :thumbsup: :thumbsup:

Φίλε μου, εάν ψάξεις και βρεις ένα τόπικ που
λέει "δείτε τι λένε για μας", θα δεις τι λένε για μας κάποιοι!! Είμαι σίγουρος πως σχεδόν οι περισσότεροι από αυτούς και όσοι άλλοι λένε μαλακίες του στυλ, τα λιγούρια έχουν σελίδα και λοιπές παπαριές και κοροϊδεύουν εμάς, όχι μόνο διαβάζουν το φόρουμ, αλλά μη σου πω πως έχουν πάει και σε κάνα "σπίτι"!!
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Παιδιά καλησπέρα, δεν έχω φτάσει να διαβάσω [size=12pt]μέχρι το τέλος του forum...[/size]

Πού είναι το τέλος του forum, ρε παιδιά; Αναρωτιέμαι, αν ξεκίνησα να το διαβάζω από την αρχή του :boobies:


Φίλε μου, εάν ψάξεις και βρεις ένα τόπικ που
λέει "δείτε τι λένε για μας", θα δεις τι λένε για μας κάποιοι!! Είμαι σίγουρος πως σχεδόν οι περισσότεροι από αυτούς και όσοι άλλοι λένε μαλακίες του στυλ, τα λιγούρια έχουν σελίδα και λοιπές παπαριές και κοροϊδεύουν εμάς, όχι μόνο διαβάζουν το φόρουμ, αλλά μη σου πω πως έχουν πάει και σε κάνα "σπίτι"!!

Οι περισσότεροι είναι δυνάμει "κοκκινιστοί", Heelover!!!
Τί περιμένεις να πουν τύποι που περιμένουν να ρίξουν γκόμενα γλύφοντας την, έχεις διαβάσει τα forum τους;
 

Mpihter

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2007
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Εγω πρωτον θα συμφωνησω με τη φθινουσα πορεια του σαιτ...Επισης μου κανε ιασχημη εντυπωση,οταν καποιος ζηταει αμεση πληροφορηση(θεματα υγειας)και μπαινει ο καθε χαβαλες και κανει χαβαλε.Γνωμη μου ειναι οπως και σε αλαλ σαιτ,σε συγκεκριμενα ποστ να μην γινεται χαβαλες παρα μονο σοβαρες προτασεις.Η ιδεα του να μπαναρετε κοσμο τι σας λεει;;;Καλο επισης θα ειναι,οταν ανοιγει ενα θεμα,να καταληγει καπου.Πχ ο αλλος νομιζε οτι η κοπελα του ειναι εγγυος.Στειλε ρε κουμπαρε ενα μηνυμα και πες τι εγινε!!!!!Ας τα λαβετε υποψην!!!
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Εγω πρωτον θα συμφωνησω με τη φθινουσα πορεια του σαιτ...


εχεις κανει εγγραφη στις 24/09/2007,εχεις κανει 10 ποστ και θελεις να εχεις και γνωμη για την πορεια του σαιτ...δικαιωμα σου  αλλα επετρεψε μου να μην σε παιρνω στα σοβαρα.

φιλικα παντα
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Σημερα κατα τις τεσσερις δεν ανοιγαν οι σελιδες
 

Mpihter

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2007
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
εχεις κανει εγγραφη στις 24/09/2007,εχεις κανει 10 ποστ και θελεις να εχεις και γνωμη για την πορεια του σαιτ...δικαιωμα σου  αλλα επετρεψε μου να μην σε παιρνω στα σοβαρα.

φιλικα παντα

Παρακολουθω εδω και καιρο φιλε...Και πες μου εσυ εμπειρε φιλε μου αν εχω αδικο για τα επιχειρηματα..
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Παρακολουθω εδω και καιρο φιλε...Και πες μου εσυ εμπειρε φιλε μου αν εχω αδικο για τα επιχειρηματα..

μπαν εχουν γινει ...και αρκετα...
τα υπολοιπα που λες ειναι ανεφαρμοστα
δεν γινεται να μπουν τοσο ειδικοι κανονες...το που θα παει ενα θρεντ και αν θα γινει και λιγος χαβαλες μεσα δεν ελεγχεται και δεν ρυθμιζεται με τιποτα αρα ειναι ανουσιο να το συζηταμε.

 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Μιας και τελευταία έχει κάπως ξεφύγει η κατάσταση σκεφτείτε να βάλετε κάποια συνδρομή.
Δεν είναι απαραίτητο να είναι ενα μεγάλο ποσό απλά κάτι να υπάρχει για να εμποδίζει κλώνους και πιτσιρικαρία που ανοίγει 150 θρέντ ανα λεπτό.
Τρόποι πλέον υπάρχουν για να κρατηθεί και η ανωνυμία μας αλλά και να κάνουμε κάτι για αυτή τη σελίδα που τόσο μας αρέσει.
Ρωτήστε και εμάς που ασχολούμαστε με το Travian  ;) ;) ;)
 

Arion1955®

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.186
Like
0
Πόντοι
16
απλά θα έπρεπε το site να αποτελείτε από 2 η 3 κομμάτια πρόσβασης και ανάλογα με την παλαιότητα του μέλους να υπάρχει και πρόσβαση δηλαδή ένα πολύ νέο μέλος να μπαίνει στην πρώτη πρόσβαση κάτι σαν δόκιμο και μετά άλλες μια η δυο κατηγορίες ανάλογα με την παλαιότητα του μέλους...

όταν ένα μέλος βρίσει η γενικά παρεκτραπεί να τρώει οριστική διαγραφή και αν μπαίνει πάλι με το ίδιο ακάουντ η φυσικά καινούργιο ακάουντ να αρχίζει πάλι από μηδέν μηνύματα.....
 

ereunitikos

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
707
Like
0
Πόντοι
6
απλά θα έπρεπε το site να αποτελείτε από 2 η 3 κομμάτια πρόσβασης και ανάλογα με την παλαιότητα του μέλους να υπάρχει και πρόσβαση δηλαδή ένα πολύ νέο μέλος να μπαίνει στην πρώτη πρόσβαση κάτι σαν δόκιμο και μετά άλλες μια η δυο κατηγορίες ανάλογα με την παλαιότητα του μέλους...

όταν ένα μέλος βρίσει η γενικά παρεκτραπεί να τρώει οριστική διαγραφή και αν μπαίνει πάλι με το ίδιο ακάουντ η φυσικά καινούργιο ακάουντ να αρχίζει πάλι από μηδέν μηνύματα.....
Σιγα μην δινουμε και πανελληνιες ρε αριωνα για να μπουμε στο bourdela!!!
Εξαλλου και αυτο να κανουν σου εχω εναν πολυ ευκολα τροπο.Μολις γινει αυτο οι spammers θα κανουν 20 accounts θα τα αφησουν και θα ποσταρουν που και που.Μολις αποχτησουν προσβαση level 3 θα αρχισουνε το spam.Μην σου πω ακομα καλυτερα καποιος καυλωμενοσ μπορει να κανει 4-5 accounts την ημερα και σε 2 μηνες να τα κανει πουτανα :P
 

Arion1955®

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.186
Like
0
Πόντοι
16
Σιγα μην δινουμε και πανελληνιες ρε αριωνα για να μπουμε στο bourdela!!!
Εξαλλου και αυτο να κανουν σου εχω εναν πολυ ευκολα τροπο.Μολις γινει αυτο οι spammers θα κανουν 20 accounts θα τα αφησουν και θα ποσταρουν που και που.Μολις αποχτησουν προσβαση level 3 θα αρχισουνε το spam.Μην σου πω ακομα καλυτερα καποιος καυλωμενοσ μπορει να κανει 4-5 accounts την ημερα και σε 2 μηνες να τα κανει πουτανα :P
δηλαδή θα περιμένουν έναν χρόνο δεν ξέρω πόσο για να κάνουν ένα πόστ να βρίσουν και μετά πάλι από την αρχή?
 

ereunitikos

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
707
Like
0
Πόντοι
6
δηλαδή θα περιμένουν έναν χρόνο δεν ξέρω πόσο για να κάνουν ένα πόστ να βρίσουν και μετά πάλι από την αρχή?

1 χρονο?Ετσι μαλιστα.Δηλαδη και ο καθε κακομοιρης που μπαινει λιγους μηνες και θελει να εχει προσβαση παντου θα πρεπει να περιμενει 1 χρονο?Πολυ καλη ιδεα αλλα θα αδειασει το site θα μεινουν μονο οσοι μπαινουν απο την βιομηχανικη επανασταση....
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
21
Πόντοι
66
εχεις κανει εγγραφη στις 24/09/2007,εχεις κανει 10 ποστ και θελεις να εχεις και γνωμη για την πορεια του σαιτ...δικαιωμα σου  αλλα επετρεψε μου να μην σε παιρνω στα σοβαρα.

φιλικα παντα
και τι εγινε??
που ξερεις ποσο καιρο πριν παρακολουθει το site??
επειδη εγινε προσφατα μελος?
δηλ εσυ κοιτας την ημερομηνια εγγραφης και τα αστερακια διπλα στο ονομα για να απαντησεις σε καποιον σοβαρα?

φιλικα!
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
21
Πόντοι
66
1 χρονο?Ετσι μαλιστα.Δηλαδη και ο καθε κακομοιρης που μπαινει λιγους μηνες και θελει να εχει προσβαση παντου θα πρεπει να περιμενει 1 χρονο?Πολυ καλη ιδεα αλλα θα αδειασει το site θα μεινουν μονο οσοι μπαινουν απο την βιομηχανικη επανασταση....
ακριβως!
αυτο που λες Αριωνα δεν ειναι εφικτο!!
θα βαριεται ο κοσμος και θα φευγει!!
και στο κατω κατω της γραφης πολα ατομα εδω μεσα δεν καθονται και ολη μερα πισω απο ενα pc για να κανουνε 45.000 post?εχουνε και αλλα πραγματα στην ζωη τους! δεν ειναι μονο το bourdela.com
 

ereunitikos

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
707
Like
0
Πόντοι
6
24/09/2007 λιγο ειναι?Σχεδον 1 χρονο εχει κλεισει το παλικαρι....Και μπορει να μην ποσταρει αλλα μπορει να μπαινει για να ενημερωνετε.Δεν ειναι αναγκη να εχεις 100.000 ποστς για να "μετρας".Εξαλλου αυτο ειναι το μονο ευκολο.Μπορω να ανεβασω τα ποστς μου σε ενα μηνα στις 2000 τι εχει να λεει μετα?
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
21
Πόντοι
66
ακριβως!!
πολοι κοιτανε και την παλαιοτητα καποιου εδω μεσα!!
μεγα λαθος!!
ποτε δεν μπορεις να ξερεις ποιος κρυβεται πισω απο ενα ακαουντ! και τι πληροφοριες μπορει να δωσει!
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
24/09/2007 λιγο ειναι?Σχεδον 1 χρονο εχει κλεισει το παλικαρι....Και μπορει να μην ποσταρει αλλα μπορει να μπαινει για να ενημερωνετε.Δεν ειναι αναγκη να εχεις 100.000 ποστς για να "μετρας".Εξαλλου αυτο ειναι το μονο ευκολο.Μπορω να ανεβασω τα ποστς μου σε ενα μηνα στις 2000 τι εχει να λεει μετα?

Δίκαιο έχεις.  :thumbsup:
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.885
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
λοιπον
μια ωραια ιδεα ειναι ο λογαριασμος να σβηνεται αυτοματα μετα απο α χρονικο διαστημα που θα παραμενει ανανεργος.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom