Νέα

Tο site φθίνει; (έχοντας περάσει τα 1 εκ post όμως!)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pixis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 75K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ποιος απο τους παρακατω Μods ειναι ο πιο αντιπαθης και πρεπει να φυγει;

  • chevalier fidel

    Ψήφοι: 17 25,0%
  • solitonios

    Ψήφοι: 5 7,4%
  • sonyp 900

    Ψήφοι: 6 8,8%
  • tipos

    Ψήφοι: 8 11,8%
  • andreoug

    Ψήφοι: 9 13,2%
  • stavros51

    Ψήφοι: 7 10,3%
  • duracell

    Ψήφοι: 7 10,3%
  • pitsilistis

    Ψήφοι: 11 16,2%
  • zero tolerance

    Ψήφοι: 11 16,2%
  • Κανένας, την δουλειά τους προσπαθούν να κάνουν...

    Ψήφοι: 17 25,0%
  • Ολοι, για να γίνει κυριολεκτικά το forum μπουρδέλο!

    Ψήφοι: 22 32,4%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    68

sxsitegr

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2005
Μηνύματα
900
Like
2
Πόντοι
6
Οσο για το φίλο σου που λεω (και οχι μονο εγω) οτι απολαμβανει ασυλιας εδω μέσα, ας μας απαντησει ο ίδιος, οχι εσυ αντ αυτου.

Ο άλλος που το λέει, δήλωσε τελικά ότι "δίνεται η εντύπωση ότι προστατεύομαι".
Ελπίζω, βάσει της γνώσεως σου των ελληνικών, να καταλαβαίνεις τι σημαίνει.
 

petrospelekanos

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
772
Like
2
Πόντοι
6
Και οσο για τους παλιους και τους καινουργιους εδω μεσα, αν οντως ειμαι ο Hrys, όπως πολλάκις κατέδωσες Fkmenace, μήπως ξέρεις απο πότε είναι μέλος ο εν λόγω κύριος εδώ;
 

petrospelekanos

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
772
Like
2
Πόντοι
6
Ο άλλος που το λέει, δήλωσε τελικά ότι "δίνεται η εντύπωση ότι προστατεύομαι".
Ελπίζω, βάσει της γνώσεως σου των ελληνικών, να καταλαβαίνεις τι σημαίνει.

Όχι, δεν καταλαβαίνω. Μπορεις να μου το εξηγησεις σε απλα ελληνικα;
 

fkmenace

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
647
Like
14
Πόντοι
6
Σαφώς και είπα το εξής :

αναφερόμενος εμμέσως στον Θεόφιλο, και αυτό περί "χρηματοδότη μάνας"

Εσύ από πάνω από το ποστ αυτό αρνιόσουν ότι είσαι ο Θεόφιλος και έλεγες ότι το ποιος και τί είμαι είναι θέμα των μοντς (αλήθεια, τελικά να κάνουν τη δουλειά τους ή όχι??) και όχι δικό μου, και να μην ασχολούμαι.

Και τώρα παραδέχεσαι ότι είσαι ο Θεόφιλος.

Μήπως κάποιος άλλος πρέπει να ακολουθήσει μια πιο αντρίκια στρατηγική και όχι να γράφει ό,τι τον συμφέρει ανάλογα με την περίσταση, και να θυμάται ό,τι πιστεύει ότι μπορεί να τον βοηθήσει ενώ πνίγεται?
 

stunt

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.136
Like
4
Πόντοι
16
Θεοφιλε η κοινωνια οφειλε....
 

petrospelekanos

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
772
Like
2
Πόντοι
6
Σαφώς και είπα το εξής :

αναφερόμενος εμμέσως στον Θεόφιλο, και αυτό περί "χρηματοδότη μάνας"

Εσύ από πάνω από το ποστ αυτό αρνιόσουν ότι είσαι ο Θεόφιλος και έλεγες ότι το ποιος και τί είμαι είναι θέμα των μοντς (αλήθεια, τελικά να κάνουν τη δουλειά τους ή όχι??) και όχι δικό μου, και να μην ασχολούμαι.

Και τώρα παραδέχεσαι ότι είσαι ο Θεόφιλος.

Μήπως κάποιος άλλος πρέπει να ακολουθήσει μια πιο αντρίκια στρατηγική και όχι να γράφει ό,τι τον συμφέρει ανάλογα με την περίσταση, και να θυμάται ό,τι πιστεύει ότι μπορεί να τον βοηθήσει ενώ πνίγεται?

Βρε άστα αυτά! Με είπες καριόλη η όχι; Και επιμένεις να το λες;
 

petrospelekanos

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
772
Like
2
Πόντοι
6

Sincity

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
820
Like
6
Πόντοι
6
Ο άλλος που το λέει, δήλωσε τελικά ότι "δίνεται η εντύπωση ότι προστατεύομαι".
Ελπίζω, βάσει της γνώσεως σου των ελληνικών, να καταλαβαίνεις τι σημαίνει.

Πιστεύεις ειλικρινά ότι ένα γενικό σχόλιο αναφερόταν σε σένα προσωπικά; Έχεις την εντύπωση ότι όλοι ασχολούνται με σένα;

Είσαι μεγάλο ψώνιο τελικά.

Ο εξυπνάκιας θυρωρός της πολυκατοικίας που πετάγεται μόνο και μόνο για να πει κάτι, για να δικαιολογήσει την παρουσία του.

Δεν καταλαβαίνω γιατί ασχολείσαι με άτομα που δε μπορείς να αντιμετωπίσεις. Ακόμα και όταν αποφασίσουν να μην ασχοληθουν μαζί σου, εσύ συνεχίζεις προσπαθώντας να τραβήξεις την προσοχή τους.

Μήπως έπρεπε να ασχοληθείς με το τραγούδι τελικά;

Ελπίζω να μην απαντήσεις με ολοσέλιδο ποστ.

Καλύτερα να απαντήσεις με μια χρυσάργεια ατάκα. Εκεί σε παραδέχομαι. Στο άλλο είσαι απλά αποδεκτός.
 

petrospelekanos

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
772
Like
2
Πόντοι
6
Εσυ αναλωνοσουνα παντως φιλε μου stunt σε αντιπαραθεσεις, τωρα ολα μελι γαλα;
 

petrospelekanos

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
772
Like
2
Πόντοι
6
Λοιπον, ειμαι η δεν ειμαι καριολης fkmenace; Καταπιες τη γλωσσα σου η φοβασαι το αρθρο 5, που για αλλους ισχυει και για αλλους οχι;
 

sxsitegr

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2005
Μηνύματα
900
Like
2
Πόντοι
6
Ρε hrys/theofile/petropelekane, δεν καταλαβαίνω τι προσπαθείς να αποδείξεις.Ότι άδικα έφαγες ban;

Το να βρίζει κάποιος μάνες, ανεξαρτήτως ποιανού, είναι κατά την άποψη μου κατάπτυστη συμπεριφορά, και πρέπει να τιμωρείται. Νομίζω ότι και οι περισσότεροι άλλοι έτσι πιστεύουν.

Τώρα το να μας λες ότι "και άλλοι το κάνανε και δεν τιμωρήθηκαν", το θεωρώ αστείο γιατί δεν αναιρεί το δικό σου φταίξιμο. Ίσα, ίσα, ρουφιανιά είναι εκ μέρους σου (όπως εσύ και όλος ο κόσμος την εννοεί), γιατί το πιο πιθανό είναι να καταφέρεις να φάνε ban και αυτοί.

Συμψηφιστικές τακτικές του στυλ "με έβρισε και τον έβρισα" ή "με προκάλεσε και τον έβρισα" επίσης είναι αστείες... Γιατί και πάλι, ούτε μικρά παιδιά είμαστε να παρασυρόμαστε από τους άλλους, ούτε φυσικά μπορεί κάποιος να βρίζει μάνες επειδή τον έβρισε κάποιος ή τον προκάλεσε.

Προσωπικά δεν σου έχω βρίσει την μάνα ποτέ. Δεν με ενδιαφέρει η γυναίκα.
 

fkmenace

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
647
Like
14
Πόντοι
6
Εσύ άστα αυτά. Τα πράγματα είναι καθαρά και ξάστερα. Η συμπεριφορά μου ήταν παραπάνω από τίμια, και ό,τι είχα να πω το είπα. Σειρά σου


Και έχεις πολλά να εξηγήσεις για αυτά που έγραψες. Για αυτό σε ό,τι αφορά αντρίκιες συμπεριφορές, ξεκίνα από το να ξεκαθαρίσεις τις δικές σου.

Αυτά. ʼντε γεια, έχω πιο σοβαρά πράγματα να κάνω από το να ασχολούμαι με ασόβαρα θέματα και ανθρώπους
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
παιδια για χαλαρωστε λιγο με τα βρισιδια και τις αντεκλησεις γιατι δεν εχει κανεις κατι να κερδισει απο αυτο........παψτε επιτελους να λογομαχειτε...οι μεν και οι δε......και οτιδηποτε και να σας λενε μην τσιμπατε σαν τα κοροιδα ολοι.....λες και γνωριζεστε κανετε......σαν μωρα παιδια που το παιζετε τσαμπουκαδες στα παρκακια χτυπωντας μαζικα ενα παιδακι αβοηθητο...αντε μπραβο...σχολαστε το αυτο το thread .....προς τον alexx η παρακληση μου
 

petrospelekanos

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
772
Like
2
Πόντοι
6
Ρε hrys/theofile/petropelekane, δεν καταλαβαίνω τι προσπαθείς να αποδείξεις.Ότι άδικα έφαγες ban;

Το να βρίζει κάποιος μάνες, ανεξαρτήτως ποιανού, είναι κατά την άποψη μου κατάπτυστη συμπεριφορά, και πρέπει να τιμωρείται. Νομίζω ότι και οι περισσότεροι άλλοι έτσι πιστεύουν.

Τώρα το να μας λες ότι "και άλλοι το κάνανε και δεν τιμωρήθηκαν", το θεωρώ αστείο γιατί δεν αναιρεί το δικό σου φταίξιμο. Ίσα, ίσα, ρουφιανιά είναι εκ μέρους σου (όπως εσύ και όλος ο κόσμος την εννοεί), γιατί το πιο πιθανό είναι να καταφέρεις να φάνε ban και αυτοί.

Συμψηφιστικές τακτικές του στυλ "με έβρισε και τον έβρισα" ή "με προκάλεσε και τον έβρισα" επίσης είναι αστείες... Γιατί και πάλι, ούτε μικρά παιδιά είμαστε να παρασυρόμαστε από τους άλλους, ούτε φυσικά μπορεί κάποιος να βρίζει μάνες επειδή τον έβρισε κάποιος ή τον προκάλεσε.

Προσωπικά δεν σου έχω βρίσει την μάνα ποτέ. Δεν με ενδιαφέρει η γυναίκα.

Ουτε η δικη σου μανα με ενδιαφερει η γυναικα, κατα την εκφραση σου. Και αν λες οτι στην εβρισα, τι ακριβως ειπα γι αυτην; Γιατι κανενας δεν μπαινει στον κοπο να μας πει επιτελους;
Ο φιλος σου ο fkmenace με αποκαλεσε καριολη. Αυτο ειναι συμφωνο με τους κανονες του σαϊτ η οχι;
 

petrospelekanos

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
772
Like
2
Πόντοι
6
Οχι ρε παιδια, δεν θα ηρεμησω. Ο  Fkmenace με αποκαλσε καριολη και οχι μονο δεν γινεται μπαν, αλλα ουτε καν το ποστ του δεν σβηστηκε. Αντιθετως, σβηστηκαν περι τα 15 -ουδολως υβριστικα- δικα μου, σημερα μαλιστα. Εχουμε δυο μετρα και δυο σταθμα; Αν ειναι ετσι, πειτε το επιτελους!
 

sxsitegr

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2005
Μηνύματα
900
Like
2
Πόντοι
6
Πιστεύεις ειλικρινά ότι ένα γενικό σχόλιο αναφερόταν σε σένα προσωπικά; Έχεις την εντύπωση ότι όλοι ασχολούνται με σένα;

Είσαι μεγάλο ψώνιο τελικά.

Sin μην προσπαθείς να μου γυρίσεις αυτά που σου είπα. Πολύ αργά...

Και μην νομίζεις ότι δεν καταλαβαίνουν οι άλλοι σε ποιόν αναφέρεσαι.
Πρώτον γιατί βγαίνεις και www.bourdela.com/component/option,com_smf/Itemid,168/topic,3469.msg60386#msg60386]ψεύτης[/url],
Δεύτερον γιατί ο hrys δεν μπορεί να σκεφτεί κάτι τέτοιο μόνος του...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom