Νέα

Tο site φθίνει; (έχοντας περάσει τα 1 εκ post όμως!)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pixis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 75K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ποιος απο τους παρακατω Μods ειναι ο πιο αντιπαθης και πρεπει να φυγει;

  • chevalier fidel

    Ψήφοι: 17 25,0%
  • solitonios

    Ψήφοι: 5 7,4%
  • sonyp 900

    Ψήφοι: 6 8,8%
  • tipos

    Ψήφοι: 8 11,8%
  • andreoug

    Ψήφοι: 9 13,2%
  • stavros51

    Ψήφοι: 7 10,3%
  • duracell

    Ψήφοι: 7 10,3%
  • pitsilistis

    Ψήφοι: 11 16,2%
  • zero tolerance

    Ψήφοι: 11 16,2%
  • Κανένας, την δουλειά τους προσπαθούν να κάνουν...

    Ψήφοι: 17 25,0%
  • Ολοι, για να γίνει κυριολεκτικά το forum μπουρδέλο!

    Ψήφοι: 22 32,4%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    68

petrospelekanos

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
772
Like
2
Πόντοι
6
Αν βεβαια ημουνα κολλητος με κανεναν Μοντ και του κλαιγομουνα σε pm, το θεμα θα ειχε ληξει και ο υβριστης θα ηταν σπιτι του. Κανω λαθος;
 

Επισκέπτης
Έχει μεγάλο γέλιο το σκηνικό. Κάνω κάθε πέντε λεπτά refresh και έχει από 10 καινούρια post. Μια χαρά είναι για να περάσει η ώρα στο γραφείο σήμερα που βαριέμαι...
 

fkmenace

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
647
Like
14
Πόντοι
6
Μην κλαις Τσιρίλο. Μπορεί να μην έχεις παπούτσια, έχεις όμως ένα υπέροχο ζευγάρι μπλε σανδάλιααααααααααααα.......
 

stunt

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.136
Like
4
Πόντοι
16
Έχει μεγάλο γέλιο το σκηνικό. Κάνω κάθε πέντε λεπτά refresh και έχει από 10 καινούρια post. Μια χαρά είναι για να περάσει η ώρα στο γραφείο σήμερα που βαριέμαι...

τελικα το site φθινει η χυνει;;;; :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

petrospelekanos

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
772
Like
2
Πόντοι
6
Sin μην προσπαθείς να μου γυρίσεις αυτά που σου είπα. Πολύ αργά...

Και μην νομίζεις ότι δεν καταλαβαίνουν οι άλλοι σε ποιόν αναφέρεσαι.
Πρώτον γιατί βγαίνεις και www.bourdela.com/component/option,com_smf/Itemid,168/topic,3469.msg60386#msg60386]ψεύτης[/url],
Δεύτερον γιατί ο hrys δεν μπορεί να σκεφτεί κάτι τέτοιο μόνος του...

Προσβαλλεις τη νοημοσυνη -πρωην, εστω- μελους,  και μενεις ατιμωρητος. Τι αλλο χρειαζεται για να καταλαβουμε οτι απολαμβανεις ασυδοτης ασυλιας;
 

Επισκέπτης
Επίσης Petros έχω να σου πω ότι να "καρφώνεις" τον fkmenace δεν συνάδει με την ιδεολογία σου. Εσύ δεν είσαι αυτός που καταδικάζει τους ρουφιάνους, ασφαλίτες και δεν ξέρω και εγώ ποιους άλλους;

Έχει καταντήσει βαρετό το να απαιτείς να γίνει ban σε κάποιον επειδή σε αποκάλεσε καριόλη. OK σε είπε τι να κάνουμε τώρα να βάλουμε τα κλάματα;
 

sxsitegr

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2005
Μηνύματα
900
Like
2
Πόντοι
6
Ουτε η δικη σου μανα με ενδιαφερει η γυναικα, κατα την εκφραση σου.

Μίλησα γενικά για μια μάνα κάποιου.
Αλήθεια, αν δεν αναφερόσουν, ούτε στον fk ούτε σε μένα, για ποια μάνα μιλούσες;

Και αν λες οτι στην εβρισα, τι ακριβως ειπα γι αυτην; Γιατι κανενας δεν μπαινει στον κοπο να μας πει επιτελους;

Στα χέρια των mods υπάρχουν όλα τα posts που σβήνονται.
Επίσης, στα απεσταλμένα των mods υπάρχουν και όλα τα προειδοποιητικά μηνύματα που αποστέλλονται σε χρήστες.

Ο φιλος σου ο fkmenace με αποκαλεσε καριολη. Αυτο ειναι συμφωνο με τους κανονες του σαϊτ η οχι;

Ο φίλος σου SinCity με αποκάλεσε νταβατζή.
Είναι αυτό σύμφωνο με τους κανόνες;

Με αποκάλεσες αρχιδάκι. Πως σου φαίνεται αυτό;
 

stunt

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.136
Like
4
Πόντοι
16
bourdelototo:

Ποιος θα μπαναριστει πρωτος το επομενο χρονικο διαστημα:

petrospelekanos...1,20
fk...500
sin...500
logical...5000
sx...no bets please
 

Sincity

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
820
Like
6
Πόντοι
6
sexsitgr θα ήταν προτιμότερο να κρατήσεις τους χαρακτηρισμούς που απευθύνεις σε μένα για τον εαυτό σου και τους φίλους σου.

συνεχίζεις να πιστεύεις ότι ένα γενικό σχόλιο αναφερόταν σε σένα. Ξέρεις πολύ καλά ότι κάτι τέτοιο δε μπορείς να το στηρίξεις πραγματικά.

Τώρα μάλιστα προβάλεις και τη θεωρία της συνομωσίας σε βάρος σου όπου εγώ με τον hrys και τη Φάνη Πάλλη Πετραλιά συνεννοούμαστε πίσω από την πλάτη σου ώστε να σου την πέσουμε.

Χαλάρωσε. Δεν είσαι τόσο σημαντικός.

Χαίρομαι τουλάχιστον που δεν απέκλεισες την καριέρα στο τραγούδι. Έτσι θα εχεις επάνω σου όλους τους προβολείς της δημοσιότητος

Και κάτι άλλο. Δεν επαναξιολογώ τη θέση μου ότι απολαμβάνεις προστασίας.

Και δεν είσαι ο μόνος. Είσαι όμως ο πιο θρασύδειλος και προκλητικός.

Δείγμα του πόσο έχεις αποθρασυνθεί.

Συνέχισε να με αναφέρεις κάθε 2-3 ποσταρίσματά σου. Η ερμηνεία του φαινομένου από ψυχολογική άποψη είναι ενδιαφέρουσα.

ʼκου χρύσαργος...ποιος ξέρει για τι το είπε ο stunt
 

stunt

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.136
Like
4
Πόντοι
16
εισαι αρχιδακι; νταβατζης; ρουφιανος; ασφαλιτης; πηδας παντρεμενες; σου πηδανε τη γυναικα; εισαι αγανακτισμενος απο τις υπηρεσιες των ct?εισαι σε εντεταλμενη υπηρεσια στο bourdela.com??? η κατερινα δεν ειναι οπως στην περιγραψανε; η λολιτα τραυματιστηκε στο βολει; βαρεθηκες τα εξτρα της ποπης; η πατριδα σε χρειαζεται!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

petrospelekanos

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
772
Like
2
Πόντοι
6
Επίσης Petros έχω να σου πω ότι να "καρφώνεις" τον fkmenace δεν συνάδει με την ιδεολογία σου. Εσύ δεν είσαι αυτός που καταδικάζει τους ρουφιάνους, ασφαλίτες και δεν ξέρω και εγώ ποιους άλλους;

Έχει καταντήσει βαρετό το να απαιτείς να γίνει ban σε κάποιον επειδή σε αποκάλεσε καριόλη. OK σε είπε τι να κάνουμε τώρα να βάλουμε τα κλάματα;

Καποιος αλλος εβαλε τα κλαματα, επειδη νομισε οτι κατι ειπα για τη μανα του. Και αφου κλαψουρισε στους μοντς, με μπαναρανε. Εφόσον λοιπον μου το κανανε εμενα, να το κανουν σε ολους αν ειναι δικαιοι! Διαφωνεις;
 

sxsitegr

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2005
Μηνύματα
900
Like
2
Πόντοι
6
Καποιος αλλος εβαλε τα κλαματα, επειδη νομισε οτι κατι ειπα για τη μανα του. Και αφου κλαψουρισε στους μοντς, με μπαναρανε. Εφόσον λοιπον μου το κανανε εμενα, να το κανουν σε ολους αν ειναι δικαιοι! Διαφωνεις;

Για ποιόν μιλάς ω κακορίζικο πτηνό;
 

Vanzel

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
941
Κριτικές
1
Like
62
Πόντοι
6
Αδέλφια συμπολεμιστές!!! Μετά τις αλλεπάλληλες επιθέσεις μεταξύ μας θα έλεγα να ηρεμήσουμε λίγο τα πνεύματα. Δεν ωφελεί πουθενά αυτή η ανούσια διαμάχη απ' όλες τις πλευρές. Κυριολεκτικά σαν μικρά παιδιά κάνουμε με αυτές τις ανόητες αντιπαραθέσεις!!!
Ειρήνη και ας θάψουμε το τσεκούρι του πολέμου.  :)

Το πρόβλημα είναι βαθιά πολιτικό :), πηγάζει από την αριστερή ή δεξιά θεώρηση των πραγμάτων στο μυαλό κάποιων, βρίσκοντας αφορμές με το να πιάνονται από το παραμικρό (ίσως; )

- Τι είσαι; Δεξιός; :tickedoff:
- Μα 1+1=2  :huh:
- Σκάσε ρε αφού είσαι δεξιός 1+1 δεν κάνουν 2. Είσαι μαλάκας, καπιταλιστής, βρωμύλος :uzi: (μάνες, πατέρες, θείοι, παιδιά)
- Ναι αλλά και εσύ είσαι αριστερός, τσογλαναράς άσε που στο post 254561381267 "περί μαγειρικής του Μαμαλάκη" που έγραψες το 1821 με την απελευθέρωση υποστήριζες ότι 2+2=4  :uzi:
- Μα αφού 2+2=4  :-
- - Σκάσε ρε αφού είσαι αριστερός 2+2 δεν κάνουν 4. Είσαι μαλάκας, αντικαπιταλιστής, βρωμύλος  :cussing: (μάνες, πατέρες, θείοι, παιδιά)
 

FidoDiLdo

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
864
Like
4
Πόντοι
6
Την πρωτη φορα στο bourdela.com  που επεσε στην αντιληψη μου τοπικ θεματολογιας "διαμαχη ακροαριστερων-δεξιων" το πρωτο μου ποστ στον συγγραφεα ηταν οτι αυτα τα θεματα δεν εχουν θεση σε αυτο το φορουμ και να μας αφησει στις γκ@υλες μας.

Το ειχα γραψει με την λογικη οτι οσοι μπαινουν εδω , μπαινουν υστερα απο το πρηξιμο της δουλειας , της γυναικας τους , των υποχρεωσεων κλπ για να χαλαρωσουν , να χαβαλεδιασουν , να καλαμπουρισουν και κυριως για να μαθουν infos για κανα μ@@νακι... Αλλα σιγουρα οχι για να τσακωνονται και να εκνευριζονται περισσοτερο.

Αρκετοι τοτε βγηκαν και μου ορμηξαν οτι το φορουμ εχει γενικη θεματολογια και αν δεν μου αρεσει να μην μπαινω κλπ.
Τελικα την πατησα και εγω και μπηκα στο τριπακι αυτων των αντιπαραθεσεων φαυλου κυκλου και αρκετες φορες παρασυρθηκα εκτος οριων.

Απο τοτε εχουν βγει πολλα τοπικ παρομοιας θεματολογιας που παντα οδηγουν σε αγριες αντιπαραθεσεις και τσακωμους.
Για την ιστορια ο συγγραφεας εκεινου του πρωτου τοπικ δεν ξαναεμφανιστηκε και οπως ο ιδιος ειχε δηλωσει το ξεκινησε γιατι δεν ειχε κατι καλυτερο να κανει εκεινη την περιοδο.

Αυτο που θελω να πω ειναι οτι απο την στιγμη που δεν μπορεις και δεν πρεπει να ελεγχεις τα μελη του φορουμ , μπορεις να ελεγχεις τη θεματολογια του αν θελεις να εχεις μια ομαλη και επιπεδου λειτουργια του.

Σε φορουμ αυτοκινητων , Η/Υ , κινητων κλπ δεν εχω δει να γινοται τοπικ για τον ξυλοδαρμο φοιτητη ή αστυνομικων κλπ.
Εχω καταλαβει βεβαια οτι ειναι πολλοι αυτοι που τα γουσταρουν αυτα τα τοπικ ειτε για να ξεδινουν ειτε για να νιωθουν καποια πλασματικη ανωτεροτητα στη ζωη τους μεσω αυτων των αντιπαραθεσεων...
Υπαρχουν ομως απειρα φορουμ τετοιου ενδιαφεροντος για να ξεδινουν εκει , γιατι αυτο πρεπει να γινεται στο bourdela.com???  :helpplea:
 

petrospelekanos

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
772
Like
2
Πόντοι
6
Για ποιόν μιλάς ω κακορίζικο πτηνό;

Γι αυτον που με αποκαλεσε καριολη, οχι για σενα, μην ανησυχείς Οδυσσεα Αντρουτσο μου! Εσυ και μπιστολι να βγαλεις, δεν παθαινεις τιποτα!
 

Επισκέπτης
Καποιος αλλος εβαλε τα κλαματα, επειδη νομισε οτι κατι ειπα για τη μανα του. Και αφου κλαψουρισε στους μοντς, με μπαναρανε. Εφόσον λοιπον μου το κανανε εμενα, να το κανουν σε ολους αν ειναι δικαιοι! Διαφωνεις;

Όχι δεν συμφωνώ γιατί δεν μου αρέσει αυτού του είδους η λογική. Αφού το έπαθα εγώ να το πάθει και ο άλλος.

Η ζωή είναι άδικη, τι να κάνουμε τώρα;
 

sxsitegr

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2005
Μηνύματα
900
Like
2
Πόντοι
6
sexsitgr θα ήταν προτιμότερο να κρατήσεις τους χαρακτηρισμούς που απευθύνεις σε μένα για τον εαυτό σου και τους φίλους σου.

.....

Κρίμα. Περίμενα περισσότερα από κάποιον με το ταλέντο και την αξία σου.
Αντ' αυτού, αναλώνεσαι επαναλαμβάνοντας τα τσιτάτα άλλων (καμιά φορά - δυστυχώς για σένα - και τα δικά μου).

Τα παραληρηματικά σου, πλέον λόγια (αλήθεια αυτό με το τραγούδι που το είδες), μπορούν να προκαλέσουν μόνο κλαυσίγελο. Έχεις δίκιο. Δεν μπορώ να αποδείξω τίποτα. Αφού και εσύ, δεν καταλαβαίνεις πια τι λες...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom