Νέα

Tο site φθίνει; (έχοντας περάσει τα 1 εκ post όμως!)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pixis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 75K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ποιος απο τους παρακατω Μods ειναι ο πιο αντιπαθης και πρεπει να φυγει;

  • chevalier fidel

    Ψήφοι: 17 25,0%
  • solitonios

    Ψήφοι: 5 7,4%
  • sonyp 900

    Ψήφοι: 6 8,8%
  • tipos

    Ψήφοι: 8 11,8%
  • andreoug

    Ψήφοι: 9 13,2%
  • stavros51

    Ψήφοι: 7 10,3%
  • duracell

    Ψήφοι: 7 10,3%
  • pitsilistis

    Ψήφοι: 11 16,2%
  • zero tolerance

    Ψήφοι: 11 16,2%
  • Κανένας, την δουλειά τους προσπαθούν να κάνουν...

    Ψήφοι: 17 25,0%
  • Ολοι, για να γίνει κυριολεκτικά το forum μπουρδέλο!

    Ψήφοι: 22 32,4%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    68

petrospelekanos

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
772
Like
2
Πόντοι
6
Βλέπω μετά τα μπινελίκια περάσαμε στο σκληρό ροκ.

Δυστυχώς η φράση "εκτελώ αποστολή" είναι άχρωμη και δεν προσδιορίζει κάτι κακό ή καλό. Για κάποιους, η μύηση στην αριστερή ιδεολογία μπορεί να είναι το υπέρτατο αγαθό. Κάποιοι άλλοι πιθανότατα διαφωνούν.

Συνεπώς για κάποιους, το να επιχειρηματολογείς συνεχώς στα αριστερά μπορεί να είναι καλό και για κάποιους άλλους κακό.

Το www.nizkor.org/features/fallacies/burden-of-proof.html]βάρος της αποδείξεως[/url] είναι αστείο ως επιχείρημα. Θα μπορούσα να σε εγκαλέσω και εγώ να αποδείξεις ότι δεν εκτελείς αποστολή.

Φυσικά, επαφύεται στον αναγνώστη να αναγνωρίσει τι ατζέντα μεταφέρει ο καθένας...

Τη φραση "εκτελω αποστολη" μεχρι τωρα την εχω δει για αξιοποινες κυριως δραστηριοτητες. Αφου δεν ξερεις τι θες να πεις, γιατι το λες, απολαμβανοντας μαλιστα και της πληρους ασυλιας εδωμεσα;
 

fkmenace

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
647
Like
14
Πόντοι
6
Οπως επισης δεν υπάρχει μεγαλύτερη τιμωρία για τους περιφερόμενους αξιολύπητους με τα 100 Post/min από το να μην λαμβάνουν απάντηση στην κακομοιριά τους.
Οκ, να το θεσω αλλιως. Αυτος που το εκανε δεν εχει την ευθιξια να πει ναι ρε φιλε, σου εσβησα 15 ποστ γι αυτο και γι αυτο τον λόγο. Είναι πολύ αυτό που ζητάω;

Χλωμό το βλέπω να πάρεις απάντηση. ʼσε που νομίζω ότι το ξέρεις μέχρι κι εσύ ότι δεν χρειάζεται να πάρεις.. απλά ρώτα έναν διπλανό σου , εκτός από τον ʼλφα, που θα σου πει ότι όλα είναι καλά, γιατί.. η απάντηση που θα λάβεις νομίζω θα σε καλύψει

 

stunt

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.136
Like
4
Πόντοι
16
για να βοηθησω κι εγω λιγακι ο sxsitegr ειναι ο μεγιστος chrysargos!!!!!
 

sxsitegr

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2005
Μηνύματα
900
Like
2
Πόντοι
6
Τη φραση "εκτελω αποστολη" μεχρι τωρα την εχω δει για αξιοποινες κυριως δραστηριοτητες. Αφου δεν ξερεις τι θες να πεις, γιατι το λες, απολαμβανοντας μαλιστα και της πληρους ασυλιας εδωμεσα;

Το που το έχεις δει μου και υπό ποιες περιστάσεις είναι αδιάφορο.
Μπορεί να είναι ο Ριζοσπάστης, η Αυγή ή η Ελευθεροτυπία.
Σου απάντησα γιατί είναι αστείες και εδώ οι αιτιάσεις σου.

Από εκεί και πέρα, έχεις μπερδέψει το bourdela.com με το survivor.
 

petrospelekanos

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
772
Like
2
Πόντοι
6
Χλωμό το βλέπω να πάρεις απάντηση. ʼσε που νομίζω ότι το ξέρεις μέχρι κι εσύ ότι δεν χρειάζεται να πάρεις.. απλά ρώτα έναν διπλανό σου , εκτός από τον ʼλφα, που θα σου πει ότι όλα είναι καλά, γιατί.. η απάντηση που θα λάβεις νομίζω θα σε καλύψει

Βέβαια, πετάμε κάτι και μετά το αφήνουμε να περιφέρεται. Πολύ αρσενικό!

Όσο για τον andreoug, δεν ξερω αν γνωριζεις οτι έκοψε και δικά σου ποσταρίσματα σήμερα. Αν σου αρέσει, νο πρόμπλεμ.

Όσο για την απάντηση σ αυτό που παρέθεσες, υπήρξε, αλλά ...απλά μου την έκοψε. Έτσι αντιμετωπίζει το διάλογο ο αξιότιμος κος Μοντ.
 

stunt

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.136
Like
4
Πόντοι
16
Χλωμό το βλέπω να πάρεις απάντηση. ʼσε που νομίζω ότι το ξέρεις μέχρι κι εσύ ότι δεν χρειάζεται να πάρεις.. απλά ρώτα έναν διπλανό σου , εκτός από τον ʼλφα, που θα σου πει ότι όλα είναι καλά, γιατί.. η απάντηση που θα λάβεις νομίζω θα σε καλύψει

ρε παιδια θα επαναλαβω την εκκληση μου κι ας γινω γραφικος!!!
fkmenace- ηθος, οξυδερκεια, αξιοπρεπεια, χιουμορ, συμμετοχη, καλλιεργεια-
τι αλλο χρειαζεται για να γινει τιμημενος πια;;;;; οχι γιατι το χρειαζεται φυσικα, αλλα ετσι για την προσφορα του!
 

petrospelekanos

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
772
Like
2
Πόντοι
6
Το που το έχεις δει μου και υπό ποιες περιστάσεις είναι αδιάφορο.
Μπορεί να είναι ο Ριζοσπάστης, η Αυγή ή η Ελευθεροτυπία.
Σου απάντησα γιατί είναι αστείες και εδώ οι αιτιάσεις σου.

Από εκεί και πέρα, έχεις μπερδέψει το bourdela.com με το survivor.

Αλλα η δική σου ασυλία, αδιαπραγμάτευτη φυσικά!
 

sxsitegr

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2005
Μηνύματα
900
Like
2
Πόντοι
6
Προσωπικά ο συγκεκριμένος mod δεν είναι στις συμπάθειες μου.
Δεν μπορώ να τον κατηγορήσω γιατί έκανε απλά την δουλειά του.
Από εκεί και πέρα, μπορεί να μην έκοψε το μήνυμα για να με προστατέψει.

Μπορεί να είχε στο μυαλό του τον... πρόεδρο....

ΥΓ. Κάτι μου λέει ότι το συγκεκριμένο μήνυμα δεν το σκέφτηκες μόνος σου.
Αυτό μάλλον υπονοείς fk;
 

fkmenace

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
647
Like
14
Πόντοι
6
Καταρχάς να ευχαριστήσω τον σταντ για τα ΕΙΛΙΚΡΙΝΗ και ΑΝΙΔΙΟΤΕΛΗ σχόλιά του (τη μίζα τη θες σε χαρτονομίσματα των 20 ή των 50?  :grin:)

Κατά δεύτερον, πελεκάνε, αυτό που άφησες να αιωρείται προχθές για "χρηματοδότη και γκόμενο μάνας", το οποίο βέβαια μετά έσβησες γιατί στο "ζήτησαν κάποια φιλαράκια", ήταν πιο αρσενικό πιστεύεις?? Όσο για τα δικά μου ποστ, ναι το πρόσεξα. Πραγματικά τσαντίστηκα, αν συνεχίσουμε έτσι δεν θα φτάσω ποτέ τα 500  :2funny:

Υ.Γ. σχσιτε, δεν υπονοώ τίποτα. Με τον άλφα δεν έχω κάτι, ούτε έχουμε τσακωθεί. Απλά το λέω γιατί είναι ο μοναδικός που τον στηρίζει εδώ μέσα
 

Mr.Winky

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
139
Like
0
Πόντοι
1
Ρε τον καειμενο τον πελεκανο, ευτυχος δεν υπηρχει ο νοσος του πουλερικων τοτε γιατι ισως να ηταν φορεας ο κινεζος!!!  :2funny:
 

petrospelekanos

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
772
Like
2
Πόντοι
6
Καταρχάς να ευχαριστήσω τον σταντ για τα ΕΙΛΙΚΡΙΝΗ και ΑΝΙΔΙΟΤΕΛΗ σχόλιά του (τη μίζα τη θες σε χαρτονομίσματα των 20 ή των 50?  :grin:)

Κατά δεύτερον, πελεκάνε, αυτό που άφησες να αιωρείται προχθές για "χρηματοδότη και γκόμενο μάνας", το οποίο βέβαια μετά έσβησες γιατί στο "ζήτησαν κάποια φιλαράκια", ήταν πιο αρσενικό πιστεύεις?? Όσο για τα δικά μου ποστ, ναι το πρόσεξα. Πραγματικά τσαντίστηκα, αν συνεχίσουμε έτσι δεν θα φτάσω ποτέ τα 500  :2funny:

Υ.Γ. σχσιτε, δεν υπονοώ τίποτα. Με τον άλφα δεν έχω κάτι, ούτε έχουμε τσακωθεί. Απλά το λέω γιατί είναι ο μοναδικός που τον στηρίζει εδώ μέσα

Στο ξαναλέω μπας και το καταλάβεις, πράγμα που προϋποθέτει να θέλεις φυσικά!
Το μπανάρισμα που μου έγινε, δεν έγινε γι' αυτό το σχόλιο (και που εσύ εσφαλμένα νομίζεις οτι ήταν για σένα), αλλά για κάποιο άλλο, για τον sxsitegr, που κανείς δεν μου εξήγησε σε ποιο σημείο ήταν υβριστικό για την οικογένειά του. Ας μας το δείξει δημόσια επιτέλους!
Και εξακολουθείς να είσαι αναίτια προκλητικός. Η μήπως κι αυτό το κάνεις στον ύπνο σου, όπως μου έλεγες χτες βράδυ; Υπάρχουν πάντως γιατροί που θεραπεύουν την υπνοβασία ξέρεις!
 

petrospelekanos

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
772
Like
2
Πόντοι
6
Ρε τον καειμενο τον πελεκανο, ευτυχος δεν υπηρχει ο νοσος του πουλερικων τοτε γιατι ισως να ηταν φορεας ο κινεζος!!!  :2funny:

Εσύ πάλι γιατί πετάγεσαι; Σου μίλησε κανείς;
Και "καημένο" να πεις όποιον γνωρίζεις!
 

petrospelekanos

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
772
Like
2
Πόντοι
6
Ναι, τώρα που μιλάμε φοράω το κολιέ...
Ρε με ποιους ασχολούμαστε μεσημεριάτικα.

ΜΟΝΟ εγώ έχω μιλήσει για την ασυλία που απολαμβάνεις εδώ μέσα; Μήπως κάνεις λάθος, ως συνήθως;
 

Mr.Winky

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
139
Like
0
Πόντοι
1
Πορδη ειμαι και πεταγωμε οπου θελω!!!!  :birdman:  Λες να σε ξερω κιολας??  :2funny: :2funny:
 

fkmenace

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
647
Like
14
Πόντοι
6
Δεν ήταν για μένα. Και τί πάει να πει?

Ποιος είσαι εσύ να μπαίνεις εδώ μέσα, και να μιλάς έτσι σε μέλη που είναι στο σάιτ σχεδόν από την αρχή? Με το παιδί δεν είμαστε κολλητοί, διαφωνούμε σε άπειρα και έχουμε φτάσει στα όρια χοντρής παρεξήγησης άπειρες φορές. Επίσης ο μεγαλύτερος "εχθρός" του, ο παραγωγός, εμένα είναι σαν κολλητός μου. Αυτά, για να μην βιαστείς να μιλήσεις πάλι για "προστασίες".

Δεν μπορείς εσύ με ύφος χιλίων καρδιναλίων, με παρουσία ενός μήνα  εδώ μέσα και υπό το βλέμμα εκατοντάδων μελών, να λες τέτοια αηδιαστικά πράγματα για τον οποιοδήποτε, ειδικά από τους παλιούς.

Και επειδή το ποστ σου δεν το θυμάμαι ακριβώς , για να μην το γράψω λάθος και σε αδικήσω, γράψε εσύ αν θες τί ακριβώς είχες ποστάρει και άσε τους άλλους να σε κρίνουν

Και ξεκόλλα με τον πελεκάνο, το παιδί αναφέρεται στο περιστατικό (το οποίο όντως συνέβη) και όχι σε σένα.. είσαι διάσημος, αλλά το πουλί το συνονόματο είναι ακόμη περισσότερο (ήταν μάλλον)..
 

petrospelekanos

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
772
Like
2
Πόντοι
6
Δεν ήταν για μένα. Και τί πάει να πει?

Ποιος είσαι εσύ να μπαίνεις εδώ μέσα, και να μιλάς έτσι σε μέλη που είναι στο σάιτ σχεδόν από την αρχή? Με το παιδί δεν είμαστε κολλητοί, διαφωνούμε σε άπειρα και έχουμε φτάσει στα όρια χοντρής παρεξήγησης άπειρες φορές. Επίσης ο μεγαλύτερος "εχθρός" του, ο παραγωγός, εμένα είναι σαν κολλητός μου. Αυτά, για να μην βιαστείς να μιλήσεις πάλι για "προστασίες".

Δεν μπορείς εσύ με ύφος χιλίων καρδιναλίων, με παρουσία ενός μήνα  εδώ μέσα και υπό το βλέμμα εκατοντάδων μελών, να λες τέτοια αηδιαστικά πράγματα για τον οποιοδήποτε, ειδικά από τους παλιούς.

Και επειδή το ποστ σου δεν το θυμάμαι ακριβώς , για να μην το γράψω λάθος και σε αδικήσω, γράψε εσύ αν θες τί ακριβώς είχες ποστάρει και άσε τους άλλους να σε κρίνουν

Και ξεκόλλα με τον πελεκάνο, το παιδί αναφέρεται στο περιστατικό (το οποίο όντως συνέβη) και όχι σε σένα.. είσαι διάσημος, αλλά το πουλί το συνονόματο είναι ακόμη περισσότερο (ήταν μάλλον)..

Χτες το βραδυ, αργα, με απεκαλεσες "καριολη", ναι η οχι; Αν εισαι αντρας, παραδεξου το. Δυστυχως, η φραση σου, οπως και η απαντηση μου, κοπηκαν απο τον andreoug.
Λοιπον, με ειπες καριολη η οχι; (και μη βιαζεσαι να πεις οτι ειπες το Θεοφιλο, ξερεις οτι εγω ειμαι αυτος). Αν λοιπον με ειπες ετσι, πως και βρισκεσαι σημερα εδω χωρις μπαν;
Οσο για το φίλο σου που λεω (και οχι μονο εγω) οτι απολαμβανει ασυλιας εδω μέσα, ας μας απαντησει ο ίδιος, οχι εσυ αντ αυτου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom