Νέα

Tο site φθίνει; (έχοντας περάσει τα 1 εκ post όμως!)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pixis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 75K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποιος απο τους παρακατω Μods ειναι ο πιο αντιπαθης και πρεπει να φυγει;

  • chevalier fidel

    Ψήφοι: 17 25,0%
  • solitonios

    Ψήφοι: 5 7,4%
  • sonyp 900

    Ψήφοι: 6 8,8%
  • tipos

    Ψήφοι: 8 11,8%
  • andreoug

    Ψήφοι: 9 13,2%
  • stavros51

    Ψήφοι: 7 10,3%
  • duracell

    Ψήφοι: 7 10,3%
  • pitsilistis

    Ψήφοι: 11 16,2%
  • zero tolerance

    Ψήφοι: 11 16,2%
  • Κανένας, την δουλειά τους προσπαθούν να κάνουν...

    Ψήφοι: 17 25,0%
  • Ολοι, για να γίνει κυριολεκτικά το forum μπουρδέλο!

    Ψήφοι: 22 32,4%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    68

doctor pank

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2006
Μηνύματα
48
Like
0
Πόντοι
0
Το να οργανωσης σωστα το χωρο να αντεμετωπισ η το προβλημα σημερα αυτοματος το λυνεις και εισαι ετοιμος για το επομενο που θα εμφανιστει.
Η πιο αποτελεσματ ικη μεθοδος που ξερω ειναι η περιφρονηση .  Αστο τον μαλακα να χτυπειτε, μη δινεις σημασια και σε λιγο θα βαρεθει γιατι δεν θα ασχολειτε κανενας μαζι του
Συμφωνώ απολύτως
 

flyeron

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Σεπ 2005
Μηνύματα
606
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
Οπως είχε γράψει κάποτε ο «μακαρίτης» Kotsarikos (κουφαλίτσα σίγουρα θα μπαίνεις κάπως και θα διαβάζεις), «είναι ένα φόρουμ για μπουρδέλα και όχι ένα φόρουμ μπουρδέλο»
Προσωπικά νομίζω, εκτός ελαχίστων εξαιρέσεων, πως λειτουργεί υποδειγματικά, με βάση το μεγάλο αριθμό μελων. Απλώς ορισμένες φορές χρειάζονται χαμηλότεροι τόνοι. Αρκετά posts πιο πίσω ο liomas έκανε την πιο σωστή τοποθέτηση: οι αντιπαραθέσεις αυτού του είδους στο internet δεν οδηγούν πουθενά.
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
Δεν τσιμπάω φιλαράκι, αλλά ΟΤΙ και να γράψω σήμερα σβήνεται, απροειδοποιήτα και χωρίς εξήγηση. Έχω επίσης τον κάθε πικραμένο να λέει οτι "έπεσα θύμα βιασμού", τον άλλον οτι "εκτελώ αποστολή" και προσπαθώ να καταλάβω επιτέλους τι συμβαίνει σ' αυτό το σάϊτ!

Δηλαδή είσαι πραγματικά ο hrys. Ειλικρινά δάκρυα μου έρχονται στα μάτια! Δεν πίστευα ότι θα επέστρεφες! και γιατί δεν με έχεις γαμωσταυρίσει ακόμα. Μήπως ρε δεν είσαι ο hrys;
 

petrospelekanos

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
772
Like
2
Πόντοι
6
Το περιεχόμενο της αποστολής σου δεν το γνωρίζω επακριβώς.
Επίσης, δεν χρειάζεται να στην δώσει κάποιος, μπορείς να την αναλάβεις και μόνος σου.

Πάντως, το να γράφεις 10+ posts την ημέρα, με συγκεκριμένη θεματολογία, παντελώς άσχετη με το θέμα του site, να επιμένεις σαν ζηλωτής σε αυτά και να βρίζεις όλους όσους σου αντιλέγουν, δεν δείχνουν άτομο που απλά συμμετέχει σε μια συζήτηση. Πόσο μάλλον, αν φεύγει οικειοθελώς και μετά γυρίζει για να συνεχίσει το έργο του. Και μετά, μπανάρεται και ξαναμπαίνει.

Βλέπω πάντως, πας για ρεκόρ. 42+ μηνύματα την ημέρα, δύσκολα μπορείς να δεις.

Ευχαριστώ για τα καλά σου λογια που αφορούν την πολυγραφία μου, αλλά είπες οτι εκτελώ αποστολή. Επειδή είναι βαρύ, η το παίρνεις πίσω η είσαι συκοφάντης αν δεν το αποδείξεις.
 

stunt

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.136
Like
4
Πόντοι
16
Οπως είχε γράψει κάποτε ο «μακαρίτης» Kotsarikos (κουφαλίτσα σίγουρα θα μπαίνεις κάπως και θα διαβάζεις), «είναι ένα φόρουμ για μπουρδέλα και όχι ένα φόρουμ μπουρδέλο»
Προσωπικά νομίζω, εκτός ελαχίστων εξαιρέσεων, πως λειτουργεί υποδειγματικά, με βάση το μεγάλο αριθμό μελων. Απλώς ορισμένες φορές χρειάζονται χαμηλότεροι τόνοι. Αρκετά posts πιο πίσω ο liomas έκανε την πιο σωστή τοποθέτηση: οι αντιπαραθέσεις αυτού του είδους στο internet δεν οδηγούν πουθενά.

να τι εννοω "αντικειμενικος και νηφαλιος ρολος mod"- ειναι τοσο μα τοσο δυσκολο πια;
 

petrospelekanos

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
772
Like
2
Πόντοι
6
Δηλαδή είσαι πραγματικά ο hrys. Ειλικρινά δάκρυα μου έρχονται στα μάτια! Δεν πίστευα ότι θα επέστρεφες! και γιατί δεν με έχεις γαμωσταυρίσει ακόμα. Μήπως ρε δεν είσαι ο hrys;

Αυτό σε ενόχλησε η το οτι σβήνουν οτι γράφω, χωρίς εξήγηση;
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Ο βιαστής ήταν κάποιος μουσουλμάνος μετανάστης...
 

stunt

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.136
Like
4
Πόντοι
16
και κατι για να ελαφρυνουμε λιγο τη συζητηση!
μιλαγα με καποιον φιλο που ειχε καιρο να μπει και ειχε μεινει στο παλιο φορουμ. Και μου ειπε το εξης αμιμητο: ρε φιλε δεν το περιμενα ποτε ο flyeron να γινει πουστης!!! (ειχε μεινει στα χρωματα του παλιου φορουμ!) :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

petrospelekanos

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
772
Like
2
Πόντοι
6
Συγγνώμη που επιμένω, αλλά θα μου εξηγήσει κάποιος γιατί σβήστηκαν περί τα 15 σημερινά μου ποστ (ουδόλως υβριστικά) και χωρίς άιτιολογία;
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
Αυτό σε ενόχλησε η το οτι σβήνουν οτι γράφω, χωρίς εξήγηση;

Είσαι ο hrys!!  :dancing: :dancing: :dancing: Απίστευτο!!!  :dancing: :dancing: :dancing:

Γηράσκω αεί διδασκόμενος!!! Ποτέ, ΠΟΤΕ, δεν μπορείς να είσαι σίγουρος για την ψυχολογία ενός ανθρώπου!!!
 

flyeron

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Σεπ 2005
Μηνύματα
606
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
και κατι για να ελαφρυνουμε λιγο τη συζητηση!
μιλαγα με καποιον φιλο που ειχε καιρο να μπει και ειχε μεινει στο παλιο φορουμ. Και μου ειπε το εξης αμιμητο: ρε φιλε δεν το περιμενα ποτε ο flyeron να γινει πουστης!!! (ειχε μεινει στα χρωματα του παλιου φορουμ!) :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Stunt ποτέ μην είσαι σίγουρος! Το αβαταρ μου, άλλωστε, μπορεί να δηλώσει πολλά. Ποτέ μη λες ποτέ!
 

fkmenace

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
647
Like
14
Πόντοι
6
Γιατί να σε προκαλέσω γαμώτη μου, την όρεξη και τη βόλεψή σου έχουμε όλοι?

Ρώτησε κάτι ο άλλος και εγώ που έτυχε εκείνη την περίοδο να έχω πάει στο νησί του απάντησα.

Εσύ να ψάξεις τι χοντρή μύγα κουβαλάς για να σε ενοχλήσει το γεγονός ότι Κινέζος πήδηξε τον κακομοίρη τον πελεκάνο.. σιγά μην είπα ότι ήταν και μέλος του κόμματος!!!!!
 

petrospelekanos

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
772
Like
2
Πόντοι
6
Γιατί να σε προκαλέσω γαμώτη μου, την όρεξη και τη βόλεψή σου έχουμε όλοι?

Ρώτησε κάτι ο άλλος και εγώ που έτυχε εκείνη την περίοδο να έχω πάει στο νησί του απάντησα.

Εσύ να ψάξεις τι χοντρή μύγα κουβαλάς για να σε ενοχλήσει το γεγονός ότι Κινέζος πήδηξε τον κακομοίρη τον πελεκάνο.. σιγά μην είπα ότι ήταν και μέλος του κόμματος!!!!!

ποιου κομματος;
 

sxsitegr

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2005
Μηνύματα
900
Like
2
Πόντοι
6
Ευχαριστώ για τα καλά σου λογια που αφορούν την πολυγραφία μου, αλλά είπες οτι εκτελώ αποστολή. Επειδή είναι βαρύ, η το παίρνεις πίσω η είσαι συκοφάντης αν δεν το αποδείξεις.

Βλέπω μετά τα μπινελίκια περάσαμε στο σκληρό ροκ.

Δυστυχώς η φράση "εκτελώ αποστολή" είναι άχρωμη και δεν προσδιορίζει κάτι κακό ή καλό. Για κάποιους, η μύηση στην αριστερή ιδεολογία μπορεί να είναι το υπέρτατο αγαθό. Κάποιοι άλλοι πιθανότατα διαφωνούν.

Συνεπώς για κάποιους, το να επιχειρηματολογείς συνεχώς στα αριστερά μπορεί να είναι καλό και για κάποιους άλλους κακό.

Το www.nizkor.org/features/fallacies/burden-of-proof.html]βάρος της αποδείξεως[/url] είναι αστείο ως επιχείρημα. Θα μπορούσα να σε εγκαλέσω και εγώ να αποδείξεις ότι δεν εκτελείς αποστολή.

Φυσικά, επαφύεται στον αναγνώστη να αναγνωρίσει τι ατζέντα μεταφέρει ο καθένας...
 

petrospelekanos

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
772
Like
2
Πόντοι
6
Συγγνώμη που επιμένω, αλλά θα μου εξηγήσει κάποιος γιατί σβήστηκαν περί τα 15 σημερινά μου ποστ (ουδόλως υβριστικά) και χωρίς άιτιολογία;

Οκ, να το θεσω αλλιως. Αυτος που το εκανε δεν εχει την ευθιξια να πει ναι ρε φιλε, σου εσβησα 15 ποστ γι αυτο και γι αυτο τον λόγο. Είναι πολύ αυτό που ζητάω;
 

stunt

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.136
Like
4
Πόντοι
16
Οκ, να το θεσω αλλιως. Αυτος που το εκανε δεν εχει την ευθιξια να πει ναι ρε φιλε, σου εσβησα 15 ποστ γι αυτο και γι αυτο τον λόγο. Είναι πολύ αυτό που ζητάω;

ξεκολλησε αδελφε! εδω καταπολεμουμε την υπογεννητικοτητα της Ελλαδας, δεν ειναι παιξε γελασε!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom