Νέα

Tο site φθίνει; (έχοντας περάσει τα 1 εκ post όμως!)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pixis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 75K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ποιος απο τους παρακατω Μods ειναι ο πιο αντιπαθης και πρεπει να φυγει;

  • chevalier fidel

    Ψήφοι: 17 25,0%
  • solitonios

    Ψήφοι: 5 7,4%
  • sonyp 900

    Ψήφοι: 6 8,8%
  • tipos

    Ψήφοι: 8 11,8%
  • andreoug

    Ψήφοι: 9 13,2%
  • stavros51

    Ψήφοι: 7 10,3%
  • duracell

    Ψήφοι: 7 10,3%
  • pitsilistis

    Ψήφοι: 11 16,2%
  • zero tolerance

    Ψήφοι: 11 16,2%
  • Κανένας, την δουλειά τους προσπαθούν να κάνουν...

    Ψήφοι: 17 25,0%
  • Ολοι, για να γίνει κυριολεκτικά το forum μπουρδέλο!

    Ψήφοι: 22 32,4%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    68

JOHNNYDMAX

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.134
Like
26
Πόντοι
16
Το υψηλό επίπεδο συζήτησης το καθορίζει σε μεγάλο βαθμό αυτός που ανοίγει το θρεντ, έτσι δεν είναι;

Η μήπως αναβαθμίζεται το σάϊτ όταν περιφερόμαστε απο θρεντ σε θρεντ λέγοντας οτι το σάϊτ φθίνει; Καταλαβαίνω φυσικά την αγωνία σου και έχεις δίκιο σε πολλά, αλλά υποθέτω πως κι εσύ προτιμάς όμως μια ρέουσα και ζωντανή συζήτηση, έστω και αν εκτρέπεται πολλάκις, απο μια αποστειρωμένη ανταλλαγή απόψεων με ατζέντα.

Φιλαράκο, δεν θεωρώ τον εαυτό μου περιφερόμενο απο θρεντ σε θρεντ όπως αναφέρεις, κι αν κάποιες στιγμές φωνάζω για την κατάσταση των θρεντ, ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΙ ΚΑΠΟΙΟΙ, ΜΠΛΕΚΟΥΝ ΣΕ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΤΙΠΑΡΑΘΕΣΕΙΣ, ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΤΟ ΘΡΕΝΤ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΠΙΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΟΤΑΝ ΞΕΚΙΝΗΣΕ....
Αν εσυ αυτό το θεωρείς '' ρέουσα και ζωντανή συζήτηση'', τότε να βγάζουμε κάθε συζήτηση εκτός θέματος, για να είναι ''ρέουσα και ζωντανή''
Οι υπόλοιποι συνάδελφοι , μπορούν να κρίνουν ποιός μετεχει σε όλες τις συζητήσεις που τον ενδιαφέρουν, προσπαθώντας να είναι κόσμιος, να διατηρεί ένα επίπεδο, και ενίοτε όπου μπορεί, να προσφέρει και κάτι στους άλλους.....και ποιός είναι αυτός που με το που μπήκε σε μια συζήτηση χώθηκε αμέσως στις ανταλλαγές ''φιλοφρονήσεων'' ξεχνόντας το θέμα το οποίο υποτίθεται μπήκε να συζητήσει.....
Τα άλλα μέλη θα μας κρίνουν.
Αναρωτήθηκες αλήθεια σε πια κατηγορία ανήκεις;;;
Ειλικρινά και χωρίς να θέλω να σε θίξω, αλλά όχι και να μας βάζετε χέρι επειδή θέλουμε να συζητάμε χωρίς κόντρες!
Για τις κόντρες σας στείλτε μεταξύ σας PM.
Αυτά.
Όποιος κατάλαβε, κατάλαβε.
Δεν ξαναασχολούμαι.

 

stunt

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.136
Like
4
Πόντοι
16
ποιο μπλε ανθρωπακι λεει δημοσιως αυτα τα αηδιαστικα???? μπαν αμεσως!!!! (να χαιρεσαι τα εξωγαμα σου φιλαρακο! ΕΥΓΕ!!!)

"Κι εγω και αλλοι γνωστοι εχουν παει με παντρεμενη χωρις προφυλαξη τις ιδιες ημερες που εμειναν εγκυες, ΟΛΕΣ με τους αντρες τους. Πολυ επιλεκτικα ωαρια εχουν οι παντρεμενες . Εχω πηδηξει και παντρεμενη την προηγουμένη που έκανε εξωσωματική, άλλη το επόμενο ΣΚ από τον γάμο της, άλλοι υποθέτω και το ιδιο ΣΚ. Βιβλίο γεμίζει κι εύκολα μάλιστα."
 

stunt

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.136
Like
4
Πόντοι
16
Μια απορία.

Όταν κάποιος προκαλεί, χρησιμοποιώντας ειρωνία και προσβλητικές εκφράσεις, οδηγώντας με τη συμπεριφορά του κάποιον να βγει από τα ρούχα του και να τον προσβάλλει και αυτός με αποτέλεσμα μόνο ο δεύτερος να γίνεται ban - είναι σωστό;

Αυτός που προκαλεί, δεν έχει καμμία ευθύνη;

Έχει γίνει έστω και παρατήρηση στους διάφορους ψευτοτραμπούκους ώστε να περιορίσουν την περιφερόμενη μαγκιά τους;

Αν τίποτα απο αυτά δεν έχει γίνει, τότε απλά οι τύποι αυτοί αποθρασύνονται.

Μια άλλη παρενέργεια είναι το ότι δίνεται η εντύπωση στους άλλους χρήστες ότι ενδεχομένως κάποιος να απολαμβάνει προστασίας ή κάποιος να έγινε ban όχι γιατί δεν τήρησε τους κανόνες αλλά για προσωπικούς λόγους.

Θα ήθελα εδώ τα σχόλιά σας

α ρε μεγαλε sin...περιμενεις απαντηση;
 

JOHNNYDMAX

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.134
Like
26
Πόντοι
16
ποιο μπλε ανθρωπακι λεει δημοσιως αυτα τα αηδιαστικα???? μπαν αμεσως!!!! (να χαιρεσαι τα εξωγαμα σου φιλαρακο! ΕΥΓΕ!!!)

"Κι εγω και αλλοι γνωστοι εχουν παει με παντρεμενη χωρις προφυλαξη τις ιδιες ημερες που εμειναν εγκυες, ΟΛΕΣ με τους αντρες τους. Πολυ επιλεκτικα ωαρια εχουν οι παντρεμενες . Εχω πηδηξει και παντρεμενη την προηγουμένη που έκανε εξωσωματική, άλλη το επόμενο ΣΚ από τον γάμο της, άλλοι υποθέτω και το ιδιο ΣΚ. Βιβλίο γεμίζει κι εύκολα μάλιστα."

Φίλε stunt, ξέρεις τη συμπάθεια που σου έχω, αλλά ρε φίλε ρίξε λίγο νερό στο κρασί σου κι εσύ.....
Κόντρα στην κόντρα, πιστεύω ότι δεν βγαίνει πουθενά....
Με τον συγκεκριμένο mod που μιλάς, μπορεί να έχασα κάποιο επεισόδιο, αλλά εμένα δεν με ενόχλησε ποτέ, γιατι με όποιον κι αν κοντραρίστικα, δεν ξέφυγα απο τα όρια.....
Μήπως να το μαλακώνατε λίγο το πράγμα;;;
Και απευθύνομαι σε κάθε κατεύθυνση....
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
..και μενα μου την ειπε, ο συγκεκριμενος μοντ, σε μια κοντρα που ειχα προσφατα με καποιον και μου την εσπασε, αλλα ειχε δικιο...
..χαλαρωστε το ρε παληκαρια....
 

JOHNNYDMAX

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.134
Like
26
Πόντοι
16
Και κάτι ακόμα για τον φίλο petrospelekanos:

Όνομα:  petrospelekanos
Μηνύματα:  82 (41 ανά ημέρα)
Αξίωμα:  Προχωρημένος
Ημερομηνία εγγραφής:  07/01/07, 19:07
Χωρίς να θέλω να σε προσβάλλω, αναρωτήθηκες ποιός απο τους δυό μας είναι πράγματι περιφερόμενος απο θρεντ σε θρεντ, ποστάροντας ασταμάτητα, αλλα δεν ξέρω με τι αντίκρυσμα ;;;

 

stunt

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.136
Like
4
Πόντοι
16
Φίλε stunt, ξέρεις τη συμπάθεια που σου έχω, αλλά ρε φίλε ρίξε λίγο νερό στο κρασί σου κι εσύ.....
Κόντρα στην κόντρα, πιστεύω ότι δεν βγαίνει πουθενά....
Με τον συγκεκριμένο mod που μιλάς, μπορεί να έχασα κάποιο επεισόδιο, αλλά εμένα δεν με ενόχλησε ποτέ, γιατι με όποιον κι αν κοντραρίστικα, δεν ξέφυγα απο τα όρια.....
Μήπως να το μαλακώνατε λίγο το πράγμα;;;
Και απευθύνομαι σε κάθε κατεύθυνση....

αρχηγε μου αν κατι με αηδιαζει ειναι η αδικια...δεν μπορει καποιος να καυχιεται για τα εξωγαμα του δημοσιως και παραλληλα να ασκει τον δημοσιο κατηγορο στο ιδιο site, ειναι απλο...υπαρχει και η επιλογη του αυτομπαναρισματος ξερεις, ποτε δεν ειναι αργα....ρωτας συνεχως γιατι δεν μπαινω εδω με την ιδια συχνοτητα. Ε, να που ικανοποιηθηκε η περιεργεια σου- τα πρωινα αποφευγω να μπαινω γιατι ενα μπλε ανθρωπακι μου χαλαει τη διαθεση με αυτα που κανει και γραφει! (ακομη περιμενω μηνυμα στο κινητο, τι θα γινει;)
 

stunt

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.136
Like
4
Πόντοι
16
Και κάτι ακόμα για τον φίλο petrospelekanos:

Όνομα:  petrospelekanos
Μηνύματα:  82 (41 ανά ημέρα)
Αξίωμα:  Προχωρημένος
Ημερομηνία εγγραφής:  07/01/07, 19:07
Χωρίς να θέλω να σε προσβάλλω, αναρωτήθηκες ποιός απο τους δυό μας είναι πράγματι περιφερόμενος απο θρεντ σε θρεντ, ποστάροντας ασταμάτητα, αλλα δεν ξέρω με τι αντίκρυσμα ;;;

τωρα πεφτεις στην ιδια παγιδα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

lepando

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2006
Μηνύματα
865
Like
2
Πόντοι
6
Eδω δηλαδη τιθεται θεμα δημοκρατικοτητας, του site. αυτο τουλαχιστον αντιλαμβανομαι οτι υπονοειται εμεσως πλην σαφως.Δυστυχως η εμπερεια μου στο εν λογω site ειναι μικρη. ενιοτε εχω διαβασει τα απιστευτα  & αυτα συνηθως αφορουν προσωπικες επιθεσεις. Εκφεροντας προσωπικη γνωμη,παντα, εχω καταληξει πως τα γραφομενα απο καποιους μαρτυρουν ανθρωπους, που εχουν ξεφυγει απο καποια πλαισια. Ακομα θα ηθελα να ρωτησω:  1-Με ποιο κριτιριο θεωρειται καποιος "περιεργος" & παρακολουθειτε η κινηση του στο site? (συμφωνω οτι πρεπει να γινεται, μα με ποια κριτιρια??)  2- Που ειναι το κακο, αν καποιος εχει χρονο να διαβαζει οποιο & ΟΣΑ thread θελει & να ποσταρει (ουσιωδως παντα & σεβομενος τους κανονες του forum) οπου & οποτε θελει??? -3 Με καλυψε ο Sincity.....
 

JOHNNYDMAX

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.134
Like
26
Πόντοι
16
Έχεις δίκιο φίλε....σταματάω αμέσως.
Το κινητό το χρησιμοποιεί και η γυναίκα, και δεν θέλω να αρχίσουν οι ερωτήσεις....
Θα τα πούμε όμως μόλις μπορέσω, να σαι σίγουρος.
 

stunt

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.136
Like
4
Πόντοι
16
Έχεις δίκιο φίλε....σταματάω αμέσως.
Το κινητό το χρησιμοποιεί και η γυναίκα, και δεν θέλω να αρχίσουν οι ερωτήσεις....
Θα τα πούμε όμως μόλις μπορέσω, να σαι σίγουρος.

εμ...
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
δεν εχω δα και μεγαλη πειρα (απο σαιτ-φορουμ και τετοια εννοω)απο μπουρδελα εχω.
ομως καθε μερα που μπαινω βλεπω στη χειροτερη 180-200 μεσα και στο νορμαλ 280-400.
αυτο νομιζω οτι ειναι και μια απο τις αιτιες των αντιπαραθεσεων.
σκεφτηκατε ποτε ζωη χωρις αντιπαραθεση χωρις διαφορα θεσεων και 300 συμφωνους να λενε ναι ναι???
αυτο λεω ειναι το μπουσουλιμα προς ολοκληρωτικα κολπα....
οταν καποιος λοιπον ειτε ανοικτα ειτε "κεκαλυμενα" παει μια κουβεντα "Λουφα στο στρατο"προς τα εκει και μπαινει και "βαραει"?? τον οποιοδηποτε σχολιαστη της πλατειας Εξαρχιων
δεν μπορει και δεν πρεπει (για την συνεχεια της υπαρξης αυτου και ολων των φορουμ) να μενει αναπαντητος.

τα φορα ειναι η ελευθερια της εκφρασης του απλου πολιτη που αποψεις σαν του εν λογω αν ποτε γινουν ξανα καθεστωτα θα τα εξαφανισουν μαζι με μεγαλο ποσοστο απλων πολιτων
αρα αντιδραση σε αποψεις περι καταστροφης του υπεροχου στρατευματος απο 81 και δω περι αναρχοχασικλοπουσταραδων κλπ χρειζουν απαντησης και μαλιστα ηχηρης.......

 

quark

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
57
Like
0
Πόντοι
0
απο ποστ του andreoug που απευθυνεται σε μενα:

---------------------------------------
Οταν σε διωχνουν απο ενα σπιτι ειναι κακομοιρια να επιστρεφεις . Περαστικα στην ψυχασθένεια σου.
------------------------------------------------------------

ζητα και καμμια συγγνωμη αδελφε και κοψε τα μπαναρισματα, βλαπτουν το μεσο που υπηρετεις....

To Ban ειναι μια προσωρινη λυση που την χρησιμοποιουν μερικοι εξυπνοι με τα μπλε η με το εντονο κοκκινο.Προσεξτε ομως γιατι υπαρχει να μπαναριστειτε και εσεις οι ιδιοι καποια στιγμη χωρις να ξερετε απο που σας ηρθε
 

andreoug

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.508
Κριτικές
22
Like
390
Πόντοι
6.055
1-Με ποιο κριτιριο θεωρειται καποιος "περιεργος" & παρακολουθειτε η κινηση του στο site?

Οποιος λέει  κάτι σαν το ακόλουθο είναι περίεργος? Προσωπική άποψη πως ναι.

Προάγει άποψη, επιχειρηματολογεί κατά άλλης? Απλά επιτιθεται.

Δεν εχει να κανει με αριθμο post. Απλά συνηθως οποιος κανει αντιστοιχα post κάνει πολλά τέτοια, δύσκολο να βρεθουν.

Επισης διαφωνω και με το υφος αυτου που τον προκαλεσε. Το θεμα ειναι ποιος κρατησε την ψυχραιμια του και ποιος παραληρεί.

*****************************************************
Κοίτα, αρχιδάκι που το παίζεις μαγκάκος πίσω απο τον υπολογιστή σου, ευχαρίστως θα σου στραπατσάρι ζα τη μάπα για την επιμονή σου σε κάτι που ουδέποτε απέδειξες.
Αλλά επειδή δεν κάνει να βαράμε ανήλικα, φυλάξου! Αυτό σου λέω μόνο!
 

Επισκέπτης
δεν εχω δα και μεγαλη πειρα (απο σαιτ-φορουμ και τετοια εννοω)απο μπουρδελα εχω.
ομως καθε μερα που μπαινω βλεπω στη χειροτερη 180-200 μεσα και στο νορμαλ 280-400.
αυτο νομιζω οτι ειναι και μια απο τις αιτιες των αντιπαραθεσεων.
σκεφτηκατε ποτε ζωη χωρις αντιπαραθεση χωρις διαφορα θεσεων και 300 συμφωνους να λενε ναι ναι???
αυτο λεω ειναι το μπουσουλιμα προς ολοκληρωτικα κολπα....
οταν καποιος λοιπον ειτε ανοικτα ειτε "κεκαλυμενα" παει μια κουβεντα "Λουφα στο στρατο"προς τα εκει και μπαινει και "βαραει"?? τον οποιοδηποτε σχολιαστη της πλατειας Εξαρχιων
δεν μπορει και δεν πρεπει (για την συνεχεια της υπαρξης αυτου και ολων των φορουμ) να μενει αναπαντητος.

τα φορα ειναι η ελευθερια της εκφρασης του απλου πολιτη που αποψεις σαν του εν λογω αν ποτε γινουν ξανα καθεστωτα θα τα εξαφανισουν μαζι με μεγαλο ποσοστο απλων πολιτων
αρα αντιδραση σε αποψεις περι καταστροφης του υπεροχου στρατευματος απο 81 και δω περι αναρχοχασικλοπουσταραδων κλπ χρειζουν απαντησης και μαλιστα ηχηρης.......

Με τη βασική και κύρια διαφορά ότι χρήζουν απαντήσεις επί της άποψης και όχι επί του προσώπου που την εκφέρει.

Το ότι δεν συμφωνείς με τις απόψεις του άλλου δεν σημαίνει ότι a priori δικαιούσαι να τον προσβάλλεις (όχι εσύ γενικά μιλάω). ʼλλωστε ομοίως κάποιοι μπορεί να διαφωνούν και με την δική σου άποψη και ηχηρή απάντηση. Αυτό δεν σημαίνει ότι νομιμοποιούνται να σε προσβάλουν επί προσωπικού.
 

sxsitegr

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2005
Μηνύματα
900
Like
2
Πόντοι
6
Μια απορία.

Όταν κάποιος προκαλεί, χρησιμοποιώντας ειρωνία και προσβλητικές εκφράσεις, οδηγώντας με τη συμπεριφορά του κάποιον να βγει από τα ρούχα του και να τον προσβάλλει και αυτός με αποτέλεσμα μόνο ο δεύτερος να γίνεται ban - είναι σωστό;

Αυτός που προκαλεί, δεν έχει καμμία ευθύνη;

Έχει γίνει έστω και παρατήρηση στους διάφορους ψευτοτραμπούκους ώστε να περιορίσουν την περιφερόμενη μαγκιά τους;

Αν τίποτα απο αυτά δεν έχει γίνει, τότε απλά οι τύποι αυτοί αποθρασύνονται.

Μια άλλη απορία.

Όταν κάποιος κάνει συνεχώς πλάτες σε κάποιον, και τον υποστηρίζει σε κάθε δυνατή περίπτωση, εδώ και 2 προφίλ, στο όνομα φυσικά της "ελευθερίας του λόγου", ενίοτε φυσικά βρίζοντας χυδαία και άλλους, με πιθανό αποτέλεσμα αυτός να αποθρασύνεται και να βρίζει πλέον με ευκολία, είναι άμοιρος ευθυνών; Έχει γίνει σύσταση σε αυτόν;

Ο hrys/theofilos την πάτησε. Πολύ απλά σκέφτηκε, αφού κάποιος μπαίνει και λέει τους άλλους "νταβατζήδες", χωρίς φυσικά να του γίνει ούτε σύσταση, γιατί και εγώ να μην αποκαλέσω τους άλλους "αρχιδάκια"; Όταν κάποιος επεκτείνεται σε μάνες και οικογένειες, γιατί να μην επεκταθώ και εγώ;

Μια άλλη παρενέργεια είναι το ότι δίνεται η εντύπωση στους άλλους χρήστες ότι ενδεχομένως κάποιος να απολαμβάνει προστασίας ή κάποιος να έγινε ban όχι γιατί δεν τήρησε τους κανόνες αλλά για προσωπικούς λόγους.

Θα ήθελα εδώ τα σχόλιά σας

Δίνεται η εντύπωση;
Δηλαδή αυτό το "απολαμβάνω προστασίας" ήταν λάθος;

Αλήθεια, πως παρέχεις δικηγορικές υπηρεσίες χωρίς να είσαι καν ερασιτέχνης νομικός; Ελπίζω να κόβεις απόδειξη...
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
To Ban ειναι μια προσωρινη λυση που την χρησιμοποιουν μερικοι εξυπνοι με τα μπλε η με το εντονο κοκκινο.Προσεξτε ομως γιατι υπαρχει να μπαναριστειτε και εσεις οι ιδιοι καποια στιγμη χωρις να ξερετε απο που σας ηρθε

Συνήθως πριν το ΒΑΝ παίρνεις αρκετές προειδοποιήσεις.........εσύ θα το ξέρεις καλά αυτό. Αλλά αν είχες λίγη αξιοπρέπια ή αν σεβόσουν τον εαυτό σου με τόσα που έχεις πει για το εν΄λόγω site, ΔΕΝ θα ξανάμπαινες εδώ.
 

stunt

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.136
Like
4
Πόντοι
16
Συνήθως πριν το ΒΑΝ παίρνεις αρκετές προειδοποιήσεις.........εσύ θα το ξέρεις καλά αυτό. Αλλά αν είχες λίγη αξιοπρέπια ή αν σεβόσουν τον εαυτό σου με τόσα που έχεις πει για το εν΄λόγω site, ΔΕΝ θα ξανάμπαινες εδώ.

ειδα την αντιμετωπιση και μερικων αλλων που το σεβονται και μαλιστα εμπρακτως...ασε ρε Κρητικαρε, δεν βγαζεις ακρη....
 

stunt

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.136
Like
4
Πόντοι
16
Μονάχα που δεν με μπανάρισες για αυτά τα σχόλια που παρέθεσες (και που φυσικά ειπώθησαν, αλλά αφορούν τον Fkmenace), αλλά για άλλα σχόλια, που δεν παρέθεσες και που αφορούν τον sxsitegr. Είπες μάλιστα και οτι έβρισα οικογένειες. Που το έκανα; Για πες μου!
Εσύ παντως το μόνο που βρήκες να πεις ήταν οτι με μπανάρισες γιατί "σε επηρέασε η ίωση που πέρασες". Κάνω λάθος;
Και ρωτάω: θα εξαρτιόμαστε απο το πόσο κοιμήθηκες καλά κάθε βράδυ η απο το πόσο σου κλαψουρίζει ο καθένας;

+50000000000000000000000000000000 εις την ν!

αλλωστε ο sxsitegr ειναι απο τα "δικα" μας παιδια, γι' αυτο και αντιπαραθεση μαζι του ειναι μια ασφαλης μεθοδος για απροειδοποιητο μπανακι σε κρυο νερακι!
 

Sincity

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
820
Like
6
Πόντοι
6
Μιας και αναφέρονται posts τα οποία έχουν διαγραφεί σαν απαράδεκτα (όντως ήταν)

θα μπορούσε κάποιος moderator να φέρει στην επιφάνεια κάποια από τα διαγραμμένα του lakis33;

Θα ήταν χρήσιμο για εξαγωγή συμπερασμάτων
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom