Νέα

Το πιο ΞΕΝΕΡΩΤΟ γαμήσι της ζωης μου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dosmou
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 37
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dosmou

Νέο Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2012
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Μπορω να πω πως εχω γαμήσει αρκετες φορες σε μπουρδελα,με την κοπέλα μου το κανω σχεδον καθε βραδυ μα τετοια ξενερα πρωτη φορα!!!Σημερα το πρωι κατα τις 11 και κατι πηγα μια βολτουλα στα μπουρδελα στο Μεταξουργιο διοτι δεν ειχα χρονο..Ολες οι κοπελες ηταν σχεδον χαλια αλλα αυτη που βρηκα σε σχεση με τις υπολοιπες ηταν θεα...Τελως παντων αφου τα γυρησα ολα κατεληξα σε ενα με μια ξανθουλα απο την Μολδαβια που δεν ηξερε να μιλαει τα ελληνικα καθολου και μου εσπασε τα νευρα :headbang: !!!Στην αρχη μου φανηκε χαριτωμενη μα μολις μπηκαμε στο δωματιο ηταν ξινή μεχρι αηδίας,ενα υφακι σαν να λεει (γαμω την ζωη που δεν εχει νοημα).....Γδύθηκα και ξαπλωσα (απορω γιατι ξαπλωνω καθε φορα αφου ξερω πως ειναι μεσ'την βρωμα τα κρεβατια) Ο πουτσος μου ηταν κατω και μου εβαλε απευθειας την καποτα δεν λεω καλα εκανε η κοπελα,αλλα μου πηρε πιπα για 5 δευτερολεπτα....ουτε που μου σηκώθηκε εστω και λιγο και ξαπλωνει και ανοιγει το μουνι της και μου λεει χωστον μου  :uglystupid: εεεεεμ οκ κοπελια στον χωνω..... μια δυο εβγαινε εξω τον ξανα εβαζα μεσα,ξανα εβγαινε..της λεω δεν γινετε!!!Δεν καταλαβαινε χριστο η κοπελα διοτι δεν ηξερε ελληνικα και της κανω νοημα παρε μου πιπα μπας και σηκωθει!!!  :idiot: και μου εδειχνε το μουνι της και μετα το στομα της καταλαβα πως δεν ηθελε αφου ειχε μπει πρωτα στο μουνι της...Φοβερο να συχαίνεται το μουνι της *P λογικο ειναι ετσι κι αλλιως....δεν ειχα στύση με τιποτα, μου τον επαιζε και λεω απο μεσα μου εχει πλακα να χυσω χωρις να γαμησω..(ρε παιδια αμα θελετε να σας τραβηξουν μια μαλακια με καποτα κιολας που θα πατε σε πουτανα με 10 ευρω ή σε καμια κοπελα της γειτονιας τζαμπα??Βασικα και στην κοπελα μας παμε...Και να που χυνω μεσα στην καποτα με κατω τον πουτσο απο μια απλη μαλακια....Σηκωνετε να φυγει και της λεω μπορω να εχω τα λεφτα μου πισω? (Καλα τι ειπα τωρα ο μαλακας  :2funny: !!) μου μιλησε λιγο στα αγγλικα και μου λεει "εσυ finish οχι λεφτα πισω" κατι μαλακιες τετοιες....Της λεω δεν ηρθα εδω να μου τραβηξεις μια μαλακια..τι να λεμε τωρα,την ωρα μου εχασα,τα 10 μου ευρω  :grin: αλλα οκ παιρνεις μαθήματα...Και πριν μπω στο δωματιο ελεγε η τσατσα ειναι καλη στο κρεβατι και ειναι φοβερη και ΜΑΛΑΚΙΕΣ!!!!για αυτο δεν ηξερε να παρει μια πιπα η να με καυλωσει λιγο..Ακουστε και το αλλο σε καποια φαση της επιανα το βυζι και μου παιρνει το χερι  :huh: ελεος γαμω που ειναι τα ελευθερα πιασήματα που ειπε???Μου εβγαζε την καποτε την ξανα εβαζε,οτι να ναι...Κοπελια δεν εισαι για τετοια  :knockinb:
 

Cr9

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
6.061
Κριτικές
10
Like
408
Πόντοι
96
Γιατί δεν γράφεις μια κριτική ρε τύπε και άνοιξες thread? :think:
Θέλεις να κλαίμε παρέα? :'(


cry.gif
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.025
Πόντοι
17.085
Φίλε dosmou γράψε στον κατάλογο. Βρες τον οίκο και βάλε αυτό που έγραψες εκεί.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
τι περιμενες ρε μαστορα με 10 ευρω που δινεις ;να σ ανοιξουν και καμια σαμπανια;
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
δεν ειναι 10 τα ευρα αλλα 3,50 τοσα περνει η κοπελα απο το δεκαευρο και τωρα πες μου εσυ με 3,50 θα εκανες ερωτα με οποιαδηποτε κυρια ?

απλα τα πραγματα παιδια εγω αν ποτε πηγαινα σε αυτους τους οικους το μονο που θα ζητουσα θα ηταν να τον παιξω και να χυσω ελευθερα στα βυζακια της δεν αξιζει ουτε να γδυθεις εκει!!!!!!!
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
δεν ειναι 10 τα ευρα αλλα 3,50 τοσα περνει η κοπελα απο το δεκαευρο και τωρα πες μου εσυ με 3,50 θα εκανες ερωτα με οποιαδηποτε κυρια ?

απλα τα πραγματα παιδια εγω αν ποτε πηγαινα σε αυτους τους οικους το μονο που θα ζητουσα θα ηταν να τον παιξω και να χυσω ελευθερα στα βυζακια της δεν αξιζει ουτε να γδυθεις εκει!!!!!!!
+1

να πας μεταξι αξιζει για μια σπεσιαλ χειρομαλαξη,μια ανακουφιση,μια πιπα εστω τελειωτικη

μπαινει ο καθε ψαρακας και μας γραφει την ιστορια της κλακ φιλμς για το οτι δεν γνωρισε τον αληθινο ερωτα στο μπουρδελο του δεκαρικου....ελεος.... :priest:
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
δεν ειναι 10 τα ευρα αλλα 3,50 τοσα περνει η κοπελα απο το δεκαευρο και τωρα πες μου εσυ με 3,50 θα εκανες ερωτα με οποιαδηποτε κυρια ?

Πωωωωωωωωωωω ρε συ ...... τι ξεφτυλα ειναι αυτο παλι ?  :S

:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:


Τα υπολοιπα 6,5 ευρω απο το δεκαρικο που πανε δηλαδη ?  :S

Σε ιδια αναλογια και οι του 20ρικου αμοιβονται με 7 ?  :S
 

mslv

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2009
Μηνύματα
2.921
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
δεν ειναι 10 τα ευρα αλλα 3,50 τοσα περνει η κοπελα απο το δεκαευρο και τωρα πες μου εσυ με 3,50 θα εκανες ερωτα με οποιαδηποτε κυρια ?

απλα τα πραγματα παιδια εγω αν ποτε πηγαινα σε αυτους τους οικους το μονο που θα ζητουσα θα ηταν να τον παιξω και να χυσω ελευθερα στα βυζακια της δεν αξιζει ουτε να γδυθεις εκει!!!!!!!
:rockon: :rockon:
 

griniarhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2011
Μηνύματα
894
Κριτικές
1
Like
1.682
Πόντοι
206
τι περιμενες ρε μαστορα με 10 ευρω που δινεις ;να σ ανοιξουν και καμια σαμπανια;
Ρε αρχηγε,τοσα του ζητησαν,τοσα εδωσε! Ας του ελεγαν οτι τα 10 ευρω ειναι για μαλακια με καποτα!
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Ρε αρχηγε,τοσα του ζητησαν,τοσα εδωσε! Ας του ελεγαν οτι τα 10 ευρω ειναι για μαλακια με καποτα!
δεν ειναι αυτο το θεμα μαν....σε αυτους τους χωρους αν τους ξερεις δεν μπορει να λειτουργησει ενας πρωταρης.....ειναι θεμα ψυχολογιας,ξεπετας κλπ.....δεν λεω οτι και εικοσι να εδινε θα περναγε καλυτερα στο συγκεκριμενο χωρο.....το δεκαρικο απλα αντανακλα ξεπετα και βρωμια οπως το σουβλακι του 1 ευρω δεν θα ειναι τοσο καλο οσο το αλλο....
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
δεν ειναι αυτο το θεμα μαν....σε αυτους τους χωρους αν τους ξερεις δεν μπορει να λειτουργησει ενας πρωταρης.....ειναι θεμα ψυχολογιας,ξεπετας κλπ.....δεν λεω οτι και εικοσι να εδινε θα περναγε καλυτερα στο συγκεκριμενο χωρο.....το δεκαρικο απλα αντανακλα ξεπετα και βρωμια οπως το σουβλακι του 1 ευρω δεν θα ειναι τοσο καλο οσο το αλλο....
Τα παραλες φιλτατε.....

Και το σουβλακι του ευρω ειναι το ιδιο με το οποιοδηποτε σουβλακι (ατυχες παραδειγμα)
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
αν του σηκωνοταν θα γαμαγε ρε τυπε αλλα δεν θα του κανει και τεμεναδες για ενα 10ρικο :grin:
Αφου απο τι λεει δεν τον βοηθησε καθολου να του σηκωθει.
Δηλαδη στο 10αρικο πρεπει να γαμανε μονο οσοι κατεφεραν να τραβηξουν μαλακια με τις sexy φωτο της Κατερινας Ζαριφης.  :priest:
 

topkouzoulos84

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2011
Μηνύματα
210
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
αν κάθε φορά που δε σηκώνεται σε κάποιον πελάτη του έδιναν τα λεφτά πίσω όλα τα μπουρδέλα θα ήταν στο νόμο 99 περί πτώχευσης! παραπονιέσαι για καθαριότητα και υπηρεσίες όταν δίνεις 10€; και πάλι καλά που έχυσες να λες.... :jerking:
 

griniarhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2011
Μηνύματα
894
Κριτικές
1
Like
1.682
Πόντοι
206
δεν ειναι αυτο το θεμα μαν....σε αυτους τους χωρους αν τους ξερεις δεν μπορει να λειτουργησει ενας πρωταρης.....ειναι θεμα ψυχολογιας,ξεπετας κλπ.....δεν λεω οτι και εικοσι να εδινε θα περναγε καλυτερα στο συγκεκριμενο χωρο.....το δεκαρικο απλα αντανακλα ξεπετα και βρωμια οπως το σουβλακι του 1 ευρω δεν θα ειναι τοσο καλο οσο το αλλο....
Αυτο το θεμα το εχουμε ξανασυζητησει.Συνηθως (οχι παντα) οτι πληρωνεις παιρνεις. Αλλα οταν λες 10ρικο για γαμησι,ε τουλαχιστον να γαμας!
 

topkouzoulos84

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2011
Μηνύματα
210
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Πωωωωωωωωωωω ρε συ ...... τι ξεφτυλα ειναι αυτο παλι ?  :S

:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:


Τα υπολοιπα 6,5 ευρω απο το δεκαρικο που πανε δηλαδη ?  :S

Σε ιδια αναλογια και οι του 20ρικου αμοιβονται με 7 ?  :S
γιατί σοκάρεσαι; τα call-girls των γραφείων από τα 80-100€ παίρνουν 20€ εκ των οποίων τα 10€ της τα παίρνει ο νταβας. δλδ 10€ είναι δικά της και μάλιστα κάθεται και 1 ώρα. γι'αυτό αν δε δώσεις έξτρα κατεβάζουν κάτι μούτρα μεχρι το πάτωμα.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom