Νέα

Το νέο Bourdela.Com

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 100K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.479
Like
24.237
Πόντοι
6.256

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.479
Like
24.237
Πόντοι
6.256
Κλεινετε ρε αρκιντια ολα τα νηματα και στο τελος τυπος Anemodoura θα τον παιζει με χειροτεχνιες να πουμε.....
 

Οξαποδω

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.918
Κριτικές
25
Like
11.584
Πόντοι
14.615
Το εργαλείο "εισαγωγή συνδέσμου" (αλυσίδα), λειτουργεί στο pc αλλά όχι στο κινητό.
 

tns666

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2021
Μηνύματα
8
Like
10
Πόντοι
0
Καλησπέρα νέο μέλος μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει πότε μπορώ να στείλω προσωπικώ μύνημα;; Έχουν περάσει από έγκριση 6 μυνήματα μου και έχουν δημοσιευθεί αλλά ακόμα δεν έχω την επιλογή για προσωπικώ μύνημα..αν κάποιος μπορεί να με βοηθήσει θα το εκτιμούσα ευχαριστώ πολύ.
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.479
Like
24.237
Πόντοι
6.256
Καλησπέρα νέο μέλος μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει πότε μπορώ να στείλω προσωπικώ μύνημα;; Έχουν περάσει από έγκριση 6 μυνήματα μου και έχουν δημοσιευθεί αλλά ακόμα δεν έχω την επιλογή για προσωπικώ μύνημα..αν κάποιος μπορεί να με βοηθήσει θα το εκτιμούσα ευχαριστώ πολύ.
Οταν μαθεις να το γραφεις σωστα....
 

tns666

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2021
Μηνύματα
8
Like
10
Πόντοι
0
Οταν μαθεις να το γραφεις σωστα....
Όλα καλά απλά ήθελε χρόνο μέχρι να μου βγάλει την επιλογή προσωπικού μηνύματος.. εννοώ δεν μου έβγαλε αυτόματα την επιλογή για προσωπικώ μύνημα μετά από αρκετή ώρα το εμφάνισε ευχαριστώ πολύ καλημέρα
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.479
Like
24.237
Πόντοι
6.256
Όλα καλά απλά ήθελε χρόνο μέχρι να μου βγάλει την επιλογή προσωπικού μηνύματος.. εννοώ δεν μου έβγαλε αυτόματα την επιλογή για προσωπικώ μύνημα μετά από αρκετή ώρα το εμφάνισε ευχαριστώ πολύ καλημέρα
Πωρωκωλω πωλω δων κωνει τιπωτα.....
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.875
Κριτικές
2
Like
20.908
Πόντοι
6.236
Σκεφτόμουν, σήμερα το πρωί που είχα λύσει όλα μου τα προβλήματα και δεν είχα με τι να ασχοληθώ, ότι θα ήταν ωραίο, στις ληφθείσες αντιδράσεις, να φαίνονταν με φθίνουσα σειρά, τα posts του καθενός με τις περισσότερες ληφθείσες αντιδράσεις. Ή έστω π.χ. τα 20 πρώτα. Είναι ωραίο να ξέρεις με ποια μαλακία σου έχουν γελάσει οι περισσότεροι ή γιατί όχι, έχουν θυμώσει οι περισσότεροι.
Παλιά έλεγες πιο πετυχημένες μαλακίες ή τώρα; Πώς αλλάζει μέσα στα χρόνια η διάθεσή σου για πλάκες αλλά και το κοινό περί χιούμορ αίσθημα;
Επίσης, αφού τα σκέφτηκα όλα αυτά και ζεστάθηκα λίγο, μου ήρθε, αβίαστακαι μια άλλη ιδέα. Γιατί να μην επιβραβεύεται σε κάθε νήμα, το post με τις περισσότερες θετικές αντιδράσεις; Ποιος είπε το πιο εύστοχο ή αστείο πάνω σε αυτό το θέμα; Ποια προσέγγιση ξεχώρισε και δεν ήταν απλώς ένα ακόμα "δεν ήρθε ακόμα Κυριακή, τύπε" κλπ που έχουμε βαρεθεί να τα βλέπουμε σε σχεδόν κάθε νέο νήμα; Προφανώς, αυτό τεχνικά είναι δύσκολο, με την έννοια ότι σήμερα είναι πιο πετυχημένο ένα post που έχει 10 χαχα αλλά αύριο, θα γραφτεί ένα άλλο που θα έχει 11 οπότε το καλύτερο post θα πρέπει να αλλάζει συνέχεια. Κάπου εκεί κούρασα πολύ τον εγκέφαλό μου, όμως και σταμάτησα, για να πέσει η θερμοκρασία.
Explode War GIF by Bombay Softwares
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.034
Κριτικές
123
Like
50.774
Πόντοι
21.661
Σκεφτόμουν, σήμερα το πρωί που είχα λύσει όλα μου τα προβλήματα και δεν είχα με τι να ασχοληθώ, ότι θα ήταν ωραίο, στις ληφθείσες αντιδράσεις, να φαίνονταν με φθίνουσα σειρά, τα posts του καθενός με τις περισσότερες ληφθείσες αντιδράσεις. Ή έστω π.χ. τα 20 πρώτα. Είναι ωραίο να ξέρεις με ποια μαλακία σου έχουν γελάσει οι περισσότεροι ή γιατί όχι, έχουν θυμώσει οι περισσότεροι.
Παλιά έλεγες πιο πετυχημένες μαλακίες ή τώρα; Πώς αλλάζει μέσα στα χρόνια η διάθεσή σου για πλάκες αλλά και το κοινό περί χιούμορ αίσθημα;
Επίσης, αφού τα σκέφτηκα όλα αυτά και ζεστάθηκα λίγο, μου ήρθε, αβίαστακαι μια άλλη ιδέα. Γιατί να μην επιβραβεύεται σε κάθε νήμα, το post με τις περισσότερες θετικές αντιδράσεις; Ποιος είπε το πιο εύστοχο ή αστείο πάνω σε αυτό το θέμα; Ποια προσέγγιση ξεχώρισε και δεν ήταν απλώς ένα ακόμα "δεν ήρθε ακόμα Κυριακή, τύπε" κλπ που έχουμε βαρεθεί να τα βλέπουμε σε σχεδόν κάθε νέο νήμα; Προφανώς, αυτό τεχνικά είναι δύσκολο, με την έννοια ότι σήμερα είναι πιο πετυχημένο ένα post που έχει 10 χαχα αλλά αύριο, θα γραφτεί ένα άλλο που θα έχει 11 οπότε το καλύτερο post θα πρέπει να αλλάζει συνέχεια. Κάπου εκεί κούρασα πολύ τον εγκέφαλό μου, όμως και σταμάτησα, για να πέσει η θερμοκρασία.
Explode War GIF by Bombay Softwares
αγαπητη κυρια Ωριων, θα σας δωσω μια μικρη βοηθεια με καποια σκρινς απο το δικο μου προφιλ αναγκαστικα.
1) κλικαρεις στο προφιλ σου
Screenshot (171).png

2) κλικαρεις στους ποντους απο το reaction score
Screenshot (172).png

3) και οριστε... :angel:
Screenshot (173).png

Screenshot (174).png

καληνυχτα σας :rose:
 
Τελευταία τροποποίηση:

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.875
Κριτικές
2
Like
20.908
Πόντοι
6.236
αγαπητη κυρια Ωριων, θα σας δωσω μια μικρη βοηθεια με καποια σκρινς απο το δικο μου προφιλ αναγκαστικα.
1) κλικαρεις στο προφιλ σου
Screenshot (171).png

2) κλικαρεις στους ποντους απο το reaction score
Screenshot (172).png

3) και οριστε... :angel:
Screenshot (173).png

Screenshot (174).png

καληνυχτα σας :rose:
Ευχαριστώ για τη βοήθειά σου, papaphilips μου αλλά εγώ δεν εννοούσα αυτό.
Αυτό σου δείχνει τις ληφθείσες αντιδράσεις με χρονολογική σειρά.
Εγώ εννοούσα να υπάρχει κάτι που να μπορείς να δεις ποια post σου είχαν τις περισσότερες αντιδράσεις. Αυτό μπορεί να είναι χρήσιμο γιατί :
- βλέπεις ποιο post σου ήταν π.χ. το πιο αστείο/είχε περισσότερα χαχα και συγκρίνεις με χαχα που έχει πάρει κάποιος φίλος σου και κοντράρεστε.:2funny:
- διαβάζεις μια ενδιαφέρουσα ανάρτηση που έχει κάνει κάποιος που δεν τον ξέρεις. Μπαίνεις να δεις και προηγούμενες αναρτήσεις του και διαβάζεις τις 10, άντε τις 20 τελευταίες. Έτσι, όμως, πιθανά έχεις χάσει το καλύτερο του post. Το post του που είχε τον μεγαλύτερο αντίκτυπο στο site. Το post που είναι ίσως το πιο χαρακτηριστικό για αυτόν ή το post για το οποίο πιθανώς, θα τον θυμούνται τα υπόλοιπα μέλη όταν ο ίδιος πάψει να είναι ενεργό μέλος.
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
21.247
Κριτικές
7
Like
37.997
Πόντοι
10.411
Στην αναζήτηση thread όταν πατάω για να κάνει εύρεση,μου βγάζει αυτό :confused:

dOAsIg2.png
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom