Νέα

Το γκομενικόν άθλημα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kalogero
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 286
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Το θέμα είναι να πείτε τι σας συμβούλεψαν πρακτικά οι γκόμενες.Οχι σε θέματα μόδας,εμφάνισης,στυλιστικά κτλ που μπορεί και να έχουν δίκιο αλλά σε θέματα προσέγγισης και στρατηγικής.Τι πρέπει να κάνετε στην πράξη.
Εγώ λέω η Τσέχα μου είπε θα κάνεις αυτό για να γαμάς Τσέχες και όντως ίσχυε.Συγκεκριμένα πράγματα.Η Πολωνέζα μου είπε έτσι θα κάνεις τις Πολωνέζες να τουμπάρουν κτλ.Μιλάμε για πολύ συγκεκριμένα πράγματα.Πρακτικές συμβουλές τι θέλουν οι γκόμενες στην πράξη όχι φρου φρου και θεωρίες.


Τουλάχιστον οι Τσέχες και οι Πολωνέζες σου λένε αυτό και ισχύει αυτό.

Εχεις πάει Τσεχία και Πολωνία και ξέρεις?:confused:
Τι μαλακίες διαβαζω Δευτεριάτικα...
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Το θέμα είναι να πείτε τι σας συμβούλεψαν πρακτικά οι γκόμενες.Οχι σε θέματα μόδας,εμφάνισης,στυλιστικά κτλ που μπορεί και να έχουν δίκιο αλλά σε θέματα προσέγγισης και στρατηγικής.Τι πρέπει να κάνετε στην πράξη.
Εγώ λέω η Τσέχα μου είπε θα κάνεις αυτό για να γαμάς Τσέχες και όντως ίσχυε.Συγκεκριμένα πράγματα.Η Πολωνέζα μου είπε έτσι θα κάνεις τις Πολωνέζες να τουμπάρουν κτλ.Μιλάμε για πολύ συγκεκριμένα πράγματα.Πρακτικές συμβουλές τι θέλουν οι γκόμενες στην πράξη όχι φρου φρου και θεωρίες.

Λες και ξέρουν τί θέλουν

Οι ελληνίδες σου λένε να είσαι ο εαυτός σου,να έχεις θάρρος κλπ.Μαλακίες δηλαδή,αφού δεν τα εννοούν.Αν τους την πέσεις,σε κοιτάνε σαν εξωγήινο

Τουλάχιστον οι Τσέχες και οι Πολωνέζες σου λένε αυτό και ισχύει αυτό.

Οι Ελληνίδες δε σου εξηγούν ποτέ τι παίζει στην πράξη γιατί υπερισχύει πάντα η γυναικεία αλληλεγγύη.Εμένα μου λέγανε π.χ. φοιτήτριες φίλες άμα μου δώσεις 100 χιλιάδες δραχμές,θα σε αφήσω να με γαμήσεις και το έπαιρνα για αστείο.Γιατί πραγματικά δεν είχα ιδέα τι έπαιζε,σε αφήνουν στο σκοτάδι.
Με τις Ανατολικές άμα την έψαχνες,την έβρισκες στο τέλος την άκρη,έβρισκες ένα σύστημα και το εφάρμοζες ξανά και ξανά.Με τις Ελληνίδες όλο εμπόδια δε θέλουν να παίζεις συστήματα.Σου λέει όχι θα το δώσω στον άλλο τον Παπαφλέσσα που μπορεί να μην είναι τόσο καλός κάμακας αλλά έχει άλλα προσόντα και τον θέλω.
Οι Ελληνίδες σε βάζουν σε κατηγορίες άμα μπεις στην κατηγορία φλούφλης,ξενέρωτος δε βγαίνεις που να παρακαλάς.Αφού ρωτάνε τον κύκλο τους για τον τι παίζει με εσένα και έχουν πάντα πληροφορίες στο πιάτο.Δεν μπορείς να παίξεις μπάλλα,είναι όλα στημένα.
Τώρα κάποιος που συνέχεια γυρνάει και ξενυχτάει μπουζούκια,κλαμπ,ρεμπετάδικα,πάρτυ,θέρετρα τίγκα στις Ελληνίδες και έχει κύκλο από κάμακες κάτι θα κάνει στο τέλος,θα μάθει τα κόλπα.Απλά ήταν πολύ πιο εύκολο και γρήγορο με τις Ανατολικές.Με τις Ελληνίδες η καμπύλη εκμάθησης είναι πολύ πολύ μεγάλη,βέβαια γίνεσαι τρομερά ανταγωνιστικός άμα εξσκηθείς πάνω τους,μετά οι ξένες σου φαίνονται ανοιχτά βιβλία,νηπιαγωγείο φάση.
Οι Ελληνίδες δηλαδή είναι καλές για εξάσκηση για να γαμήσεις μετά εύκολα ξένες.
Μόνο οι Ιταλίδες είναι δυσκολότερες στην Ευρώπη από τις Ελληνίδες,για αυτό οι Ιταλοί τουρίστες στα νησιά θερίζουν ενώ οι Ελληνες Ιταλία σφίγγουν παχιές.
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.464
Πόντοι
3.296
Προτείνω να οργανωθούμε μάγκες.

Να ορίσουμε σε πρώτη φάση με ψηφοφορία ποιοί θα είναι οι εκπαιδευτές μας.
Δηλαδή οι πιο δεινοί κυνηγοί στο μπου.

εδω τυπε..ο,τι θες ρωτα να μαθαινεις...
μην ντρεπεσαι ρε κουτουλη..
:grouphug:
Το θεμα μαγκα ειναι οχι τι θα μου πεις η θα σου πω θεωρητικα.
Το θεμα ειναι τι κανεις ενω η ροδα γυριζει...ζωντανα.
Ενω εχεις το γκομενακι εκει δα μπροστα σου.Εκει σε θελω.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Ετσι είναι.Εγώ οργάνωνα τους κάμακες,τους έλεγα εσύ θα πας σε αυτή για να τραβήξεις την προσοχή των άλλων καμακιέρο εσύ θα απομονώσεις αυτήν εκεί και εγώ θα έρθω από τα δεξιά στην άλλη.Μόλις με δεις,σε δύο λεπτά χώσου στη φίλη της από αριστερά.Οργάνωνα επί τόπου τα καμάκια στο κλαμπ.Βέβαια δεν είναι τόσο εύκολο να ελέγξεις άντρες,οι πιο πολλοί κάνουν του κεφαλιού τους ιδίως όταν βγάλουν τη γκόμενα.Δεν καταλαβαίνουν τον τζόγο οτι σημασία δεν έχει η γκόμενα που βγάζεις αλλά η επόμενη.Κολλάνε απίστευτα.
Αν όμως με κάποιον τρόπο καταφέρεις και συντονίσεις τους κάμακες και αφήσουν τη μαλακία κατά μέρος μπορείς να έχεις θεαματικά αποτελέσματα.
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Οι Ελληνίδες δε σου εξηγούν ποτέ τι παίζει στην πράξη γιατί υπερισχύει πάντα η γυναικεία αλληλεγγύη.Εμένα μου λέγανε π.χ. φοιτήτριες φίλες άμα μου δώσεις 100 χιλιάδες δραχμές,θα σε αφήσω να με γαμήσεις και το έπαιρνα για αστείο.Γιατί πραγματικά δεν είχα ιδέα τι έπαιζε,σε αφήνουν στο σκοτάδι.
Με τις Ανατολικές άμα την έψαχνες,την έβρισκες στο τέλος την άκρη,έβρισκες ένα σύστημα και το εφάρμοζες ξανά και ξανά.Με τις Ελληνίδες όλο εμπόδια δε θέλουν να παίζεις συστήματα.Σου λέει όχι θα το δώσω στον άλλο τον Παπαφλέσσα που μπορεί να μην είναι τόσο καλός κάμακας αλλά έχει άλλα προσόντα και τον θέλω.
Οι Ελληνίδες σε βάζουν σε κατηγορίες άμα μπεις στην κατηγορία φλούφλης,ξενέρωτος δε βγαίνεις που να παρακαλάς.Αφού ρωτάνε τον κύκλο τους για τον τι παίζει με εσένα και έχουν πάντα πληροφορίες στο πιάτο.Δεν μπορείς να παίξεις μπάλλα,είναι όλα στημένα.

Σιγά τη γυναικεία αλληλεγγύη.Αφού με το που βρίσκουν γκόμενους,όλες ξεκόβουν.Μόνο οι αγάμητες και οι φεμινίστριες έχουν αλληλεγγύη μεταξύ τους.

Επίσης Ελλάδα,έχει και τις απελπισμένες για κρεμπιέ 30αρες,που εκεί μπορεί να σου κάτσει και καμια εμφανίσιμη αν τις πουλήσεις παραμύθι για γάμο και μωρά





 
OP
OP
K

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.208
Like
3.478
Πόντοι
1.706
Μετά να υποβληθούμε σε οντισιόν όλοι εμείς οι άλλοι προσεγγίζοντας στο δρόμο στόχους ενώ μας παρακολουθεί η κριτική επιτροπή που θα αποτελείται από αυτά τα μέλη που θα εκλέξουμε.
Το θεωρώ πολύ δύσκολο αυτό, εκτός αν είσαι ζεν πρεμιέ. Θα άρχιζα από κάτι όπου υπάρχει ένας συνδετικός κρίκος ή μία ευδιαθεσία.

Αν πας σε έναν αθλητικό σύλλογο, ο συνδετικός κρίκος είναι το άθλημα. Αν πας σε ένα διασκεδαστήριο (εδώ βάλε ό,τι θες) υπάρχει μία ευδιαθεσία (θετική ψυχολογική κατάσταση).
Αν πας σε μία σχολή χορού ή σε ένα γυμναστήριο έχεις και συνδετικό κρίκο και ευδιαθεσία. Αυτά αυξάνουν τη δεκτικότητα.

Στο δρόμο δύσκολα βρίσκεις συνδεκτικό κρίκο, ενώ η ευδιαθεσία παίζεται, γιατί η γκόμενα μπορεί να κουβαλάει πολλές έγνοιες στο κεφάλι της. Μερικές φορές ακόμη και να θέλει, μπορεί να βιάζεται.

Όταν κάποιος είναι νέος στο καμάκι, το χειρότερο πράγμα είναι η αποθάρρυνση. Κάθε ήττα προσθέτει αρνητικούς πόντους και επισπεύδει την αποθάρρυνση. Έτσι κι αποθαρρυνθείς σε μεγάλο βαθμό μπορεί να εγκαταλείψεις για πάντα. Άρα πρέπει να ξεκινάς με κάτι όσο πιο εύκολο γίνεται για να παίρνεις θάρρος και να προχωράς βήμα βήμα.

Το καλύτερο για μένα: φτιάχνεις μία λίστα με χώρους που έχουν συνδετικό κρίκο ή ευδιαθεσία και ξεκινάς να τους δοκιμάζεις, αρχίζοντας από αυτόν που αισθάνεσαι πιο άνετα.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Μετά να υποβληθούμε σε οντισιόν όλοι εμείς οι άλλοι προσεγγίζοντας στο δρόμο στόχους ενώ μας παρακολουθεί η κριτική επιτροπή που θα αποτελείται από αυτά τα μέλη που θα εκλέξουμε.
Το θεωρώ πολύ δύσκολο αυτό, εκτός αν είσαι ζεν πρεμιέ. Θα άρχιζα από κάτι όπου υπάρχει ένας συνδετικός κρίκος ή μία ευδιαθεσία.

Αν πας σε έναν αθλητικό σύλλογο, ο συνδετικός κρίκος είναι το άθλημα. Αν πας σε ένα διασκεδαστήριο (εδώ βάλε ό,τι θες) υπάρχει μία ευδιαθεσία (θετική ψυχολογική κατάσταση).
Αν πας σε μία σχολή χορού ή σε ένα γυμναστήριο έχεις και συνδετικό κρίκο και ευδιαθεσία. Αυτά αυξάνουν τη δεκτικότητα.

Στο δρόμο δύσκολα βρίσκεις συνδεκτικό κρίκο, ενώ η ευδιαθεσία παίζεται, γιατί η γκόμενα μπορεί να κουβαλάει πολλές έγνοιες στο κεφάλι της. Μερικές φορές ακόμη και να θέλει, μπορεί να βιάζεται.

Όταν κάποιος είναι νέος στο καμάκι, το χειρότερο πράγμα είναι η αποθάρρυνση. Κάθε ήττα προσθέτει αρνητικούς πόντους και επισπεύδει την αποθάρρυνση. Έτσι κι αποθαρρυνθείς σε μεγάλο βαθμό μπορεί να εγκαταλείψεις για πάντα. Άρα πρέπει να ξεκινάς με κάτι όσο πιο εύκολο γίνεται για να παίρνεις θάρρος και να προχωράς βήμα βήμα.

Το καλύτερο για μένα: φτιάχνεις μία λίστα με περιπτώσεις που έχουν συνδετικό κρίκο ή ευδιαθεσία και ξεκινάς να τους δοκιμάζεις, αρχίζοντας από αυτόν που αισθάνεσαι πιο άνετα.

Οχι,το street καμάκι είναι το πιο συναρπαστικό.Είσαι σαν κυνηγός.Καλά και τα κλαμπ αλλά το street δε συγκρίνεται.Τρομερή αδρεναλίνη.Τα καλύτερα αποτελέσματα τα είχα στο δρόμο.
 
OP
OP
K

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.208
Like
3.478
Πόντοι
1.706
Μετά να υποβληθούμε σε οντισιόν όλοι εμείς οι άλλοι προσεγγίζοντας στο δρόμο στόχους ενώ μας παρακολουθεί η κριτική επιτροπή που θα αποτελείται από αυτά τα μέλη που θα εκλέξουμε.
Το θεωρώ πολύ δύσκολο αυτό, εκτός αν είσαι ζεν πρεμιέ. Θα άρχιζα από κάτι όπου υπάρχει ένας συνδετικός κρίκος ή μία ευδιαθεσία.

Αν πας σε έναν αθλητικό σύλλογο, ο συνδετικός κρίκος είναι το άθλημα. Αν πας σε ένα διασκεδαστήριο (εδώ βάλε ό,τι θες) υπάρχει μία ευδιαθεσία (θετική ψυχολογική κατάσταση).
Αν πας σε μία σχολή χορού ή σε ένα γυμναστήριο έχεις και συνδετικό κρίκο και ευδιαθεσία. Αυτά αυξάνουν τη δεκτικότητα.

Στο δρόμο δύσκολα βρίσκεις συνδεκτικό κρίκο, ενώ η ευδιαθεσία παίζεται, γιατί η γκόμενα μπορεί να κουβαλάει πολλές έγνοιες στο κεφάλι της. Μερικές φορές ακόμη και να θέλει, μπορεί να βιάζεται.

Όταν κάποιος είναι νέος στο καμάκι, το χειρότερο πράγμα είναι η αποθάρρυνση. Κάθε ήττα προσθέτει αρνητικούς πόντους και επισπεύδει την αποθάρρυνση. Έτσι κι αποθαρρυνθείς σε μεγάλο βαθμό μπορεί να εγκαταλείψεις για πάντα. Άρα πρέπει να ξεκινάς με κάτι όσο πιο εύκολο γίνεται για να παίρνεις θάρρος και να προχωράς βήμα βήμα.

Το καλύτερο για μένα: φτιάχνεις μία λίστα με περιπτώσεις που έχουν συνδετικό κρίκο ή ευδιαθεσία και ξεκινάς να τους δοκιμάζεις, αρχίζοντας από αυτόν που αισθάνεσαι πιο άνετα.

Οχι,το street καμάκι είναι το πιο συναρπαστικό.Είσαι σαν κυνηγός.Καλά και τα κλαμπ αλλά το street δε συγκρίνεται.Τρομερή αδρεναλίνη.Τα καλύτερα αποτελέσματα τα είχα στο δρόμο.

Street καμάκι, ρε ΚΜΑΝ, θα κάνεις εσύ, που είσαι παλιά καραβάνα. Στον νέο δεν είναι προτεραιτότητα η αδρεναλίνη, αλλά η ενίσχυση της αυτοπεποίθησής του, που πρέπει να γίνεται αργά και σταθερά. Έτσι και φάει πολλά στραπάτσα θα κιοτέψει τελείως.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Οι χυλόπιτες είναι δυναμωτικές.Πρέπει να φάει πολλή χυλόπιτα για να στρώσει.Στην αρχή κυνηγάς την απόρριψη θες να σε απορρίψει η άλλη όσο το δυνατόν γρηγορότερα για να καλιμπραριστείς.Κάθε απόρριψη είναι ένα μάθημα για να βελτιωθείς.Οσο πιο πολλές χυλόπιτες τόσο περισσότερες επιτυχίες.
Το πρόβλημα είναι οτι οι Ελληνίδες συχνά μοιράζουν σκληρές χυλόπιτες.Δηλαδή αν κρίνει οτι δε θέλει να ενοχλήσεις άλλη γκόμενα γιατί είσαι υπό,γελοίος,ενοχλητικός για τον πούτσο θα σου πει κάτι πολύ άσχημο λόγω γυναικείας αλληλεγγύης για να σε αποθαρρύνει τελείως.Αν κρίνει οτι ψιλοαξίζεις και είσαι συμπαθητικός απλά δεν της κάνεις ή έχει ήδη γκόμενο ή δεν είναι σε φάση αλλά δε θα είχε πρόβλημα να βρεις άλλη,θα ρίξει πιο μαλακή χυλόπιτα.Οπότε είσαι στο έλεος των Ελληνίδων.Οπως σε κόψουνε.
Οι Σλάβες απορρίπτουν πολύ πιο ήπια και σε ενθαρρύνουν ουσιαστικά να πας στην επόμενη.
Ετσι κι αλλιώς όταν σε απορρίπτει δεν μπορεί να είναι αντικειμενική αφού δεν πρόλαβε να σε γνωρίσει οπότε απορίπτει κάτι άλλο και δεν πρέπει να το παίρνεις προσωπικά.
 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Τύποι Τρομπαδούρος και Πρόβατος αδυνατούν πλέον να διαβάσουν σωστά ένα κείμενο και να καταλάβουν τι γράφει. Προφανώς οφείλεται σε οξυμένα προβλήματα όρασης λόγω υπερβολικού αυνανισμού. Καλά ο πρώτος είναι και τρόμπας, το λέει και το όνομα. Ο δεύτερος τόριξε στις προβατίνες από απόγνωση.
:confused:

σου πατησα λαικ γιατι με εκανες και γελασα
 
OP
OP
K

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.208
Like
3.478
Πόντοι
1.706
Οι χυλόπιττες είναι δυναμωτικές.Πρέπει να φάει πολλή χυλόπιττα για να στρώσει.Στην αρχή κυνηγάς την απόρριψη θες να σε απορρίψει η άλλη όσο το δυνατόν γρηγορότερα για να καλιμπραριστείς.Κάθε απόρριψη είναι ένα μάθημα για να βελτιωθείς.Οσο πιο πολλές χυλόπιττες τόσο περισσότερες επιτυχίες.

Και με τη μέθοδο που προτείνω εγώ θα φας χυλόπιτες. Γιατί πρέπει και καλά να φας ένα σωρό και να σου γαμήσουν την ψυχολογία; Ένας νέοπας κλονίζεται εύκολα. Άσε που θα αρχίσει να τρέμει στις πρώτες προσπάθειες καμακιού και μπορεί να χάσει και μόνο από αυτό, επειδή μπροστά στη γκόμενα θα φαίνεται λίγος.
 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Εχω διαβασει πολλες μπαρουφες στις τελευταιες σελιδες αλλα και πολλα σωστα πραγματα

Οι ελληνιδες (και γενικα οι βαλκανιες) δεν ξερουν πως να φερθουν στο φλερτ. Οταν μοιραζουν χυλοπιτες ειναι τελειως αγενεις και αναγωγες και προφανως αποθαρρυνει κοσμο. Καποιους δε μπορει και να τους ξεφτιλισουν.

Καμακι μπορεις να κανει οπουδηποτε αν υπαρχει πρωτα ενα καποιο ice breaker, το θεμα ειναι να παρεις την ευκαιρια και να εισαι χαλαρος.

Το να περιμενεις απο τη γυναικα να σου πει τι θελει, ειναι σαν να ζητας το ιδιο απο ενα κανις που γαβγιζει. Ιδια αξια η απαντηση, ιδια το γαβγισμα.

Τωρα κατι μαλακιες του στυλ ονλαιν σεμιναρια, ψυχολογοι (εκτος αν μιλαμε για τιποτα ακραια ντροπαλους τυπους) κοινωνικες πατσολες που θελουν να βγαλουν κανα φραγκο ειναι για κοροιδια (με το μπαρδον). Ο καλυτερος τροπος να ξεπερασεις μια φοβια ειναι να κανεις εξασκηση. Μιλας σε πολυ κοσμο, γινεσαι πιο κοινωνικος και πιο ανετος. Θελει καιρο, σε καποιους χρονια.

Το να το αποκτησει το κοινωνικο στην Ελλαδα ειναι τρομερα δυσκολο (η εστω αυτη ηταν η εμπειρια μου), οι Ελληνιδες (και οι βαλκανιες) μπερδευουν το κοινωνικο με το καγκουρα και τον αστειο με τον καραγκιοζη.

Για αυτο ακριβως ολοι οσοι γαμανε Ελλαδα με τον τροπο του Ελληναρα οταν πανε εξω δε γαμανε ουτε με αιτηση στη Μερκελ
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Αν κάνεις καλιμπραρισμενη προσέγγιση στην Ελληνιδα δε θα σε φτύσει αναγωγα.Συνηθως τιμωρούν τις άγαρμπες προσεγγίσεις.Βεβαια δε σε πολυενθαρρυνουν κιόλας όπως οι Σλαβες,είναι συνέχεια ξινες,μπλαζε και μιλάνε με ατακες.
Οι Ελληνίδες προτιμούν να γνωρίσουν μεσω κύκλου με συστάσεις και προξενιά δε θέλουν τα ξερά καμάκια.
Σου λέει το ξερο καμακι θα μου πουλήσει παραμύθια αντε να ψαχνω τι ισχύει και να μπλεχτω,προτιμώ να εγγυηθεί η φίλη μου ή η ξαδέρφη μου για το γκομενο,να εχω το κεφάλι μου ήσυχο.Και αν κατι πάει στραβά να έχει ευθύνη αυτή να τον κοντρολαρει τον άλλο.
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
.Με τις Ελληνίδες η καμπύλη εκμάθησης είναι πολύ πολύ μεγάλη,βέβαια γίνεσαι τρομερά ανταγωνιστικός άμα εξσκηθείς πάνω τους,μετά οι ξένες σου φαίνονται ανοιχτά βιβλία,νηπιαγωγείο φάση.
Οι Ελληνίδες δηλαδή είναι καλές για εξάσκηση για να γαμήσεις μετά εύκολα ξένες.
Μόνο οι Ιταλίδες είναι δυσκολότερες στην Ευρώπη από τις Ελληνίδες,για αυτό οι Ιταλοί τουρίστες στα νησιά θερίζουν ενώ οι Ελληνες Ιταλία σφίγγουν παχιές.

Το παραπάνω οι νέοι, να το τυπώσουν και να το βάλουν στο ψυγείο.
Να το λένε ποίημα κάθε μέρα, για να το μαθουν καλά.

 
  • Like
Αντιδράσεις: cool11

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Το θέμα είναι να δημιουργείς ενα συναισθηματικο χαιλικι στη γκόμενα που να το συνδέει με την παρουσία σου.Αμα έχει αίσθηση οτι περνάει καλά μετά το ζητάει ξανά και ξανά εθιζεται στο χαιλικι που δημιουργείς.Εσυ είσαι σαν τμήμα του σκηνικού.Μετα οι άλλοι της φαίνονται λιγοι,ανουσιοι δεν την εξάπτουν.Οι γκόμενες θέλουν αυτό που τις κάνει να νιώθουν καλά.
 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
ΚΜΑΝ δεν συμφωνω για τις Ιταλιδες. Ναι εχουν τη φημη, και οι ιταλοι λενε οτι εχουν ξυλινο μουνι και δε μπορεις να μπεις μεσα ευκολα, αλλα ειναι πιο ευκολες απο τις ελληνιδες. Πιο πολλες ιταλιδες γκομενες ειχα παρα ελληνιδες. Εκτος αν μου καθονταν επειδη ημουν ξενος.

Οι δε Ιταλοι, τρομερο στυλ αλλα φλωρουμπες τελειως
 

Barry Lyndon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2019
Μηνύματα
2.319
Like
1.832
Πόντοι
216
ΚΜΑΝ δεν συμφωνω για τις Ιταλιδες. Ναι εχουν τη φημη, και οι ιταλοι λενε οτι εχουν ξυλινο μουνι και δε μπορεις να μπεις μεσα ευκολα, αλλα ειναι πιο ευκολες απο τις ελληνιδες. Πιο πολλες ιταλιδες γκομενες ειχα παρα ελληνιδες. Εκτος αν μου καθονταν επειδη ημουν ξενος.

Οι δε Ιταλοι, τρομερο στυλ αλλα φλωρουμπες τελειως

Oι περισσοτεροι Ιταλοι που βλεπω το καλοκαιρι τυπε ειναι αγριες πουσταρες μετροσεξουαλ με υφακι και τουπε ελληνιδας γκομενας στην παραλιακη αθηνων..:confused::confused::confused:
 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Και εξω ετσι ειναι οι πιο πολλοι ΕΚΤΟΣ αν ειναι απο νοτο. Καμια σχεση. Δυο διαφορετικοι κοσμοι.

Εχω ενα γνωστο απο Σικελια, αυτος ηταν που χωρισε πριν τα χριστουγεννα και πηγε Οδυσσο. Κοντος ο τυπος και αδυνατος αλλα καθολου φλωρος (λιγο κλαρινο βεβαια)
 

Barry Lyndon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2019
Μηνύματα
2.319
Like
1.832
Πόντοι
216
Και εξω ετσι ειναι οι πιο πολλοι ΕΚΤΟΣ αν ειναι απο νοτο. Καμια σχεση. Δυο διαφορετικοι κοσμοι.

Εχω ενα γνωστο απο Σικελια, αυτος ηταν που χωρισε πριν τα χριστουγεννα και πηγε Οδυσσο. Κοντος ο τυπος και αδυνατος αλλα καθολου φλωρος (λιγο κλαρινο βεβαια)

Ισχυει και εγω οσους εχω γνωρισει απο νοτο ειναι αληταραδες και χωστες καμακια.Ειδικα στα ελληνικα νησια κανουν πολλες μαλακιες με ελληνιδες και πεφτει και ξυλικι.Παντως οι πιο χωστες σε θεμα φλερτ και καμακι ειναι οι τουρκαλαδες.Εξωτερικο ιδιως γερμανια,αυστρια,ολλανδια οι τουρκοι μπαινουν οτι ωρα θες οπου θες.Αν δουνε μουνι να περναει απο διπλα τους η αλλη εχει φαει πεσιμο για πλακα...!Τωρα αυτο θεωρειται καγκουριλικι η οχι??:confused::confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom